» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
53 / 86
»»

oo7 ::

Še 2 epizodi potem pa nadlajevanje šele februarja 2017 drugače pa ta epizoda nič posebnega.

globoko grlo ::

Sem preskočil sezono 6, a sm kj zamudu?
Ali priporočate ogled s6 in potem še s7.
Pa s5 mi je bla že ornk podn, sam za info.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

globoko grlo je izjavil:

Sem preskočil sezono 6, a sm kj zamudu?
Ali priporočate ogled s6 in potem še s7.
Pa s5 mi je bla že ornk podn, sam za info.


Ja če misliš gledati to TV serijo potem poglej vse.

bambam20 ::

globoko grlo je izjavil:

Sem preskočil sezono 6, a sm kj zamudu?
Ali priporočate ogled s6 in potem še s7.
Pa s5 mi je bla že ornk podn, sam za info.


Ne rabiš gledat sploh, ker sta totalno nezanimivi. Zakaj za vraga rabijo celo eno epizodo, da gledamo ves čas Darllya, v tej zadnji pa uno nezanimivo lezbiko.

Dogodki bi morali biti bolj dinamični , vendar se jim očitno ne, da, ker so lenobe in potem gledamo celo epizodo eno jebeno dramo in stokanje.

globoko grlo ::

ja, sem pričakoval to, tnx dimsi
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Cruz ::

Meni so pa všeč tile backstory-ji... no kakor komu. Že prejšnjo sezono sem užival ob solo delu(ali jih je bilo več?) od Morgana.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

sheeshkar ::

bambam20 je izjavil:

Dogodki bi morali biti bolj dinamični , vendar se jim očitno ne, da, ker so lenobe in potem gledamo celo epizodo eno jebeno dramo in stokanje.

Mene osebno drame in "stokanje" (kadar so dobro narejeni) ne motijo, vendar me pa že dlje časa moti to, da se vsak del posebej skoncentrirajo samo na eno skupino ali lik in potem traja nekaj tednov, preden pridemo nazaj do njih. Veliko bolje bi bilo, če bi se takšni deli med seboj povezali in bi imeli naprimer 5-10 minut Ricka ter ostalih, 10-15 minut Carol in ostalih, 5 minut Darylla, malo Tare in s tem zapolnili 45 minut, v naslednjem delu bi recimo Rick dobil več časa in ostali malo manj (pač odvisno od tega, kje je zgodba bolj zanimiva ter pomembna) in tako bi sezona bila veliko bolj dinamična. Deli, kjer bi se skoncentrirali samo na en lik ali skupino pa bi bili rezervirani za res posebne okoliščine.

To me je zmotilo že pred nekaj sezonami, ko smo dobili tisti del (ali dva?), ko kaže Governorja in njegov vzpon v novi skupini, preden se z njimi pojavi pred zaporom. Če bi tisto pokazali postopoma, bi tudi njegov vzpon bil veliko bolj realističen, kot to, kar smo videli. Takrat se mi je to, da so mu kar naenkrat vsi tisti razmeroma normalni ljudje bili pripravljeni oboroženi do zob (ter s tanki) slediti v bitko s popolnimi neznanci, zdelo povsem nerealno. Če bi to pokazali skozi več delov in postopoma, bi to veliko lažje požrl. Enako pričakujem tudi sedaj, ko bomo verjetno videli "rast" nekega lika samo v enem delu in zaradi tega bo gotovo kakšna scena veliko manj realistična kot bi lahko bila sicer. In ravno zaradi tega, ker smo Negana gledali že tri polne dele, imam njega in njegove govore (ter grožnje, kjer veš, da ne bo nikomur pomembnemu razbil glave) že poln k.... Veliko bolje bi bilo, če bi v vsakem delu imel samo kakšen cameo in bi dolge scene bile samo takrat, ko bi to bilo res zanimivo.

Če sem že omenil Negana - resnično upam, da bodo ta lik kaj bolje razvili in mu dodali kakšno plast, ker drugače ga ne bo mogel rešiti niti JDM. Trenutno je The Governor veliko bolj zanimiv negativec, tudi če ni bil tak badass kot Negan s svojim kijem.

