» »

dual-head grafične kartice

dual-head grafične kartice

MitjaM. ::

Zanima me ce kdo uporablja te kartice? Namrec razmisljam da bi nabavu eno od teh kartic samo nisem preprican da delujejo tko kot bi hotel.

Zanima me predvsem kako delajo v win2k.

Ali se lahko nastima razlicno resolucijo na obeh monitorjih ali ne?

Katero karico mi priporocate??
  • spremenil: MitjaM. ()

kuntek ::

Ene izmed najboljših Dh kartic so MATROX. Starejši model 400 in novejši 450. Na te dve lahko priključiš dva monitorja. Podprte so tudi v Win2k.

kr3dn ::

matroxova g450 je kar zanimiva kartica. ima vec nacinov delovanja:

1. kot dve razlicne kartice, kar lahko pomen tut 2 razlicna monitorja, 2 resolucije, pa frekvence osvezevanja
2. lahko mas pa na en izhod prklopleno tv (s-video al pa cinch) pa ko zalaufas film v oknu ti ga lahko na tv spila v fullscreen, sam je fajn da mas ta prav razmerje slike, ker ne dela zmeraj.

mislm da ma se eno opcijo delovanja, sam ne vem ker nimam kartice, sem jo pa instaliral ene parkrat. najbol da si user manual preberes.

kr3dn

ChiefThunder ::

A nima tud leadtekov geforce twinview možnost dveh monitorjev.

kuntek ::

Koliko jaz vem imajo vsi geforce kartice samo TVout in ne za dva monitorja (ali se motim).

miha ::

Ja tud majo ampak, ne tak kvalitetnega kot ga ima matrox, sicer pa je matrox 450 zakon

mravla ::

se strinjam, sam imam namreč G400, vendar matrox je zakon-tudi za navijanje.
če ga poženeš, bo letel

MitjaM. ::

Ok sem ze nasel na matroxovem forumu, w win2k ne mores imeti dveh monitorjev z različno resolucijo :( tko da matrox odpade...
V bistvu se mi zdi se najboljsa ideja kupit se eno pci graf. kartico tko da bom mel pol dve v compu. A je to kdo ze sprobaval v win2k, k v win98 vem da dela, sam k so win98 tok u k**cu da jih moja masina ne vidi nikol vec :P
Aja zdej mam ati expert98 na agp, katero kartico za pci mi priporocate da bo delala skupaj z atijevo? Aja pa najvec 8 mb rama naj ima, ker itak ne rabim za spile...

Loki ::

Cisto vseeno, naj bo cim cenejsa.
Recimo rabljen ATI 3D charger 4mb, ATI xpert Pro 98...
I left my wallet in El Segundo

MitjaM. ::

TNX.
Aja a gdo ve naslov strani kjer je zbrana vsa strojna oprema k jo win2k podpirajo?
Da ne bom pol kaksne stare kartice kupu k ne bo delala v win2k

Opkow ::

MitjaM.

To lahko preveris tukaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318252 (11768) Ursus
»

DVI in hkrati analogni priključek

Oddelek: Zvok in slika
302256 (1878) Marjan
»

Hercules 3D Prophet All in Wonder 8500 DV - slika na dveh monitorjih

Oddelek: Zvok in slika
291169 (1002) Senitel

Graficna za profi rabo?

Oddelek: Strojna oprema
202272 (1953) OZZY
»

Ena grafična

Oddelek: Kaj kupiti
141177 (1021) CCD

Več podobnih tem