» »

Računalnik se ugasne med igranjem igric!

Računalnik se ugasne med igranjem igric!

1
2
»

mokasin ::

Če se ugaša tko kot da bi iz štekerja vn potegnu potem je verjetno neki s hardwerom narobe. Če maš možnost probi drug napajalnik za začetek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mokasin ()

engelman ::

Ko igram igro, igram normalno cca. 30 min nato se ugasne računalnik. Najprej se mi ugasne ekran in na njem utripa lučka, takrat se še vedno lahko pogovarjam po skypu recimo po 10 sec pa se sliši brneč zvok in računalniku moram prekiniti elektriko in še enkrat ponovno prižgati.

pEACH ::

to je men zadnč naredlo ko sm driverje posodablju...ampak zj je kul. težava v temparaturi pomojem ni, ker če bi bila bi se ti takoj ugasnu.. tut nevem če je problem v napajalniku moksin...ker če je napajalnik se ti začne počasi texture kvarit in spreminja barve, potem pa obstane vse tak kot je...prej kaka matična pomojem..
congrats, you fucked up everything.

dottor ::

Grafična?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

stock ::

Take čudne težave se pač rešuje sistematično, zrihtaj si par nadomestnih komponent in testiraj. Tako bo najhitreje. Potem ko se osredotočiš na eno komponento pa vidiš kaj točno je, ali se da zrihtat itd.. Tkole preko foruma samo ugibamo ker je šezmeraj malo podatkov. Največji hec bo kot sem mel že dva podobna primera, ko folku ne laufa komp, se ugaša itd. prnese k men, laufa use super stressam na polno, vrnem komp, spet zafrkava. No pol pa vidiš da je mel podalšek za elektriko pokvarjen..

engelman ::

Danes sem dobil računalnik s servisa kjer so mi povedali da je bila napaka na napajalniku ker ni bil dovolj močan za mojo grafično. Napajalnik so zamenjali. Ko pa sem začel ponovno igrati se mi je računalnik ponovno ugasnil!!! Na nekem forumu sem prebral da je zamenjal kabel od računalnika, je to možna napaka?

stock ::

Šeenkrat preberi zadnji stavek dva posta višje.

engelman ::

Ampak se mi zdi cudno ali nebi bilo tako da racunalnik sploh nebi deloval ce bi bil kabel zanic?

Evo sem zamenjal kabel in je enako...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: engelman ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ugašanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
201615 (1401) Mafia cod 2
»

PC se ugaša, kaj še lahko stestiram....?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61082 (987) Han
»

Ugasanje racunalnika v igrah!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
381831 (1559) markxxx
»

Rač. med igranjem igre ugasne!

Oddelek: Pomoč in nasveti
281756 (1272) teddy81
»

Ugašanje računalnika med igranjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
353542 (2609) Bostjan99

Več podobnih tem