» »

INFOS LIVE!

INFOS LIVE!

«
1
2

luni ::

PIzda je tecno. Dajte me sprasevat kak je da bom lahko jokal.
Artificial Intelligentia

Tr0n ::

Heh, kak te je?

Mi bi naj preko faxa sli v cetrtek, pa se ne vem, ce se sploh splaca. Pros and contra please?

Aja, PaJota pozdravi :).

luni ::

/me se joce

a ni dovolj jasno kako je? mislim cist brezveze, edino Vega tala sveze banane pa hostese do dobre (nekatere)
dugega itak ni
Artificial Intelligentia

TinkaPinka ::

LOL

Ubogi luni... Jaz sedim dva sedeza od njega... In ima tako zalosten pogled... >:D
I am easy to please as long as I get my way.

luni ::

ma ja ko da si ti kaj bolj vesela...

Na Slo-Tech stantu razstavljamo zdolgocasene face.
Artificial Intelligentia

TinkaPinka ::

Koncno smo dobili obisk od birdy-ja... In nasmesek se je vrnil na lunijev in moj obraz. ;)
I am easy to please as long as I get my way.

Tr0n ::

Kdo je te vse tam od slo-tech folka in adminov?

luni ::

skoz:
pajo in jaz

pogosto:
sergio in primoz

danes:
tinkapinka

obcasno:
random folk
Artificial Intelligentia

TinkaPinka ::

Trenutno od adminov PaJo, od ostalih moja malenkost, luni in ribicija. Birdy, Sergio, Primoz se nam bodo kasneje pridruzili.
I am easy to please as long as I get my way.

Sergio ::

vdihavanje helijevih balonov rula ;))))
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Lunik ::

A pol vam je jako dolgčas? :)

luni ::

seveda ne.... od kod si dobil taksen obcutek?
Artificial Intelligentia

||_^_|| ::

kje pa dobivate te balone?

Tomi ::

Se vam pridružim v četrtek..
Samo je pa prav zabavno danes bilo na faksih, ker so pa bile volitve in so talali polno stvari zastonj:D
metrodusa.blogspot.com

ABX ::

Uni strežnik, ki ga imate za forum ga raje uporabite za nabijat igrice.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Morpheus ::

Balone radi dajo pri Microsoftu, malo manj radi pa pri Lexmarku... Drga; je pa res to, da vdihavanje teh balonov rula!!!:D:D:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

A.J. ::

Sej bi vas prišel pogledat, pa kaj ko ni časa (preveč pišemo ta teden;(;((;(). Če bi bil INFOS nasledni teden bi vas pa obvezno šel pogledat.

ahac ::

Pridem v petek, pa vam bom mal zatežu. :O
Vseen boljš to, kot pa Mihelčiča poslušat o ravnateljevanju. |O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

tejo ::

Jest bom mogoče šel obiskat M$, vaš štant pa je "baje" brezzveze. Vsaj take so govorice na našem koncu. Ampak, če bom šel na INFOS, vas pridem 100 % pogledat.

undefined ::

Sergio wrote:

>vdihavanje helijevih balonov rula ;))))

LOL! :D

Paramedic ::

Js tut pridem v četrtek, beware. Pa ne se me ustrašit 8-). Sem vam ta prav cajt še povedu.
End transmission.

tejo ::

A si v resnici Osama Ibn Laden, al za kaj si potem tako grozljiv? <--- Joke :D

undefined ::

Zakaj pa je Bin Laden grozljiv? A zato, ker ima brado? :D

birdy ::

pa saj ni tako hudo...
jest sem se se enkraqt osebno preprical da so pr m$ ****
pa da....
drgac pa so dolocene hostese prov vredne ogleda

grem se enkrat pogledat kake so hostese(najbrz v cet-pet)

:)
lp
birdy

||_^_|| ::

jst pa Cr00k prideva jutr, tko da...beware...lol

tejo ::

IceMan: Osama bi prinesel še kakšno posebno darilce.
birdy: Vem, da so pri M$ ****, ampak si bi rad ogledal Windows XP.

