» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
55 / 86
»»

Nesta ::

Ti barabin ti ;)

oo7 ::

Še slab mesec :)

Jerry000 ::

Uf, pol morm pa pogledat teh par epizod, da ne bom potem mel preveč :)

bambam20 ::

stara mama je izjavil:

rupsi31 je baraba, najprej nastavi bait, pol pa nič!!



Ja, ja. mate opcijo, da vse preberete pa boste potem povedali kaj in kako.

D3m0r4l1z3d ::

Ti imaš opcijo odpreti temo za bralce stripa. Tukaj nas je večina samo gledalcev serije.

Veljajo pravila, ki jih upoštevajo dobre serije. Zaplet, zaplet, malo razpleta in na koncu epizodein sezone spet zaplet in konec. Nadaljevanje seveda sledi. Temu strip le škoduje, ker je v naprej znano.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ti imaš opcijo odpreti temo za bralce stripa. Tukaj nas je večina samo gledalcev serije.

Veljajo pravila, ki jih upoštevajo dobre serije. Zaplet, zaplet, malo razpleta in na koncu epizodein sezone spet zaplet in konec. Nadaljevanje seveda sledi. Temu strip le škoduje, ker je v naprej znano.



zato sm pa napisal, da ne bom nič povedal.

D3m0r4l1z3d ::

Tudi, če bi povedal, te ne bi slišali.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

The Walking Dead Season 7 "Football Season Is Over" Teaser Promo

oo7 ::

Jutri gre zares. Nadaljevanje 7 sezone :P

bambam20 ::

A tole zadnjo bombno past je pa z daljnogledom opazil? :))

sulaco ::

A to skupino na koncu poznamo ?? Glede na to, da se je Rick nasmehnil....

Outcast ::

sulaco je izjavil:

A to skupino na koncu poznamo ?? Glede na to, da se je Rick nasmehnil....


Nisem še pogledal, predvidevam da gre za:

Baje da je na obzorju še ena skupina8-O, tako da lahko pričakujemo kar velik collateral damage v naslednjih delih...


"Garbage Pail Kids is their term for a new junkyard group fans will meet later in the season.
We won't see any of that until spring 2017, but at least it gives you an idea of how many characters will still be around for the big finale".

bambam20 ::

sulaco je izjavil:

A to skupino na koncu poznamo ?? Glede na to, da se je Rick nasmehnil....



Po moje se je nasmehnil, ker je videl, da jih je ogromno in so odlično založeni s strelnim orožjem :D


FIna tale nova epizoda.


To bo še pokalo, da bo veselje. :))

Outcast ::

SPOILER

Ne vem če ste opazili, v avtu z Gabrielom je še ena oseba, ki se dvigne, ko se Gabriel odpelje iz kadra...verjetno gre za enega iz "junkyard" skupine, možno da se je Gabriel odzval na kakšen klic na pomoč, ali je pa celo odšel z njim pod prisilo...

arnecan1 ::

Outcast je izjavil:

SPOILER

Ne vem če ste opazili, v avtu z Gabrielom je še ena oseba, ki se dvigne, ko se Gabriel odpelje iz kadra...verjetno gre za enega iz "junkyard" skupine, možno da se je Gabriel odzval na kakšen klic na pomoč, ali je pa celo odšel z njim pod prisilo...

Ja, sem opazil. Sicer šele naknadno, ko sem šel na IMDB.

Nikjer pa ne zasledim razlage, zakaj se je Rick na koncu nasmehnil. Vsekakor ni optimist po značaju, da bi se veselil potencialnih zaveznikov. To bi bilo v nasprotju z njegovim karakterjem, saj vsepovsod vidi samo nevarnost in sovražnike.

Po moje, je med neznanci opazil nekoga, ki ga pozna. Mogoče Gabriela? Čeprav dvomim, tako razveselil bi se lahko samo nekoga, za katerega je mislil, da ga več morebiti nikdar ne bo videl. Samo nihče mi ne pade na misel.

D3m0r4l1z3d ::

imam idejo za konec Negana, tiger ga napade in približno 5 minut mrcvari na najbolj grozen cold killer način, Nega stoka, joka, tiger ga trga,... uf, boljše kot, da ga Rick
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

Outcast je izjavil:

SPOILER

Ne vem če ste opazili, v avtu z Gabrielom je še ena oseba, ki se dvigne, ko se Gabriel odpelje iz kadra...verjetno gre za enega iz "junkyard" skupine, možno da se je Gabriel odzval na kakšen klic na pomoč, ali je pa celo odšel z njim pod prisilo...


