» »

windows installer

windows installer

whiteghosted ::

Mam probleme z windows installer, ker ko hočem neki installirat mi napiše:dostop do windows installer ni mogoč.do tega lahko pride, če storitev windows installer ni pravilno nameščena. za pomoč...
Upam da mi zna kdo pomagat

Cold1 ::

Morda storitev ni zagnana; odpri meni Start, vtipkaj Storitve, klikni na Ogled lokalnih storitev, v oknu Services se v seznamu premakni navzdol do "Windows Installer" ga označi in klikni na zeleno puščico v orodni vrstici (Start Service).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cold1 ()

whiteghosted ::

kam vpišem stroitve?

EDIT: sem najdo, pol pa mi napiše:storitev windows installer v local computer se je zagnala in nato zaustavila. nekatere storitve se samodejno zaustavijo če nimajo dela, npr: stortivi dnevnik učinkovitosti delovanja in opozorila.

Zgodovina sprememb…

Cold1 ::

V polje na dnu Start menija (v katerem je svetlo siv napis: Iskanje programov in datotek), ki je, ko ga odpreš, že označeno (ima fokus); torej pritisneš na tipko Windows in vtipkaš kar pač želiš poiskati.

whiteghosted ::

aha sem zrihto sam pol mi napiše da se samo zaustavi...

Cold1 ::

Kaj točno ti napiše?

whiteghosted ::

Storiev windows installer v local computer se je zagnala in nato zaustavila. Nekatere storitve se samodejno zaustavijo če nimajo dela...

Cold1 ::

Hm, pri meni ostane zagnana...

Poglej si tale MS-ov članek:
"Windows Installer Service could not be accessed" error message when installing application
http://support.microsoft.com/kb/319624

in morda še tegale:
How to troubleshoot problems that may occur when you install, uninstall, or upgrade a program on a Windows-based computer
http://support.microsoft.com/kb/2438651

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cold1 ()

whiteghosted ::

Uf, hvala za tole zaenkrat dela :D

Mi je pa tale pomago:
Method 1: Unregister and re-register the Windows Installer
Click Start, click Run, type MSIEXEC /UNREGISTER, and then click OK. Even if you do this correctly, it may look like nothing occurs.
Click Start, click Run, type MSIEXEC /REGSERVER, and then click OK. Even if you do this correctly, it may look like nothing occurs, or you may briefly see an hourglass. After you run this command, the operation is complete.
Try your Windows Installer-based application again.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 Installer (64-bit) - težave

Oddelek: Programska oprema
152815 (2205) fr!Xy
»

Windows XP 64bit in msn

Oddelek: Programska oprema
72173 (1982) frudi
»

ctr+alt+del pomoč.

Oddelek: Pomoč in nasveti
81175 (995) Mercier
»

Windows Installer težava

Oddelek: Programska oprema
101659 (1567) PICASSO
»

Norveška: don't cry for me, Microsoft

Oddelek: Novice / Brskalniki
122756 (2756) andrej

Več podobnih tem