» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
49 / 86
»»

D3m0r4l1z3d ::

V vsakem primeru bi se pogledala, ker sta si drugače zamislila potek. Drugače pa je Eugene vsekakor kandidat, da bi izmed vseh karakterjev najprej izdal sotrpine, so pa poudarili v zadnjih epizodah, da Eugene ni več taka pičkica, kar bi še potenciralo izdajo. Mogoče pa se Rick najprej maščuje Eugenu in na koncu sezone še seveda Neganu, vsekakor bo zanimivo.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

timnvx ::

Abraham in Glenn umreta. 100% sem

D3m0r4l1z3d ::

timnvx je izjavil:

Abraham in Glenn umreta. 100% sem

a zdaj kar že dva?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

bambam20 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

timnvx je izjavil:

Abraham in Glenn umreta. 100% sem

a zdaj kar že dva?



Če bodo scenaristi mal pošteni potem se zna zgodit.

Mi je zanimivo, da so scenaristi Negana vizuelno prikazali precej izvirno kot je v stripu. To jim pa dam v plus. Plus njegova bejzbolka. To so pomembni detajli, ki bi zadevo pokvarili, če jih ne bi bilo.

Pri Guvernetju so si dali ogromno jebene svobode in je tip izpadel slabotno in neprepoznaven.

timnvx ::

Nažalost (vsaj tako so nekateri pisali na YT + na drugih forumih) in tudi dosti spoilerjev je na yt, kjer tudi dokazujejo da se tisti ki so napisali TOČNO kak se bo zgodilo.

Če koga res zanima, kako se bi naj(95%) zgodilo, lahko zalepim yt link sem, drugače pa komaj čakam da vidim tole jutri :D

arnecan1 ::

timnvx je izjavil:

Nažalost (vsaj tako so nekateri pisali na YT + na drugih forumih) in tudi dosti spoilerjev je na yt, kjer tudi dokazujejo da se tisti ki so napisali TOČNO kak se bo zgodilo.

Če koga res zanima, kako se bi naj(95%) zgodilo, lahko zalepim yt link sem, drugače pa komaj čakam da vidim tole jutri :D

Ni treba. Kot kaže bodo res odpisali kar dva stara lika. Že kar v prvem delu.

theBill ::

Zakaj se ne da prve epizode nikjer dobit za pogledat? po 15 minutah googlanja sem obupal, same neke sumljive strani ki zahtevajo vpis s kreditno kartico, povsod drugje tema.

timnvx ::

A ne pride komaj (po našem času) približno nekje ob 2h zjutraj? Zdaj nevem če bomo epizodo lahko kje videli ( bi pa bilo idealno).

oo7 ::

theBill je izjavil:

Zakaj se ne da prve epizode nikjer dobit za pogledat? po 15 minutah googlanja sem obupal, same neke sumljive strani ki zahtevajo vpis s kreditno kartico, povsod drugje tema.


Če se ne motim v Ameriki TWD epizode predvajajo ob ponedeljkih ob 3 zjutraj po našem času. Se pravi bo jutri od 4-6 ujutraj že na travniku.

theBill ::

oo7 je izjavil:

theBill je izjavil:

Zakaj se ne da prve epizode nikjer dobit za pogledat? po 15 minutah googlanja sem obupal, same neke sumljive strani ki zahtevajo vpis s kreditno kartico, povsod drugje tema.


Če se ne motim v Ameriki TWD epizode predvajajo ob ponedeljkih ob 3 zjutraj po našem času. Se pravi bo jutri od 4-6 ujutraj že na travniku.

Zgleda sem pol jest neki zajebu s tajmingom, sem včeraj ponoči vidu neke Spoiler teme na IMDB strani in sem mislu, da je že zunaj.

D3m0r4l1z3d ::

Relax, v ponedeljek bo vsak teden zastonj, good times.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Outcast ::

Jst jutri vstanem ob 5h zjutraj in upam da bo že na travnikih prvi del; zadnji del 6.sezone je bil:)

scipascapa ::

torej nocoj je prvi del?

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Jst jutri vstanem ob 5h zjutraj in upam da bo že na travnikih prvi del; zadnji del 6.sezone je bil:)



Evo z travnika prve epizode v sezonah >:D


TWD - S02E01 - 17.10.2011 ob 05:18:07

TWD - S03E01 - 15.10.2012 ob 05:21:10

TWD - S04E01 - 14.10.2013 ob 04:56:20

TWD - S05E01 - 13.10.2014 ob 05:00:45

TWD - S06E01 - 12.10.2015 ob 05:34:49




scipascapa je izjavil:

torej nocoj je prvi del?


