» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
5 / 86
»»

Jst ::

Kaj sem jaz malo pozabljiv? Zakaj Rick več ne mara Lori? Zaradi Shane-a? OK, ampak v prejšnji sezoni, tudi potem, ko ga je Rick ubil, ni kazalo takšnega "prepada" med Rickom in Lori, kot ga prikazujejo sedaj.

Pa kje so zimo preživeli? V prvem delu se spomnim, da reče samurajka Andrei, "ti si mi pomagala pozimi, sedaj te ne bom samo pustila." Nekaj v tem stilu, citata se ne spomnim.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Sale_One0 ::

Time-skip je bil, zakaj? Bogsigavedi, da prisparajo malo $$$$ verjetno. Tako da Rickova grupa je vec al manj roamala okoli(uvodni del prvega dela tretje sezone je bil odlicen.............tisina :) )

Michonne aka "samurajka" je pa itaq carka v vseh pogledih! Dont fuck with a katana wielding lawyer :D Kako sta prezivele one dve bomo verjetno zvedeli v kakem flashbacku.

Rick & Lori sta pa na "bojni nogi" zaradi Shejna ja in pa zaradi tega ker se ni vedlo cigav tocno je bil "baby batter" kateri se kuha v njej trenutno :P
Si vis pacem, para bellum.

Tr0n ::

Zombie kill count increased - check!

Izi ::

Naslednja epizoda bo namenjena Michonne in Andreji.
Rick ne sovraži Lori zaradi otroka, ki je skoraj zagotovo Shanetov, niti zaradi tega, kjer ga je varala v času ko je mislila, da je mrtev, ampak preprosto zato, ker jo ima vrh glave, tako kot tudi večina gledalcev. Kot kažejo ankete je Lori daleč najbolj osovražena oseba v seriji.
Rick ji najbolj zameri, ker mu je najprej tako rekoč naročila, da naj ubije Shaneta. Ko je Shane ubit pa Lori zasovraži Ricka. Ta pa jo ima tudi vrh glave in od takrat komunicirata samo še najnujnejše reči.
Sicer pa to niti ni važno, ker ...

SPOILER
Če se bodo držali obstoječe zgodbe Lori ne bomo več dolgo gledali

Nikonja ::

Bomo ziher gledali Lori še kar nekaj časa, vsaj dokler ne rodi tega otroka, pol pa je vse možno.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Naslednja epizoda bo namenjena Michonne in Andreji.
Rick ne sovraži Lori zaradi otroka, ki je skoraj zagotovo Shanetov, niti zaradi tega, kjer ga je varala v času ko je mislila, da je mrtev, ampak preprosto zato, ker jo ima vrh glave, tako kot tudi večina gledalcev. Kot kažejo ankete je Lori daleč najbolj osovražena oseba v seriji.
Rick ji najbolj zameri, ker mu je najprej tako rekoč naročila, da naj ubije Shaneta. Ko je Shane ubit pa Lori zasovraži Ricka. Ta pa jo ima tudi vrh glave in od takrat komunicirata samo še najnujnejše reči.
Sicer pa to niti ni važno, ker ...

SPOILER
Če se bodo držali obstoječe zgodbe Lori ne bomo več dolgo gledali


Ja Izi če se jo bodo držali.Zdaj berem stripe walking dead pa je kar nekaj razlik.
Če bi bilo po stripu bi moral Shane umreti že prvo sezono v kampu in ubil ga je Carl ne pa Rick;((
Npr v stripu pa ni Darly Dixona,ki je pa men osebno najboljši lik v Walking dead.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

IL DIAVOLO ::

Včeraj pogledal 1. del...zelo razočaran. Sem pričakoval bistveno več. Glede na to, kako se je končala 2. sezona, sem pričakoval več napetosti in tudi pogrešam tisto nekaj več, ki bi povzdignilo serijo na nadpovprečno.

Edino, kar je blo dobro, je rick, ki je končno pokazal, kdo nosi hlače in pa mogoče prizor na koncu.

