» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
38 / 86
»»

Zmajc ::

Kirkman je rekel že na začetku serije da bi pri snemanju serije predstavljalo prevelike težave in preveč CGI efektov, če bi Ricku odrezali roko. Tudi v stripu mu je bilo pozneje žal da je ricku "odrezal" roko.

Tako da ... dvomim da bo iz te rane karoli hudo resnega.

oo7 ::

Edino če mu bodo potem dali kakšno umetno roko tako, ko so Herschlu nogo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Zmajc ::

Zanimivo ...na imdb piše da Stephen Yuen (Glenn) igra v vseh epizodah 6. sezone...

Tr0n ::

Saj pravim, he'll be fine.

Jst ::

Ga bomo pač gledali kot zombija... :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nesta ::

nekikr ::

Tole še piše:
With no way out, Nicholas chooses to commit suicide, causing Glenn to fall off the dumpster with Nicholas' corpse into the herd of zombies. As the zombie herd begin to attack it is unknown if the walkers were eating Glenn's body or Nicholas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

imagodei ::

Hm, ja, in iz istega linka:
As the zombie herd begin to attack it is unknown if the walkers were eating Glenn's body or Nicholas.
- Hoc est qui sumus -

Tr0n ::

HE'LL BE FINE!

fireX88 ::

jaz bi rad videl debele zobije, veš tiste, ki so prej radi obiskovali mcdonalds, kfc in podobne.. teh ni :D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

black ice ::

Ker so na dieti.

Nesta ::

ker vecina ni jedla ze mesece :D

fireX88 ::

:))
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

HE'LL BE FINE!


Si pa velik optimist>:D

Nesta ::

Next is Rick with no hand

bambam20 ::

Nesta je izjavil:

Next is Rick with no hand


vsi pravijo da ne bo. AMpak Rick se je porezal na mačeti, ki je napojena s krvjo od zombija. To je dikertna infekcija in če si ne misli odsekat roke bo postal zombi. No, vsaj tako bi moralo biti ampak verjetno ne bo, ker nimajo za CGi efekt? in ke rje to pač RICk, glavni motherfukcer.. brez njega bi svet šel v pogubo.

Tr0n ::

HE .. WILL .. BE .. FINE!

fireX88 ::

Tr0n je izjavil:

HE .. WILL .. BE .. FINE!


Indeed
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

sheeshkar ::

bambam20 je izjavil:

Nesta je izjavil:

Next is Rick with no hand


vsi pravijo da ne bo. AMpak Rick se je porezal na mačeti, ki je napojena s krvjo od zombija. To je dikertna infekcija in če si ne misli odsekat roke bo postal zombi. No, vsaj tako bi moralo biti ampak verjetno ne bo, ker nimajo za CGi efekt? in ke rje to pač RICk, glavni motherfukcer.. brez njega bi svet šel v pogubo.

He's going to be all right.

bambam20 ::

sheeshkar je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Nesta je izjavil:

Next is Rick with no hand


vsi pravijo da ne bo. AMpak Rick se je porezal na mačeti, ki je napojena s krvjo od zombija. To je dikertna infekcija in če si ne misli odsekat roke bo postal zombi. No, vsaj tako bi moralo biti ampak verjetno ne bo, ker nimajo za CGi efekt? in ke rje to pač RICk, glavni motherfukcer.. brez njega bi svet šel v pogubo.

He's going to be all right.


Oh :))

globoko grlo ::

a je to zadnja sezona, ker men se tegale ne da več gledat
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

fireX88 ::

Dvomim, to je molznica...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

bambam20 ::

globoko grlo je izjavil:

a je to zadnja sezona, ker men se tegale ne da več gledat


Hoho.. Zadnja je napisal. Še začeli niso... 8-)

Strip je ultra popularen in izhaja od leta 2004.

Serija je ultra popularna in dokler ne bo ujela stripa, kar pa je še daleč, daleč bo še trajalo.

