» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
40 / 86
»»

Jst ::

Jaz nekatere v tej temi ne razumem. Vsako epizodo kritizirate, show je drek od dreka, vse, kar naredijo v seriji je "OMG kako so neumni", ... but for some mysterious reason, serijo religiozno spremljate. Why?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bambam20 ::

Jst je izjavil:

Jaz nekatere v tej temi ne razumem. Vsako epizodo kritizirate, show je drek od dreka, vse, kar naredijo v seriji je "OMG kako so neumni", ... but for some mysterious reason, serijo religiozno spremljate. Why?


Jaz berem strip: no strip sem odkril veliko prej, kot so se sploh spomnili, da bodo serijo začeli snemati.

zdaj tudi spremljam serijo, da jo lahko primerjam s stripom, ker seirja se po dreči niti drži stripa. Strip je merilo kvalitete in serija tega ne dosega. Zato je upravičeno, da serijo kritiziram, kakšen drek je.

če bi bil strip takšen drek, bi ga že zdavnaj ukinili oz. bi mu padla bralnost. Strip je začuda na vioskem nivoju in takšnega ohranja do trenutno 147 številke.

Serija je polom.

Tarzan ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Al od nekje kaplja dol, al pa zombiji v taki količini tolk pritiskajo na ograjo, da se čez možne razpoke cedi njihova kri...


Najbrž bo tisto tadrugo je bilo preveč čudno, da bi kapljalo.


Po mojem se je pa šicnil sinko pobalinko gor na straži.

nekikr ::

zdaj tudi spremljam serijo, da jo lahko primerjam s stripom

In kje je poanta, da potem vsak teden, že 6 let, govoriš, kako je serija bedna? Si plačan za to? Ali samo čutiš potrebo, da nezainteresirani javnosti poveš, da bereš strip in da je serija bedna in se potem počutiš bolje? Facebook attention whore bolezen?

oo7 ::

Tarzan je izjavil:

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Al od nekje kaplja dol, al pa zombiji v taki količini tolk pritiskajo na ograjo, da se čez možne razpoke cedi njihova kri...


Najbrž bo tisto tadrugo je bilo preveč čudno, da bi kapljalo.


Po mojem se je pa šicnil sinko pobalinko gor na straži.


Tudi to je možno.

otago ::



Glede hord

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

bambam20 ::

nekikr je izjavil:

zdaj tudi spremljam serijo, da jo lahko primerjam s stripom

In kje je poanta, da potem vsak teden, že 6 let, govoriš, kako je serija bedna? Si plačan za to? Ali samo čutiš potrebo, da nezainteresirani javnosti poveš, da bereš strip in da je serija bedna in se potem počutiš bolje? Facebook attention whore bolezen?



Ldor ne zna brat, bo pa slikice na Tv-ju gledal ! Kdor bere strip lahko potegne vzporednice in tudi poda mnenje. Ti ne bereš stirpa, zato nimaš pojma kako slabo in bedno je serija narejena. Če bi bil srtip tako slabo spisan bi že zdavnaj propadel.

In,da serija je bedna in to bom ponavljal dokler bo obstajala.

nekikr ::

Ti ne bereš stirpa, zato nimaš pojma kako slabo in bedno je serija narejena.

Ker mi ni do stripov me v bistvu ne zanima. Serija je čisto ok.

In,da serija je bedna in to bom ponavljal dokler bo obstajala.

Good for you! Go get them sport! Zunaj so tudi drugi attention whori, pri kakšni pesmi ledu in ognja recimo je enak kult, morda se lahko združite in skupaj tulite v noč? Samo dajte bolj potihom, ker nikogar ne brigajo vaše frustracije ;)

sheeshkar ::

bambam20 je izjavil:

nekikr je izjavil:

zdaj tudi spremljam serijo, da jo lahko primerjam s stripom

In kje je poanta, da potem vsak teden, že 6 let, govoriš, kako je serija bedna? Si plačan za to? Ali samo čutiš potrebo, da nezainteresirani javnosti poveš, da bereš strip in da je serija bedna in se potem počutiš bolje? Facebook attention whore bolezen?



