» »

Might and Magic: Heroes VI

Might and Magic: Heroes VI

1
2
»

McGregorSL ::

truck je izjavil:

McGregorSL je izjavil:

truck je izjavil:

dost odgovorov pa nobenga konkretnga na moje vprašanje :s

Konkretno se kar sam nauči prebrskat google... če ne znaš angleško pa to napiši not: heroes 6 release date

nevem če si prebrou moj post ampak ne rabm release datea...


Če je to tvoje vprašanje:

truck je izjavil:

... je že gdo dejansko kupu igrco in ga g33ka prek neta?

hvala za odgovore

Potem sem prebral...

truck ::

Mal sm igrou tole 6ko in mi sploh ni jasn kako ma računalnik lahko tok več vojske :S
Zgleda jst narobe igram ker igram samo z 1 in s tem pobijam vse itd...


To je moje vprašanje, za1x igram demo... Uglavnem vedno računalnik kar vse pobija medtem ko jst počistm une taslabe okol gradu... nism pa pogledu če je že izšla to pa res...

McGregorSL je izjavil:

truck je izjavil:

McGregorSL je izjavil:

truck je izjavil:

dost odgovorov pa nobenga konkretnga na moje vprašanje :s

Konkretno se kar sam nauči prebrskat google... če ne znaš angleško pa to napiši not: heroes 6 release date

nevem če si prebrou moj post ampak ne rabm release datea...


Če je to tvoje vprašanje:

truck je izjavil:

... je že gdo dejansko kupu igrco in ga g33ka prek neta?

hvala za odgovore

Potem sem prebral...

McGregorSL ::

Truck:
Nevem mene so že v osnovni šoli učili, da se vprašalni stavki končajo z vprašajem. Lahko pa, da so sistem spremenil v vseh teh letih :)
Nima veze.

Vidim, da bi bilo lažje, da ti kar povem... uradno naj bi izšla šele jutri 13.oktobra 2011. Demo je stara beta in so že vsaj 4x izdali popravek in bodo za "release" sigurno še... prav tako po izidu...

Če kaj delaš narobe pa boš izvedel, ko/če boš igral špil vsaj kak mesec (polno verzijo...)

Zgodovina sprememb…

truck ::

Sam fora je da če z enim igram so vsi nasprotniki ful premočni po nevem kolkom času igranja...
Najbol se mi pa dopade necro :)
Pa teli ability mi tut niso čist jasni mislm razumem solidno anglešk sam sploh nevem kaj je ubistvu najbol...
V combatu pa nevem al sm smotan al pa nekaterih stvari za čarat sploh ne vidm... k dam na avto računalnik kr ene spelle čara k jih jst nism vidu :/

t3hn0 ::

ja mal se je spremenil vse skup od casa homm5 8-O bo treba spet nastuderat taktiko...
te abilitije so pa tud mal zakompliciral. Kar naenkrat mas na voljo vse in porazdeljeno po straneh (to sem opazil pri lvl3).
Treba si bo med vikendom vzeti malce casa pa potestirati, sploh me zanima cas loadanja med turni, ker pri homm5 se je kar zavleklo na kaksni ogromni mapi z velik AI playerji. Potem pa nakup ce bodo vredni tega :)
^.^

Buggy ::

men ni jasno kje so eni ability-ji, ker enih artefactov nisem mogel koristiti... a so morda za drugo raso?

BALAST ::

sploh me zanima cas loadanja med turn

Turni na 8 player skirmish trajajo do 5sek /i5 750 4GHZ. Veliko hitreje od HOMM5
kje so eni ability-ji, ker enih artefactov nisem mogel koristiti

Ja neki skilli so vezani na Faction/Affinity/Reputation, artefakti pa na warion/mage.
Tukaj je še opis vseh skillov in interaktivni kalkulator
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

truck ::

Evo igrca inštalirana, lets play :)
kolko vas bo mel original verzijo?

truck ::

kako se igra s frendom prek neta razn da oba kupva original?

BALAST ::

Čudna vprašanja imaš... žal ti ne morem pomagat.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

truck ::

Mislm kolk jih bo dejansko kupl igrco...
Obstajajo programi preko katerih se da igrat da ni treba kupt igrce...

McGregorSL ::

truck je izjavil:

Mislm kolk jih bo dejansko kupl igrco...
Obstajajo programi preko katerih se da igrat da ni treba kupt igrce...