D3m0r4l1z3d ::

Governor je bil še hujši. Negan je bully, ki mu je dovoljeno ubijati brez kazni, čeprav ga bo doletela, samo še zaradi tega gledam.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Besna Glista ::

bambam20 je izjavil:

Besna Glista je izjavil:

Aha, torej se mi zvečer obeta še en del kjer bom na polovici zaspal zraven. No, ni slabo to, bom jutri bolj spočit .. 8-)



Evo, pa si dobil še eno epizodo ob kateri boš lahko lepo zaspal.

Ni vredno sploh , da se jo omenja. Pravi mojstri nategovanja so pri tej seriji.



Hvala! =)

Sem storil napako včeraj. Nisem bil cel dan nič na ST, zvečer pa se spravil gledat TWD. In gledal do konca v pričakovanju kakšnega zapleta ali akcije ali česarkoli. Pa nič :( Pa tako sem se trudil ne zaspati zraven :))

oo7 ::

Še pri Game of Thrones ne delijo toliko likov kot pri TWD pa je pri GOT veliko več likov in več dogajanja.

Nesta ::

TWD je po en stran isti kot GOT. Polno enih hiš in glavnih junakov. Veliko jih umre in vmes je žajfnica. Na koncu in na začetku je pa klavnica :)

Jerry000 ::

Je pa res da prva sezona pa druga so ble zakon...tam so bli vsaj zombiji in preživezje. Zdej je pa akcijski film ljudi među ljudi

scipascapa ::

sej pravim, serija nima nobene veze več z zombiji in preživetjem, skoraj je postala žajfnica in kmalu bo letela z mojega spiska.

Besna Glista ::

Mja, meni je smešno kako so imeli v prvi sezoni ali sezonah zombiji super power in jih je bilo skoraj nemogoče ubit in so ljudje umirali praktično na vsakem koraku. Zdaj pa pride neka 7 letna deklica in ga lagano ubije s palico ...

Jerry000 ::

Zombije dajo samo še zato, da te spomni da gledaš the walking dead. Tle je vse bolj The Walking Living

diNero ::

Jerry000 je izjavil:

Zombije dajo samo še zato, da te spomni da gledaš the walking dead. Tle je vse bolj The Walking Living


Je v tej sezoni sploh kdo umrl od ugriza walkerjev? Na začetku serije so padali na vsakih par minut..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diNero ()

Cruz ::

Saj bistvo serije je, da nam pokaže kakšna bi postala družba v zombie apokalipsi, kako bi se ljudje spremenili in njihov pogled na svet, kdo je večja nevarnost: ljudje ali zombiji, ipd. Sicer se strinjam, da je vsako sezono eno pa isto, ampak jaz ne gledam zaradi akcije. Drugače pa itak zombiji vsako sezono zgledajo slabše(razpadajo), tako da ne bodo mogli zelo zavlačevat, še ene 4 sezone jim dam(največ).
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

crniangeo ::

Besna Glista je izjavil:

Mja, meni je smešno kako so imeli v prvi sezoni ali sezonah zombiji super power in jih je bilo skoraj nemogoče ubit in so ljudje umirali praktično na vsakem koraku. Zdaj pa pride neka 7 letna deklica in ga lagano ubije s palico ...


Mogoče ker so se presušil? Konec koncev, na začetku so bili sveži, sedaj pa so napol razpadajoči :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

bambam20 ::

Nesta je izjavil:

TWD je po en stran isti kot GOT. Polno enih hiš in glavnih junakov. Veliko jih umre in vmes je žajfnica. Na koncu in na začetku je pa klavnica :)


S to razliko, da v GOT ne posvetijo ene celotne epizode enemu liku. Kako bi se ti počutil, če bi eno celo epizodo spremljal prigode Hodorja in podobnih.

Ma to ti je zločin, da posvečćajo v TWD po eno celo sezono zgolj enemu liku in hell no, Tare niti pod razno ni zanimivo gledat , pazi to 60 minut, ker je bila podaljšana epizoda.

GOT je zanimiv, ker se zgodba vedno v vsakem delu preskakuje .. to je zanimiv način podajanja zgodbe in ne to kar počnejo v TWD, kjer so zdaj pa res preterali, da ima vsak lik svojo epizodo.

Zanima nas pa vojna z Neganom in Negan sam.


Ta sezona bo še trpljenje na kubik.

D3m0r4l1z3d ::

Vse bi šlo, če ne bi bilo tako, da vsako epizodo posvetijo samo eni fakciji.

