» »

WinXp+Win98SE+ICS

WinXp+Win98SE+ICS

~Panter~ ::

Mam doma comp. k ma ISDN povezavo v medmrežje, sestrca u sosedni sobi pa comp. k so gor Win98SE.Povezana sva v mrežo k deluje super.Hočem pa tud da bi lahko iz svojga compa na net hodila.Na povezavi od volje sm oklukou ICS na rač. od sestrce pa naštimou pr TCP IP settings v prehodu pa dnsu moj IP. POl mam pa še programček remote dissconection server pa client, da lahko sestrca vzpostav povezavo. Povezavo b.p. vzpostav, ampak net noče delat.A je treba še kej drucga nastavt? Svoje čase mi je že delal, zdej pa nekej cajta nisva mela povezave, pa ne dela več. Sicer sem jest umes format C: naredu, ampak mislm da mam iste nastavitve kt prej. Help????
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

DMouse ::

Poskušaj s sestrinega računalnika pingat en ip na netu npr. 212.93.228.73 da boš malo skrčil možnosti kje bi bila napaka. Če dobiš ping reply pol je verjetn kak problem z "resolvanjem" domen, če ga ne dobiš pa še enkrat preveri tvoje ICS nastavitve, pa če je ICF/ICS service zagnan...

~Panter~ ::

Pingat sm takoj probou, k mi ni strani odprl. Sem pingou www.siol.net pa ni blo odgovora. Kje pa pogledaš če je ta service pognan? V task managerju notr ga ne vidm, v services je pa naštiman da se avtomatsko požene, pa ime od sestringa računlnika tam na konc piše. Aha, sem odkriu da je stopped. K hočem pognat mi piše: Could not start the Internet Firewall(ICF)/Internet connection sharing(ICS)service on local Computer.
Error 1078:The account specified for this service is differnet from the account specified for other services running in the same process.
Sam ime accounta je taprau. Kaj bi lahko blo narobe?:\
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

DMouse ::

Reku sm da pingej IP, ne hostname! :)
Ampak dobr, to zdej nima veze ker je očitno da ti service ne dela. Kje ti piše ime sestringa računalnika? Se ga da izbrisat (ime namreč)?

ToniT ::

Pojdi v services in poglej, pod katerim uporabniškim imenom se hoče zagnati ICS.

~Panter~ ::

Ok, mi že dela8-) .Tam sem odstranu ime od sestringa rač., k je biu pod log on. Zdej mi pa lepo strani odpira, sam še to morm pogruntat, zakaj mi neče pošte iz arnesovga strežnika dol pobrat. Piše mi kao da je preveč časa neaktivn, v tam smslu nekak. Se ne spomnem točn. Hvala za pomoč.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

~Panter~ ::

A mogoče kdo ve, zakaj mi na rač. od sestrce neče pošte dol potegnt? Napiše mi tale error : Your server has unexpectedly terminated the connection.
Possible causes for this include server problems, network problems,
or a long period of inactivity. Account: 'pop3.arnes.si', Server:
'pop3.arnes.si', Protocol: POP3, Port: 110, Secure(SSL): No, Error
Number: 0x800CCC0F
;(
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Outlook express noče pošiljati

Oddelek: Pomoč in nasveti
73201 (3158) -Neverhood-
»

kaj je vzrok?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5616 (519) T-Majo
»

Outlook Express problem

Oddelek: Programska oprema
163983 (3786) darkolord
»

Posiljanje E-MAILA

Oddelek: Pomoč in nasveti
63750 (3670) Cuoresportivo
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16317019 (17019) Bakunin

Več podobnih tem