» »

Dell investira več sto milijonov dolarjev v nov tržni slogan

Dell investira več sto milijonov dolarjev v nov tržni slogan

BuisnessWeek Online - Dell je ugotovil, da za vrnitev na pota stare slave, ko je bil standard za najbolj dostopne in najbolj običajne računalnike prav Dell, potrebuje tako pravšnjo strojno opremo kot tudi trženje. Za dosego slednjega cilja bodo začeli več sto milijonov vredno reklamno kampanjo, s katero bodo skušali ljudem približati nov slogan. Ta se bo glasil You Can Tell It's Dell (Prepoznate lahko, da je Dell), z njim pa bodo kupcem poskušali v podzavest vtisniti, da se Dellovi računalniki razlikujejo od konkurenčnih, torej da niso vse gigaherci in gigabajti. Akcija se začne 6. novembra, ni pa še znano, ali bo omejena le na ZDA ali bo zastavljena tudi širše.

Dell je trenutno tretji največji proizvajalec računalnikov za HP-jem in Acerjem. Že nekaj časa izgubljajo tržni delež; samo v zadnjem kvartalu so izgubili skoraj pet odstotkov. Da bi ga nadoknadili, bodo novo kampanjo izvajali v vseh medijih - po televiziji, v časnikih in na internetu. Videli bomo, kako uspešni bodo.

30 komentarjev

Pyr0Beast ::

You know it will fail if it is Dell !!!
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Matako ::

^^^ Predolg.

Na njihovem mestu bi dal: Dell, DUH!
/\/\.K.

sirotka ::

Matako je izjavil:

^^^ Predolg.

Na njihovem mestu bi dal: Dell, DUH!

Ta bi bil kar pravi za ZDA.

Sicer pa naj najprej malo delajo na kvaliteti, potem šele kvantiteti...

Poldi112 ::

A sta lahko konkretna glede kvalitete. Ker jaz nimam nobenih resnih problemov z njimi. Oz. vsaj ne večjih kot s konkurenco in ko jih šraufam mi delujejo kvalitetni.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

sirotka ::

Ne vem modela iz glave, vendar smo imel ene 3 komade na firmi in pri vseh so šli vsi priključki v maloro. Deluje le še wifi in pekač -> neuporaben prenosnik.

Na drugem modelu pa zafrkava polnjenje.

Sej načeloma so, vsaj višje serije kvalitetne.

Zheegec ::

Poldi112 je izjavil:

A sta lahko konkretna glede kvalitete. Ker jaz nimam nobenih resnih problemov z njimi. Oz. vsaj ne večjih kot s konkurenco in ko jih šraufam mi delujejo kvalitetni.

So eni najcenejših prenosnikov če izbereš Full-HD ločljivost ekrana.
Me likes!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

T-h-o-r ::

imam dell laptopa, tip-top, edino malo se zagreje rad :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Malner ::

mihec87 ::

Kje gdo pravi da nimajo problemov?
Prav tako jih majo kot pa vsi ostali proizvajalci,samo sem že videl nekaj hp,toshib,acer pa so vsem nekaj ohišja škripala medtem ko pri mojem dell-u tega problema ni...
Da ne govorim o supportu..

sirotka ::

mihec87 je izjavil:

Kje gdo pravi da nimajo problemov?
Prav tako jih majo kot pa vsi ostali proizvajalci,samo sem že videl nekaj hp,toshib,acer pa so vsem nekaj ohišja škripala medtem ko pri mojem dell-u tega problema ni...
Da ne govorim o supportu..


Škripanje je povsod, odvisno od serij...

dbevfat ::

Moj 3 leta star XPS laptop je brezhiben, niti ene same težave nisem imel. Je pa res, da ni iz poceni linije, mogoče ima kaj zveze s tem. Naslednji bo prav tako (novi) XPS.
nvr2fat

Machete ::

Dell is used in Hell

mihec87 ::

Kaj naj rečem obadva prenosnika sta bila 1keur tako acer kot moj dell(inspiron) pa acer škripa...
Ne vem naslednji prenosnik ko ga bom kupoval bo dell.Verjamem pa da namiznega se ne splača kupovati od renomiranih firm..

