» »

Siol trio vs Tuštelekom trojček

Siol trio vs Tuštelekom trojček

kitewing ::

Siol trio imam že dolgo in vse njihove probleme (predvsem nedelovanje telefona). Razmišljam o prehodu na TUŠ (tuštelekom30), saj je cena precej bolj ugodna. Zanima me kakšna je kvaliteta slike in delovanje ostalih storitev (adsl, telefon...) ?

Ted ::

Preveri še ponudbo pri Amisu in T-2 (če nudijo storitve na tvoji lokaciji).
Mah...

whatever ::

kitewing je izjavil:

Zanima me kakšna je kvaliteta slike in delovanje ostalih storitev (adsl, telefon...) ?


V splošnem slabša kot pri Siolu. Ne menjaj! Če že, je Amis boljša izbira, še boljša pa T-2. Če ti že Siol jebe in ne morejo zrihtat, bo pri alternativnem ponudniku še slabše. Res je, da je Siol (pre)drag, ampak ima najboljši tech support. Pojdi na T-2 ali Telemach, če imaš možnost, ker imata ta dva ponudnika lastno infrastrukturo in tech support.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()

kitewing ::

Če nisem kaj spregledal pri Tušu dobim vse za 30EUR razen HBO-ja. Amis ima podobno ceno kot Siol preko 50EUR.

whatever ::

Pol si pri Amisu ziher kaj spregledal. Vsaj 1 leto nazaj sta bila Tuš in Amis tam-tam nekje s cenami... Vzami Telemach ali T-2.

whatever ::

Sosed je mel Tuš, rekel da je mel neke probleme in je bil prej s Siolom bolj zadovoljen. Jaz sem mel 7 let Siol, delalo BP, vendar drago, ja. Pol sem iz istega razloga kot ti, torej finance, šel na Amis. Delalo BP, dokler mi niso linije upgradali z 1Mbit na 4Mbit, od takrat same težave, linija je bila večkrat down kot up dobesedno, prekinjalo vsake par ur, ene 5x klical na Amis, 2x poslali Telekomovca na centralo, zrihtali nič... Pol sem se nehal jebat s tem in se odločil za kabelskega ponudnika - Elektro Turnšek. S slednjim sem do zdaj še najbolj zadovoljen, ker imajo najnižjo ceno, linija + TV + telefon pa dela kot je treba. Ima pa to zanimivo lastnost, da ravno, ko začnem tega ponudnika hvalit, se kaj zjebe. Pred pol leta sem jih pohvalil, pa je začela linija padat, vendar sem na koncu odkril, da je bil problem na mojem koncu - enkrat namreč trojanc, drugič pa je router zaradi preobremenjenega print serverja začel dol metat linijo.

kitewing ::

Še kakšno mnenje, da se lažje odločim?

IceBoX ::

Da ne bom odpiral nove teme, bom kar tukaj vprašal. Do zdaj sem imel Siol Trio in ker mi pogodba kmalu preteče, me mika da bi šel k Amisu. Ima kdo kake izkušnje, kako deluje tam telefon in televizija?

galu ::

Kako mate vi te trojčke? Z IPTV notri? priproočena hitrost za IPTV 1080p je min 15Mb/s..
Tako to gre.

kitewing ::

Trojček s svetlobno internetno hitrostjo 1mb/256kb. Vsaj cena je visoka skoraj 60EUR.

whatever ::

Trojček 2Mbit/384kbit + telefon + kolikor hočeš analognih TV s 40 programi oziroma 2 digitalni TV s po 70 programi = 28 eur/mesec. Try to beat that!

Ted ::

Cena 30 EUR najverjetneje velja samo na centrali Tuš Telekoma, teh pa kolikor vem ni ravno na pretek.
Mah...

galu ::

Teleing Quatro, digi + analog TV (kolko hočeš TV-jev. - to je prednost kabelske :D ) + fon + 10Mbit/1Mbit net = 44EUR/mesec. Z 4Mbit/512Mbit pa je cena 34e..
Tako to gre.

IceBoX ::

Ja, lepo za vas. Torej, ali ima kdo kake izkušnje s Amis TV?

whatever ::

galu je izjavil:

Teleing Quatro, digi + analog TV (kolko hočeš TV-jev. - to je prednost kabelske :D ) + fon + 10Mbit/1Mbit net = 44EUR/mesec. Z 4Mbit/512Mbit pa je cena 34e..


Pri Turnšku je ista "konfiguracija" (10/768) 36 eur.;)

Tilen ::

Amis ima trojček za 22EUR.

Akcija velja za vse pakete Trojka in Dvojka, sedaj samo za 22 EUR/mesec, kar polnih 5 mesecev!

klik


Moraš si malo preračunat :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

IceBoX ::

Ja, za 5 mesecev in ob vezavi za 15 mesecev

kitewing ::

Ja samo 5x 22 potem pa 10x 55 ker pa spet ni ugodno.

IceBoX ::

Trojček pri Amisu ni 55EUR, so tudi drugi cenejši...odvisno katerega gledaš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563139 (139) MrStein
»

Siol Trio 10Mb / Amis

Oddelek: Omrežja in internet
174585 (4235) alexz
»

SIOL bo s septembrom dražji za 3 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6312178 (10486) Wox
»

Znižanje stroškov ADSLja (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7310696 (9398) Lonsarg
»

T2 vs AMIS

Oddelek: Omrežja in internet
444569 (3361) snoopy20

Več podobnih tem