» »

Android igre koristijo internet

Android igre koristijo internet

Ruby ::

Čao, Imam LG GT540 Android 1,6 pa sem si dal ene igre iz Market ampak ko grem igro igrat mi koristi internet, zdej a se to da izklopit ali pa če veste kok mi vzema med igranjem...imam DŽABEST

Hvala!

bajsibajsi ::

Da se izklopit, ampak vprasanje ali se doticna igra igra offline ali online (recimo da tekmujes proti drugim). Ce je namenjena offline igranju (kar jih je vecino), nastavi telefon na "airplane mode" predno zacnes igrati.

Za spremljanje porabe mobilnega interneta pa lahko uporabis kaksnega izmed brezplacnih programov, kot sta http://www.appbrain.com/app/netcounter/... ali http://www.appbrain.com/app/3g-watchdog...

Tr0n ::

Dovolj je ze, da si izklopis Mobile Internet oz. si das ta widget nekam, kjer bo pri roki.

c00L3r ::

Nekatere igre so financirane z reklamami (da so lahko zastonj). Prenos reklame pa zahteva nek minimalni prenos podatkov.

Ruby ::

ok hvala...bom izklopu mobitel internet..povejte ce se da še kej

jedateruk ::

Ne bom nove teme odpiral o android igrah.
Jaz imam igro Drag Racing, pa me zanima, če je kdo od vas strokovnjak za to stvar? Jaz sem že na 3. stopnji zablokiral, pa bi vprašal, kateri avto in kak upgrade je dober za level 3 in kako naj mučkam z menjalnikom in sklopko, da bo avto dobro speljal?

RejZoR ::

Men je 3G Watchdog kazal prenose tudi ko sem z APNdroidom imel izključeno povezavo. Zdej ne vem al je to bug al ne ampak zadeva se je povsem ustavila šele ko sem dejansko izklopil Mobile Internet. Kar pa je skrajno štorasto in tečno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2467836577 (1423) KTr1sk
»

Aplikacije delijo uporabniške podatke s Facebookom

Oddelek: Novice / Zasebnost
306018 (3343) poweroff
»

Izklop 3G povezave ne deluje več... APNdroid

Oddelek: Mobilne tehnologije
154260 (3899) 5pellfire
»

Android Market v polnem razvoju

Oddelek: Novice / Android
205979 (5165) Lonsarg
»

Galaxy s visi na netu?

Oddelek: Mobilne tehnologije
141063 (753) Lonsarg

Več podobnih tem