» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
78 / 86
»»

pierch ::

Dober del, dobro so to "skrivali". Še več takih :)
Pierch

FlyingBee ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:


Kar dobra sezona so far...


Glede na to, da so mi najboljše prve 4 sezone bi lahko rekel, da je ta še najboljša po četrti sezoni... mogoče.

Meni tudi. Sicer je kar malo preveč uspešna Alfa pri strategiji, ampak ji zna odkritje Lidije podrti načrte, seveda bo do takrat pošteno zagodla našim junakom, verjetno v mid season finale.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Outcast ::

'Podtaknjeni' Dante je mal cheesy poteza heh, ampak ok...če se prav spomnim, Siddiq tudi ni nikomur povedal kar je odkril glede vode.

oo7 ::

Prve 3 minute naslednje epizode

Outcast ::

Sneaky old bastard...

Outcast ::

MOŽEN SPOILER















Precej dolgočasen mid-season finale kljub kar dobri sezoni do sedaj...ojoj Carol8-O

oo7 ::

SPOILER !!!!






Carol od junaka, do bedaka.

Outcast ::

Mah pomoje je tale mid-season res najslabši del do sedaj....tud Rosita je neverjetno močna:D:))

Outcast ::

10b season trailer:

oo7 ::

Kaj mislite bodo v tej sezoni premagali Whisperje ? Ali bodo whisperji aktualni še naslednjo sezono ?

Horas ::

vježde jih bojo premagali, tako kot so negana premagali z tistim napadom, ampak na koncu sezone nekje

oo7 ::

Vem, da jih bodo premagali slej ali prej ampak ni nujno, da jih bodo to sezono. Tudi Negana niso v 1 sezoni. Potem pa je vprašanje kdo bodo novi zlikovci, ko bodo enkrat Whisperji premagani :)

2dark ::

oo7 je izjavil:

Vem, da jih bodo premagali slej ali prej ampak ni nujno, da jih bodo to sezono. Tudi Negana niso v 1 sezoni. Potem pa je vprašanje kdo bodo novi zlikovci, ko bodo enkrat Whisperji premagani :)


Potem ne bo več pravih zlikovcev in serija se bo počasi zaključila. Tako kot v stripu.

Horas ::

pa sej ne rabi bit vse po stripu, naj pol ko whispererje premagajo, naredijo po svoje, naprimer kaka vremenska katastrofa..., ali da pride kaka nova skupina ljudi.

FlyingBee ::

Kot že rečeno, mid season finale je beden, tako kot vedno v tej seriji, lahko bi že boljše naredili. Želel bi si več čustvenega naboja, več agresivnosti s strani Aleksandrijcev, duhovnik je sicer nakazal kam bo mogoče šel razvoj ali pa zaton glavnih likov. Taki deli so kazili prejšnjo sezono, ta pa mi je spet všeč. Dajte mi pomagat, imam nekaj lukenj v zgodbi in ne berem stripov: kje sta Rick in Maggie? Se lahko nadejamo hitrejšega razpada Aleksandrije in Hilltopa, da se malce razživi dogajanje in zmanjša št. likov, če ne se bodo zapletli do amena? Kdaj bo kakšno pravo zmagoslavlje glavnih likov pa da še ne bo takoj potem konec serije?

Horas ::

ricka je potem ko je raztrelilo tist most helikopter pobral, helikopter je pa bil viden ne vem v kolki sezoni 7-8. menda je živ nekje ga držijo.

igralka maggie pa je zaključila na lastno željo.

Outcast ::

Maggie pride nazaj, Michonne pa out...

oo7 ::

Horas je izjavil:

ricka je potem ko je raztrelilo tist most helikopter pobral, helikopter je pa bil viden ne vem v kolki sezoni 7-8. menda je živ nekje ga držijo.

igralka maggie pa je zaključila na lastno željo.


Maggie se vrne v naslednji sezoni. Kot kaže ji tista TV serija zaradi katere je odšla ni prinesla slave in se vrača nazaj :))

Rick pa dobi triologijo filmov TWD kjer bodo zaključili njegovo zgodbo.

FlyingBee ::

Če bo res, potem se veselim trilogije.

On track pa Mišonka na otoku verjetno ne bo preživela. Velik udarec za skupnost, s tem pa mogoče dobimo pravo kontro.