Seveda je pa spet odvisno od tega kako kakšen dela z računalnikom..

srus ::

Meni je po dveh letih uporabe počasi crkoval in nato dokončno crknil fluoro backlight na LCD zaslonu prenosnika in so ga zastonj zamenjali v eni uri. Garancija je bila že v osnovi triletna tako, da se nisem preveč sekiral.

Sem pa v svoji karieri delal s Compaq, Fujitsu-Siemens, HP in Dell prenosniki in moj naslednji prenosnik bo vsekakor spet Dell, ravno tako kupujem pri njih tudi serverje. Nisem velika ali državna firma ali javna uprava, ampak imam svoje podjetje in vsak evro moram dvakrat obrniti.

Pyr0Beast ::

Potem kupi kaj drugega kot Dell :)

Hec. Če dela, ni pene.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

raufnk ::

Tudi meni je moj Inspiron super (cca. 1100EUR pred 2,5 leti) in naslednji bo definitvno spet Dell v enakem cenovnem razredu.
lp raufnk

34054 ::

Tudi jaz z mojim Dellom nisem imel nobenih težav, in na splošno nisem slišal da bi jih kdo imel. Seveda pa se pri vsaki znamki najde kak slab izdelek - tako kot je v vsakem sadovnjaku kako gnilo jabolko. :)

So pa razne okvare seveda pogosto posledica tega koliko vešč je uporabnik oz. kako ravna z izdelkom.

mtosev ::

raufnk je izjavil:

Tudi meni je moj Inspiron super (cca. 1100EUR pred 2,5 leti) in naslednji bo definitvno spet Dell v enakem cenovnem razredu.

naj uganem. Dell Inspiron 1520 imas. jaz ga imam enako in na boljsi prenosnik se nisem naletel
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Pyr0Beast ::

So pa razne okvare seveda pogosto posledica tega koliko vešč je uporabnik oz. kako ravna z izdelkom.

Izdelki morajo biti fool proof.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mihec87 ::

Pyr0Beast je izjavil:

So pa razne okvare seveda pogosto posledica tega koliko vešč je uporabnik oz. kako ravna z izdelkom.

Izdelki morajo biti fool proof.


Grdega premetavanja naokoli,ter zbijanja po njem pač noben računalnik ne prenaša prav dobro...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

morbo ::

Fool-proof ni noben izdelek, razen mogoče metla...

Na življenjsko dobo strojev vpliva tudi, včasih pa predvsem, to kako uporabnik upravlja in vzdržuje zadevo.

nejcpirc ::

morbo je izjavil:

Fool-proof ni noben izdelek, razen mogoče metla...

:D

Gost ::

Vsak dan nekaj novega. Prejšnji teden so bili HP-ji slabi, danes so sodeč po vaših komentarjih še Delli. Za moj Dell velja njihov slogan. Kvalitetno, poceni, delujoče. Edino driverji so jih nekaj časa medli.

MrStein ::

Laptop za 600 EUR ne bo tak kvaliteten kot tisti za 2600 EUR.
Ne glede na nalepko.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Key Quest ::

Tako prizadetega slogana pa se ne. :avadodo:

stalker ::

morbo je izjavil:

Fool-proof ni noben izdelek, razen mogoče metla...


Tudi metla ni fool-proof... Pajser pa je :D

Lastim si Dell inspiron mini in sem z njim zelo zadovoljen: avtonomija, ohišje, spoji niso majavi...

Pyr0Beast ::

Fool proof je kladu z železnim ročajem - fool nima dovolj energije da bi ga uničil :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

xyxyxyxy ::

Dell, fucking hell!

MrStein ::

"Buy Dell" ? :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

DarkJedi8x ::

meni je Dell zakon in bo še dolgo....poleg tega ma v lasti Alienware compe, nisem sploh vido bolših serijskih compov ad Alienware
"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."
http://500px.com/Tardigrade8

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dell ima dosti Androida

Oddelek: Novice / Android
4213350 (10855) Lonsarg
»

Dell po menedžerskem prevzemu odpušča

Oddelek: Novice / Rezultati
187228 (5522) i386
»

Acer drugi največji proizvajalec računalnikov

Oddelek: Novice / Rezultati
364658 (3432) Pyr0Beast
»

Samsung predstavil prvi LCD monitor z DisplayPort vmesnikom

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
185578 (4558) opeter
»

LCD wide večje resolucije

Oddelek: Kaj kupiti
122285 (1881) Ziga Dolhar

Več podobnih tem