Ldor ne zna brat, bo pa slikice na Tv-ju gledal ! Kdor bere strip lahko potegne vzporednice in tudi poda mnenje. Ti ne bereš stirpa, zato nimaš pojma kako slabo in bedno je serija narejena. Če bi bil srtip tako slabo spisan bi že zdavnaj propadel.

In,da serija je bedna in to bom ponavljal dokler bo obstajala.

Zakaj točno gledaš serijo, ki te očitno tako zelo spravlja ob živce, da po vsakem ogledu čutiš potrebo po zlivanju gnojnice na spletnem forumu? Si morda pomislil, da bi prenehal gledati serijo in se skoncentriral na stripe, ki so ti očitno veliko boljši (in kolikor vem so tudi že precej naprej z zgodbo). Mislim, da se boš veliko bolje počutil.

Pa še nekaj mi ni jasno - kaj točno imaš od tega, da vsak teden smetiš temo s svojim jokcanjem o bedni seriji in super stripu? Saj smo te slišali, serija je bedna, strip je zakon, verjamem tudi, da boš povsem enako povedal tudi naslednji teden, naslednji mesec in naslednje leto. A lahko morda poveš še kaj drugega? Postajaš izjemno dolgočasen. Razumel bi te, če bi nekdo trdil, da je strip beden in serija boljša, vendar tega ni prav nihče trdil, torej zakaj točno vsak teden nakladaš eno in isto sranje mi niti malo ni jasno.

PurpleMoo ::

@sheeshkar To pa zato, ker mu je všeč, da njegovo mnenje ni nepomembno in da se odzivate na njegovo trollanje :)

sheeshkar ::

PurpleMoo je izjavil:

@sheeshkar To pa zato, ker mu je všeč, da njegovo mnenje ni nepomembno in da se odzivate na njegovo trollanje :)

To, da je trol, ki rabi pozornost mi je jasno, vendar se kljub temu čudim, da se dejansko muči z gledanjem "tako bedne serije", poleg tega pa sem se tudi naveličal vsak teden brati njegovo jokcanje o bedni seriji in super stripu. Ko bi ta forum vsaj imel "ignore" funkcijo!

oo7 ::

10 Safest Places to Hide in a Zombie Apocalypse

oo7 ::

Še kar v redu epizoda čeprav se ni zgodilo prav veliko razen novih sovražnikov.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Še kar v redu epizoda čeprav se ni zgodilo prav veliko razen novih sovražnikov.



Tukaj bi moral sedaj nastopiti Negan in njegova tolpa.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Še kar v redu epizoda čeprav se ni zgodilo prav veliko razen novih sovražnikov.



Tukaj bi moral sedaj nastopiti Negan in njegova tolpa.



Je že znano kdo bo igral Negana;)



SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na Imdb piše samo s06 e16 torej ga bomo prvič videli v zadnji epizodi te sezone??? Igralec: http://www.imdb.com/name/nm0604742/?ref...

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Še kar v redu epizoda čeprav se ni zgodilo prav veliko razen novih sovražnikov.



Tukaj bi moral sedaj nastopiti Negan in njegova tolpa.



Je že znano kdo bo igral Negana;)



SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na Imdb piše samo s06 e16 torej ga bomo prvič videli v zadnji epizodi te sezone??? Igralec: http://www.imdb.com/name/nm0604742/?ref...


Oh. Zanimiv igralec ampak Negana bi moral igrati The Rock.

oo7 ::

The Rock ne bi bil dober negativec :)

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

The Rock ne bi bil dober negativec :)


Glede, kako se Negan obnaša v stripu in njegova obrazna mimika pšlus vizuelnost je izjemno podoben The Rocku. Zna bit The Rock hud negativec in psiho.

Sicer je ta igralec upodobil odlično The Comediana. Tako, da nekaj iz tega bo.

krneki0001 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

The Rock ne bi bil dober negativec :)


Glede, kako se Negan obnaša v stripu in njegova obrazna mimika pšlus vizuelnost je izjemno podoben The Rocku. Zna bit The Rock hud negativec in psiho.

Sicer je ta igralec upodobil odlično The Comediana. Tako, da nekaj iz tega bo.


