» »

koliko ur na dan, teden, mesec delate?

koliko ur na dan, teden, mesec delate?

1
2
»

Valvoline ::

Tilen je izjavil:

A kar 12 ur na dan, 7 dni na teden? Kam pa pol z denarjem? Namreč nimate niti časa ga porabit.

Sj nikjer niso napisal da so neki dobil :)
Krizno stanje,vsepovsod rdeči alarm,keša ni,malo morje takšnih podjetij kot Vegrad na umetnem dihanju ki ne plačujejo delavce.
Sam pa delam 180 rednih + 10-50 nadur.Ker je vedno manj naročil nadur skoraj da ni več.

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

Faks + 80-100 ur dela

urbanyx ::

300-350 na mesec.

Valvoline ::

urbanyx je izjavil:

300-350 na mesec.

Ka *delaš* v zdravstvu mogoče.
:))

urbanyx ::

Valvoline je izjavil:

urbanyx je izjavil:

300-350 na mesec.

Ka *delaš* v zdravstvu mogoče.
:))


Na zalost ne. :)

V strojnistvu, vodenje vecih projektov naenkrat, vsak po par M€.

Aja, pa ne v Slo.

gendale ::

hehe, res ni slaba ideja, da bi vsi (še posebej tisti z nenormalnim št ur) pisali v kateri panogi delajo
tko mal da se opozori ljudi kam se splača in kam ne
drgač pa mojih 160h je bilo v it sektorju velike državne ustanove (in b4 pizdenje čez parazite javnega sektorja)

aja, pa poleti sem par tednov delal kot varnostnik v enem od lj nočnih klubov
absolutno odsvetujem to službo, razen če ti je užitek v življenju ukvarjat se s pijanimi opicami, ki jim nič ne smeš (za razliko od govoric, varnostniki ne smemo kar teps obiskovalcev)
glede na to kako se določeni gostje obnašajo, sem presenečen da do raznih afer global ne prihaja bolj pogosto

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

_pobesneli_ ::

Nekdo je napisal kaj delamo tisti ki imamo veliko število ur. Jaz delam v strojništvu, vodenje proizvodnje oziroma vodja izmen, večina 2 izmeni. Prosto imam le takrat ko študiram, v večernih urah in vikendi.

Drugače sem pa tudi solastnik podjetja in to pojasni vse ;)
Gregor

Karaya 52 ::

Meni je težko ločiti delo od prostega časa, ker je poklic postal nov življenski stil. Zvečer zaspim z mislijo na projekt in ko se zbudim od tam naprej nadaljujem. Večino časa sem "autocad monkey", na roko ali računalnik, preostali čas pa se porabi za krepitev znanja na tem področju in še počitnice vedno izberem glede na stvari ki so zame "must see". Business with pleasure, včasih je prava muka.

energetik ::

Zanimivo, ljudje smo različni. Pri meni je obratno - na službo pozabim tisti hip, ko stopim iz firme in začnem odklepati kolo. Kaj šele med dopustom - takrat pozabim, da sem sploh zaposlen.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko efektivnih ur naredite na dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
546474 (4570) LeQuack
»

Koriscenje viska ur v sluzbi

Oddelek: Loža
356997 (5502) deltacqb
»

Kako do dela?

Oddelek: Loža
223502 (2151) terryww
»

Spanje ob "nočnem delu", koliko ur?

Oddelek: Loža
345504 (3937) Berserker
»

48-urni delavnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
677203 (5768) kopernik

Več podobnih tem