Drugače pa nič posebnega, serija je vedno slabša. Sem pričakoval kakšne živalske stvore...mater nimajo domišljije.

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Meni sta se prva dela zdela boljša kot večina druge sezone (kjer je bilo nekaj akcije samo na začetku in na koncu, vmes pa v glavnem neke eksistencialne debate).

Njihova trenutna lokacija ima velik potencial, samo vprašanje, ali ga bodo avtorji izkoristili ali bodo celo sezono čepeli tam in se smilili samim sebi, čez zombije pa se bodo spet prebijali šele v zadnjih dveh delih sezone.

Izi ::

IL DIAVOLO je izjavil:

Drugače pa nič posebnega, serija je vedno slabša. Sem pričakoval kakšne živalske stvore...mater nimajo domišljije
Povedal si samo, da imaš preveč domišljije in slab okus :P
Prvič serija je vedno boljša, drugič gre za serijo po že znani zgodbi, in domišljije ne rabimo.
Kot da bi naredili serijo The Lord of the Rings, ti pa bi se razburjal, da so avtorji brez domišljije, ker noter niso dali vesoljskih ladij in laserskih pištol.

IL DIAVOLO ::

A če meni mi všeč, imam slab okus?

Se boš moral naučit sprejemat drugačna mnenja.

In ne vem, zakaj bi imel preveč domišljije...noben ni pojasnil, zakaj se živali ne spremenijo v mrtvece.

In nasploh ne vidim napredka v seriji...sedaj se bojo utaborili v tem zaporu, si nabrali nekaj orožja in hrane, posjali kakšno solatko, peteršilčeka, korenčeka, da bojo spet celo sezono vlekli, kot so 2.

Zgodovina sprememb…

Izi ::

IL DIAVOLO je izjavil:

A če meni mi všeč, imam slab okus?
Rekel si, da se serija slabša, ko se v resnici boljša. To je slab okus, ker ne znaš pravilno oceniti.
Če bi rekel, da je serija zanič kot celota potem ne bi komentiral tvojega okusa, ampak bi si samo mislil svoje.

IL DIAVOLO je izjavil:

In ne vem, zakaj bi imel preveč domišljije...noben ni pojasnil, zakaj se živali ne spremenijo v mrtvece.
Prvič: Zato, kjer gre za specifično človeški virus. Verjetno ti je znano, da se velika večina virusov specializira samo na eno vrsto. Zelo zelo redki so virusi, ki lahko hkrati okužijo več različnih vrst.
Drugič: Ker je zgodba že napisana in tudi tam so okuženi samo ljudje.
Tretjič: Ker je pisec zgodbe rekel, da imajo ljudje že tako dovolj težav sami s seboj in z Zombiji in bi kakšni Zombi medvedi, levi ali tigri, naredili popolnoma drugačno zgodbo. Pa še ljudje ne bi imeli popolnoma nobene možnosti za preživetje in bi bila potem to zgodba brez ljudi o Zombi živalih.
Če imaš že toliko domišljije pa sam napiši zgodbo o Zombi živalih in jo objavi v pisni ali stripovski obliki in bodo morda čez nekaj desetletij po njej posneli serijo :P

IL DIAVOLO ::

Na sploh sovražim razne filme o volkodlakih in vampirjih...ni mi bilo jasno to, zakaj so okuženi samo ljudje.


Ampak si mi lepo obrazložil, zdaj mi je marsikaj jasno ;)

Pa brez skrbi, ne bom napisal knjige :D

Jst ::

Izi se razburja, ker se nekdo ne strinja z njegovim okusom...

Chill man.


---

Jaz si znam razložiti na več načinov, zakaj sta Rick in Lori na bojni nogi, niso pa JASNO tega obrazložili v seriji. Prevelika razlika je na koncu druge sezone in začetku tretje. To upam, da zvemo prek flashbackov - še bolje bi bilo, da bi se o tem šle webisodes; škoda.

Začetek sezone je pa definitivno obetaven. Zelo. Dobro igrajo: so že čisto otopeli, pure survival mode.

Kaj bo pa naprej, bomo pa videli.

