» »

Ena grafična

Ena grafična

CCD ::

Rabim eno grafično, NE za špile ampak za bolj resno delo, npr. Corel, Photoshop, AutoCAD,...
Ni treba da je kaka pošast samo da se dobro obnese v teh aplikacijah in da je (če je možno) pod 35 kSIT. Razmišljal sem o Elsinih produktih.

JLP ::

Jest bi si ogledov kake Matrox kartice na primer G400 al pa G450.
Majo najbol kvalitetno sliko od vseh.
Live long and prosper!

crusader ::

Jep, poglej si matroxe

Ribicija ::

Nope man. Matrox se v tem trenutku ne more primerjati s konkurenco. Vsaj po mojem mnenju. Se mi zdi da se ti v tem rangu najbolj splača Geforce MX. Ta dela tudi v cad in podobnih programih bistveno bolje od kakšnih Matrox-ov. Se i zdi da Matrox s tanovimi karticami ne more najbolj konkurirati.

JLP ::

Hm Matrox ma še kr najbolj hitr in kvaliteten 2D od vseh. Sploh je pa kvaliteta slike velik boljša kot pr nVidia karticah k majo sploh slabo kvaliteto 2D.
Live long and prosper!

CCD ::

Bo očitno kr G450. Kakšna je pa kej po kvaliteti razlika med verzijo z SDR in DDR? Po ceni je manj kot dva jurja razlike in me zanima, če se splača vzet ta dražjo.

Thanks, lp

danielka84 ::

Če uporabljaš win9x, potem se ti splača uzet kakšno ATI-jevo kartico, ker je slika občutno kvalitetnejša od konkurence!! ...kaki Radeon
Gonilniki za win 2k pa baje "pešajo"...

LP

Dalmatinc ::

OMAS ........aboslutno če imaš 2000 SIT

CCD ::

Uporabljat mislim W2k in pravkar sem prebral, da se G450 po zmogljivostih sploh ne razlikuje od G400. Zato me zanima, kje bi se dalo stakniti kakšno G400 kartico, ker je Mlacom nima.

JLP ::

Ja G450 ni hitrejša od G400. Ma pa bol uštiman prklučk za sekundarn monitor, Višje frekvence, resolucija... Sam če boš sam en monitor uporablov pol je G400 čist uredi.
Mislm pa da se da dobit pr Comtronu.
http://www.com-shop.com/
Live long and prosper!

Dalmatinc ::

Kaj pa ATI ? ---- samo sprašujem>:D

JLP ::

Ja tud ATI Radeon je zlo uredu u 2D. Pa tud Kyro II je nekak podobn po kvaliteti ATIju. Sam če bo delov velik v 2D bi še vseen priporočov Matrox. Sploh če delaš u Windows 2000 so Matroxovi drajverji zakon.
Live long and prosper!

mrbig ::

Omas lahko ti povem en konkreten primer.Eni firmi ki se ukvarja z grafičnim oblikovanjem smo prodali pc:

-MSI kt7turbo

-1000 Mhz TB

-256 ram

-ide 30 GB 7200rpm

-GF MX2 32Mb itn

no vse o.k. dela ko šuš,toda ko nekaj oblikuje v photoshop-u ali corelu bluzi šteka,pol smo pa dali not Matrox G400 programi delajo super,tako da ti absolutno priporočam Matrox G450 16 ali 32 Ram Dual Head cene cca 23000 oz 32000 sit
Bo že bolje

JLP ::

Hehe GF za grafičn oblikvane. Mislm to je pa smešn. nVidia ma pa res podn kvaliteto slike.
Live long and prosper!

CCD ::

OK, hvala vsem za predloge, bo kr Matrox v redu. Očitno ma tradicijo in je tud zdej najboljša izbira.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zadnja anketa o grafičnih kartah - Matrox

Oddelek: Strojna oprema
151146 (867) tha_man
»

Matrox Parhelia 512

Oddelek: Strojna oprema
472925 (2095) kuglvinkl
»

Grafična kartica za delo na 2 monitorjih

Oddelek: Strojna oprema
111049 (812) Boky
»

Matrox vs. nVidia

Oddelek: Kaj kupiti
252046 (1702) Daishi
»

Grafikulja za resno delo

Oddelek: Kaj kupiti
231376 (1052) BoO

Več podobnih tem