Ima pa vse svojnamen in sigurno bo še zanimivo ratalo, samo kot je en že omenil, tole bi bilo za gledati, ko že imaš prvih 6 delov na voljo in jih v manjšem razmiku gledaš.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

scipascapa je izjavil:

sej pravim, serija nima nobene veze več z zombiji in preživetjem, skoraj je postala žajfnica in kmalu bo letela z mojega spiska.

Povsem narobe gledaš. TWD je že dolgo post-apokalitična drama/horror, kjer zombiji sploh niso najbolj nevarna stvar. Saj ravno to vam želi dopovedat ta serija. Da smo ljudje sami sebi najbolj nevarni.

Očitno bo treba še ene 10 sezon, preden bo vsem jasno.
- Hoc est qui sumus -

Jerry000 ::

imagodei je izjavil:

scipascapa je izjavil:

sej pravim, serija nima nobene veze več z zombiji in preživetjem, skoraj je postala žajfnica in kmalu bo letela z mojega spiska.

Povsem narobe gledaš. TWD je že dolgo post-apokalitična drama/horror, kjer zombiji sploh niso najbolj nevarna stvar. Saj ravno to vam želi dopovedat ta serija. Da smo ljudje sami sebi najbolj nevarni.

Očitno bo treba še ene 10 sezon, preden bo vsem jasno.

Konceptno imaš in ti dam čisto prav...ampak we want to see more zombie action :P

D3m0r4l1z3d ::

Saj bo kmalu, zatišje potem pa razodetje, na koncu smrt Negana, bi moralo bit zanimivo.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Saj bo kmalu, zatišje potem pa razodetje, na koncu smrt Negana, bi moralo bit zanimivo.


Po moje bo Negan še kar nekaj časa grenil življenje Ricku po moje celotno to in še naslednjo sezono.

imagodei ::

Glede na to, da je bil Governor tudi nekako 2 sezoni v igri, bi bilo nesmiselno pričakovat, da bo Negan kaj manj. Sploh če pogledamo, kako počasen tempo je sedajle v seriji.

Ko je Negan prvič obiskal Ricka & Co., mu je Rick dejal nekaj v stilu: "You said we had a week," se pravi so jih prišli pogledat v manj kot enem tednu. Naslednji del (z Maggie na Hilltopu) se je očitno dogajal približno istočasno oz. kak dan kasneje, ker na začetku epizode vidimo Ricka, ki odhaja (verjetno s skupino) po zaloge, češ da se bo Negan kmalu vrnil. Predvidoma se trenutno zadnja epizoda s Taro(S07E06) dogaja približno v istem času oziroma po Rickovem scavange izletu iz Aleksandrije - na koncu vidimo samo Eugena in tisto bejbo, ki je bila z Abeom (Rosito?).

BTW, notice 17 Episodes (http://m.imdb.com/title/tt1520211/fullc...

- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

Tarzan ::

Se pravi, gre Enid v naslednji epizodi rakom žvižgat? Zdaj počasi jih pa že ima 13 skupno, al ne? Bye, bye.

imagodei ::

Tako nekako kot Morgan in Merle Dixon?
- Hoc est qui sumus -

Tarzan ::

Merle je šel žvižgat :)

imagodei ::

Ne štekaš. Merla vmes kaki 2 ali 3 sezone nismo videli. Da si je na strehi tiste stavbe v 1. sezoni odžagal roko in se tako rešil, je sicer puščalo odprto možnost, da je tip preživel, ampak smo v resnici že vsi pozabili nanj, ko se je spet prikazal pri Governerju. Zato ima samo 17 epizod. Še več, preden se je spet pojavil, sem kar prepričan, da je njegova statistika na IMDB-ju kazala "2010, 1 episode".

Podobno pri Morganu, ki smo ga videli v 1 sezoni, pa potem še enkrat nekje v 3., nato v 5. sezoni, ko je našel Rickov zemljevid, reden karakter pa je šele od prejšnje (šeste) sezone. Zato ima tudi on pripisanih bistveno manj epizod kot ostali, ki so tam že od prve sezone (Rick 105, Carl 91, Daryl 89, Carol 86, Glenn 81 in Morgan 27).

Skratka, čist mogoče je, da bi Enid pobegnila in je nekaj sezon ne bi videli. Željo pobegnit je že imela, mislim, da sta bila ravno Glenn in Maggie ključna pri tem, da je ostala. Da jo je Glennova smrt precej prizadela, je bilo videt tudi iz tega, da je prišla na Hilltop z baloni (za katere se je v prejšnji epizodi morala kar resno konfrontirat z enim Saviorjem).