V ponedeljek se pravi jutri okoli 5 ure zjutraj pri nas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Outcast ::

Let's synchronize our watches!:D

Holly shit...:O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Stipex ::

Oh my. :S
Brutal!

Smrekar1 ::

Kot kaže sem imel delno prav. Kako je torej z mojo stavo?

goranzaric ::

Si je dal duška :D

Outcast ::

@Smrekar1 Delno še nikol ni zajca ujel:D

Definitvno veliko presenečenje, veliko so si upali pokazati, pomoje je bilo tole na meji še sprejemljivega za produkcijsko hišo.
JDM je kriv da 99,9% prebivalcev zemlje, ki spremljajo TWD, sovraži Negana v dno duše, to samo pove, kako je model tole odigral, brez besed!







SPOILER:
Glenn je bil do potankosti 'narejen' po stripu, ko sreča Lucille.

Smrekar1 ::

Outcast je izjavil:

@Smrekar1 Delno še nikol ni zajca ujel:D


Tisto je Skoraj ... kako pravzaprav "Delno" ujameš zajca?
Ujameš del zajca? No, boljše kot Skoraj je definitivno :)

Outcast ::

Smrekar1 je izjavil:

Outcast je izjavil:

@Smrekar1 Delno še nikol ni zajca ujel:D


Tisto je Skoraj ... kako pravzaprav "Delno" ujameš zajca?
Ujameš del zajca? No, boljše kot Skoraj je definitivno :)


Đizs, ker si napisal delno, sem jst tudi napisal tako...tudi jst sem imel 50/50 prav, pa kaj? Bom dobu za peer?:D

Smrekar1 ::

Outcast je izjavil:


Đizs, ker si napisal delno, sem jst tudi napisal tako...tudi jst sem imel 50/50 prav, pa kaj? Bom dobu za peer?:D


Jaz sem stavil dva smeškota in podpičje :)

bambam20 ::

Odličen uvod v novo sezono.

Outcast ::

Smrekar1 je izjavil:

Outcast je izjavil:


Đizs, ker si napisal delno, sem jst tudi napisal tako...tudi jst sem imel 50/50 prav, pa kaj? Bom dobu za peer?:D


Jaz sem stavil dva smeškota in podpičje :)


:));)

Definitivno je bil pa tole pomoje kar najboljši 'uvod' v sezono, samo še prvi del prve sezone, razumljivo, je v konkurenci:)

D3m0r4l1z3d ::

Da ne bi bilo omejeno kaj gre lahko na TV, a?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

Brutalen začetek 7 sezone. Z Negaanom ni šale pa tudi zelo prepričljiv zna biti.

D3m0r4l1z3d ::

Toliko lepše bo, ko se bo Rick maščeval, sedaj se samo pripravlja teren za rapsodijo.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

Bo najbrž trajalo kar dolgo predno se bo Rick maščeval glede na to kako veliko ljudi ima Negan.

Outcast ::

Sadist je samo Negan; ostali so ovce, ki se ga bojijo in mu sledijo (za 1x še).

timnvx ::

Moja napoved se je (žal?) uresničila, drugače pa bolano dobra epizoda.

goranzaric ::

Mozno da bo pri koncu sezone Negan in najblizji tako klecal.

oo7 ::

goranzaric je izjavil:

Mozno da bo pri koncu sezone Negan in najblizji tako klecal.


Jaz bi rekel, da se bo to zgodilo ob koncu 8 sezone.

D3m0r4l1z3d ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Stavim na Daryla, stave do 22.10. odprte :-)

8-O
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Outcast ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Stavim na Daryla, stave do 22.10. odprte :-)

8-O


Hehe za Daryla sem se jst tud mal bal na začetku + veliko dela ima še na drugih področjih, ko je bil pa prejšnji teden tisti spoiler z njegovim ogrinjalom, sem bila pa zihr da je save:)
Nikol pa nebi pričakoval da bo 2 koknu:D

oo7 ::

Malo berem komentarje drugje in veliko jih krivi Daryla za Glenovo smrt. Ampak za Glenovo smrt ni kriv nobeden drug kot Negan.

goranzaric ::

Vazno da je Lucile zapela svojo melodijo :)

sheeshkar ::

sheeshkar je izjavil:

crniangeo je izjavil:

Po drugi strani se mi zdi zanimivo to, da bo/je Negan najverjetneje ubil samo enega. Če bi se postavil v kožo Negana in ti nekdo pobije precej vojske, potem ne bi ostalo samo na enem, ker se bi zavedal, da imam podobne psihopate pred sabo.