Ja to sem takoj opazil :)

bambam20 je izjavil:

A tole zadnjo bombno past je pa z daljnogledom opazil? :))


Zgledal je že tako :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

imam idejo za konec Negana, tiger ga napade in približno 5 minut mrcvari na najbolj grozen cold killer način, Nega stoka, joka, tiger ga trga,... uf, boljše kot, da ga Rick


Čist brez veze tole. Kako pa veš, da bo tiger preživel?

D3m0r4l1z3d ::

Ne bi bilo brezveze, simbolično bi bilo, ubije ga natural born killer, nikomur nič dolžan, nobenih čustev, obžalovanja. Prizadeti liki bi dobili zadoščenje, gledalci pa tudi. Samo dobro bi moralo biti narejeno, Revenant style, vendar bolj smoke and shadows. Za razliko od nazornega prikaza uboja Korejca, bi bil bolj poudarek na zvoku, Neganovem moledovanju in čisti grozi ob popolni nemoči, ki jo ima zdaj v izobilju, saj je hujši kot vsak tiran. Svobodo, moč in življenje bi mu vzela žival, ne akterji, ne zombiji. Seveda bi morali biti ob tem zraven priče vsi, ki so bili med ubojem Abrahama in Korejca navzoči, plus še najbližji Neganovi pristaši, ki bi bi v tem trenutku obstali, se nehali bojevati z Rickovo skupino in le nemo opazovali. Edino Trevor bi poskušal pomagati, vendar bi tiger tudi njega obvladal, vendar ne ubil, ta čast bi pripadala Maggie, ki bi ga dokončala na čim bolj grozen način in njen lik bi lahko v nadaljnih sezonah bil stone heart killer, ki bi mešala štrene Ricku in seveda bi pripotomila tigra.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Rick in Michone sta jih kar dobro kosila z tisto zajlo :)

Jst ::

>Rick in Michone sta jih kar dobro kosila z tisto zajlo :)

Haha, tole je pa tako neumen kader. Prava asociacija, ko sem videl to sceno, sem se takoj spomnil na Star Trek: Enterprise 2001. (Serija imela štiri sezone.). Tam je ena ladja z "Warp bubble" zajela drugo in se šef Enženiringa spustil iz ene na drugo prek zajle. Totalno neumno v obeh serijah.

Anyway. Upal sem, da bomo videli kakšnega izdajalca, ki Neganu pride povedat, kaj planira Rick, ali nekaj v tem smislu. Negan je predober karakter, da se bi ga preveč na izi znebili. Organizacijo ima dobro, lojalne ljudi, pa tudi neumen ni, če si je podredil toliko ljudi.

Zanimiva epizoda, samo cliffhanger na koncu se mi je zdel nadležen. Lahko bi pokazalo vsaj komu se je Rick nasmehnil.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Outcast ::

Sej boš nasledn teden zvedu, eni ste res neučakani:)

Tisto z zajlo je blo res mal smešno, jst sm se prvo spomnu takoj na Z-Nation, tam bi uporabil kakšno tako foro:)

@Anymal: nej te razočaram, tako ne bo, LOL, ker še vseen pa ne pišejo scenarija osnovnošolci:D

D3m0r4l1z3d ::

Outcast, bilo bi epsko. Bomo videli kako sicer se bo odvilo, upam, da super, glede na uspešnost serije. Zaključek z Guvernerjem je bil precej osnovnošolski, lol.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

Imam občutek, da bo tale vojna z Neganom trajala dlje kot pa samo, do konca te sezone.

Jst ::

Upam da bo trajala še več kot naslednjo sezono!

Čeprav je sadistično govno, ki bi ga gledalci najraje videli mrtvega, ravno zaradi tega lahko nastane mnogo dobrih tudi obstranskih zgodb z "našo" glavno skupino.

Recimo da Negan zve za napad in gre cel Hilltop ali Kingdom pod rušo (v kakšni "anti" zasedi). Kako bi to zlomilo Ricka in tako naprej...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Imam občutek, da bo tale vojna z Neganom trajala dlje kot pa samo, do konca te sezone.


A tako hitro bi ti rad, da se zadeva zaključi :D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

Daryl-a bi pa lahko že malo postrigli zgleda že kot ena stara mama in Korl ni nič boljši.

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Imam občutek, da bo tale vojna z Neganom trajala dlje kot pa samo, do konca te sezone.


A tako hitro bi ti rad, da se zadeva zaključi :D.