Zanima me, če je ta od M$ uradni kaj drugačen od m0ye6a. Pa reklame od njih rabim. Jih bom nalimal na avto (1:10). :D

andro ::

V četrtek vas pridem pogledat da vidim če je res tako slabo.:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Jebiveter ::

Sm bil jest danes tam in vam pravim BEDA!!!! Totalno! Edino kar je dobrega so hostese! Nekatere res rulajo! Najprijaznejse so Microsoftove, ki z veseljem pozirajo pred fotoaparatom pa tudi v manjsi razgovor se da zaplesti z njimi! Cool! Potem je spet z Microsoftove strani bilo poskrbljeno za zabavo (moster truck maddness 2 v mrezi -> so nas po dveh urah nabijanja napodili stran!;(( in helijevimi baloni!>:D:D)

S-Tjev stant je beda!:'( En rstavljen server, 4 kompi, ki so konstantno okupirani z strani lunija, TinkePinke, PaJota in obcasno Primoza (pa brez zamere), ki pa tudi sami posebi nimajo prevelikega interesa povabit folk k kompom na ogled S-Tja! Konstantna zajebancija z internimi forami, itd.
Sej vem, da so vas stlacli v skoraj najhujsi kot sejma, sam to bi mogu bit razlog, da se se bolj potrudite privabit interesente ne pa, da jih odganjate z smehom in ignoriranjem okolice!

BTW: Kdaj bo spet tisto S-T SRECANJE!!?!?!?!?!?!?!?!;((;((;(( I need S-T@Portoroz!!!!!! Upam, da bo najkasneje februarja kej! Takrat bi res bil ze cajt, da se kej nardi!!!!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

undefined ::

tejo: če ti kdo z brado prinese darilo, in notri dela "tik-tak", takoj vrzi skozi okno. Lahko, da je bila notri le ura, ampak ni za reskirat. :D

Binji ::

Jst pridem morde v petk kej pogledat ce mi bojo omilli hausarest. Le ljdte da se bomo lohku kej pomenli lepga!!:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

andrej ::

v casih DOS-a sem tudi jaz uporabljal Norton Commanderja, vendar sem se zdaj navado kar na Explorerja. Za to kaj jaz pocnem (mogoce na dan skopiran par datotek) je cisto dovolj.

Sem probal ze nesteto drugih programov, pa me je pri vsekem nekaj motlo tak da sem kar raje ostal pri vgrajenem programu, ki je dovolj dober za moje potrebe...

andrej ::

zgleda, da vas bo v cetrtek kar dosti prislo... Moja malenkost bo tudi tam - za par minut, da naredim obhod:D

Huey P ::

Da vam malo popestrim dan:





..::DOOM III: The Legacy::..

luni ::

Jebiveter ma sej mas cist prav. Stant sam je itak popolna beda ker itak nimamo kaj kazat tam. Se vedno pa mislim da smo boljsi od Najdi.si, ki imajo samo 2 kompa pa cist nic drugega :P

Enivej cez dan postane RES RES RES dolgocasno in nam ne preostane drugega kot se zatect k dolgocasju, surfanju al pa zajebavanju. Jebiga, jaz nisem placan 1.5K na uro da sem tam in se smehjlam ljudem. Vseeno pa mislim da smo enim parim obiskovalcem kr lepo pomagali pa tud manjsi zurek je pol ratal s tistimi helijevimi baloni in casje bla prav guzva okol stanta ko se je folka nabralo. Samo je pa res dane dajemo kaksne velike pobude.Tebe pa nisem niti videl in ti zamerim da nisi koga potrepljal po hrbtu pa pozdravu!
Artificial Intelligentia

[SpydeR] ::

Mogoče se bom tud jst u petk prikazal na Infosu. Da vidm a je res tak dougcajt kot vsi govorijo. Pa pridem pogledat tud k vam.

Lunik ::

Glede na to da vsi pravijo da je taka tuga, a se sploh splača pridit?

ziga7 ::

j3st: NE?;)

Pa sm mislu, da je blo lani bedno....

Sergio ::

Ja... Če pogledate iz tega stališča, nimamo poleg nas na štantu ponuditi nič drugega. VEDNO in BREZ IZJEME nas lahko potrepljate po rami, poveste kdo ste, se usedemo, kakšno rečemo. Ni problema. Če rabite nasvet, ponovite zgornji postopek. Vem, da ni ravno top-notch, ampak to je vse, kar lahko naredimo z našim proračunom (ki znaša 0 SIT). Ker nismo društvo, tut majc ne mormo prodajat, so pa razstavljene. Itd.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Lunik ::

Aha.
Če mi bo zelo dolgčas, bom jutri mogoče celo prišel ( vas potrepljal po rami, rekel "jest sm jest" in bomo kakšno rekli :D (samo ne o hardveru, ker o njem nimam pojma :)))

tha_man ::

Še najzanimivejše na ST štantu so majice, ki sem jih končno imel priložnost videt v živo. Drugače bolj ali manj zdolgočasene face ;) Eh, saj vem kako vam je, jaz sem bil tud že zdolgočasen po nekaj urah tavanja naokrog in par seminarjih, pa še okrog 4 popoldan sem se šele oglasu pr vas (prej vas nisem najdu :\).

