» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
73 / 86
»»

scipascapa ::

Včeraj poskusil z 8 sezono....jao jao jao pa še enkrat jao jao jao....to je kraf na kubik, kaj so naredili z serijo....že 7 je bila muka, 8 je bottom line.

nekikr ::

Deveta bo sploh bedna. Le glej, da je ne zamudiš!

bambam20 ::

In desete, ki zagotovo pride.

scipascapa ::

pomoje bom dal kar na smetišče in zaključil z njo.

nekikr ::

Ma ne no. Daj glej še naprej, pa potem pridi sem in povej kako bedno je že spet in še vedno :)

Tr0n ::

Dober zacetek devete. Tole bo se zanimivo. :)

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Dober zacetek devete. Tole bo se zanimivo. :)


A že ? :D

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Dober zacetek devete. Tole bo se zanimivo. :)


A že ? :D



Cel dan. Brez heca.

MostWanted ::

jutr na foxu 22h.

oo7 ::

A ne bi bilo bolj pametno, da bi bili vsi v Aleksandriji razen savioursov ?

Nesta ::

Koncno spet ena pametna serija. Nic drugega pametnega ni.

Outcast ::

Nesta je izjavil:

Koncno spet ena pametna serija. Nic drugega pametnega ni.


Kot fan TWD se strinjam;):D, ampak se še kaj najde za pogledat recimo...laufajo (meni dobre serije) The Deuce S02, Shameless S09, Better Call Saul! S04 (jutri finale!), Chicago Fire S07, Chicago PD S06...

Outcast ::

oo7 je izjavil:

A ne bi bilo bolj pametno, da bi bili vsi v Aleksandriji razen savioursov ?


Najbrž jih je sedaj malo več...aktualna sezona se pomoje začne tudi z časovnim skokom, tako da...;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Outcast je izjavil:

oo7 je izjavil:

A ne bi bilo bolj pametno, da bi bili vsi v Aleksandriji razen savioursov ?


Najbrž jih je sedaj malo več...aktualna sezona se pomoje začne tudi z časovnim skokom, tako da...;)


Ampak po moje je v aleksandriji prostora za vse. Pa tudi ne bi se rabili voziti med tremi naselji pa skupaj bi lahko bolje branili 1 naselje. Seveda brez savioursov, ki bi jim še prej pobral vso orožje >:D

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

oo7 je izjavil:

A ne bi bilo bolj pametno, da bi bili vsi v Aleksandriji razen savioursov ?


Najbrž jih je sedaj malo več...aktualna sezona se pomoje začne tudi z časovnim skokom, tako da...;)


Ampak po moje je v aleksandriji prostora za vse. Pa tudi ne bi se rabili voziti med tremi naselji pa skupaj bi lahko bolje branili 1 naselje. Seveda brez savioursov, ki bi jim še prej pobral vso orožje >:D


Pomoje jih je preveč...v seriji možno res ni tazga filinga, koliko jih je; v stripu se pa ta 'veličina' malo bolje dojema vsaj meni se tako zdi. Zdj ali je iz taktičnega vidika boljše da so vsi na enem kupu in so vsi skupaj ne vem zažgani, ali je boljše da so malo oddaljeni med sabo pa še vseeno dokaj blizu.

oo7 ::

Outcast je izjavil:


Pomoje jih je preveč...v seriji možno res ni tazga filinga, koliko jih je; v stripu se pa ta 'veličina' malo bolje dojema vsaj meni se tako zdi. Zdj ali je iz taktičnega vidika boljše da so vsi na enem kupu in so vsi skupaj ne vem zažgani, ali je boljše da so malo oddaljeni med sabo pa še vseeno dokaj blizu.



Aleksandrija


Hilltop


Hilltop je res majhen v primerjavi z Aleksandrijo. V Aleksandriji je prostora za 100+ ljudi.