Recept je, da vsi prenahamo spremljat oz. da bo gledanost tako slaba, da se jim finančno ne bo izšlo, kar se pač ne bo zgodilo.

Stripu bi videti konca, tako da bo serija še dolgotrajajoča.

Itak pa prihaja sedaj enkrat drugi glavni negativec po Guvernerju..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

imagodei ::

globoko grlo je izjavil:

a je to zadnja sezona, ker men se tegale ne da več gledat

In rešitev za to, da ti nehaš gledat tebi motečo serijo je, da bi jo nehali snemat?

Presneto,tovrstne ideje kar ne ginejo. Pred kakima dvema desetletjema je Hribar v živo oddajo dobival klice, naj se že spoka iz Radia in neha delat to trapasto oddajo (Radio GaGa) in ljudje so bili čist šokirani, ko jim je povedal, da ima radio sprejemnik en tak gumb, s katerim zlahka zamenjaš postajo in ti ni več treba trpeti. Ti greš očitno v svojem mazohizmu še korak dlje: ne samo da gledaš, celo aktivno se potrudiš, da epizodo nekako dobiš oz. ujameš... Neverjetno.

Saj to, da v vsakem trenutku lahko sam pri sebi skleneš, da je dovolj, ti je jasno?
- Hoc est qui sumus -

globoko grlo ::

imagodei, ti bi lahko mal domišljije uporabil, ane

Sej verjetno je vsakemu jasno kaj je moj komentar pomenil, ane.

Vglavnem podn epizoda, vsi kr neki laufajo v 3pm, ceste ni in ni konc, una horda zombijev se vleče kt smrkl, krneki.
In spet posiljeno stopnjevanje napetosti oz. drame, krneki.

Tile €€€ lastniki franšize imajo tehtnico koliko morajo ponuditi (kvaliteta), da se jim dobiček lepo nalaga. In zadnje čase se je tehtnica prevrnila na stran profita.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

imagodei ::

globoko grlo je izjavil:

imagodei, ti bi lahko mal domišljije uporabil, ane

Sori, tvoj zapis ni dopuščal nobene domišljijske interpretacije. Tebi se tega ne da gledat, sprašuješ, če je to zadnja sezona. Kaj bi si lahko jaz domišljal?

globoko grlo je izjavil:

Sej verjetno je vsakemu jasno kaj je moj komentar pomenil, ane.

Kaj je bilo meni jasno, sem spisal v prejšnjem sporočilu.

Morda bi bilo fino, če bi se ljudje začeli zavedati, da besede, ki jih izrečejo, nosijo nek pomen. In če napišeš, da upaš da je to zadnja sezona, ker si sicer, revež, nekako prisiljen gledat ta šrot, potem tukaj ni dosti mesta za druge interpretacije.

Lahko bi pa napisal drugače - mogoče nekaj v smislu: "Razmišljam, da bi nehal gledat, ker se mi zdi, da je serija postala čisti šit." V tem primeru ne bi dobil odgovora, kot sem ti ga napisal jaz.

globoko grlo je izjavil:

Tile €€€ lastniki franšize imajo tehtnico koliko morajo ponuditi (kvaliteta), da se jim dobiček lepo nalaga. In zadnje čase se je tehtnica prevrnila na stran profita.

Newsflash: vse, kar ti kdorkoli prodaja, ti prodaja zaradi profita. Ne pa zato, ker bi čutil moralno dolžnost do človeštva.
- Hoc est qui sumus -

fireX88 ::

globoko grlo je izjavil:

imagodei, ti bi lahko mal domišljije uporabil, ane

Sej verjetno je vsakemu jasno kaj je moj komentar pomenil, ane.

Vglavnem podn epizoda, vsi kr neki laufajo v 3pm, ceste ni in ni konc, una horda zombijev se vleče kt smrkl, krneki.
In spet posiljeno stopnjevanje napetosti oz. drame, krneki.

