» »

Novi posnetki Duke Nukem Forever

Novi posnetki Duke Nukem Forever

Ars Technica - Po trinajstih letih se zdi res neverjetno, a Duke Nukem Forever resnično postaja iz dneva v dan bolj otipljiva stvaritev. Prejšnji mesec smo razkrili, da Duke Nukem Forever bo, in to še prihodnje leto, danes pa je vidnega že nekaj več. Na igralniški konferenci FirstLook 2010 v Amsterdamu so razvijalci pokazali sedemminutni posnetek iz nove igre. Kot je videti, vsebuje vse, kar od nje pričakujemo - klavnico, psovke in obscenost. Izid težko pričakovane streljačine pričakujemo prihodnje leto. Kot kažejo posnetki, se bo čakanje izplačalo.

40 komentarjev

Seljak ::

Tudi če nikoli ne pride,mi sploh ne bo žal :)

hojnikb ::

Hell yeah. Komi čakam da izide 8-)
#brezpodpisa

LuGi ::

Good one :))

filip007 ::

Ma nevem, meni osebno mi je zanimanje minilo že pred leti, za tiste, ki ne vejo kaj je to bi pa lahko pripravili boljšo predstavitev, ker to ni samo Postal 3D v Half Life stilu.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Prospekt ::

Pomoje bodo vsi najprej stestirali warez verzijo, za vsak slučaj :)

ufek ::

Eh, sem mislil da bo kje kakšen merjasec v bad-ass preobleki :(

al3n ::

what about the game duke - was "it" and "good"? - yea, but after twelve fucking years it should be! :D

Jst ::

Ehh, meni je pa prav škoda, da bo igra izšla. Postala je že legenda in besedna zveza za stvari, ki jih nikoli ne bomo videli.

Posnetek v HD resoluciji pa tukaj, kjer pišem, ne morem pogledati, ga pa downloadam, da ga pogledam potem...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

LeXani ::

konc je dobr ja, hehe
Čas prve prijave 04.11.2005

Dragi ::

al3n je izjavil:

what about the game duke - was "it" and "good"? - yea, but after twelve fucking years it should be! :D


You just lost it :D

PARTyZAN ::

Najbolj smešno je pa, da danes še en generičen brainless shooter ne ponuja ničesar novega/drugačnega. Trg je z tem sranjem nasičen, zato bo ta naslov potonil v pozabo kmalu po njegovem izidu.

IMO, seveda.

DarwiN ::

Saj je že po tem posnetku jasno, kar smo pričakovali, da bo bistvo DNFja marketing, ne kakovost samega izdelka.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Relanium ::

No tud če je povprečna, sem se vsaj nasmejal zraven :)

Riff ::

zakon :)

opeter ::

Po mojem pa ne bo potonil v pozabo. Glavno je, da bo zabavno!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gost ::

Jaz sem ga prenehal čakati že nekje pred 10-imi leti, ko sem tudi nehal igrati igre. Zdaj je čas, da ga čakajo naprej naši potomci. Iz roda v rod.

Tr0n ::

Ne bo vec treba cakat. Naslednje leto bo zunaj.

dunker ::

Super, fenomenalno, špil vsebuje pravi point Duka, tisti neobremenjen "fun factor". :D

Kar se mene tiče, ne rabijo ciljat na neko tehnično vrhunskost in zadnje trike, kar se tiče grafičnega pogona, ampak naj samo ostanejo zvesti Dukovemu duhu in vse bo okej. 50% kupcev tega špila pomojem tako ali tako ne igra špilov že 5-10 let in bodo DNF kupili iz čiste nostalgije. Tudi jaz. :D

Blazz ::

precej povprečn gameplay. Drgač je pa tud design slab, sploh tam ko v ogledalo sebe pogleda...

ahac ::

PARTyZAN je izjavil:

Najbolj smešno je pa, da danes še en generičen brainless shooter ne ponuja ničesar novega/drugačnega. Trg je z tem sranjem nasičen, zato bo ta naslov potonil v pozabo kmalu po njegovem izidu.

IMO, seveda.


Duke je definicija brainless shooterja. Mnogi so ga poskušal kopirat, ampak še vedno je legenda. Zato tudi ni treba, da poskuša ponujat nekaj novega, kar ne bi pasal v igro.
Če bo DNF nadaljevanje Duke 3D, tako kot je Starcraft 2 nadaljevanje Starcrafta... bo to tudi edini brainless shooter, ki ga bo drugo leto vreden nakupa.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

RejZoR ::

Definicija brainless streljanja je bil Doom pa Serious Sam. Duke ni bil ravno ta čeprav si bil lahko precej radosten z municijo.

Blazz je izjavil:

precej povprečn gameplay. Drgač je pa tud design slab, sploh tam ko v ogledalo sebe pogleda...


Animacija je dost gnila. Precej starejši špili imajo animacije tekoče tud v odsevih. Na pamet mi pade Aliens vs Predator marinec na začetku špila. S tem da je špil star 10 let. Ko gre v stran niti nog ne premika in ko pogleda naokoli je telo skoz na miru. Malenkosti, ampak tak šlamparizem ne spada v 2011 kadar mislijo izdat špil...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

noraguta ::

ma duke je že parafraza za čakajoč na godoja, ne morjo tkole pojebat celega epa o čakanju.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Garibaldi ::

It's time to kick ass and chew bubblegum... and i'm all out of gum...