Če se ponovi druga sezona, ko so celo sezono iskali malo punčko na farmi, bo šla serija downhill. (po kvaliteti, ne nujno po številu gledalcev)


ps: Darly z lokom je tudi meni eden izmed boljših likov.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

miraldi ::

Men je serija OK. Me pa full matra kdo oz. kaj je gledalo/opazovalo iz grmovja Glena pa Carol ko sta bila na dvorišču..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

cortez ::

Pa zakaj je bizgec ratu kao neki frajer pa sam hodi okoli in ubiva walkerje : "I just killed 3 walkers, hehe."

SuperKobeD ::

zanimiva in dokaj točna grafika :)

[With the lights out]

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Tr0n ::

Prejsne sezone mogoce. Ta sezona je 100% "Holy shit! Zombies!". :)

neboben ::

Men je ta sezona tud všeč :). Zombiji so res dobro narejeni. Res nima kej rečt.

SuperKobeD ::

Začetek sezone je super in za enkrat je še polno zombijev, samo jih bo v zaporu slej kot prej zmanjkalo :) In dvomim da bodo kmalu zapustil zapor.
[With the lights out]

IL DIAVOLO ::

SPOILER



Pozabil sem omeniti eno stvar...tam namreč ko onemu odseka nogo, ni pristno odigrano. Tega človek ne more preživet, bolečine so enostavno prehude, ta pa je samo malo stisnil zobe...LOL

Kaj praviš Izi, ti imaš vedno dobre argumente :)

Zgodovina sprememb…

cortez ::

IL DIAVOLO je izjavil:

SPOILER

Pozabil sem omeniti eno stvar...tam namreč ko onemu odseka nogo, ni pristno odigrano. Tega človek ne more preživet, bolečine so enostavno prehude, ta pa je samo malo stisnil zobe...LOL

Kaj praviš Izi, ti imaš vedno dobre argumente :)



A si gledu Chicago Fire ? :)

oo7 ::

IL DIAVOLO je izjavil:

SPOILER



Pozabil sem omeniti eno stvar...tam namreč ko onemu odseka nogo, ni pristno odigrano. Tega človek ne more preživet, bolečine so enostavno prehude, ta pa je samo malo stisnil zobe...LOL

Kaj praviš Izi, ti imaš vedno dobre argumente :)



Ah preživi že samo,da bi zgubil zavest ali padel v šok.
Sem bil enkrat na vlaku in vlak je v Grosuplju vstavil na postaji.Ena punca je pa skočila pod vlak in vlak se je ravno še toliko premikal,da ji je odrezal obe nogi.Punca je bila tiho dokler niso prišli reševalci,ker je bila v šoku,ko je šok popustil potem je pa začela upiti.Pa tudi,ko je je človek v šoku baje kri ne teče tako hitro.

Izi ::

IL DIAVOLO je izjavil:

SPOILER



Pozabil sem omeniti eno stvar...tam namreč ko onemu odseka nogo, ni pristno odigrano. Tega človek ne more preživet, bolečine so enostavno prehude, ta pa je samo malo stisnil zobe...LOL

Kaj praviš Izi, ti imaš vedno dobre argumente :)

Jaz nisem opazil nič narobe. Človek je bil v nezavesti in ni nič stiskal zobe.
Zaradi bolečin nihče ne umre ampak izgubi zavest. Torej ko začneš komu sekati ali žagati okončino bo zaradi bolečine takoj izgubil zavest in potem tako ali tako ne čuti nič več.
Umreš lahko samo zaradi izgube krvi, kar se pri odsekanem udu zgodi 100%, zato je treba pred sekanjem nad mestom sekanja močno zavezati ud in to tako močno, da se kri popolnoma ustavi. Šele nato lahko začneš sekati ali žagati, ker drugače bi kri špricala vse naokoli in človek bi izkrvavel v minuti.
Kolikor sem jaz videl je bilo vse v redu, najprej so močno zavezali nogo malo nad kolenom in potem je zečel sekati pod kolenom. Stari je že po drugem udarcu padel v nezavest, kar je popolnoma normalno in se je iz nezavesti zbudil šele mnogo kasneje v postelji.

