» »

Lokalne volitve 2010

Lokalne volitve 2010

mtosev ::

Volitve so pred vrati in kmalu se bodo zacele umazane igrice za cim vec glasov volivcev. :)
Najvec glasov pa bodo zbrali kandidati SDSja, najmanj pa Zares (srcno upam da Golobcek dobi jasno sporocilo, da je v SLO politiki nezazeljen)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Šimpanz ::

Najmanj bo dobila NSI.

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

STASI ::

mtosev je izjavil:

Volitve so pred vrati in kmalu se bodo zacele umazane igrice za cim vec glasov volivcev. :)
Najvec glasov pa bodo zbrali kandidati SDSja, najmanj pa Zares (srcno upam da Golobcek dobi jasno sporocilo, da je v SLO politiki nezazeljen)

Al to ti na vodi čutiš al na podlagi kake ankete oz analize?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

koyotee ::

mtosev itak konstantno odpira neke politično obarvane teme.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

LordTado ::

Kaj so lublančani res taki bebci da sami sebi v skledo serjejo in si volijo tega človeka...
Naj še dva stadiona nardi, tekme pa boste hodli gledat s čolni al ne?

Šimpanz ::

Zoki bo itak zmagal če pa ima same tretjerazredne nasprotnike.

bluefish ::

LordTado je izjavil:

Kaj so lublančani res taki bebci da sami sebi v skledo serjejo in si volijo tega človeka...
Naj še dva stadiona nardi, tekme pa boste hodli gledat s čolni al ne?
Ker so ostali kandidati kaj boljši, kajne?
Kukovička bi več naredila za obrobne občine kot pa mesto, ostali nekega konkretnega programa nimajo.

Šimpanz ::

Meni gre na kozlanje, da pri SDS pošljejo neko Zofijo, da se dober mesec dni pred volitvami priseli v Ljubljano, ker so se vsi njihovi vidnejši politiki (ki živijo v Ljublajani) po domače povedano posrali pred Jankovičem.
In to naj bi bila neka kredibilna stranka.

whatever ::

Zofka že kot ministrica ni bila kaj prida, tako da...
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

mtosev ::

gleda kdo soocenja? Zoki ni prevec prepricljiv
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Avenger ::

V bistvu je prav smešno, kako vsi vemo ali pa "vemo" da je Zokijeva zmaga samoumevna in neizogibna, ostali kandidati so izpadli prav patetično. Neki prazni liki, neke prazne obljube. Na drugi strani pa Zoki, vsi ga poznamo, od prejšnjih obljub jih je dejansko veliko izpolnil, če tko pogledaš, je veliko stvari premaknil, bistveno bolj markanten od Danice Simšič recimo, aha kdo je že to? Zapomnili smo si jo po brezvezni predragi vzpenjači in finito. Zoki nam je dal pa štadion. Negativne strani povprečnega volilca niti ne motijo, kar je svojevrsten paradoks. Nekako vsi čutijo da naš župan ne nosi ravno svetniškega sija, da ga ni sama milina in da ni tako dober kot nekaj za na kruh namazat, in to bi znalo celo biti dovolj, če bi se pojavil nek enako močan kandidat brez usranih plenic. Nekaj v stilu Ivana Zidarja, odmevno ime, uspešen direktor, sicer vmes neke peripetije s policijo - politične intrige - drobtinice, skratka človek ki tudi zna premikat stvari, ljudem bi bil všeč, čeprav je skoraj tako velik lopov kot Jankovič. Neka Zofija Mazej Kukovič pa 90% ljudem ne pove nič, očitno je ženska in ima dva priimka in to je vse kar vemo in kar rabimo vedet o njej, ker po volitvah zanjo ne bomo več slišali.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Mr.B ::

Ha ha Ha. IvanZidar, gre po poti Vegrada.Veš kaj je pri tem še bolj žalostnega : To da je Država porok v gradnji bosanke obvoznice, ki je ne more zgraditi, ker nima para.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

bluefish ::

O, nisem opazil tele teme. Bom kar sem prilepil post iz druge teme.

Zdajle je bil govor o programih kandidatov. Ej, nerealno do amena. Kucljeva sanja o 10.000EUR za vsakega novorojenčka, Zofka o 15.000 novih delovnih mestih in pametnih stavbah,... In to naj bi bili kandidati, ki jih ponuja opozicija. Smeh.

Skratka, okoli Jankoviča je kar nekaj nepravilnosti, vendar so ostali kandidati polom.