2dark ::

Horas je izjavil:

pa sej ne rabi bit vse po stripu, naj pol ko whispererje premagajo, naredijo po svoje, naprimer kaka vremenska katastrofa..., ali da pride kaka nova skupina ljudi.


Men je vseeno. Jaz serije ne gledam več. Za mene se je zadeva že zaključila. Ko premagajo Negana vse skupaj izgubi ostrino in pade. Kirkman je naredil edino pravilno stvar, da je strip letos zaključil.

oo7 ::

FlyingBee je izjavil:

Če bo res, potem se veselim trilogije.

On track pa Mišonka na otoku verjetno ne bo preživela. Velik udarec za skupnost, s tem pa mogoče dobimo pravo kontro.


2020 bo prišel prvi film z Rick Grimsom.

Drugače pa če bi si Andrew Lincoln, ki igra Ricka kdaj premislil in bi spet hotel zaigrati v TV seriji so mu vrata vedno odprta.

Horas ::

o ja filmi, to sem pa čist pozabu. komaj čakam, upam da bojo res dobri.

oo7 ::

23 februarja 2020 se nadaljuje 10 sezona.

FlyingBee ::

Prva polovica mi je bila dobra, po 2 letih sem spet čakal ponedeljek, da si ogledam. 24.2. torej showtime.

buttcrack ::

Od jutra že na travnikih btw

oo7 ::

Naj že kdo fenta Carol, ker zadnje čase je prav smotana ;((

Izi ::

oo7 je izjavil:

Naj že kdo fenta Carol, ker zadnje čase je prav smotana ;((

Carol je poleg Daryla trenutno glavni lik. Dvomim, da se ji bo kaj zgodilo. Daryl pazi nanjo kot na svojo mamo ali pa morda ženo. Sploh ne morem razbrati kakšen odnos pravzaprav imata.
Je pa pri Carol res nekam prevelik preobrat iz Badass mame izpred nekaj sezon je sedaj najbolj šibek člen skupine s kupom psihičnih problemov in še vse kar se loti se ji ponesreči. Sedaj so ji dodali še klavstrofobijo 8-O

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Naj že kdo fenta Carol, ker zadnje čase je prav smotana ;((

Carol je poleg Daryla trenutno glavni lik. Dvomim, da se ji bo kaj zgodilo. Daryl pazi nanjo kot na svojo mamo ali pa morda ženo. Sploh ne morem razbrati kakšen odnos pravzaprav imata.
Je pa pri Carol res nekam prevelik preobrat iz Badass mame izpred nekaj sezon je sedaj najbolj šibek člen skupine s kupom psihičnih problemov in še vse kar se loti se ji ponesreči. Sedaj so ji dodali še klavstrofobijo 8-O



Vem, da sta Daryl in Carol glavna lika ampak vseeno zadnje čase je prav smotana. Točno tako od badass-a do najšibkejšega člena.

Horas ::

prvo je bla prestrašena kura ki se ni upala zoperstavit dedu ki jo je maltretiral. ni mi všeč da so jo zdaj tako spravli nizko

Outcast ::

Uf 10 epizoda zelo dobra, pravi horror 45min!:D Beta is one sick mf!

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Uf 10 epizoda zelo dobra, pravi horror 45min!:D Beta is one sick mf!


Tudi meni je bila dobra epizoda. Edino ne vem kaj je z Alfo ali umira ali se bo zlizala ?

Outcast ::

Pomoje se kr bo zlizala...upam da jo čaka stripovski konec:D

oo7 ::

Tudi jaz mislim, da se bo. Itak pa je bil po moje Daryl huje ranjen kot ona.

FlyingBee ::

Kdaj pride nazaj šerif? Pogrešam Rickija v takih situacijah.

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Tudi jaz mislim, da se bo. Itak pa je bil po moje Daryl huje ranjen kot ona.


Alpha je ok;), Negan končno dobi svojo skin suit/mask v 11 delu...

Še ena dobra epizoda!8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Outcast ::

LOL wtf dam nov post, pa mi ga vrže gor na zadnji post, ki je ravno moj???
Resno se to dogaja v 21.stoletju na '(slo)tech' forumu? :D

Tudi 11. del je bil zelo dober, presenečen nad kakovostjo cele sezone...je pa škoda ker bo razplet te epizode šele čez 2 tedna, ker naslednji teden je Michone baje...nisem pa zihr.

