» »

povezati telefon na internet preko računalnika

povezati telefon na internet preko računalnika

ninatanja ::

Prvo lepo pozdravljeni!

Za tiste, ki se veliko bolje spoznajo na te reči imam uprašanje;
Prek kratkim sem si kupila telefon Samsung omnia 2 in me zanima če se lahko preko usb kabla povežem na internet (t2), ki ga uporabljam na lap topu? Na internetu veliko pišejo o tem vendar se mi zdi da je večina nastavitev bolj ali manj za i phone. Uporabljam windows visto,računalnik toshiba,internet preko kabla,računalnik pa nima bluetooth-a... če ima kdo kak predlogse vam zahvaljujem v naprej :))

Lp, Nina

Furbo ::

Če imaš doma WIFI potem se priklopi na to, sicer pa se sprehodi do kakega bifeja ki ga ima, in tam surfaj med srkanjem kavice. ;)
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

dwinxp ::

Ta telefoncek, ki ga imas sigurno podpira WLAN b/g ... se pravi ce imas doma kaksen router (usmerjevalnik) ki je wireless potem se kar na njega preko wlana povezi, pa ti bo delal internet verjetno po celi hisi. Tudi ce bi ti uspelo se povezat preko kabla usb... si mocno omejena za tisti meter kolkr je kabel dolg...

Ce nimas doma se routerja z wi-fi... potem si omisli enega, saj tako bos lahko tudi s prenosnikom surfala po celi hisi ter ne bos omejena s kablom... povrhu vsega pa se s telefonckom bos lahko sla na internet brez problema. Router pa dan danes ni vec tako velik strosek... se dobi rabljenega Linksys WRT54gl ze za okoli 30EUR...kateri je super router...

Upam da sem kaj pomagal.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793565157 (1986) c23po
»

Siol box + router

Oddelek: Omrežja in internet
255625 (3966) Daniel
»

Elektro instalacije po tleh + talno gretje

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
82761 (2491) Invictus
»

WiFi - prepoznavanje omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
184657 (3323) barocco
»

brezžično do interneta v drugo sobo?

Oddelek: Strojna oprema
101241 (921) Invictus

Več podobnih tem