Nesta ::

imagodei ::

Ja. Že par dni. Kar bi videl, če bi, kot veleva bonton, prebral vsaj zadnjih 10-20 sporočil v temi.
- Hoc est qui sumus -

FlyingBee ::

Hershel je že v 4. sezoni umrl, zato bi moral precej več postov nazaj prebrati.

imagodei ::

Ne budali. Govorimo o igralcu, ki je igral Hershela (kot da ne veš, sam je fajn mal trolat, ane?) - ta je pa umrl prejšnji vikend (se mi zdi). In novico o tem je povzel M-Power v temle sporočilu 7.10.
- Hoc est qui sumus -

Outcast ::

Teorija: Andrew napove 9.sezono kot njegovo zadnjo in (očitno) Aaron tako postaja Rick Grimes iz stripa8-O:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Upam, da v tej sezoni pojasnijo tisti helikopter :)

Outcast ::

Men je pa u bistvu vseeno, tud če ga ne;)
Itak pridejo (čimprej, tole grajenje in zidanje in pretepi bodo hitro dolgočasni) Whisperersi in upam da so nardili okoli njih dobro zgodbo...

bambam20 ::

Outcast je izjavil:

Men je pa u bistvu vseeno, tud če ga ne;)
Itak pridejo (čimprej, tole grajenje in zidanje in pretepi bodo hitro dolgočasni) Whisperersi in upam da so nardili okoli njih dobro zgodbo...


Tudi sam upam, da je zgodba boljša kot v stripu okoli Šepetalcev.

oo7 ::

Po moje tudi še Negan ni rekel zadnje :)

oo7 ::

Ta sezona ima po prvi sezoni rekoredno nizko gledanost. Prva napaka je bila, da so ubili Korla kar je bil tudi eden od razlogov, da Rick oddhaja z TV serije in to sezono se to že zelo pozna.

Za primerjavo v vsaki sezoni najbolj in najmanj gledana epizoda.

1 sezona
Max - 5,97 M
Min - 4,71 M

2 sezona
Max - 8,99 M
Min -6.08 M

3 sezona
Max - 12,26 M
Min - 9,21 M

4 sezona
Max - 16,11 M
Min - 11,29 M

5 sezona
Max - 17,29 M
Min - 12,27 M

6 sezona
Max - 14,63 M
Min - 12,18 M

7 sezona
Max - 17.03 M
Min - 10,16 M

8 sezona
Max - 11,44 M
Min - 6,30 M

9 sezona
1 epizoda 6.08 M
2 epizoda 4,95 M


5 sezona je bila vrhunec po gledanosti. 6 sezona je imela rahel padec. 7 sezona je imela še vedno vse epizode nad 10 M ogledov. 8 sezona pa je imela samo pilot nad 10 M povprečje sezone pa samo še okoli 7 M.
9 sezona pa je padec gledanostiu rekordno nizek po prvi sezoni in še, ko odide Rick bo šlo vse še bolj navzdol...

FlyingBee ::

Morajo spremeniti format sezone. Trenutni mlačen začetek, počasen zaplet in zaključek, ki ima le eno nalogo, torej vzbuditi zanimanje za novo sezono, ampak vemo kaj nas čaka v novi sezoni, dolgčas, zaplet na veliko področjih in razplet brez presenečenj

oo7 ::

Kot je znano Rick zapušča TV serijo TWD. Danes je uradni kanal na twitterju Walking dead objavil v koliko epizodah bomo še videli Ricka in to je
Rick se bo pojavil samo še v dveh naslednjih epizodah E04 in E05 in konec .



Že kdo pogledal današnjo epizodo ? Jaz jo bom zvečer :)

Outcast ::

Vidu twitt; hm hitro se bo to zgodilo očitno...Rick se že počasi poslavlja.

Drugače pa kar dober del, konec tihožitja in miru;)

MostWanted ::

no pa da vidmo ka bo

buttcrack ::

keep an eye on her je reku enookemu :D

kallia ::

A ta Esmeralda z zombiji še zmeraj traja 8-O

FlyingBee ::

kallia je izjavil:

A ta Esmeralda z zombiji še zmeraj traja 8-O

Po starem receptu jo še gonijo, računajo pa na preobrat Rickom, ker je prvi karakter, ki ga spremljamo in brez njega bo največja sprememba do zdaj.

