» »

Ker TV?

Ker TV?

Lucifix ::

V načrtu imam nakup nove televizije. Na razpolago imam okoli 200.000sit. Prodajalec mi je predlagal tale model: klik. Na policah pa sm zagledu čisto novi model, ki še nima cene (rekel je cca.230.000 sit: klik. Je kar nekaj razlik, ampak ali se opazi razlika med 2 ali 4 vgrajenimi zvočniki? V delemi sem, ker slutim da se hoče prodajalec znebiti starih modelov, ki so sicer v preteklosti res bili zelo prodajani. Ali mu lahko verjamem? Ima kdo izkušnje s tem oz. kaj naj vzamem?

imi ::

Kje pa prodajajo ta novi model (28PW8807)?

8-O

BlackHole ::

Meni se zdi tale še boljša varianta. Je 100 HZ in 81 cm velik. Cena na internetu je sicer 250 k, samo sem bil zadnjič v Big Bangu in je bila cena za tega 210.000 SIT.

Lucifix ::

imi: v bigbangu ga bodo baje dobili. Prodajalec je rekel da bo cena cca. 230.000sit. Res v grobem... A pa se fula pozna če so notr 4 al pa 2 zvočnika?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lucifix ()

Lucifix ::

BlackHole: sam ta ma tut razširjeno sliko (wide-screen), kar pa mi ni posebno všeč pri gledanju kakšnega slovenskega ali pa tudi tujega programa. Sliko tako razvleče da jo kr popači. Škoda da nima takšne funkcije da bi jo spremenil v 4:3 (s črnimi robove seveda). Sam DVD pa bi res potem z užitkom gledu :D Čudno pa sm bil zadnjič v bigbangu pa ga nism zasledil pa niti prodajalec mi ga ni pokazal 8-O.

msmiha ::

Jaz ne bi rekel da se razlika med dvema in štirimi zvočniki ne vem kako pozna, razen če seveda ne boš gledal DVDjev.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Lucifix ::

Pozabu sm omeniti da so ti zvočniki vgrajeni...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[TV] CRT oz. katodni televizorji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22637482 (19925) mrheker
»

Zunanji disk z enim terabajtom

Oddelek: Novice / Diski
125865 (5172) aljazh
»

Nakup prenosnika do 200.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
404423 (3715) Jan987
»

Kateri 15,4WXGA prenosnik do 250.000sit?

Oddelek: Kaj kupiti
151526 (1400) CCfly
»

A so te hi-fi komponente OK?

Oddelek: Kaj kupiti
242377 (2012) Dami

Več podobnih tem