» »

Prepis na drug faks, status študenta?

Prepis na drug faks, status študenta?

tomi45 ::

Trenutno sem vpisan na FRI, vendar opažam, da to pač ni zame. Žal odločil sem se v naglici in v navalu vpisne evforije. Zanima me kaj lahko storim, vem namreč, da se lahko vpišem šele drugo leto, ker bi bila to prva zamenjava (po pravilniku naj bi imel pravico) lahko kandidiram že konec februarja s prvim vpisom. Torej mislil sem, da bi ta čas izkorisitl za obiske fakultet, ki se mi zdijo bolj primerne. Problem pa je, da nočem izgubiti statusa študenta ... Se pravi ali lahko zdaj neham hodit na predvanja/vaje/kolokvije/izspite in neham delati naloge/semniraske (obvezne mankata lahko le 2 za izpit) na FRI in se posvetim drugim zadevem? Bom tako izgubil status?

Hvala za odgovore!
  • spremenil: tomi45 ()

popster ::

Problem pa je, da nočem izgubiti statusa študenta ... Se pravi ali lahko zdaj neham hodit na predvanja/vaje/kolokvije/izspite in neham delati naloge/semniraske (obvezne mankata lahko le 2 za izpit) na FRI in se posvetim drugim zadevem? Bom tako izgubil status?

do konca leta ne izgubiš statusa. Povprašaj pri referatki, lahko se prepišeš že prej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FRI, neuspešno leto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10135532 (30614) bluefish
»

Kako obdržat status študenta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7516383 (9445) Jerry000
»

FRI (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šola
22147959 (35479) awy
»

Akcija prenosnikov po slovenskih fakultetah

Oddelek: Loža
262572 (1428) klemen22
»

pavziranje

Oddelek: Šola
173399 (2898) gregany

Več podobnih tem