Tile €€€ lastniki franšize imajo tehtnico koliko morajo ponuditi (kvaliteta), da se jim dobiček lepo nalaga. In zadnje čase se je tehtnica prevrnila na stran profita.


ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

bambam20 ::

4-ta epizoda mi ni bila všeč. Zgolj mašilo, da lahko nategujejo serijo. Kaj mene briga Morgan, kaj je počel vmes.

oo7 ::

Men je bila pa kar v redu epizoda so vsaj razložili kaj se je dogajalo z Morganom.

Ampak sem pa siguren, da Morgan ne bo nikoli spreobnil Wolfa tako kot je Eastman njega.

Jst ::

>Ampak sem pa siguren, da Morgan ne bo nikoli spreobnil Wolfa tako kot je Eastman njega.

Same thougths...

Sploh, če Carol zve, kaj ima Morgan v kleti. :))

Ricka in ostale bi še mogoče prepričal, ampak Carol, "staro mamo", ki "shoot first, don't mind the questions*", je pa prevelik zalogaj in bi/bo vzela vajeti v svoje roke.



*shoot first, don't mind the questions - to sem nekje prebral in mi je ostalo v spominu, ker tako dobro opiše Carol in dogodke izpred dveh epizod.

---

ps: Naslednja epizoda verjetno tudi ne bo "zborovanje" v Aleksandriji, kar me že malo moti.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Men je bila pa kar v redu epizoda so vsaj razložili kaj se je dogajalo z Morganom.

Ampak sem pa siguren, da Morgan ne bo nikoli spreobnil Wolfa tako kot je Eastman njega.



Sej dejansko niso ravno preveč razkrili. To, da je imel sina in ženo, ki sta se spremenila v zombija ni nič ovega. Potem se mu je od strahu, žalosti in samote zmešalo. Tisti del, kjer je kao pri unem tipu našel notranji mir bi lahko mirno izpustili.

Itak bo Morgan dokler bo živ moraliziral kok bo lahko in po moje bo krivec, da bo Aleksandrija padla pod zombiji.

Sicer pa boli mene kita za Moragana. Skrajno antipatičen lik.

mihec87 ::

bambam20 je izjavil:

Nesta je izjavil:

Next is Rick with no hand


vsi pravijo da ne bo. AMpak Rick se je porezal na mačeti, ki je napojena s krvjo od zombija. To je dikertna infekcija in če si ne misli odsekat roke bo postal zombi. No, vsaj tako bi moralo biti ampak verjetno ne bo, ker nimajo za CGi efekt? in ke rje to pač RICk, glavni motherfukcer.. brez njega bi svet šel v pogubo.


Bodimo realni če bi gledal na to tako strogo potem bi itq bili že vsi okuženi oz zombiji-v spopadu z zombiji so vsi vedno krvavi oz premazani z krvjo zombijev, ga vstrelijo in kri špricne po vseh,potem tolče z roko ima tu sigurno kakšno prasko...itd...

slovyeahhh ::

Jst je izjavil:

Sploh, če Carol zve, kaj ima Morgan v kleti..



kaj pa ma v kleti?

oo7 ::

slovyeahhh je izjavil:

Jst je izjavil:

Sploh, če Carol zve, kaj ima Morgan v kleti..



kaj pa ma v kleti?


Enega člana od Wolfov

slovyeahhh ::

why?

oo7 ::

slovyeahhh je izjavil:

why?


A nisi gledal zadnje epizode?

Tarzan ::

Kaj pa ima v kleti?
Spojler :D

bambam20 ::

Tarzan je izjavil:

Kaj pa ima v kleti?
Spojler :D



Enega od članov bande wolkov :).