Seveda ne Negan je prav poživil tole serijo je eden najbolj zanimivih likov v tej seriji :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

D3m0r4l1z3d ::

Če mislijo Negana 2 sezoni ali več vlečt, potem bi moral nujno en še jači lik vstopit, ki bi se ga Negan bal in potem po principu sovražnik mojega sovražnika je moj zaveznik.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Če mislijo Negana 2 sezoni ali več vlečt, potem bi moral nujno en še jači lik vstopit, ki bi se ga Negan bal in potem po principu sovražnik mojega sovražnika je moj zaveznik.



Fora je v tem, da se Negan ne boji, da se vsi ostali bojijo njega in tudi ni potrebe po še enem takem liku razen če v šov pripeljejo še Ramsija Boltona in verjamem, da bi se z Neganom dobro ujela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

D3m0r4l1z3d ::

Bojijo se njegove vojske, njega bi lahko že zdavnaj fental.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Bojijo se njegove vojske, njega bi lahko že zdavnaj fental.


Njegova vojska se boji pa njega>:D

D3m0r4l1z3d ::

Ja, ampak, ko ga pa ni več?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Cruz ::

Bo nadaljeval drugi, saj tisti z brkami kopira Negana. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

D3m0r4l1z3d ::

Ja, bolj se bojijo tistega, ki bi potem zavladal in naredil čistko. Ampak njim je itak z Neganom boljše, le pazit morajo, da ne bodo kaj narobe naredili. Sicer pa kot zgodovina uči, taki liki lahko vladajo do naravne smrti ali več desetletij ali le nekaj let, tako da je kar realno stanje prikazano kako bi bilo, če bi tak prevzel vodstvo. Za voljo gledalcev, pa se bo moralo hitreje odviti in zanimivo bo videti kako Negan konča kariero.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

Cruz je izjavil:

Bo nadaljeval drugi, saj tisti z brkami kopira Negana. :)


Trevor?

Cruz ::

Trevorja sem mislil ja.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

The Season 7 mid-season return pulled in 12 million viewers.

http://www.gamespot.com/articles/walkin...

Ni slabo.

oo7 ::

SPOILER !!!!

Ta nova skupina se mi zdi kr nekej ena skupina čudakov.

Je bilo pa smešno, ko je Rick uporabil tipkovnico na robokop zombiju :))

stara mama ::

A v TWD mu je tud ime Trevor Phillips? :))
Je blo res presenečenje, ko sem ga zagledal.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Simon.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

stara mama je izjavil:

A v TWD mu je tud ime Trevor Phillips? :))


Trevor Phillips ne bi bil tako poslušen, do Negana kot so ostali >:D

mihec87 ::

Od te avto odpad skupine ne vem če bo kaj dost...

Outcast ::

Pomoje so/bodo 'collateral damage', 'nastali' so samo zaradi večjega števila privržencev Rick&Co movementa, ker v nobeni naselbini ni prav veliko naseljencev, zdi se mi da še največ v Kingdomu...bolj me zanima, kje bo Rick dobil obljubljeno orožje za 'smetarje', bo Tara izdala na ta način Oceanside lokacijo?

D3m0r4l1z3d ::

Tara verjetno ne bo namenoma ali pa bo v hudi stiski, ker je pokazalo celo kolibo orožja pri Amazonkah.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

mihec87 je izjavil:

Od te avto odpad skupine ne vem če bo kaj dost...


Men so bili tako antipatični, da bi nad njih poslal kar Negana:)

bambam20 ::

Outcast je izjavil:

Pomoje so/bodo 'collateral damage', 'nastali' so samo zaradi večjega števila privržencev Rick&Co movementa, ker v nobeni naselbini ni prav veliko naseljencev, zdi se mi da še največ v Kingdomu...bolj me zanima, kje bo Rick dobil obljubljeno orožje za 'smetarje', bo Tara izdala na ta način Oceanside lokacijo?



Skupaj jih bo dovolj plus zombiji.

Outcast ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Tara verjetno ne bo namenoma ali pa bo v hudi stiski, ker je pokazalo celo kolibo orožja pri Amazonkah.


Ja verjetno res niso za brez zveze pokazali tisto lopo polno orožja...Rick kot pravi leader in politik bo zamenjal par svojih 'vojakov' za orožje, itak so tam same ženske:)

scipascapa ::

je v tej seriji sploh še kaj zombijev in akcije?

fireX88 ::

očitno so že vse pobili :D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Jerry000 ::

Kdaj se serija nadaljuje?

««
55 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28726137 (248) oo7
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464338 (229) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331856 (11843) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337493 (5671) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497526 (2548) oo7

Več podobnih tem