» »

LG E2240 dioda

LG E2240 dioda

pudge ::

Pozdravljeni.

Včeraj sem kupil monitor LED LCD LG E2240. Danes ko sem zjutraj prižgal monitor, se je na zaslonu pojavila čisto majhna zelena pika, ki je najbolj opazna na črnem ozadju. Je možno da je to okvara diode? Kako je z popravilom, se da to popravit?

LP

Pyr0Beast ::

Previdno zmasiraj.
Če ne izgine pač ne.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

easyrider3 ::

Jaz mislim da ni dioda kriva ampak eden piksel ti je šel.Podoben problem sem imel jaz in to ko sem nabavil nov računalni mi je LCD monitor Hyundai po treh vklopih crknil in sem potem novega isti model,dobil in nato pa pride tisto ko takoj opazim neko malo rdečo pikico in takoj ga nesem nazaj v trgovino in njim pokažem kaj je narobe.A oni pa pravijo,da bi moral imeti 5 al 7 takih pikic da bi lahko garancijo uveljavljal in baje je to vse povsod tako,zato nikdar več nič ne kupim v Comshopu. Zato mislim da imaš ti isti problem kot jaz,sploh pa se ta pikica samo vidi ko je temna slika na zaslonu
in sedaj nimaš kaj drugega kot pozabit na vse. Ali je LCD al pa LED monitor ni druge razlike kot samo osvetlevanje oba pa menda imata tekoče kristale zato pa se lahko pojavi kakšna modra al rdeča pikica,ker krepne eden piksel

pudge ::

Jaz sem monitor poslal nazaj in sem dobil novega brez problema. Kupil sem ga pa prek spletne trgovine bigbang.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mrtvi pixli

Oddelek: Pomoč in nasveti
408112 (7072) Pyr0Beast
»

ASUS z novimi očesu prijaznimi malimi prenosniki po Applovih stopinjah

Oddelek: Novice / Procesorji
435121 (3351) Jst
»

POmoč (dead pixel) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
595734 (4793) Izi
»

Igranje na najvišji ločljivosti

Oddelek: Novice / Grafične kartice
454460 (3250) Suli
»

Nakup monitorja CRT ali LCD- svetujte

Oddelek: Kaj kupiti
332041 (1526) matej123

Več podobnih tem