LeQuack ::

Meni je samo smešno, kako lahko in na beden način umrejo ne-esencialni karakterji. "Oh ne zombi gre, ki sem jih že na tisoče pobil, ups kr ugiznu me je, no zdej pa mam."
Medtem pa so main characterji neumrljivi, še ko umrejo nekako preživijo (Glenn).
Quack !

Tarzan ::

Ko bojo esencialni chari zahteval višji honorar jih bodo hitro pozobali, brez skrbi. :D

bambam20 je izjavil:

Tarzan je izjavil:

Kaj pa ima v kleti?
Spojler :D



Enega od članov bande wolkov :).


I know, sem gledal že. Bi bil pa definitivno spojler, če bi brezglavo šel brat to temo pred ogledom. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tarzan ()

oo7 ::

Sem opazil na IMDB, da je napisana tudi že 7 sezona :)

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Sem opazil na IMDB, da je napisana tudi že 7 sezona :)


In stavim, da bomo dobili tudi osmo sezono. :D

scipascapa ::

molzli nas bodo še dolgo, je pa vsaka sezona slabša, prav potruditi se moram, da pogledam vsak del posebej.
lequack: točno to me moti. špartansko narejeno.

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

molzli nas bodo še dolgo, je pa vsaka sezona slabša, prav potruditi se moram, da pogledam vsak del posebej.
lequack: točno to me moti. špartansko narejeno.


Ni vsaka sezona slabša, pač pa si se najedel teh glupih for, ki servirajo scenaristi in glupih fac.


Strip je kull, ima konstanto. Medtem ko v seriji čakamo na drugega negativca in vrpašanje kakšne bo in koliko bo karizmatičen ima stripm že tretjega.

Problem serije je, ker pač podaljšuje dogajanje , da ne bi prehitro ujela stripa. Ampak tile flashbacki so moteči ko plavajoči drek.

karafeka ::

LeQuack je izjavil:


Medtem pa so main characterji neumrljivi, še ko umrejo nekako preživijo (Glenn).


Kako je lahko Glenn preživel tisto trganje? Ni šans.
Če je še na spisku za naslednje dele, potem bodo verjetno spet kakšni flashbacki.

slovyeahhh ::

sem gledal ampak me še vedno zanima.. why and how ma onega člana tam v kleti?

bambam20 ::

slovyeahhh je izjavil:

sem gledal ampak me še vedno zanima.. why and how ma onega člana tam v kleti?


Zato, ker je Morgan umsko malce moten in ker se durgače ne bi mogli kregat.

mihec87 ::

karafeka je izjavil:

LeQuack je izjavil:


Medtem pa so main characterji neumrljivi, še ko umrejo nekako preživijo (Glenn).


Kako je lahko Glenn preživel tisto trganje? Ni šans.
Če je še na spisku za naslednje dele, potem bodo verjetno spet kakšni flashbacki.

///Spoiler post///
Teoretično tako da sta z unim padla skupaj, tako da je un na Glennu in v bistvu trgajo unga in ne Glenna.. Nisem siguren se mi zdi da je že enkrat na podoben način negdo pod trupli preživel..

Flashback mogoče ni tako slabo saj predstavijo nek lik in zakaj je takšen..

Ne more pa vsem pasat-eni bi radi vidli razvoj likov oz predstavitev likov, drugi razvoj nekega community,tretji klanje..

slovyeahhh je izjavil:

sem gledal ampak me še vedno zanima.. why and how ma onega člana tam v kleti?

Si siguren da si gledal zadnji del?
///Spoiler post///

V kleti ga ima zato ker ga hoče spreobrnit tako kot je tist "psiholog" njega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

slovyeahhh ::

oni psiholog ko je mel kozo/ovco?=

scipascapa ::

glenn realno ne bi smel preživeti, ker bi ga sama teže walkerjev zadušiti, tej seriji močno manjka realizem.
««
38 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28525556 (689) Pithlit
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464302 (193) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331424 (11411) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337443 (5621) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497503 (2525) oo7

Več podobnih tem