Glede na to, da so ta prihod Negana tako napihovali, da so igralci govorili o najbolj čustvenem snemanju in ker sem mislil, da bodo scenaristi želeli res šokirati gledalce, sem tudi sam pričakoval, da ne bo premlatil samo enega, ampak vsaj 2 ali 3 (in vsaj enega res pomembnega člana, ter da bomo vse to seveda videli). To bi bilo res šokantno in če bi vrhunsko posneli, potencialno na ravni The Red Wedding iz Game of Thrones. Sedaj pa so vso to napihovanje in ustvarjanje napetosti do zadnje scene povsem zapravili. Predstavljajte si, da bi dogodke v Red Wedding prekinili tik pred masakrom in jih pokazali šele naslednjo sezono (ali pa samo trupla po končanem masakru). To niti približno ne bi bilo tako šokantno kot tista epizoda.

Bom tokrat odgovoril kar samemu sebi izpred nekaj mesecev in se s tem navezal na komentar današnje epizode.

Ok, pozitivno je, da so malce presenetili in ubili dva lika ter da je bil eden izmed njih med prvimi liki serije. Ampak, kljub temu (oziroma še toliko bolj po tem kar smo videli sedaj) so vsaj po mojem mnenju zamudili fantastično priložnost za enega najbolj šokantnih final sezone v zgodovini televizije (ki bi bil lahko ob boku The Red Wedding iz Game of Thrones - tudi če to tehnično ni finale, vendar Game of Thrones ima ponavadi vrhunce v predzadnjem delu, poleg tega pa se tukaj navezujem samo na odlično stopnjevanje napetosti na koncu tistega dela ter šokanten konec, ki ostane s teboj še nekaj časa). Finale je odlično stopnjevalo napetost, liki in še posebej Rick so iz minute v minuto bili bolj izgubljeni ter prestrašeni, Neganov prihod ter govor je bil tudi zelo dober, potem pa so s tem, ko niso pokazali razbijanja glave, vso to napetost povsem uničili. Predstavljajte si, da bi namesto tega videli še polno sceno z razbijanjem Abrahama, kar bi bilo pred nekaj meseci veliko bolj šokantno in ravno, ko bi mislili, da je konec, bi sledilo presenečenje in Negan bi tako kot danes, na še bolj brutalen način razbil Glena ter takoj zatem konec sezone.

Namesto tega pa so ponovno vlekli skrivnost o tem, kdo je umrl in po pol leta čakanja, kar pomeni, da nismo bili več pod vtisom zadnje epizode (ter še posebej stopnjevanja napetosti, ki so ga takrat ustvarili - meni osebno ponovitev scene iz Rickove perspektive niti malo ni dvignila napetost, prej obratno), smo dobili smrt likov, ki jih pred razbijanjem nismo slišali spregovoriti niti besede (da ne govorimo o šestmesečni odsotnosti serije, po kateri nam je za te like še toliko bolj vseeno - določena navezanost na like je pri teh serijah zelo pomembna in med sezono so nam ti liki veliko bližje kot na začetku nove). Poleg tega bi prvi del nove sezone še vedno lahko bil zelo zanimiv (na nek način še bolj, ker bi že bili priče krutosti Negana v prejšnji epizodi in jo skozi poletje ponotranjili), Ricka bi še vedno lahko na enak način odvlekel kot cucka ter ga psihično uničil s tem, da mora odsekati roku sinu (in ker bi o Neganovi krutosti govorili že zadnje pol leta, bi to bilo še toliko bolj napeto, tako pa je vsaj meni zaradi vseh brutalnosti, ki so zaradi polletnega čakanja malo izgubile pomen, bilo že popolnoma vseeno, če Carl ali Rick izgubita roko).

