» »

Siol tv na pc

Siol tv na pc

alex68 ::

Nekaj sem bral za telebane, vendar imam še vedno vprašanje. Kako vzpostaviti siol tv na pc? Imam windovs 7, imam ruckus brezžično povezavo, inštaliran multicasttv, vlc media player,...
Ali mora biti izklučno pc povezan z modemom (imam sinope568)ravno danes so mi ga ponovno zamenjali.
Bistvo je, da bi pač gledal siol tv tudi na pc! Je kaj razlike med xp in win 7, kakšne finte v nastavitvah.
Hvala za pomoč!
  • polepsal: KoMar- ()

popster ::

Kar berem tu po forumu je precej težav s tem. Ena enostavna varjanta je da si kupiš tv tuner in spremeniš pc v tv kišto.

dive ::

Eno vprašanje, če kdo zna pomagat. Rad bi gledal Siol TV na PC-ju, pa mi nekako ne uspe. Na internet dostopam preko wireless USB mrežne kartice, medtem ko ima matična plošča integrirano mrežno, preko katere bi dostopal do Siol TV-ja.

Signal za Siol TV pa do komunikatorja pride preko Ruckusovega wireless sprejemnika.

Operacijski sistem je Win7 64bit, nameščen pa imam Multicast TV.

Kabel, ki gre v komunikator, sem priklopil na mrežno kartico, vendar ne dela. V nadzorni plošči pod 'omrežne povezave' pa te integrirane mrežne kartice sploh ni videt, medtem ko je v 'upravitelju naprav' vse lepo in prav.

Zna kdo kaj svetovat? :? Pregledal sem že kar nekaj vodičev po netu, pa mi ni uspelo usposobiti....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiOL TV na PC - Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5224400 (8559) slitkx
»

Siol tv na računalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
102508 (2203) mk818764
»

IPTV siol - pomoč prosim

Oddelek: Loža
174035 (3442) KTr1sk
»

Siol TV <-> client za PC, etc... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
380105303 (21670) jurre
»

SIOL TV

Oddelek: Omrežja in internet
52000 (1691) pujsek_

Več podobnih tem