Poleg tega pa število epizod in letnice na IMDB-ju kažejo samo tisto, kar je zaenkrat potrjeno. Z J.D. Morganom (Negan) in Andrewom Lincolnom imajo očitno podpisano že za 8. (9.?) sezono oziroma za leto 2017, z drugimi pa še ne. Razen, če hočeš povedat, da bo 99% celega crewa leta 2017 pod rušo, samo še Rick in Negan bosta od trenutne zasedbe?
- Hoc est qui sumus -

D3m0r4l1z3d ::

Hehe, Rick in Negan sama na otočku, Plava laguna style :))
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Tarzan ::

Ne, ne, v mislih sem imel tudi sam to, da se na te podatke ne gre zanašati. To z Enid mi je pa padlo v oko, ker dejansko ima manj epizod, kot jih je še v tej sezoni, v nasprotju z Neganom.

Če bi bil to GoT, potem bi popucali tudi več kot 99% original igralske zasedbe :)

Besna Glista ::

Tarzan, saj če pogledaš kdo je še ostal iz prve sezone so tam-tam z GOT

Outcast ::

Dons je res težko vse zadovoljit: tako kot gre (baje) GOT po knjigah, gre pač tudi TWD več al manj po stripih in tisti, ki jih berete, vam tole verjetno ni preveč dolgočasno...men je bil zanimiv del, prikazali so še eno naselbino, verjetno ne brez zveze. Je pa težko pokombinirat vse naselbine, glavne junake, ki se že razpršujejo vsak po svoje.
Če bi pogledal celo sezono v šusu, tudi verjamem da bi bila še bolj zanimiva.
Aja, pa še ene 100ič (tud zgoraj je bilo že omenjeno): to je post-apokaliptična drama, ki bazira na medčloveških odnosih v danem okolju: zombiji so v tem primeru samo 'statisti'...upam pa, da bo v prihodnjih delih/sezonah spet večji povdarek na živih mrtvecih.

Glugy ::

Men je pa Tara všeč. Predvsem zato ker je mal prismuknjena. Mi je všeč to da je čist neki samosvojga.
Ni mi pa všeč da se spet ni posvetil Heathu...zakaj so ga sploh postavil v serijo če ga pa tko na silo rinijo na obrobje. Nikol nima neke smiselne vloge v epizodah. Skor vsaka druga oseba od glavne skupine je imela neko smiselno vlogo vsaj enkrat...če ne večkrat. On pa še po tok dolgem času še zmer nič. Ni čudn da ga pol noben ne mara razen stripovskih oboževalcev. Taro se je tud mal zapostavljal ampak spet ne tok ..ampak vseen vidm da je večina ne mara.

Men je predvsem to mal nevšečno da se vedno predstavlja neke nove ljudi medtem ko se za nekatere ki so nam jih serviral že prej ne vid tok osebnega stika kot pri drugih. Kako je možno da več vemo o Ezekiel-ovi osebnosti k pa o Heath-ovi? Pa je bil Heath vsaj že nekaj epizod tle.

Mene ne mot Tara sama po seb ..mot pa me preširoka dinamika ki spominja na Game of Thrones. Jz nočem še ene GOM serije v TWD. Ravno zato ne gledam GOM..ker je too much.
Sj ne rečem ni problem ampak vse preveč dat na plano ..polno enih vprašanj dat na vseh koncih in nič odgovorov na nobenega od problemov.

Sj je lepo da je skupina kdaj nemočna to je prov ane...sam če se jo naredi nemočno naj se njej bolj posveti ...ne pa da skače iz enga konca na drugega in sam odpira nova in nova vprašanja ...ne razrešuje pa ničesar....

Dejansko je vse to do zdej povezan z prvo epizodo...ker vse to nekak vodi do obžalovanj povezanih s smrtjo (čeprav Tari ni so dal dost velik kos pogače pozornosti v smislu kako se je ona soočala s tem kar je zvedla). Pri epizodi Kraljestvo je pa ista stvar samo da bolj v simboličnem smislu. Carol ki vid mrtvece kot žive pa spet kot mrtve in tako naprej..kot da bi se odločala kam spada...al si zasluž živet al ne al kaj. ..vse te epizode so povezane s smrtjo. In ta negativnost mislm da se pozna pri gledalcih. Kokr vidm niso ostali preveč zadovoljni s tem epizodami. Sej ni problem da se soočiš s tem ali onim ampak problem je ker niso v seriji do zdej pokazal luči..in če jo tud naslednjo epizodo ne bodo bo mogoče že prepozn da bi fani to sprejel.