Iatromantis ::

I shoulda known those aliens maggots boobytrapped this sub

Markoff ::

Ali bodo na voljo razni mod-kiti? Zabavno bi bilo videti DNF: Velenje Part Deux. :)
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

BALAST ::

Tokle bi moral izgledat Duke

Zgodovina sprememb…

LuGi ::

Če bi zgledal takole bi bil navaden shooter brez smeha ki smo ga bili delezni pri djuku =)

Razen ce mislis graficno in ne gameplay..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

PARTyZAN ::

ahac je izjavil:

Duke je definicija brainless shooterja. Mnogi so ga poskušal kopirat, ampak še vedno je legenda. Zato tudi ni treba, da poskuša ponujat nekaj novega, kar ne bi pasal v igro.
Če bo DNF nadaljevanje Duke 3D, tako kot je Starcraft 2 nadaljevanje Starcrafta... bo to tudi edini brainless shooter, ki ga bo drugo leto vreden nakupa.


Duke je bil v svojih časih uspešen zato, ker na trgu ni bilo prav dosti resne konkurence. Zdaj pa vsi nostalgično pričakujejo naslednji del, ki bi jih znal razočarat. Zakaj? Zato, ker je ogromno igralcev preigralo že marsikater drug shooter, ki je ponujal več kot samo spankanje NPCjev z Mouse1.

Primerjava z SC2 ni na mestu, ker je SC2 imel z svojim receptom že praktično zagotovljen online user base. SC se je po mnogih letih še vedno resno igral več ali manj povsod, kdo pa danes preigrava Duka tako kot so korejci nabijal SC kakšno leto nazaj?

To, da bo pa to edini "oldskool" shooter vreden nakupa pa ... sej veš kaj je fanboyizem, ne? Good thing, pa to. :P

nekikr ::

No ja, poleg Serious Sama ni kaj dosti takih shooterjev. Če tole resnično pride zna biti kar zanimivo.

Bor H ::

Od resnih poskusov brainless fun shooterjev si imel sam Serious Sama in Painkiller v zadnjem času, imata pa eno prednost: več kot 2 orožji naenkrat, kar pomeni da lahko v hordo pošleš šibre, rakete al pa topovsko kuglo če ti paše. Upam da niso preveč poneuml zadeve.

ahac ::

PARTyZAN:
Kaj bi pa ti hotel od DNF? "Hacking" z pipami za vodo? Različne možnosti doseganja cilja? Možnosti izbirat kaj Duke reče v pogovoru? Press SPACE to dodge? Mešanje časa naprej pa nazaj?
To ne bi bil več Duke.
Spankanje Mouse 1 in poslušanje Dukovih komentarjev je točno to, kar pričakujem od te igre.

Zdaj so itak vsi shooterji preveč resni. OK, sej to je včasih kul. Ampak jaz bi vseeno rajš še 1x preigral Duke 3D kot pa tazadn Call of Duty.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Iatromantis ::

Your face. Your ass. What's the difference?

PARTyZAN ::

Rajš bi ga, ampak ga ne, ane? SC si inštaliral na NESTu, Duka pa nikoli v zadnjih 10 letih?

In ja, če bi imeli ustvarjalno ekipo bi že igri dodali kakšen element, ki bi osvežil igro brez, da bi ji odvzel tisti "pravi" duke spirit. To sploh ni težko, ker se itak vsi Duka spomnijo po njegovih badass izjavah. Že če ta thread pregledaš je pol komentarjev samo citatov iz igre.

Looooooka ::

Koga pa briga grafika v tem spilu :)
Ce smo ze kj ugotovili v zadnjih 10 letih je to to...da prevec denarja mecejo v grafiko in premal v zgodbo.

Tr0n ::

+ art style over raw power

Realisticna grafika hitro zastara, umetniska pa zivi za vedno. :)

ahac ::

Duke tud zgodbe ne rabi.

Sploh pa ne moreš bit dober na vseh področjih. Duke je brainless fun. Ne vidm razloga, da bi poskušal bit nekaj, kar ni.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

opeter ::

Po pravici povedano mi po videnem Rage ne izgleda nič drugega kot novi tech demo od novega ID-jevega pogona.
V primerjavi s tem mi izgleda Duke ZABAVEN. Vsaj po videnih sodeč. Sicer pa, jaz bom lepo in potrpežljivo čakal dokler ne izide končna različica.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Rippy ::

Najpomembnejša zadeva, ki jo pričakujem od te igre je dober in odštekan humor. Seveda design stopenj, monstrunov, šefov, orožji in igralnost (da si kick ass) je tudi precej pomembno ampak ni potrebno, da je igra kompleksna.

Iatromantis ::

Kaki krep, še istega igralca za dukov glas niso našli in je zdaj neki fejk..

opeter ::

Hehe, v času Duke Nukem 3D so na Madžarskem naredili popolni prevod, sam Duke-ov govor pa je bil fenomenalen. Predvsem, ker je madžarski jezik eden izmed najbolj "močnih in sočnih" kar se psovk ipd. tiče.

Tu je še video (celo teksture so predelane!):
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Duke Nukem Forever demo

Oddelek: Novice / Igre
4611674 (9130) Mipe
»

Duke Nukem Forever bojda prihodnje leto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6615384 (12160) ahac
»

3D Realms šli rakom žvižgat, Duke Nukem Forever tudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
9212127 (6463) T-Majo
»

Pri nagradah Vaporware nič novega

Oddelek: Novice / Android
73493 (2586) Matev

Več podobnih tem