» »

Outlook Express problem

Outlook Express problem

model1a ::

Lep pozdrav! Imam problem pri outlook express-u: kadar želim posalti pošto dobim takle odgovor:

Sporočila ni bilo mogoče poslati, ker je strežnik zavrnil e-poštni naslov enega od prejemnikov. Zavrnjen naslov je »janez@gmail.com«. Zadeva 'Fw: lepote pozimi', Račun: 'pop3.arnes.si', Strežnik: 'mail.arnes.si', Protokol: SMTP, Odgovor strežnika: '550 janez@gmail.com: Relay access denied', Vrata: 25, Varno(SSL): Ne, Napaka strežnika: 550, Številka napake: 0x800CCC79

To sporočilo dobim ne glede na to, komu pošljem mail. Drugače maile sprejem mormalno. Mam pa Win XP SP2, sygate firewall in NOD 32 antivirus.

Odgovor na ta problem sem na netu že iskal vendar neuspešno. Prosim za kako pametno idejo, ker mi gre zo že malo na ;(( !

LP

Highlag ::

Zelo verjetno imaš narobe nastavljen račun za pošto v Outlook Expressu.

Poizkušaš poslat pošto kot janez@gmail.com preko arnesa. To ni dovoljeno.
Popraviti boš moral kakšno nastavitev od Gmail računa, ki ga imaš na Expressu.
Never trust a computer you can't throw out a window

model1a ::

LP
Mislim, da si narobe prebral opis napake.
Ta mail sem hotel poslati preko outlooka-moj e-mail je na arnesu, poslal sem ga pa na gmail. Isto mi naredi tudi, če ga recimo pošljem na anres, email.si... v glavnem kamorkoli...;(

ToniT ::

Kako si pa prijavljen na internet (preko katerega ponudnika?)

Kunte ::

Poskusi trenutno izključiti NOD-a.Meni se je dogajalo isto ko sem imel instaliran Nortona in kasneje NOD-a.Zdaj mam bitdefender in teh težav nimam več.
LP Kunte

dolegar ::

Tako kot je Highlag rekel. Narobe imaš nastavljen mail. Odkljukati moraš avtentikacijo, da bo lahko mail server preveril identiteto. Šele potem ti bo dovolil pošiljanje mailov.

Pri outhoing Mail Server daj kljukico (my server requires authentication) pa bo delovalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dolegar ()

model1a ::

LP

Sem poiskusil tako, kot je bilo napisano. Izključil NOD-a, odkljukal preverjanje... pa še vedno ni efekta.

Še kakšna rešitev?

model1a ::

Na internet sem prijavljen preko SiOL-a. Nimam routerja ali switc-a.

RealSlimShady ::

Namesto mail.arnes.si vpiši mail.siol.net

lp

model1a ::

Mail imam na arnes.si, zato nima smisla za STMP pisat mail.siol.net.

Ali ma morda to kako vezo-jaz mislim da ne?

Slowenc ::

Ima vezo.
Napiši to in nato poročaj.
Skiny gate.

CCMbrother ::

V kakšni povezavi je tvoj problem z programiranjem ???!!! Mogoče bi kak moderator prestavil temo?

model1a ::

zadeva je taka, da tudi potem, ko sem spremenil mail.arnes.si na mail.siol.net še vedno ne deluje!

darkolord ::

Kakšna je pa zdaj napaka? Skopiraj še enkrat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Blup ::

Sm imel podoben problem... rešil sem ga s tem, da sem zbrisal VELIKO mailov, očitno se je Outlook sesedel pod težo polnih folderjev. Kdo bi si mislil?!? 8-O

Blup
:\

model1a ::

Hvala lepa vsem za pomoč!
Problem sem "uspešno" :\ rešil. Včeraj sem obupal, in si na novo inštaliral outlook-a:D . Zdaj dela BP!

LP

darkolord ::

User error :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dovoljena velikost priponke pri posameznih ponudnikih e-pošte

Oddelek: Omrežja in internet
73175 (3031) Bakunin
»

Outlook express noče pošiljati

Oddelek: Pomoč in nasveti
73112 (3069) -Neverhood-
»

MS Outlook in Gmail

Oddelek: Omrežja in internet
123834 (3662) Jan987
»

Posiljanje E-MAILA

Oddelek: Pomoč in nasveti
63672 (3592) Cuoresportivo
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316471 (16471) Bakunin

Več podobnih tem