V doom-u je bil kr psiho ja.

oo7 ::

Aja točno v Doomu je igral negativca :)

bambam20 ::

tale ga bo dejansko igral ampak po moje ni prava izbira. negan je v stripu karizmatičen negativec.


Nima tistega blaznega pogleda in zlobnega nasmeška. Po moje je slaba izbira. Zfrešili so tudi z igralcem, ki je uprizoril Guvernerja.




Zdajle ko malce gledam je polno veliko boljših opcij.

kevin Durand




Zmoti me, ker Negan je res karizmatičen preračunljiv pizdunski psihopat. Zato je iz mojega stališča pomembno, da ga bi igral igralec, ki lahko v človeku vzbudi negativna čustva , odpor in jezo.


Vsi veliki negativci v stripu so do sedaj prikazani izjemno. V seriji se prav trudijo, da dajo v vlogo ene brez karizme.

oo7 ::

Sem že videl to sliko z Kevin Durandom in bi bil definitivno boljša izbira ampak pustimo se presenetit :)

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Sem že videl to sliko z Kevin Durandom in bi bil definitivno boljša izbira ampak pustimo se presenetit :)


vsekakor.. me zanima, če bo Negan v seriji imel svojo bejzbolko Lucille.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem že videl to sliko z Kevin Durandom in bi bil definitivno boljša izbira ampak pustimo se presenetit :)


vsekakor.. me zanima, če bo Negan v seriji imel svojo bejzbolko Lucille.


Ray Stevenson




Vinnie Jones



Hennry Rollins

crniangeo ::

vinnie jones bi bil top shit negativec, durand je vsaj mal bolj simpaticen :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

imagodei ::

Zakaj je treba serijo spoilat?
- Hoc est qui sumus -

bambam20 ::

imagodei je izjavil:

Zakaj je treba serijo spoilat?


Glede, da je javno razkrito, da prihaja Negan ni to noben spoiler.

Verjetno pa ne bo imel svoje bejzbolke ovite z bodečo žico s katero je razčefukal glavo Glennu v stripu. That was some fun. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

imagodei ::

Ja, je, ker jaz pač spremljam serijo in se pustim presenetit, ne grem pa gledat novic, kva se bo zgodilo kasneje v seriji.

Tako kot si ne pogledam "Scenes from the next episode of ..."
- Hoc est qui sumus -

Nesta ::

Still ne news about Glenn :)

bambam20 ::

imagodei je izjavil:

Ja, je, ker jaz pač spremljam serijo in se pustim presenetit, ne grem pa gledat novic, kva se bo zgodilo kasneje v seriji.


Uradno je objavljeno, kdo bo igral Negana, ki ga bodo predstavili v naslednji epizodi.







!!!!Evo spoiler!!!!





















Nisem nikjer napisal nič o ............, ki ravno dela probleme v ..............

Tole bi bil npr. spoliler, ker bi izdal, kaj se ta trenutek dogaja v stripu.

sheeshkar ::

bambam20 je izjavil:

imagodei je izjavil:

Ja, je, ker jaz pač spremljam serijo in se pustim presenetit, ne grem pa gledat novic, kva se bo zgodilo kasneje v seriji.


Uradno je objavljeno, kdo bo igral Negana, ki ga bodo predstavili v naslednji epizodi.







!!!!Evo spoiler!!!!





















Nisem nikjer napisal nič o ............, ki ravno dela probleme v ..............

Tole bi bil npr. spoliler, ker bi izdal, kaj se ta trenutek dogaja v stripu.

Ti itak nimaš pojma kaj pomeni spoiler. Če je nekaj objavljeno na internetu, to še zdaleč ne pomeni, da to ni spoiler v tej temi. V seriji ni bil nikjer omenjen tale negativec, torej je vsako govorjenje o tem liku avtomatično spoiler in ljudje, ki niso totalni kreteni, to primerno označijo. Strip je pa itak totalno beden in nikogar ne zanima kaj se tam dogaja.

oo7 ::

No ja še kar v redu epizoda čeprav konec se mi je zdel odrezan:P

Še ena epizoda letos potem pa nadaljevanje te sezone šele februarja 2016.

