» »

Ugašanje računalnika

Ugašanje računalnika

borča ::

Pozdravljeni. Imam problem, da se mi sam od sebe ugaša računalnik. No da sem bolj natančen, ugasne se ,med gledanjem filma, pri inštalaciji programov. Pred nekaj dnevi sem hotel na netu igrat zadnjo Battlefield, ko sem hotel namestit posodobitve mi je comp ugašal. Hvala LP.

worxer ::

Poglej če ti mogoč pride prav kj iz te teme Blue screen in reset

axee ::

Zlovdaj si everest in poglej temperature. Kje je meja zdravih temperatur ti bomo povedali, ko boš povedal kakšen računalnik imaš. Prav tako povej, ali se ugasne ali dobiš moder zaslon z nekimi podatki.

Če so vse vredu, bo treba preveriti napajalni in ram, če je to vredu morda matična.

Ampak najprej naredi kar sem napisal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: axee ()

borča ::

Ne pokaže se mi plavi ekran ampak mi comp enostavno ugasne. Tema!
Notri imam core 2duo Eb400 3,00GHz 3,01 GHz, 4GB RAM, ATI Radeon HD 4800 series, 64BIT win 7....

Sem pa opazil, da mi procesor na polno obremenjuje!? Tako vsaj kaže.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borča ()

axee ::

Lahko da se procesor ugaša zaradi previsokih temperatur. Preveri temperature in pa seveda, kako imaš ohlajeno ohišje.

borča ::

Problem urejen. Pred nekaj časa sem testiral ventilatorje na procesorju in sem mojega dol vzel vendar ga potem nisem vredu nazaj montiral. Ni bil tesno na procesor. Sedaj sem popravil in je temperatura 40 stopinj.

Hvala za vaš trud in pomoč. LP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borča ()

Hipo13 ::

Jaz imam racunalnik (7 let, Intel D845GBV, 300w napajalnik), ki se tudi po zaustavitvi OS ne ugasne; napajalnik se naprej deluje, CPU ventilator se vrti, prav tako disk. V biosu je AHCP 'normalno nastavljen', prav tako so nastavitve v 'Power managerju' (XP) ustrezne. Rac pa kar brni. Kaksna ideja, kako se ga utisa?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC se po par sekundah starta nepričakovano ugasne

Oddelek: Strojna oprema
423086 (2348) suhi
»

Računalnik se ugasne med igranjem igric! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
577624 (4496) engelman
»

računalnik se kar ugasne...

Oddelek: Strojna oprema
152105 (1977) seljo
»

Ugašanje računalnika med igranjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
353614 (2681) Bostjan99
»

samodejen reset računalnika??

Oddelek: Operacijski sistemi
12925 (925) delfinus

Več podobnih tem