Če se rana ne bo zastrupila bo vse v redu. Problem pa je, da no trajalo minimalno mesec dni preden bo stari lahko vstal iz postelje, drugače bo spet začel krvaveti, če ga bodo hoteli vlačiti naokoli. Sam pa bo lahko, s pomočjo kakšne lesene proteze naokoli hodil šele čez kakšnega pol leta toliko časa pa ga tam verjetno ne bodo čakali.
Kaj narediti z njim bo še hud problem.

wnbpotato ::

Ste že pogledali S03E02 in pa S03E03?

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Problem pa je, da no trajalo minimalno mesec dni preden bo stari lahko vstal iz postelje
No toliko časa lahko mimogrede preteče med dvema epizodama :)

toliko časa pa ga tam verjetno ne bodo čakali
Zaenkrat izgleda, da imajo bolj v načrtu, da ne bodo šli prav nikamor.

Izi ::

wnbpotato je izjavil:

Ste že pogledali S03E02 in pa S03E03?
3. dela še ni. Nov del pride vsak ponedeljek.

darkolord je izjavil:

Zaenkrat izgleda, da imajo bolj v načrtu, da ne bodo šli prav nikamor.
V zaporu so dejansko najbolj varni, edini problem bo hrana.
So ravno v obrnjeni situaciji kot na farmi. Tam so imeli hrano in bili v stalni nevarnosti, tukaj pa so varni ampak hrana bo kmalu problem.
Bilo pa bi popolnoma nelogično, da odidejo preden hrane popolnoma zmanjka in kot je pokazalo imajo hrane komaj za dober teden. V tem času tudi pridelati ne morejo nič na tistem travniku za žico.
Čez kakšen teden bodo morali oditi ven iz zapora na lov za hrano ali pa zapustiti zapor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

darkolord ::

kot je pokazalo imajo hrane komaj za dober teden
Si mislil reč par mesecev?

IL DIAVOLO ::

No, kakorkoli...vsekakor zelo neprijeten prizor.

Si predstavljate, da bi vam kdo šel sekat nogo...naj mi raje pošlje metek v glavo.

Izi ::

IL DIAVOLO je izjavil:

Si predstavljate, da bi vam kdo šel sekat nogo...naj mi raje pošlje metek v glavo.

Neumnost. Človeku je treba pomagati po najboljših močeh. Dostikrat je amputacija edina rešitev. Metek v glavo si pa potem lahko sam pošlješ, če se ne moreš sprijazniti z izgubo okončine. Ampak to se ne bo zgodilo, ker o samomoru razmišljajo samo zdravi ljudje. Kdor je bolan ali ima v nevarnosti življenje, se mu vklopi nagon za samoohranitev, ki ima najvišjo prioriteto v možganih in takrat ni ne duha ne sluha o kakšnih samomorilskih mislih.

oo7 ::

IL DIAVOLO je izjavil:

No, kakorkoli...vsekakor zelo neprijeten prizor.

Si predstavljate, da bi vam kdo šel sekat nogo...naj mi raje pošlje metek v glavo.



Meni se tudi zdi metek v glavo boljša izbira:)kot pa sekanje noge v živo;((.

Izi ::

Saj v 1. sezoni je bila podobna oziroma še hujša dilema, ko si je nekdo odrezal svojo lastno roko, da se je lahko rešil pred Zombiji oziroma smrtjo.
Ta je bila meni bolj vprašljiva, ker sam sebi je skoraj nemogoče odrezati okončino, ker prej izgubiš zavest in potem izkrvaviš. Je treba res imeti hudi voljo do življenja, da ti uspe kaj takega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Lion29 ::

makr neki folk bluzi... valda bi raj sekal nogo.... v prejnsji sezoni je tut uni mulac padu na spicasto ograjo, pa je blo treba ga resit, hoces noces...

diavolo ti pa res zlo povrsno gledas epizode


jaz sem pa mnenja, ca v resnici herschel nebi mogu nikoli preziveti... ze tako bi prej izkrvavel, kot drugo, pa bi bil ze zdavnaj totalno zastrupljen in septicen... pleg higiene, ki jo imajo sami... in v zaporu je tudi vse katastrofalno... tak da ni sans..

sej po mojem je ze zombie, ker se je ze stenu in ga je lori ozivela
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

Lion29

Ja, ti pač raje sekaš nogo, jaz pač ne in še veliko je takih ki ne bi.

