» »

HP kartuše - potrebujem preprosti nasvet

HP kartuše - potrebujem preprosti nasvet

T-Majo ::

Ker imam v študentu starejši HP DeskJet 3920 tiskalnik in z njim nebi tiskal velikih količin (ker se ne izplača), vendar ga vseeno potrebujem za kdaj in kdaj, bi rabil nasvet. Še nikoli nisem kupoval neoriginalnik kartuš. Jutri grem po kartušo (rabim samo črno); katero naj vzamem:

http://www.mojtiskalnik.si/nadomestna-k... NALITA minimalno 19ml 16€

http://www.mojtiskalnik.si/originalna-k... ORIGINAL 5ml 18€

popster ::

js bi bolj priporočal original, saj ni bistveno dražja in verjento se ne bo zasušila

tomaz- ::

Kako ni bistveno dražja, a si pogledal samo ceno, a ne ?

Ph4nt0m ::

Jaz bi priporočal TOLE. Sam imam Canona in HP-ja pa za oba kartuše polnim pri njih. Nobenih težav, v samem tisku pa ni razlike.
www.kartusatoner.si

kmetek ::

sej imaš original 21XL prav tako za dobrih 26-27.....vzam kompatibilno, itaq imaš šrot od tiskalnika, če ti crkne ti pač crkne ;((

T-Majo ::

popster je izjavil:

js bi bolj priporočal original, saj ni bistveno dražja in verjento se ne bo zasušila



Ja, razlika je 2€, vendar poglej količino; 5ml vs. min. 19ml.

alf__ ::

Svetujem uporabo nadomestnih kartuš ker so originalne kartuše natega da je svet ni videl.
Prodajajo Vam navadno barvo po 20 eur za par mililitrov pa kok ste neumni da to kupujete?
Kupiš nadomestno pa je mir...

T-Majo se strinjam s tabo... sem kupoval že veliko nadomestnih kartuš in prisegam tudi na nadomestne tonerje.
Tuki k si napisu www.mojtiskalnik.si vem da majo celo garancijo na nadomestne tonerje in kartuše.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alf__ ()

Dzuro10 ::

Jaz nebi vzel originalne, ker so drage ko pes, razlike v tiskanju pa ni videti.

Blinder ::

Kje se da dobit poceni kartušo za hp officejet 6310?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

alf__ ::

T-Majo ::

Ker se mi je mudilo, sem kupil original 5ml.

Ampak, ker sem cene primerjal na www.ceneje.si, sem najcenejšo original našel za 18EUR (govorim o 5ml, ne XL).

Nato pa grem v Muller in jo vidim za 15EUR! Drugič kupim 100% nadomestno. Čeprav 15EUR mi je za kartušo ok cena.



Je pa še nekaj. V InterSparu in Sparu so tudi poceni kartuše. Ekstremno drage so pa v BigBangu in Comshopu. V BB naj bi bila HP 21 kar 30EUR.

miha1984 ::

Tudi jaz kupujem kartuše za HP; sem malo preverjal slovenske spletne trgovine ina našel ti dve strani: birostore.si in http://www.printink.si Je kdo od vas že kupoval kartuše v kateri izmed teh trgovin, kakšne so kaj izkušnje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopija kartuš znamke Pelikan - EPSON

Oddelek: Pomoč in nasveti
212042 (1570) SkyEye90
»

Optimizacija stroškov Kartuše in Tonerji

Oddelek: Kaj kupiti
7845 (718) Heisenberg
»

Nakup Multifunkcijskega printerja

Oddelek: Kaj kupiti
434223 (3294) Zheegec
»

Originalne kartuše zaostajajo

Oddelek: Novice / Ostale najave
458129 (6257) Jst
»

Nova anketa: s čim hranite vaš tiskalnik?

Oddelek: Novice / Ankete
385260 (4160) KoKi

Več podobnih tem