» »

Zastonj Klicanje Iz Računalnika Na Mob. In Stacionarne Telefone?

Zastonj Klicanje Iz Računalnika Na Mob. In Stacionarne Telefone?

andrejkor ::

Pozdravljeni!

Malo sem pregledal forum in iskal če je še kje aktualen program, ki se uporablja za klicanje na stacionarne telefone v sloveniji? in pa da je seveda for free? Pred kakšnimi 3. leti vem da sem uporabljal en program ki je bil zastonj, edino kar se je zgodilo da je po 5. minutah pogovora prekinil klic! Zdaj me pa zanima če uporabljate v sedanjem času kaj podobnega in bi prosil za kakšno ime takega programčka da bom mal zastonj klicu v domača omrežja... in pa seveda njegove prednosti in slabosti!

Že vnaprej hvala!

LP

Ted ::

Betamax providerji za klice zastonj v stacionarna omrežja, klicev v mobilna omrežja pa zastonj ne boš našel.

www.voipstunt.com
www.poivy.com
www.voipdiscount.com
Mah...

andrejkor ::

no sej vbistvu rabim za stacionarna omrežja! in so tele kako omejeni, ali lahko govorim npr tudi 20 min brez prekinitve? in pa če so minute omejene na teden/mesec??

andrejkor ::

No jst sm zdej voipdiscount naložu pa mi piše: you have reached the maximum number of free calls?? pa kličem v slovenijo(stacionarni), prvič iz tega programa!

Zgodovina sprememb…

Ted ::

Očitno imajo vsi programi skupno "bazo" v kateri se beležijo tvoji klici. Očitno bo edina rešitev naložit 10 EUR za neomejene klice :).
Mah...

andrejkor ::

in kako dolgo potem velja teh 10EUR? najbrž ne za vekomaj? :)

whatever ::

Svoje cajte (beri: 10 let nazaj) sem zastonj klicaril v ZDA preko Hottelephone. Odmislite asociacijo na vročo linijo, to ni to, ampak je bila pač neka aplikacija s katero se je to dalo.

sese12 ::

andrejkor je izjavil:

in kako dolgo potem velja teh 10EUR? najbrž ne za vekomaj? :)

Na VoIPCheap, ko naložiš 10€ je prve tri mesece zastonj, potem pa po ceniku. Pri tem velja omeniti, da je ob vikendih ponavadi free.

Sam 10€ ne porabim v enem letu, kljub temu, da kličemo tudi večkrat v Švico.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

voip discount

Oddelek: Omrežja in internet
224721 (2595) madmitch
»

zastonj telefoniranje preko mobitela v Slovenijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
125139 (4197) Brainstorm
»

Brezplačni pogovori ta vikend

Oddelek: Mobilne tehnologije
252681 (2102) Zeberdee
»

Detelfone - zamenjava za Skype? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7615962 (9260) N-E-O
»

Zastonj telefoniranje iz računalnika na telefon !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11721520 (12375) madmitch

Več podobnih tem