Sama epizoda je bila sicer dobra, smrti so bile brutalne, lomljenje Ricka prav tako. Ampak, vsaj meni osebno, Negan ravno zaradi prej omenjenih izgubljenih priložnosti, ni tako strašen, kot bi lahko bil. V finalu prejšnje sezone ga dejansko nismo videli kot manijaka, ker nam tega dela v bistvu niso pokazali, danes pa so zaradi tega morali njegovi krutosti posvetiti celotno epizodo in če sem čisto iskren, mi je nekje po dveh tretjinah epizode šel že kar malo na živce s svojimi govori (takšne stvari so veliko boljše v manjših količinah) ter še posebej zaradi tega, ker so po več mesečnem čakanju morali vso njegovo krutost stisniti v en del (prav tako veliko boljše, če se takšne zadeve prikaže malo sedaj in nekaj kasneje). Če bi to porazdelili v zadnji del prejšnje sezone z razbijanjem glav in v prvi del nove sezone s psihološkim lomljenjem Ricka, kjer bi Negan epizodo zapustil nekje na sredini, bi s tem ustvarili res legendaren lik.

Ne vem zakaj, ampak tudi Jeffrey Dean Morgan, ki igra Negana, se mi ne zdi tako strašljiv. Igra sicer zelo dobro in nad njim glede tega nimam pripomb, vendar že po ogledu finala pred nekaj meseci sem dobil občutek, da bi Kevin Durand lahko bil še boljši. Kdor je gledal Lost, se bo morda spomnil, da je tam igral lik, ki je podobno kot Negan, imel tak creepy nasmešek medtem, ko je grozil ljudem in ki je prav tako relativno kruto usmrtil enega izmed priljubljenih likov. Poleg tega deluje tudi fizično večji ter močnejši od Dean Morgana, s čimer bi lahko bil še bolj strašljiv. Ampak ok, to je samo opazka in ne kritika, tudi JDM je čisto kul.

Okapi ::

Predvsem je problem, ker v bistvu vemo, kako se bo vse skupaj razpletlo, in je jasno, da se je Negan v svoji psihopatologiji pač zajebal in fental napačne.

Nesta ::

Nora epizoda. Komaj čakam da pride Morgan z novo vojsko in nasadijo Negana na kol.

pierch ::

SPOILER!!!


Dobra epizoda, jst bi edino razdelil razbijanje na zadnji del prejšne sezone in na današnji del. Kater bi bil primernejši za večji šok ali presenečenje pa ne vem. Dvodim da bi občinstvo prepričali, če bi v finalu končal Abe.
Največje presenečenje te epizode bi pa bilo da bi moral res roko odsekat.
Pierch

D3m0r4l1z3d ::

v bistvu je bilo presenečenje, da mu ni bilo treba roke sinu odsekati
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

imagodei ::

Mnja, jasno je, da Ricka kot glavnega lika niso mogli odžagati. Vseeno ni to Game of Thrones (pa še tam glavne like tako zlahka meče stran samo zato, ker je po strukturi zgodbe več "glavnih" likov). Prav tako, če bi skinili Daryla, bi se folk uprl.

Brez te omejitve, je jasno, da bi Negan moral poleg Abrahama snet najmanj še Ricka in Daryla. Sin, ki mu pred očmi ubiješ očeta in ki že itak odrašča v klavnici, se pa lahko čez nekaj let maščuje, zato bi v "realnosti" Negan ubil tudi Carla.

V resnici je tako, da ima pred sabo cvetober Alexandrije, tako da je napaka, da je sploh koga (razen morda Eugena) pustil živet. Negan ne rabi vojske, vsak ki malce bolj kot zgolj na pol sposoben vrtet orožje, mu je po današnjemu dnevu grožnja. Rabi ljudi, ki so sposobni pridelat/ukrasti hrano in druge resurse, mogoče malo rožljat s strelnim orožjem - ampak rajši ne.

Ampak dobro. To je serija TWD. Če izvzamemo navedene nelogičnosti, je bil to precej dobro posnet del. Scena s Carlom in Rickom je bila IMO kar dobro odigrana, detajl s smrkljem iz nosu pa nice touch.
- Hoc est qui sumus -

D3m0r4l1z3d ::

V bistvu jim je dal razlog, da ga enkrat prav oni zrušijo, kar se bo tudi zgodilo, oko za oko. Maggie ima največji motiv, vprašanje kaj se bo zgodilo, ko bo Negan izvedel, da je noseča z otrokom Glenna. Btw, pretiran prizor z učem. Verjetno mu je ravno del za govor pomečkal, pa je Korejc vseeno nekaj izpljunil. Grozno.

