» »

Logitech Z-2300 problem

Logitech Z-2300 problem

Tigrovc ::

Lep pozdrav!
Imam sledeče težave z omenjenimi zvočniki: iz conectorja za desni zvočnik ni signala saj če priklopim levi ali desni zvočnik nobeden ne igra medtem ko na conectorju za levi zvočnik normalno igrata oba. Prav tako tudi slušalke igrajo le na levi strani, če jih priklopim preko zvočnikov medtem ko normalno igrajo, če jih priklopim direktno na matično ploščo.
Že kar nekaj časa se je dogajalo, da občasno desni zvočnik ni igral vendar sedaj pa je čisto mrtvo.
Zvočnikom pa je žal pred dvema mesecema potekla garancija.

Sicer sem poskusil malo pogooglat in opazil, da ima nekaj ljudi takšen problem vendar edina rešitev, ki sem jo našel je, da odpreš škatlo in pogledaš žice kar pa jaz osebno ne bi rad delal, saj nimam pojma o tem.

Teden dni pozneje:
Sedaj so se pojavili problemi na drugem zvočniku in sicer prekinja glasbo oz le kdaj pa kdaj igra oz. bolj šumi kot igra.

Zdaj pa ne vem komu bi jih nesel na servis, a v Big Bangu popravljajo tudi če nisi pri njih kupil?
Ali slučajno ve kdo za koga na območju Celja?

tt1024 ::

Problem je v kontrolni enoti, pošlji na pooblaščen servis za Logitech v Sloveniji, www.eventus.si in ti bodo povedali kaj je narobe in ti zaupali strošek popravila.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov prenosnik, desni zvočnik ne dela, (uveljavitev stvarne napake)

Oddelek: Pomoč in nasveti
485132 (4047) Šolar
»

Kupil Slušalke - Razočaran ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
302971 (2225) shadeX
»

5.1 Genius SW-HF5.1 6000

Oddelek: Zvok in slika
114255 (3772) Skyman
»

Levi zvočnik ne dela

Oddelek: Zvok in slika
51053 (1028) vlado1
»

Problemi z Genius Home Theater 5.1

Oddelek: Zvok in slika
61102 (1007) ddeben

Več podobnih tem