Tr0n ::

kallia je izjavil:

A ta Esmeralda z zombiji še zmeraj traja 8-O

V bistvu se samo gledam, ker sem pac od zacetka in me zanima kako bodo koncali.

Drugace se mi Fear the Walking Dead bolj dopade.

kallia ::

Od začetka mi je blo še zanimivo, enkrat po tisti sezoni v zaporu je bila pa samo še esmeralda z grenn screen zombiji v ozadju.

Tr0n ::

To je bila ze od zacetka, saj gre za dramo v klasicnem smislu z horror/sci-fi elementi. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Smetarka in helikopter. Kaj pomeni A in B ? Razne teorije ena izmed njih da bi lahko bil Rick A in, da ga odpeljejo z helikopterjem.

MostWanted ::

zanimivo ja komi čakam naslednjo epizodo.

mam pa eno vlko težavo in sicer da se moja nerada pogovarja kaj se bo zgodilo pa to, bognedaj da ji kaj povem, že to da bo rick nehal snemat pa da bo po vsej vrjetnosti umrl me je tk zabila :)) damn

Outcast ::

MostWanted je izjavil:

zanimivo ja komi čakam naslednjo epizodo.

mam pa eno vlko težavo in sicer da se moja nerada pogovarja kaj se bo zgodilo pa to, bognedaj da ji kaj povem, že to da bo rick nehal snemat pa da bo po vsej vrjetnosti umrl me je tk zabila :)) damn


Hehe na konc boš ti kriv da bo Rick umru:)):)):))

Outcast ::

Res me zanima zdj kako bo šel Rick...takole pomoje ne, ker bi blo to najslabši konec kakega glavnega junaka8-O

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Res me zanima zdj kako bo šel Rick...takole pomoje ne, ker bi blo to najslabši konec kakega glavnega junaka8-O


Tudi jaz upam, da ne tako.

imagodei ::

Deus ex machina helikopter, strojnica zmasakrira zombije, Ricka odpeljejo neznano kam. :D
- Hoc est qui sumus -

Outcast ::

Pa mu u bistvu pustijo odprta vrata, če bi se kdaj hotu vrniti?:D
Jst mislim pa da ga bosta Maggie in una njena sopotnica rešili, odpeljali u Alexandrijo kjer bo umru.

oo7 ::

imagodei je izjavil:

Deus ex machina helikopter, strojnica zmasakrira zombije, Ricka odpeljejo neznano kam. :D



To bi bilo še najboljš.

buttcrack ::

Outcast je izjavil:

Res me zanima zdj kako bo šel Rick...takole pomoje ne, ker bi blo to najslabši konec kakega glavnega junaka8-O

ker glupa fora spet... v križišču ima dve smeri prosti in on se neki obotavlja in konj se ustraši...

k se pa konj osla na hrbtu losa, se pa gladko pase sred križišča in čaka na bridki konec trope de elite :)

Nesta ::

Rick is done

delfinus ::

V "Talking Dead" je nakazano, v katero smer bo Rick "odsel" in kdo ali kaj bo prisel ponj :).

Outcast ::

Uf nepričakovan konec Ricka, po preteku ene ure ogleda in premišljevanja o tej famozni epizode sem ugotovil da mi ni preveč všeč način, kako je odšel...8-O

MostWanted ::

nisi edini. a si gledal 5 epizodo? in kje je en dan prej kot na foxu?

Outcast ::

Epizodo imaš pol ure po uradnem izidu (ob 3h zjutri) na vseh travnikih...vedno gledam tako serije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()
««
73 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28525712 (845) Pithlit
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464326 (217) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331582 (11569) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337467 (5645) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497509 (2531) oo7

Več podobnih tem