Tr0n ::

Told ya he'll be fine.

radmannsdorf ::

globoko grlo je izjavil:

a je to zadnja sezona, ker men se tegale ne da več gledat

prešoltaj na Z Nation. extra zabavno :)

oo7 ::

radmannsdorf je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

a je to zadnja sezona, ker men se tegale ne da več gledat

prešoltaj na Z Nation. extra zabavno :)


Še 1 epizoda in potem je prva polovica sezone končana drugi del se nadaljuje februarja 2016.

Tr0n ::

So pa lepo zatrollali. Dve epizodi so "skrivali" reveal, potem pa v prvih dveh minutah pokazali tocno to, kar je folk mislil, da se bo zgodilo. :)

sheeshkar ::

Tr0n je izjavil:

So pa lepo zatrollali. Dve epizodi so "skrivali" reveal, potem pa v prvih dveh minutah pokazali tocno to, kar je folk mislil, da se bo zgodilo. :)

Tole je bilo res popolnoma brez veze in k sami zgodbi ne pripomore prav nič.

oo7 ::

Tisti tamal s pištolo bo znal delat probleme.

mihec87 ::

oo7 je izjavil:

Tisti tamal s pištolo bo znal delat probleme.

Ma ja nad svojimi bi vleku pištolo vn, ko bo pa pred walkerji se bo pa verjetno usral al pa brez pameti spraznu koker pač ma..

Spoiler
Huh še prav sn mel kk je Glenn preživu

Outcast ::

SPOILER:




Mogoče bo Darryl, ki je na poti domov 'zafilal' nastalo luknjo v zidu z tovornjakom. Je bla pa malo bosa, kako je ta krhek lesen stolp tako lahko porušil the almighty wall:|

Tud na način, katerega je Glenn preživel je tko-tko; neverjetno da ga ni noben walker ugriznu med plazenjem pod smetnjak.

Jst ::



Epic, Bethesda. Bom še v Fallout 4 temo prilimal...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

oo7 ::

Jst je izjavil:



Epic, Bethesda. Bom še v Fallout 4 temo prilimal...


hudo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nesta ::

so much about Glenn fans :)

bambam20 ::

Nesta je izjavil:

so much about Glenn fans :)



Če je kaj pravice, bo žrtvovan 8-).

Jst ::

Eh, brezveze, da je Glenn preživel.

Medtem pa gledamo hude survivorje, ki doživijo, "uuu, lej ga zombija, proti meni gre, hmmm, kaj narediti?"

To je bil zame kiks. Drugače pa overall dobra epizoda.

You can't fool Carol.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Glenove noge in glava zombijem zgleda niso preveč dišale so jedli samo tistega tazgornjega.

imagodei ::

Običajno jim gredo čreva precej v slast, ja. V kakšni drugi zombijadi pa "Brainzzzzz".
- Hoc est qui sumus -

Outcast ::

SPOILER epizoda 8













Napačno sm predvideval, kaj se bo zgodilo....cela jeba:D

slovyeahhh ::

ni bla slaba epizoda ampak sem pričakoval več, komaj čakam na 2. polovico čez dobra 2 mesca pa pol

DarkSite ::

Na palico privežeš nož.
V garaži sta bile 2 bejbi. Vrata od garaže so imela okna. Razbiješ okna. In potem iz varne razdalje z eno roko s to palico-noz kombinacijo sekaš zombije. V drugi roki držiš sok.

Recimo, da to počne 10 folka nekaj ur, recimo 8h delovnik.

Recimo, da porabiš za 1 zombija 10 sekund. 6Z na 1 minuto. 360Z na 1h. 2880Z na 8h. Minus 360Z za malico(1h).
Torej ena oseba pobije 2520 zombijev v 8h.
10 oseb pa 25200.

Koliko zombijev je prišlo v mesto? Na uč bi rekel, da ne več kot par tisoč?

Dodatek: Je pa res, da nimajo več sindikata, ki bi se verjetno pritožil zaradi ponavljajočih gibov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DarkSite ()
««
40 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28525768 (901) Pithlit
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464329 (220) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331610 (11597) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337469 (5647) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497509 (2531) oo7

Več podobnih tem