In glede površnosti gledanja serije...morda res, ponavadi gledam serije pozno zvečer, prej ko grem spat, tak da je že prisotna utrujenost in mi kaj uide ;)

Izi ::

Lion29 je izjavil:

sej po mojem je ze zombie, ker se je ze stenu in ga je lori ozivela

Mislim, da ne. Človek dokončno umre šele približno 5 minut po tem ko mu neha biti srce. Možgani so nekje do 2 minuti, ko ostanejo brez kisika še vedno nedotaknjeni, potem pa rabijo še okoli 3 minute, da se podatki popolnoma izbrišejo.
In kot smo do sedaj videli, se človek v Zombija spremeni šele takrat ko možgani umrejo, Herschelu pa se je srce ustavilo komaj za nekaj 10 sekund.
Za zastrupitev tudi ni panike, ker je tamal našel celo vrečo zdravil. Pravzaprav imajo v zaporu ta hip več zdravil kot hrane.

Lion29 ::

lol, dokler je tamali nasel, so ga sekali z verjetno full cistim orodjem, ne? pa tudi on, je bil pojem higiene, vsaki dan se je umival... zapor je pa tudi cist, 100/h... zombiji so vsaki dan pometli in dezinfecirali vse...

ze zaradi majhne rane se lahko zastrupis, ti pa je imel zelo nogo odsekano.... nehi klobasat....

kaj je sle karl prisu z zdravili:D


najbolj mi je nagravzen daryl o te puscice vlaci po ustih, ki je vsaka vsa 10 zmboijev dala skoz
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Ma v tistem zaporu sploh nima nobenga smisla,da so mu šli sekat nogo;((.Boljše da bi mu Daryl poslal puščico v glavo in konec trplenja.

Jst ::

Samo en by the way info: v filmih in nadaljevankah vidimo, kako se na easy odseka glavo/vrat, roko, nogo,... pri živih ljudeh. Realnost je pa... realnost. :) S tisto sekiro ne bi mogel Hershelu odsekati noge na tak način, da bi preživel, ker bi mogel vsaj ene 20-30krat usekati. To mu pa ne bi ravno ratalo na istem mestu in bi izkrvavel.


---

Back to TV world.

Drugače pa: Hershel je njihov zdravnik, zato so ga "rešili." Mora Lori pomagati roditi. Ampak imam občutek, da bo proti koncu sezone kakšna situacija, kjer se bo nekdo moral žrtvovati in tu pride Hershel... Tako bi se še najbolje znebili njegovega lika. (Ker če pogledamo dejansko (The Walking Dead) situacijo, ti eden brez agilnosti ogrozi/ogroža celo skupino.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

IL DIAVOLO ::

No, zdaj ko sem pogledal 2. del, pa moram rečt, da ima serija potencijal za dobro nadaljevanje zgodbe.

;)

oo7 ::

Zdaj sem pogledal tretji del tretje sezone pa mi ni bil všeč;((edina dobra stvar v tem delu mi je samurajka .

Lion29 ::

SPOILERS

Dobro se razvija zgodba, mi je vsec...dobro, da ne rabimo gledat samo storyline-a od ricka and the gang
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Jst ::

Me prav zanima, kaj se bo izkazalo, da je en sick fuck ta Guverner...

Samo nekaj me moti: če RES hočejo imeti neko skupnost, bi jim tisti vojaki prišli zelo prav za obrambo pred walkerji. Ne mi rečt, da bi ob koncu sveta, nastale same sick fuck skupnosti...

ps: dobro, da so vključili ta storyline. Verjetno niso niti sami imeli dovolj materiala, da bi cela sezona potekala v zaporu. Pa Samurajka je res huda.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

M-XXXX ::

Ker smo ravno pri tem, zakaj hudiča so jih res postrelili? Ker zakaj hudiča bi se branil nekaj usposobljenih ljudi? Razen če se jih je ustrašil že v naprej, kar pa tudi malo dvomim...