Drug teden hočem kupit ST majico, kot je blo obljubljeno :P

Aja, hostese so pa *NICE* >:D. Pogled nanje me je vedno znova spravljal v dobro voljo :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

||_^_|| ::

dons sm biu na infosu. in tolk ste nevpadni da bi vas direkt faliu če nebi vedu kje ste. sicer nism meu cajta se ustavt na besedo al pa 2 ampak ej..sori to kar mate je porazno.
Nekje sm prebrau predlog da bi razstavlal modificirana ohišja.
Mislm da bi to prvabl velik več folka..pa če bi mel kakšn ekstremno navit proc, pa če bi mel kje kej napisan..ne pa tko da Luni in kompanija (ostali nevem gdo so bli) tm sedijo vsak za svojo kanto in jih boli spolovilo za vse ostale.
mau kritike more bit:))

tha_man ::

||_^_||, res je, modificirana ohišja bi prijetno popestrila zadevo. Pa kako vodno hlajenje in take zadeve, modificirane grafične kartice itd... To bi lahko prispevali tudi bralci Slo-Techa, kdor se ukvarja s takimi stvarmi (in ni jih malo). S takimi zadevami bi po mojem lahko bili ena najatraktivnejših stojnic. Drugo leto, OK? ;-)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

||_^_|| ::

definitivno!

luni ::

ej, ||_^_||, tudi jaz se strinjam s tabo, tudi jaz...

;)
Artificial Intelligentia

gkovac ::

Jah... INFOS je res pod kritiko... ni več tist kar je včasih bil... končnega uporabnika so skor črtal iz seznamov...

prijetno presenečen sem bil na Applovem štantu in pa na štantu Agende (ponujajo dobre rešitve za administratorje), drugač pa ti ne preostane nič drugega, kot da se naslajaš nad hostesami in pa sevede hodiš na 10 minut v bar (ki je mimogrede svinjsko drag) na pijačo s kolegi k jih srečas na sejmu.

na sejmu pa sem ulovil: poglogo za miško (najdi.si) in dve njihovi nalepki, nekaj prospektov, dva stara Jokerja, Mobitelovo mikico (sevede zato ker sem poznal hosteso in ne zato ker bi bil VIP) to je pa to...

S-T štant je res bolj bogi, ampak boljš to kot nič... lepo je blo videt fante k se trudjo in delajo za ta naš ST... je pa res, da se tako Luni kot tut Primoz blazno dolgočasita.. no... jima ne zamerim :D najbolje se je znašel "soriampaknevemkdo" k je lepo igral eno voznjačino z laptopom :D

lp,SuLc

P.S.
Primož: Majice! Hočem jo!
Luni: baje se da Moorhuhn igrat tut na Linuxu! Poglej si med novicami na sajtu k sem ti ga dal včeri, če pa ni napisan ti bom pa poslal novico, ker jo morm nekje imet
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Tomi ::

Hehe, Apple vem, da ima hudo hosteso, ker je kolegica mojega sošolca in je bila zadnjič z nami na enem žuru. In tako btw. je bila tudi razlog, da je šel narazen s svojo punco, s katero je hodil zelo dolgo..
metrodusa.blogspot.com

miranpozar ::

Že ker imam neke biznise v LJ, vas pridem danes popoldan obiskat tudi jaz. CU.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

OrlyTM ::

Jest bom tut najbrž prišo na obisk :) Naj čaka kava in fancot! :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Paramedic ::

No, sej mate še kr zrihtano. Sem namreč ravn tle ;)
End transmission.

Yohan del Sud ::

Sorry ampak mene ne bo. Dve leti nazaj sem imel štant (in delal zgubo), lani sem dobil nekje zastojn vstopnico in zapravi točno petnajst minut na sejmu, letos pa ne mislim plačat 1500 sit za nekaj kar vsi odsvetujete. Raj povabim cel ST tim na pivo, bi bilo cenej.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Infos 2003

Oddelek: Loža
422259 (1160) boom-bar
»

Pridete na Infos?

Oddelek: Slo-Tech
441654 (920) jeti51
»

Teleinfos & Slo-Tech (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
503855 (3185) Tomi
»

Danes na Infosu...

Oddelek: Novice / Obvestila
292347 (2347) BigFoot

Več podobnih tem