» »

gallery

gallery

Kozliček ::

hello

Oglasevanje je vcasih odlocilno pri izdelkih tako da...
... tole je ena izmed mojih strani na internetu:
http://users.volja.net/stepan/pencil/in...

... kjer je tudi guestbook. Ce se komu da, lahko napise besedo ali dve.

No, upam da so vam risbe vsec!

tenx

lp

darh ::

luštno... samo tale "Hal`Santheriall`s portal - sketch" sem vidu že nekje.. v Kliku mogoče ?
Excuses are useless! Results are priceless!

Kozliček ::

jap, v KLIKu si tudi lahko videl.

bodom ::

Lepo!8-)

City ::

Te ze kaj roka boli od risanja? :D:D
Dobre slike, delas samo na papir al tud kaj računalniške grafike?

Gh0st ::

Sej je biu v KLIKU tutorial na to sceno, kako nardit FRP igro iz skice...
drugač je pa zlo kul!

Na kero šolo pa hodš?!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

VonGriffin ::

talent ni kaj

portret Wagnerja si pa črpal iz te slike ka-li?

Senitel ::

Va, sTepan lepo, da si se oglasil :).

Kozliček ::

Hvala za pohvale

Dobre slike, delas samo na papir al tud kaj računalniške grafike?
Tudi racunalnisko grafiko.
Tukaj je nekaj :
http://users.volja.net/stepan/files/com...

Na kero šolo pa hodš?!
Nobeno... sem samouk.

portret Wagnerja si pa črpal iz te slike ka-li?
Doma imam note Ringa, stare ene 100 let in je ta slika notri ja. To je najbolj znan njegov portret.

Va, sTepan lepo, da si se oglasil
O, Senitel. Kako?
Se spomnis enkrat si mi probal zrihtat mrezno na mojih jajcih od compa... pa kar ni hotelo delat... no ugotovili smo zakaj. Sound Blaster se ne steka z necim. Niso IRQji krivi, ampak ce je sound notri, ne dela mrezna. Kr neki...

lp

Kaboom ::

ufff, stepan, res si se lepo potrudil ni kaj, že imam novo ozadje na računalniku :D , upam da te ne moti 0:)

čeprav po nekajminutnem opazovanju svojega ozadja (Land of the Snow dragons) sem opazil zelo čudne sence, čeprav je svet res fikcijski, ampak osvetljenost prve najbližje gore je pa pretirana. sicer se mi dopade ker glih tak lepo pade na črno (očem ne pekočo) ozadje, in res zelo lep detajl. ni kaj, keep up the good work.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Kozliček ::

ufff, stepan, res si se lepo potrudil ni kaj, že imam novo ozadje na računalniku , upam da te ne moti
:D kje pa

čeprav po nekajminutnem opazovanju svojega ozadja (Land of the Snow dragons) sem opazil zelo čudne sence, čeprav je svet res fikcijski, ampak osvetljenost prve najbližje gore je pa pretirana. sicer se mi dopade ker glih tak lepo pade na črno (očem ne pekočo) ozadje, in res zelo lep detajl. ni kaj, keep up the good work.
kakor si ze sam povedal med vrsticami ---> realnost je dolgocasna. V tej sliki so 3 luci in nobena iz smeri lune. prevec bedno bi izpadlo. Zato sem naredil mocnejso razliko v barvah.
To delam nalasc, naprimer Green Mana Shrine bi bila z pravimi sencami tudi "dolgocasna".

Kaboom ::

nisem najbolj aktiven na področju fikcije, zato bi še vprašal, če si si sam izmislil deželo ledenih zmajev, ali si jo kje prej že videl... posebej me zanima "voda". ker je črna in nima odseva namreč... hvala
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Kozliček ::

ja, sam sem si izmislil. To je moja prva 3D slika, in sem jo naredil v Cinemi 4D cisto za hec. Notri ni vode... samo gore, na roko narisana luna in v Photoshopu narisani zmaji.
vse ideje risb so moje... razen tistih, katere so risane po zgodbah po narocilu.

Kozliček ::

v sredo 23.10.2002 je bila otvoritev galerije v knjiznici Jozeta Mazovca v Fuzinah... slike bodo se nekaj casa gor, tako da si lahko pridete ogledat...

map:

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup stanovanja - posrednik pijavka?

Oddelek: Loža
3710357 (7834) Telbanc
»

Pooblasceni Ford servis

Oddelek: Na cesti
178836 (7587) skyline
»

Ford servis

Oddelek: Na cesti
329643 (8956) SkIDiver
»

Zvit konektorcek v agp slotu

Oddelek: Strojna oprema
11978 (859) VASkO
»

Slike Apolla 11 odmrznjene (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11210675 (10675) Metabond

Več podobnih tem