Lion29 ::

samo orozje, nic drugega.... verjetno v skupnosti ne zelijo vec folka, le vec zensk :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

letmein ::

Lion29 je izjavil:

samo orozje, nic drugega.... verjetno v skupnosti ne zelijo vec folka, le vec zensk :D


Mam občutek, da ima ta governer vlogo plemenskega bika :D

cortez ::

Hočejo babe za razplod.

A zadnja glava v najvišjem tanku je pilotova ?

cortez ::

BTW :

Kaj vi delate s temi epizodami ?

Jih shranite, zbrišete, zapečete na DVD ?

Lion29 ::

jaz sproti pogledam in zbrisem.... ko pa pride bluray rip vsaj 720p pa posnamem celo sezono na disk..

DVD? folks still use those?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Zgodba med nadaljevanko in stripom ima že kar nekaj razlik.Zima je tudi zelo zanimiva,ki so jo v nadaljevanki izpustili in šli takoj v zapor.
Razlika je v tem,da so to mesto,kjer so zdaj našli Rick,Gleen in Michonne.

Ker so odstopanja med nadaljevanko in stripom bomo videli koliko bodo spremenili.Tako,da ne beri spodaj SPOILERJA-Dogodki s stripa glede guvernerja.


SPOILER ALERT
----------------------------------------------------------------------------



SPOILER ALERT
----------------------------------------------------------------------------------------------------
V stripu je guverner čisti psiho bomo videli kako ga bodo tukaj prikazali.Ko pride ta trojica v mesto Guverner je prijazen,do njih dokler ne izve,da so še drugi ljudje z njimi.Zagrozi jim če mu ne povedo kje so,da jih nahrani z zombiji.Tako Rick,Gleen in Michonne hočejo pobegniti ampak neuspešno.guverner jih ujame in Ricku odseka roko in z njo nahrani zombija svojo nečakinjo.Michonne samurajko non stop posiljuje in muči medte,ko mora Gleen vse to poslušati v drugi sobi.Tako,da ja je Guverner živ prasec.
No potem Guverner podtakne svojega človeka Ricku,da uidejo,da bi zvedel kje je ta zapor.Samurajka se vrne in razbije governerja in ga muči dokler jo ne preženejo guvernejevi varnostniki.guverner okreva in čaka,da se vrne njegov človek nazaj s podatki kje je zapor ampak ta se ni vrnil,ker ga je rick ubil.ampak čez čas guverner vseno najde ta zapor in potem se tam bije bitka za obstoj.


SPOILER
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Lion29 ::

MPOWER, super si oznacil, za ralziko od zjutraj ;) dej samo dopisi zraven spoiler alerta, zakaj je alert.... torej SPOILER = zgodba iz stripa.... da ne bomo preskocli mislec, da gre za tekoco epizodo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Zmenjeno bom napisal;)

Če koga zanima:)
RAZLIKE med stripom in tv serijo v 1 in 2 sezoni.

Dale in Andrea sta bila v stripu ljubimca:))drugače si v tv seriji ne prestavljam,da bi bil tisti stric Dale od Andreje ljubimc:)).
Ko so prišli na farmo je Herschel takoj povedal Ricku,da imajo v skednju zaprte zombije tako,da ni bila skrivnost.
Shane je umrl dosti hitreje v stripu že v prvi sezoni.
Shane-a ubije Carl
Sophia ni bila pogrešana in je z družino prišla na kmetijo takrat,ko je bil ustreljen Carl in se kasneje zaljubila v njega.
Herschel je takoj dovolil Maggie,da lahko sexa z Glenom.

Ostalo je pa več ali manj vse podobno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
5 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28525670 (803) Pithlit
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464320 (211) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331494 (11481) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337462 (5640) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497507 (2529) oo7

Več podobnih tem