» »

ekran

ekran

kitara8 ::

a vam je že gdaj na ekranu crknil pixel pred vašimi očmi...

meni se je to zgodil danes(AOC LED lcd).. sem mislil da če kupiš monitor brez na pak si na konju... a glej ga hudiča da mi gre crknit pixel točno sredi ekrana. na beli podlagi sveti svetlo zeleno. na večini podlag pa belo

Prav škoda mi je tistih 30€ ki sem jih dal da so mi pregledali ekran da ima vse piksle cele.

CleanPower ::

haha 30eur si dal da so ti pregledali piksle??? folk ima danes preveč keša...

mihec87 ::

Če kupuješ malo boljši ekran verjetno opcija da ti za 30eur več dobavijo ekran brez mrtvih pik ni tako slaba na prvi pogled(saj ob 1 ali 2h mrtvih pikslih ne gre skozi garancijo ipd),samo zgleda to ne pomeni kaj dosti.

CleanPower ::

za mrtve piksle lahko pogledaš sam, ne pa da za to plačuješ.

kitara8 ::

jas sedaj se ga opazil. sem bral malo po forumih da ga lah zmasiraš, pa sem probal in mi ni ratal zaeknrat

mat xxl ::

To je relativno vendar sam če kupujem zase ali za koga drugega, če ni garancije na 0 mrtvih vzamem samo original zapakiranega in nič drugega !!! Tako, da je včasih bolje dati 20 eur več, kot pa, da na Mimovrste dobiš monitor, ki ga je nekdo nesel nazaj zaradi mrtvih pixlov, garancije, da bodo pa poslali originalno zapečaten neodprt monitor pa niti približno ne želijo dati ... pa naj imajo, dam raje20 eur več, da dobim, kar želim !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Vice ::

Je ceneje poslat monitor nazaj in vzeti drugega ;((

RejZoR ::

http://my.opera.com/rejzor/blog/check-l...

Za 30 EUR se ga raje mal napij, z zgornjim programčkom pa stestiraš LCD. Sam sem svojega v Big Bangu pred leti stestiral kar tam. Priklopil smo ga na njihov računalnik, naredil navadno slikco osnovne barve za vsak odtenek subpixla posebej in ruknil v screensaver, da je raztegnilo čez cel ekran. Preveril vsak odtenek in ko sem videl, da je vse ok sem ga odnesel. Prek neta pa te bo tud poštnina prišla ceneje za vračilo kot pa taka oderuška cena za slabe pol minute dela.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mrtev piksel na zaslonu novega prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8411621 (9724) coffeetime12
»

Mrtva pika

Oddelek: Pomoč in nasveti
191614 (1185) luka778
»

mrtvi pixli

Oddelek: Pomoč in nasveti
408074 (7034) Pyr0Beast
»

Mrtev piksel ali...?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111751 (1536) dr.Akula
»

POmoč (dead pixel) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
595624 (4683) Izi

Več podobnih tem