Temelj je postavljen, upam, da že to sezono maščujejo lik iz začetka serije.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

c3p0 ::

Mali bi v vsakem primeru obdržal roko, ali pa umrl. Iz istega razloga, kot jo ima še vedno Rick. CGI je predrag. Good start v glavnem.

Nesta ::

Začetek nove sezone je bil en bl brutalnih vseh serij kar jih poznam. Ni ravno GOT, ampak je pa super in meni osebno ena boljših nanizank, glede na to da je nekaj sezon nazaj bila že žajfnica, je sedaj super zadevca za čakanje GOTa :)

crniangeo ::

Mene pa ravno skrbi, da bodo to sezono šli precej na sklepanja zavezništev in bo manj akcije. Bomo videli :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Mehmed ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Btw, pretiran prizor z učem. Verjetno mu je ravno del za govor pomečkal, pa je Korejc vseeno nekaj izpljunil. Grozno.


Glennovo razbijanje glave je cist iz stripa pobrano, tle jim ni kej zamerit. Mogoce je pretirano tisto oko v kupu mozganov na tleh, samo meni so recimo vsec taki drobni detajli. Ko Abraham kaze Sashi peace sign, zombi gloda ostanke mozganov ali pa tip ki slika razbite glave.
Izpeljali so krasno za moj okus. Kdor bere stripe pricakuje Glennovo smrt, njih presenetis z Abrahamom. Pa potem se enkrat z Glennom. Obenem pa mal dohitis strip po likih, ker je Abraham tisti, ki je fasal puscico med debato.
Pa samo lomljenje Ricka so naredili veliko daljse in brutalnejse od stripa.
Plus zdej imajo na treh drugih lokacijah like, kamor lahko preskoci zgodba, ce postane dolgocasna.

Predstavljajte si, da bi namesto tega videli še polno sceno z razbijanjem Abrahama, kar bi bilo pred nekaj meseci veliko bolj šokantno in ravno, ko bi mislili, da je konec, bi sledilo presenečenje in Negan bi tako kot danes, na še bolj brutalen način razbil Glena ter takoj zatem konec sezone.

Men se zdi ta scena dost vazna, da si zasluzi biti ena celota. Ali dvodelno finale ali pa intro, samo ne pa presekana tko. Potem bi imel brutalno finale pa svoh uvod, predvsem bi pa ko jih Negan razpusti tezko zapolnili pol ure. Nimas na kej pametnega preklopit, oni se nimajo kej pametnega za pogovarjat, samo vozili bi se v tisini.

Outcast ::

Zdj ko smo preživeli tale šokanten začetek, me najbolj zanimata 2 stvari:
- kakšne plane ima Negan z Daryl-om...že to me je zmotilo, ko je Negan reku Dwightu "Nah, you don't kill that. Not until you try a little."
Pomoje ga zna probati 'preobraziti' v Survivor-ja al pa ga bo mučil, predvsem psihično, ker telesno ga pomoje ne more zlomiti.
- ful bi blo dobr, da bi mogoče ustvarjalci celo riskirali kak del in prikazali Neganov background; kaj je delal pred apokalipso, kaj se je zgodilo da je postal tak sadist, kako je nabral takšno vojsko, ki se ga boji ko hudič križa.

Pomembno vlogo bo pa seveda tudi imel Ezekiel, bomo videli kolk se bodo v seriji držali smernic iz stripa...

Mehmed ::

Ugibam da z vidika zgodbe je vzvod, da kontrolira Ricka. Ker ga mora ta resiti ali pa zrtvovat, ce hoce kej naredit.
Z vidika rezije pa cist prakticen razlog; kadarkoli lahko na ta nacin pokukajo v Neganov camp kaj se z njim dogaja. Kar popestri vseskup, tudi ce se nic ne.

oo7 ::

Negan je videl, da je Daryl največja grožnja zato ga bo zaprl mogoče ga bo celo hotel preuzgojiti na temno stran.
Carol se bo morala tudi počasi zbuditi, ker zadnje čase jo je nekaj medlo.
««
49 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28726237 (348) oo7
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464342 (233) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331953 (11940) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337495 (5673) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497528 (2550) oo7

Več podobnih tem