Tudi 11. del je bil zelo dober, presenečen nad kakovostjo cele sezone...je pa škoda ker bo razplet te epizode šele čez 2 tedna, ker naslednji teden je Michone baje...nisem pa zihr.

Outcast je izjavil:

Tudi 11. del je bil zelo dober, presenečen nad kakovostjo cele sezone...je pa škoda ker bo razplet te epizode šele čez 2 tedna, ker naslednji teden je Michone baje...nisem pa zihr.


LOL LOL

LOLOL LOL

LOLOLOLO LOLO LOL

LO

LOLO

LOL

LOLOLO

LOLOLOL

:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

FlyingBee ::

Kaj je pa tebe spigal? 10. del niti ni tako dober, tako da dvomim, da bo tudi 11., nekaj so pošteno natresili v 45 minut pa glej.

oo7 ::

Zdaj bodo vojno raztegnili na zadnjih 5 epizod ?

oo7 ::

Dobra epizoda. Negan MVP :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Outcast ::

To smo čakali hehe > Negan + Carol novi pakt;) Pa upam da Negan ostale z Whisperers.

Zanima me kam bodo sedaj šli...

Outcast je izjavil:

To smo čakali hehe > Negan + Carol novi pakt;) Pa upam da Negan ostale z Whisperersi še naprej.

Zanima me kam bodo sedaj šli...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Horas ::

negan pa carol? kua?? ne povedat :D ste pa hitri vi. js sm šele v četetek gledal 10. epizodo ker potegnem z partisa 1080p in čakam na slo podnapise. je bla res dobra epizoda.

oo7 ::

Naslednja epizoda bo epizoda z Michone tako, da bo treba počakati še malo kakšen efekt bo imela 12 epizoda na prebivalce v TWD :)

FoxKnox ::

Eci peci pec Alpha glave .... ...

Nesta ::

Kdo naj bi bil Beta? Eden od Whisperjev ga prepozna?

Outcast ::

Hehehe neka predvidevanja so da naj Beta bil nek znan celebrity lol mogoče celo pevec ali neki takšnega, ker ga je Whisperer prepoznal tudi po glasu...povezujejo tole sliko iz FTWD z njim

[img]http://shrani.si/f/2T/mM/ccNBDT0/5da3ee...

Outcast ::

Hehehe neka predvidevanja so da naj Beta bil nek znan celebrity lol mogoče celo pevec ali neki takšnega, ker ga je Whisperer prepoznal tudi po glasu...

oo7 ::

Za Gamo sem takoj vedel, da je šla po gobe čim jo je začelo kazati na način kot jo je.
Negan-u pa tudi ni bilo čisto vseeno saj naj ne bi ubijal žensk ampak tukaj je moral izbrati med Lidijo in pošastjo.

Outcast ::

Carol je Negana izpustila samo z namenom da ubije Alpho...še dobr da je Lidija njemu prečkala pot, ker drugače res ne bi bila več med živimi.

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Carol je Negana izpustila samo z namenom da ubije Alpho...še dobr da je Lidija njemu prečkala pot, ker drugače res ne bi bila več med živimi.


To je res samo je pa Carol vseeno naredila en kup traparij. Če je bil njen as Negan je ona sama ogrozila en kup življenj z svojim početjem še posebej tam v tisti jami in dinamitom...

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Carol je Negana izpustila samo z namenom da ubije Alpho...še dobr da je Lidija njemu prečkala pot, ker drugače res ne bi bila več med živimi.


To je res samo je pa Carol vseeno naredila en kup traparij. Če je bil njen as Negan je ona sama ogrozila en kup življenj z svojim početjem še posebej tam v tisti jami in dinamitom...


Ja ok sama 'pomoč' Neganu pri teh njenih neumnostih nima nobene veze....je pa res postala eden najbolj nadležnih likov v seriji; šparajo jo pomoje samo zato ker je že od začetka zravn.
««
78 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
454094 (249) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015330040 (10027) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337285 (5463) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497433 (2455) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8618643 (11177) oo7

Več podobnih tem