» »

full hd kamera - ugodna cena

full hd kamera - ugodna cena

weisheit ::

Na spletu sem našel tole kamero. Zanima me vaše mnenje.

http://www.mimovrste.com/artikel/136005...


Bi mi bolj priporočali kakšno drugo kamero v tem cenovnem rangu? Izbira je kar precejšnja.


Hvala za odgovor.

blackbfm ::

Tole je bolj igrača za otroke, tako po kvaliteti izdelave kot tut po sliki oz. filmčkih. Mal denarja mal muske.

weisheit ::

blackbfm je izjavil:

Tole je bolj igrača za otroke, tako po kvaliteti izdelave kot tut po sliki oz. filmčkih. Mal denarja mal muske.


Se mi je zdelo, da je bolj hobby varjanta. Bi mi mogoče svetoval kaj v tem rangu?

jrtjtejtt ::

Mam doma...za home video pri dnevni svetlobi je kamera čist ok...stara dva hodita po dopustih in nardita ok posnetke. Pri slabši svtlobi in v prostoru ni baš nekaj. Muči jo tudi fokus, ful dolgo traja pri zumiranju in odzumiranju da izostri sliko...predvsem pri snemanju v prostorih včasih kar zgubi ostrino oz. se muči fokusirat. Je pa enostavna za uporabo in seveda je cena njen največji adut.

Za tisto kar jo mi rabimo, je to čisto dovolj, če daš notri eno dost veliko kartico, potem maš za par ur HD snemanja. Seveda pa je odvisno za kaj jo rabiš. Za amatersko snemanje dopusta, kjer delaš parsekundne kadre in počasi vlečeš kamero z leve na desno je čist dost. Neko dinamično snemanje pa ne pride v upoštev, ker boš mel sam blurr.

Izkušnje dejanskega uporabnika 8-)

damjan1980 ::

jaz imam to od sanyo in sem zelo zadvoljen z njo. za amtersko uporabo je puna kapa.

http://www.amazon.co.uk/Sanyo-VPC-CG100...

je pa ta cena super, jaz sem v avstriji dal za njo 230eur


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nosilec za kolo

Oddelek: Loža
3416511 (2766) skyline
»

digitalna kamera

Oddelek: Kaj kupiti
474840 (3171) Dead_Meat
»

Katere močne 5.1 zvočnike izbrati? subwoofer moči več kot 22W

Oddelek: Zvok in slika
91409 (1155) jRk0
»

Leadtek Winfast TV 2000 XP mnenja

Oddelek: Zvok in slika
6852 (753) partysound
»

Kateri digitalni fotoaparat se splača

Oddelek: Kaj kupiti
322614 (1949) Brane2

Več podobnih tem