Naslednja epizoda...če so pametni bo končno prva epizoda v tej sezoni ki bo zaznamovala neki dobrga. Jz druzga pozitivnega zdele ne vidm kot to da Evgenij ve kako naredit municijo. In okol tega bi lahko naredil svetlo nit ki je zdele krvavo potrebna zato da serija ne umre.

scipascapa ::

Outcast ::

Glugy je izjavil:

Men je pa Tara všeč. Predvsem zato ker je mal prismuknjena. Mi je všeč to da je čist neki samosvojga.
Ni mi pa všeč da se spet ni posvetil Heathu...zakaj so ga sploh postavil v serijo če ga pa tko na silo rinijo na obrobje. Nikol nima neke smiselne vloge v epizodah. Skor vsaka druga oseba od glavne skupine je imela neko smiselno vlogo vsaj enkrat...če ne večkrat. On pa še po tok dolgem času še zmer nič. Ni čudn da ga pol noben ne mara razen stripovskih oboževalcev. Taro se je tud mal zapostavljal ampak spet ne tok ..ampak vseen vidm da je večina ne mara.

Se strinjam, tudi meni je Tara malo 'goofy' punca, oz postala je prava ženska, odkar jo nismo videli. Mislim, da gre malo tudi na račun dojenčka, ki ga je rodila kak mesec-dva nazaj...

Men je predvsem to mal nevšečno da se vedno predstavlja neke nove ljudi medtem ko se za nekatere ki so nam jih serviral že prej ne vid tok osebnega stika kot pri drugih. Kako je možno da več vemo o Ezekiel-ovi osebnosti k pa o Heath-ovi? Pa je bil Heath vsaj že nekaj epizod tle.

Mene ne mot Tara sama po seb ..mot pa me preširoka dinamika ki spominja na Game of Thrones. Jz nočem še ene GOM serije v TWD. Ravno zato ne gledam GOM..ker je too much.
Sj ne rečem ni problem ampak vse preveč dat na plano ..polno enih vprašanj dat na vseh koncih in nič odgovorov na nobenega od problemov.

Sj je lepo da je skupina kdaj nemočna to je prov ane...sam če se jo naredi nemočno naj se njej bolj posveti ...ne pa da skače iz enga konca na drugega in sam odpira nova in nova vprašanja ...ne razrešuje pa ničesar....

Se strinjam, Tara je mal goofy punca, oz postala je ženska, odkar jo nismo videli. Mislim, da je tudi rodila kak mesec ali dva nazaj...

Dejansko je vse to do zdej povezan z prvo epizodo...ker vse to nekak vodi do obžalovanj povezanih s smrtjo (čeprav Tari ni so dal dost velik kos pogače pozornosti v smislu kako se je ona soočala s tem kar je zvedla). Pri epizodi Kraljestvo je pa ista stvar samo da bolj v simboličnem smislu. Carol ki vid mrtvece kot žive pa spet kot mrtve in tako naprej..kot da bi se odločala kam spada...al si zasluž živet al ne al kaj. ..vse te epizode so povezane s smrtjo. In ta negativnost mislm da se pozna pri gledalcih. Kokr vidm niso ostali preveč zadovoljni s tem epizodami. Sej ni problem da se soočiš s tem ali onim ampak problem je ker niso v seriji do zdej pokazal luči..in če jo tud naslednjo epizodo ne bodo bo mogoče že prepozn da bi fani to sprejel.

Naslednja epizoda...če so pametni bo končno prva epizoda v tej sezoni ki bo zaznamovala neki dobrga. Jz druzga pozitivnega zdele ne vidm kot to da Evgenij ve kako naredit municijo. In okol tega bi lahko naredil svetlo nit ki je zdele krvavo potrebna zato da serija ne umre.



