» »

InterINFOS?

InterINFOS?

Lucifer Tanatos ::

No a grete na Infosa? Jst sm bil prejsn let s solo pa je blo dost qlsk(ni blo sole:))
Les yeux sans visage

Tomi ::

Jaz sem bil lani, in sicer sme me lahko videla na našem štantu, sicer pa sem nekajkrat prehodil cel CD. Je bilo pa kar kul, pa še ene luštne hostese smo imeli.
metrodusa.blogspot.com

Mercier ::

Bom tam, bojte se me razstavljalci! Gnjavim, davim, sploh nočem od štanta, dokler ne zvem. (S-T-a se bom usmilil, pridem le pozdravit)

Sergio ::

se vidimo! :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

jRk0 ::

ma peesdo so tecni za ta infos. Zakaj ne nardijo med pocitnicami:(( ker s solo verjetno nemo sli tja, smo sli samo v prvem letniku, lani tudi nisem mogo it. Pa drugi teden pisem 3 teste in se ne vem kako bi izvedo, da bi en dan priso pogledat malo:)

lahko kdo poklice od adminov na solo in rece, da morem tja? :D

saj lahko tudi pomagam:))
You fuck up once, you loose two teeth.

JanezH ::

He he reveži >:D . Nam pa odpadejo predavanja, če gremo na INFOS in itak da gremo ... pa še dnevne karte za predavanja dobimo samo za jurja (drugače so 10 jurjov)...sponzorira fax. >:D :D

SkIDiver ::

Kje je pasaza maxi market oz tam lahko dvignes karto, ki si jo dobil v nagradni igri. Dejte prosm povedat katera ulca je pa bom najlazje najdu. Zraven je dobrodosel seveda se opis kot npr. "nasproti te pa te stacune ali lokala".

Tomi ::

Maxi je na Trgu republike (to je tam, kjer sta stoplnici NLB). Maxi je levo od tega, gres po stopnicah dol, desno, je na desno Loterija, potem po stopnicah gor, in je drugi vhod z modro preprogo. Ne mores zgresiti.
metrodusa.blogspot.com

SkIDiver ::

No ce najdem oz morm najdt se vidmo. Cene bomo pa neki ukrenil:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Infos 2003

Oddelek: Loža
422257 (1158) boom-bar
»

Infos je pred vrati

Oddelek: Novice / Obvestila
392498 (2498) Jux
»

Pridete na Infos?

Oddelek: Slo-Tech
441652 (918) jeti51
»

INFOS LIVE! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
724713 (3613) tha_man
»

Vodič po trgovinah na Slo-techu

Oddelek: Slo-Tech
171149 (861) DrSergioDJ

Več podobnih tem