Jebac18 ::

samo to lahk povem sem ljubljančan ja in kolikor sem videl danes in tako nasploh bo seveda zmagal jankovič, ker te protikandidatke ena bol glupo izpade kot druga, je pa on vsaj kaj naredil za lj ne pa tisti pred njim, ko so obljubljali je pa res da itak usi kradejo.

Avenger ::

Škoda besed, čist res.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

jozekuch ::

Mojca Kucler Dolinar – incident

Domnevna strokovnjakinja je v odmevih gromozansko napadla Mojco Kucler Dolinar. Tik pred volilnim molkom. Nesramno in politikantsko. Brez strokovnih argumentov! Nezaslišano!
Plakat »Volim Te« sem opazil. Meni se zdi posrečen. Čestitam!!!

Tako je tista Marta Kos napadla tudi mene in mnoge Ljubljančane! Kako to, da dobi Marta Kos po tako diletantskih nastopih, še vedno znova priložnost komentirati dogajanje in sesuvati nivo nacionalne televizije? Kakšne ima Kosova Marta povezave z drugimi kandidati v Ljubljani? Kako to, da se ni mogla obvladati? Kdo plačuje ali posredno plačuje Kosovo Marto? Za koga hodi Kosova Marta po kostanj v žerjavico?

Očitno je, da bi Mojca Kucler Dolinar res morala postati županja Ljubljane. Če bo petek dovolj dolg se bo to tudi zgodilo.
Privoščim ji - Ljubljani! (Mojci?.... ne preveč.)

Kaj pa Ti?

dob'r dan
MaRe

jozekuch ::

»Marta Kos in MOL že tri leta partnerja
MOL bo za izobraževanja, konference in seminarje svojih uradnikov letos namenila 340.000 evrov. Podjetju GKTI, ki usposablja zaposlene na občini, za dan treninga vsakega posameznika plača 200 evrov.
Ljubljana - Mestna občina Ljubljana (MOL) podjetju GKTI, ki usposablja zaposlene na občini, za dan treninga vsakega posameznika plača 200 evrov. Šole vodenja se je leta 2008 udeležilo 91 uradnikov, lani pa 150. MOL je za to skupno odštela 48.200 evrov. Koliko bodo porabili letos, nam niso sporočili, ker dogovori med mestno upravo (MU) in GKTI še potekajo. V letošnjem proračunu pa je na postavki Stroški konferenc, seminarjev in simpozijev, iz katere plačujejo tudi GKTI, predvideno 74-odstotno povečanje sredstev. Predvidenih je 340.000 evrov; lani so jih porabili 195.000, leta 2008 pa 144.000 evrov.«
Gre za podjetje, v katerem dela Marta Kos Marko, vodi pa ga njen mož Aaron Marko.
MaRe

USS Liberty ::

Vsak "tadesen", ki ima kaj v glavi, naj bojkotira te lokalne volitve, kot tudi vse ostale volitve. Tisti, ki se udeležijo volitev, samo dajo legitimnost temu nedemokratičnemu protislovenskemu režimu, ki nam vlada, kjer je že v naprej vedno jasno, da vedno zmagajo nasledniki bivšega režima, če ne drugače, pa kupijo kakšnega poslanca.

Jaz se volitev ne udeležujem že od leta 96, ko je levica izgubila volitve, nato pa se je zgodil "Pucko" in LDS je prevzel vlado. Od leta 96 sem se udeležil samo referenduma o arbitraži za mejo s Hrvaško, pa še to mi je sedaj zelo žal, da sem se udeležil...

Volilni proces pri nas bo popolna farsa, dokler bo levica obvadovala medije in otrokom že v četrtem razredu OŠ prala možgane, koga morajo voliti, ko bodo veliki.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

bluefish ::

Kaj, 2004 pa se jih nisi udeležil? Šokantno.

Bananovec ::

mtosev je izjavil:

Volitve so pred vrati in kmalu se bodo zacele umazane igrice za cim vec glasov volivcev. :)
Najvec glasov pa bodo zbrali kandidati SDSja, najmanj pa Zares (srcno upam da Golobcek dobi jasno sporocilo, da je v SLO politiki nezazeljen)

Čakaj, a ti se norca delaš?
Takoimenovane umazane igrice se začnejo ŽE 1 leto pred volitvami in nikakor ne 3 tedne pred volitvami. Tedaj je že vse konec.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Ziga Dolhar ::

(Zaklep do konca volilnega molka.)

Odklep.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25243240 (36760) SimplyMiha
»

Zoki zmagal, Kangler v drugi krog (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30186165 (80703) lexios
»

Kako je možno?

Oddelek: Problemi človeštva
131778 (1550) LordTado
»

Lokalne volitve '06 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10234400 (32338) krneki0001

Več podobnih tem