» »

Italijanom se je zmešalo

Italijanom se je zmešalo

Fave ::

A seaside city in Italy is planning to ban miniskirts and other revealing clothing to improve what the mayor calls standards of public decency.


http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-...

Jaz sem odločno proti! ;((
My mind's a hyper tool that fixes everything.

guest #44 ::

A to zato, da se prikupimo muslimanom in njihovim skromnim standardom? Al kristjanom?

black ice ::

In other places they have banned sandcastles, kissing in cars, feeding stray cats, wooden clogs and the use of lawn mowers at weekends.

Totalni debili.
Milo rečeno.

Ok, mogoče tisto z mačkami ni tako zelo neumno, vendar vseeno ne odtehta neumnosti preostalih prepovedi. Kakšen je izgovor tokrat? Pedofili?

PARTyZAN ::

Seveda, splošno je znano, da pedofili gradijo peščene gradove da privabijo žrtve v svojo past ;>

PaX_MaN ::

black ice je izjavil:

In other places they have banned sandcastles, kissing in cars, feeding stray cats, wooden clogs and the use of lawn mowers at weekends.

Totalni debili.
Milo rečeno.

Ok, mogoče tisto z mačkami ni tako zelo neumno, vendar vseeno ne odtehta neumnosti preostalih prepovedi. Kakšen je izgovor tokrat? Pedofili?

FYI, t(ak)ele prepovedi ima že kar nekaj slovenskih mest(nih občin).:D

Gandalfar ::

@PaX_MaN: npr?

Okapi ::

Jesenice:
prepovedano: ... ob nedeljah in praznikih uporabljati kosilnice, škropilnice, motorne žage in druge naprave z motorji na notranje izgorevanje, vrtalne in brusne stroje, kladiv in žage ter izvajanje drugih hrupnih in hišnih opravil, ki povzročajo v okolju visoke ravni hrupa.
...
Na vseh javnih površinah je prepovedano ... hraniti prostoživeče ali zapuščene živali (golobe, mačke, pse,...).


O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

zee ::

Fakt: mestne blagajne so prazne, Mama™ Drzava daje vedno manj sredstev za obcine, ki se morajo tako znajti po svoje.

Ti in podobni debilizmi so samo posledica tega. V Italiji pa tako ali ne znajo "enforcat" niti obstojecih zakonov in ordinanc, tako da se jaz ne bi bal zaradi tega.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

noraguta ::

sej bomo kmal uvozil tud to, forza spodobnost.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Matako ::

Osebno zelo neposrečena se mi zdi prepoved plavanja izven urejenih kopališč v Sloveniji. Jaz sem šele pred kratkim izvedel, da je v Sloveniji načeloma prepovedano kopanje v rekah, na primer. Itak, da se tega in podobnega ne mislim držati - se mi pa osebno zdijo take prepovedi žaljive (meni, ne govorim za druge).
Kaj se je zgodilo z življenjem na lastno odgovornost?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

noraguta ::

jasno da je prepovedano kopanje v rekah. Mar ni dovolj da se je utopil matija Čop?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

potisna kosilnica - katero kupit?

Oddelek: Loža
4212648 (4867) PrimozR
»

Vrtna kosilnica (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13438632 (16010) urosh
»

Zdravilna moč domačih živali

Oddelek: Problemi človeštva
302680 (1390) solatko
»

kosilnica brez pogona - katero kupit?

Oddelek: Loža
92212 (1729) knap
»

Hipoalergene mačke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
518024 (6960) BigWhale

Več podobnih tem