Najboljš, da to vprašanje postaviš razvijalcem...

detroit ::

it better be good za 55€ DL verzijo
Skero

McGregorSL ::

detroit je izjavil:

it better be good za 55€ DL verzijo

škatelna verzija že v sloveniji je 35€ (ne-kolktor edicija)
Na steamu pa se ne splača kupovat igre dokler ni akcije za 75% popusta...

detroit ::

in a je zakej ta zadeva zdj?:)
Skero

BALAST ::

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

McGregorSL ::

Meni je super...sicer se ubadam zaenkrat samo s kampanjo. Ima pa še nekaj bugov... ampak trenutno niso moteči.

detroit ::

upam da so AI poteze like 10x krajše najmanj:D
Skero

BALAST ::

Seveda so.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

XPU1 ::

Mmh, če si poznal Homm 3, 4, ali še celo 5 in so ti bili všeč. Potem boljši da kupiš nekaj drugega ko ta MMH6. Če ti dam neko enostavno predstavo, 6tka je tako kot če bi dal skupaj HoMM 3, 4, 5, glede ideje in gameplay samo da potem vzameš ven ene 70% od celotnega gameplay ki bi ga dobil v teoriji. Tako da na koncu zgleda kompliciran, in lepo ampak v 2 urah pogruntaš kar lahko narediš in potem je konec ker nimaš druge variante. Lahko potem daš igro nazaj na polico in konec.

Na primer : uroki in skilli so zdaj skupaj dani v istemu sistemu. Seveda približno 50% so tam samo za koločino in nimajo skoraj nobenega učinka. In za druge je tako da tvoj heroj lahko ima zdaj 3 ali 4 skille, 3 ali 4 uroke ali pa ene 7, 8 če vzameš "skupinske" verzije in tako... konec. Je že lvl 25 ali 30 in na koncu ne za narediti niti polovico od kar je lahko v prejšnih HoMM.

Tako da za tiste casual gamerje bo šlo, za druge pa ne bi se smel niti imenovati Heroes.;((

pingo76 ::

Osebno mi je igra smet deluxe. Stare sem pa imel rad.

detroit ::

eh.....homm3 torej:/ 4 je shit, 5 ok samo prepočasni loadi....like mnoooogo prepočasni.
Skero

bdoxx ::

zakaj že je 4ka shit?

detroit ::

Lot's of reasons, najbolj pomemben je da je vsega več na naredi boljši špil. Špil je preprosto za razred ali 10 slabši od III.
Skero

McGregorSL ::

Jest mislim, da prehitro sodite o vsem... vsaj kak mesec ali dva bo treba igrat hotseat in potem podat sodbo. Trenutno je igra polna bugov ... vedno je tako ne samo pri herosih. Osnova je dobra grafika je lepa, UI igra hitro.... za kampanjo mi je pa vseeno, ker je nisem preigral še v nobenem delu (vedno je bila dolgočasna tudi v h3).

Zgodovina sprememb…

detroit ::

hehe hotsheeet pa ne, mamo zato maljon kompou doma
Skero

zos ::

Jaz sem velik fan serije. Homm3 imam se zdaj instalirano in se vedno tu in tam odigram kako partijo. Pri sestici me moti sledece:

-graficni design: creaturji mi delujejo kot nekaj iz kakega korejskega mmo-ja. Osebno mi to res ni vsec. Tudi nekako se mi zdijo, da so pri vsaki rasi prevec barvno poenoteni in vcasih sem tezko sploh razlikoval kdo je ze kdo. Ni black dragona! Wtf.

-premalo map

-bedna magija, might je precej boljsi

Pozitivne strani:

+resourci so pripeti na posamezni grad, ni treba zapravljat casa z vecnim reclaimanjem rudnikov

+celotna zaloga creaturjev se da rekrutat v vsakem gradu

+vsak ima navoljo town portal (ni tiste tekme za Mage guild 4 + Expert ground magic)

+opcija convertanja je zanimiva

Saj spil ni tak slab. Ima kar precej pozitivnih strani. Resili so se dosti micromanagementa, da se lahko bolj koncentriras na igranje. Samo po drugi strani pa me ni tako pritegnil. Najbolj mi gre na zivce barvna paleta in celoten art direction. Dal bi mu kaksnih 70/100 ali kaj podobnega.

McGregorSL ::

detroit je izjavil:

hehe hotsheeet pa ne, mamo zato maljon kompou doma

seveda je LAN party bolj všečen...če imaš plac in mašine ;)

detroit ::

Ma nea vem, dons sprobam in testiram in se nato odločim če sm pripravljen tistih avg 1h na dan frej časa, ki ga še imam zapravit na temu in potem celo plačat za tole:P
Skero

klasicni ::

Kateri skilli (pasivni in aktivni) se vam zdijo najbolj uporabni?

detroit ::

jst ravnokar špilam nimam blage ni kako se spelle dobi:D
Skero

detroit ::

ekola šele zdele najdu spelle.... ne rabiš niti magic guilde

Ok no likey, end of story:/
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

Buggy ::

men tudi ne potegne...necro campaign je pa cist zajeban, ce ne delas ze na zacetku optimalno

detroit ::

špilam 3ko z vsemi dodatki:)
Skero
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Must play SP igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
608728 (7225) branc
»

Katere igre boste kupili v letu 2010 in 2011? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10112014 (9120) listje123
»

Igre za 2 na enem PC

Oddelek: Igre
101491 (1229) detroit
»

Ubisoft omilil svoj DRM?

Oddelek: Novice / Igre
245671 (4450) McGregorSL
»

Heroes of might and magic 3

Oddelek: Igre
442212 (1624) nejko8

Več podobnih tem