» »

iphone 4

iphone 4

tedyn ::

hello..
Zanima me ce nase slovenske sim kartice so vredu za novi iphon4??
Ker kolegica iz Švice je rekla da v iphon4 gre neka manjsa sim kartica.. a se da potem pri nas dobit tako manjso sim??
Ker ce se da bi kar njo prasala da mi v svici nabavi iphon :)

jurre ::

so mini sim kartice, ki jih pri nas ne dobis - treba jo je izrezat in pazit da ne izrezes kaj prevec:D

na tak nacin:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

LuGi ::

Dobis dobis.. vsaj na mobitelu ter simobilu

tedyn ::

aha.. a bi blo boljse da se grem prej pozanimat na simobil ce se to res da dobit??..

jurre ::

ja boljse da vprasas, kolega je se nekaj casa nazaj vprasat na Mobitel pa se ni dalo dobit in so mu jo potem tam izrezali.

Mavrik ::

Tako pri Simobilu kot Mobitelu se jo da dobit, je pa res da moraš zaprositi zanjo.
The truth is rarely pure and never simple.

Thunder wave ::

Pri simobilu mislim, da stane 12EUR.

hojnikb ::

Lahko si jo pa tud lastnoročno izrežeš ;)
#brezpodpisa

moxon ::

Pozdravljeni, prosil bi vas za pomoč in sicer kupujem iPhone 4 na bolhi, gre za nov telefon, ki je bil kupljen pri Simobilu. Zanima me kje se na iPhonu vidi IMEI številka in ali je še kakšna druga zadevo na katero moram biti posebej pozoren, da ugotovim ali je telefon bil ukraden ali ne. Mislite, da bi mi na Simobilu lahko preverili v bazi podatkov ali je bil telefon kupljen pri njih glede na IMEI in ali je ukraden? Malo mi je sumljivo, ker tip prodaja več iPhonov in vsi so iz Simobila, zapakirani... Prosim za še kakšen nasvet,

najlepša hvala in lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moxon ()

wanderer ::

iphone telefonov ne kupuj v novih jaršah ali od prodajalcev z imenom rok. ostali so načeloma v redu :)

drugače pa na iphonu stisni Home gumb > General > About > tu boš našel serijsko številko telefona in IMEI, pred nakupom se obvezno pozanimaj pri Si.mobilu

Nika25 ::

živjo, jst sm pač kupila iPhone 4 ampak mi ena stvar ni jasna, a ta telefon pošilja/sprejema tudi MMS? a moram to kej na Simobil it, da mi vklopijo al kaj se naredi? ;)

Druga stvar je pa 3G. A to mora bit stalno vklopljeno al samo ko ni WI-FIja? ker jst sm ga kr izklopila, res pa je da ne vem veliko o tem, tko da če se da komu odpisat, bom zelo vesela;) Hvala!

dvihtelic ::

za mms nastavitbe dobiš na strani www.jabuk.si Tam imaš vse od A do Ž kar se tiče Apple sistema.

Limit-sky ::

MMS-e imaš v Messages. Če napišeš samo tekst, ti pošlje SMS. Če pa dodaš sliko ali Title pa pošlje MMS.

Nika25 ::

Ok to z MMS razumem;) kaj pa 3G? a mi to Simobil zaračunava, če imam vklopljeno stalno? ker imam najbolj omejen paket /100MB/prenosa podatkov, tko da potem uporabljam samo WI-FI, kjer je na voljo. Ne vem pa, če je to isto;) Hvala fantje;)

Limit-sky ::

Če te je strah, da boš pokurila preveč, si lahko prenos podatkov čisto izklopiš. Settings/general/network/cellular data daš na off. 3g je pa samo način, na kateri dobiš data od operaterja. Če 3g ugasneš, še ti vedno dela EDGE povezava, ki je precej počasnejša, podatke pa dobiš iste. (znak E zgoraj desno). Če pa cellular data daš na off, pa ne gre preko nobene, razen wifi. 3g sicer požre nekaj baterije več, tako da, če ne rabiš lahko komot izklopiš.

Aja, pa če cellular data izklopiš, tudi MMSi ne delajo, ker se pošiljajo preko data.

tomaz- ::

Ce bos imela vklopljeno dato in 3g, ti bo telefon to seveda uporabljal, vendar bos imela teh 100mb dovolj za obcaen pregled mailov in kak twiter.. Za kaj vec pa ti vseeno svetujem, da se pozanimas pri operaterju za kak data plan vsaj 300 mb.. Tovrstni telefoncki znajo bit kar lacne zadevce.. MMS bos poslala tako, kot so ti povedali zgoraj.. Pises sms, ce zravn prilepis slikco, bo telefon sam ugotovil, da bi rada poslala mms.. Nastavitve si dobila ze privzete, tako da ne rabis nic nastavljat..

Nika25 ::

Najlepša hvala;) super da obstajajo taki forumi, kjer se tut punce lahko informiramo o tehnoloških presežkih;) lp N

tomaz- ::

Vsekakor si nalozi preko app stora programcek DATAMAN.. Ta ti bo lepo pokazal porabo tvojega telefona, lahko bos nastavila dnevni, tedenski in mesecni alarm in tako ne bos imela neljubih presenecenj!

Pa veliko veselja s tvojo novo skatlico ti zelim..

Nika25 ::

Hvala za nasvet, sm si takoj naložila to aplikacijo;) je kr kul zadeva tale iPhone, samo neki cajta se pa porabi, da se vse na telefonu pogrunta:) lep pozdrav

RejZoR ::

Problem vsaj pri androidu je da kar sam pošilja/prejema stuff v tri krasne pa še veš ne kaj točno. Ker tko moram imet jeben Mobile Internet čist izklopljen kar ubije pol funa imet smartphone. Ker ene 10MB bi porabil za maile sem in tja pa net, tko pa mi to sam požre pa še vem ne zakaj. Kar je blazno tečno. Upam da ima Apple to kaj bolje izvedeno...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

tomaz- ::

Enako tecno je to tudi pri ajfonu,nc bat... :-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4108 109 110 111 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
55341336366 (3568) amacar
»

LG Optimus 4X HD (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
43193248 (43184) dr.Akula
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32684069 (50489) Ciklamen
»

Iphone uradno v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
21536238 (25782) Keyser Soze
»

Apple predstavil iPhoneOS 3.0

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
496192 (3946) vojko20

Več podobnih tem