» »

spletna stran "v spletni strani"

spletna stran "v spletni strani"

i33a ::

Živijo, npr če nimamo na računalniku/v brskalniku nek filter, ki preprečuj obisk facebooka.
Predvidevam da ta filter filtrira url naslov. Zato me zanima kako, če se sploh da narediti spletno stran v kateri bi tekel v tem primeru facebook. Stran bi imela naslov npr. www.xyxyxy.si in bi vse potekalo znotraj tega naslova. Kako to narediti?
Lp i33a

MrBrdo ::

MrBrdo

i33a ::

Hvala za informacije, še najbolj od zgoraj naštetih bi bil koristen proxy online, ker ne potrenuje nobenih downloadov, ker na tistem računalniku nimaš nujno možnosti namestitve "aplikacij".
Bi se dalo narediti tako kot neko embed kodo, ki bi jo vstavil v mojo spletno stran in od tam dostopal npr. do facebooka. Če bi bil tisti računalnik bolj "pametno zaščiten" bi lahko imel blokiran tudi proxy. Bi se to dalo, sem pač radoveden :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: i33a ()

MrBrdo ::

Tor si instaliraš na USB ključek in ga potem samo daš noter v službi in zalavfaš ta "spremenjeni" Firefox ki ti ga Tor naloži tja. Ne rabiš nič instalirat tam. Tudi instalacija od Tor ne rabi administratorskih privilegijev tako da bi verjetno morala tudi tam delat. Je pa pri Tor enkriptirana povezava in porazdeljena tako da je skoraj nemogoce da bi ti to zaznali ali blokirali.
MrBrdo

fizikalac ::

Al pa greš na zend2.com ali pa kuvia.eu, ki delujeta točno tako kot si ti opisal :)

i33a ::

hvala za rešitve a me zanima kako narediti tako kot imajo npr. na izklopu
Kjer klikneš na povezavo in ti URL ostane www.izklop.com/link_blablabla,
Kdo ve kako to sprogramirati?

fizikalac ::

V spletno stran vključiš iframe. Shrani to spodaj kot karkoli.html datoteko in odpri z brskalnikom, pa boš vidu :D

<html>
<head>
<title>moja spletna stran</title>
</head>
<body>
<center>
Na moji spletni strani je google.com :D <br /><br />
<iframe src="http://www.google.com" style="width:100%;height:800px;"></iframe>
</center>
</body>
</html>

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
277264052 (361) Netrunner
»

Gostovanje spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
233856 (1153) starfotr
»

Spletne strani samo za branje

Oddelek: Omrežja in internet
294719 (3629) flbroker
»

Zaščita spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
92037 (1727) *ziga*
»

Pomoč pri spletni strani (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1217858 (5319) gepard69

Več podobnih tem