Se strinjam, tudi meni je Tara malo 'goofy' punca, oz postala je prava ženska, odkar je nismo videli. Verjetno tudi na račun otroka, ki ga je rodila kak mesec ali dva nazaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

No tale epizoda je bila pa dobra pa še 1 uro je dolga :)


Se ne spomnim ali je bilo že prej kdaj omenjeno kaj se je zgodilo Dwighovem obrazu no zdaj se ve.
Ko je Korl snel obvezo je zgledalo kot, da ima eno mrežico v očesu?
Negan ge pravi komedijant definitivno eden boljših likov z rpizode v epizodo je boljši >:D
Kdo mislite, da je dal tisto sporočilo Darylu ženska od Dwighta ali Dwight ?

bambam20 ::

Po zadnji epizodi mi je jasno, da nas čaka eno jebeno mučenje in lazenje po polžje. Se bojim, da bodo s takšnim tempom Negana raztengili na 3 sezone. Lol.

Če so celotno drugo sezono posvetili krajšemu dogodku na kmetiji si lahko predstavljam, da tako velik dogodek dobi 3 sezne, predno nas čaka climax.

In očitno bo sedaj veliko mehiške limonade, ker so scenaristi nesposobni, da bi zgodbo lepo peljali in da bi bila dinamična. . Zdaj se zdodba precej bolj drži stripa, kar pozdravljam , a po drugi strnai umetno podaljšujejo zgodbo z epizodami, kjer je vsaka podeljena zgolj enemu liku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

Negan postaja čedalje boljši lik tako, da bi bilo škoda, da bi se ga prehitro rešili.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Negan postaja čedalje boljši lik tako, da bi bilo škoda, da bi se ga prehitro rešili.



Ni problem v Neganu, ker je nedvomno najboljši negativec, kar jih je TWD svet sploh doživel. Problem je, ker obstranskim likom namenjajo celotne epizode. Sej bereš strip pa veš kako je tempo stopnjevan v njem in kako slabo je to narejeno v seriji.

Jerry000 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Negan postaja čedalje boljši lik tako, da bi bilo škoda, da bi se ga prehitro rešili.



Ni problem v Neganu, ker je nedvomno najboljši negativec, kar jih je TWD svet sploh doživel. Problem je, ker obstranskim likom namenjajo celotne epizode. Sej bereš strip pa veš kako je tempo stopnjevan v njem in kako slabo je to narejeno v seriji.

Če prebereš en comic vsak ponedeljek se tut raztegne :) :P

Cruz ::

bambam20 je izjavil:


In očitno bo sedaj veliko mehiške limonade, ker so scenaristi nesposobni, da bi zgodbo lepo peljali in da bi bila dinamična.


Scenaristi hočejo imeti še nekaj let službo. :))
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Outcast ::

SPOILER (Carl's eye)


















Carla so vrhunsko spedenali u maskirnici:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

globoko grlo ::

imagodei :: 29. nov 2016, 17:21:38
Povsem narobe gledaš. TWD je že dolgo post-apokalitična drama/horror, kjer zombiji sploh niso najbolj nevarna stvar. Saj ravno to vam želi dopovedat ta serija. Da smo ljudje sami sebi najbolj nevarni.

Očitno bo treba še ene 10 sezon, preden bo vsem jasno.


Hja, naslow serije je TWD. Mogoče pa to pomen TheWalkingDrama:))
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Tarzan ::

Nagan mi je že kar prirasel k srcu. Kakšen car. :D

Outcast ::

Zanima me, kaj je Carl na hitro rekel Darylu....3:34

oo7 ::

Outcast je izjavil:

SPOILER (Carl's eye)


















Carla so vrhunsko spedenali u maskirnici:



Zelo dobro so naredili ja na televiziji nisem videl prav razločno.

Outcast ::

V seriji se dejansko vidi precej slabše, res kot da bi imel neke žice not...

Jst ::

Jaz slišim:
Carl to Daryl: "can't come back".


---

JDM kot Negan je zame vrhunsko odigral ta del. Upam, da ga bomo gledali še vsaj dve sezoni.


---

Kot omenjeno, so pri Guvernerju zaje*ali, ko so pokazali njegov "rise to power" šele potem, ko je "shit hit the fan". Upam, da ne naredijo pri Neganu takšne napake. V bistvu bi po mojem mnenju že morali gledati flashbacke, kako je Negan začel, da je prišel do statusa, ki ga uživa sedaj.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Outcast ::

Upam da pa Michonne ni padla v past z tisto žensko, ker Survivorsi vedno hodijo naokoli vsaj po dva skupaj...:|
««
53 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
454092 (247) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015329943 (9930) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337276 (5454) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497430 (2452) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8618633 (11167) oo7

Več podobnih tem