» »

Tiskalnik Canon mx300 ne tiska modre barve

Tiskalnik Canon mx300 ne tiska modre barve

rsroki ::

Imam eno težavo. Moj tiskalnik Canon mx300 je do nedavnega vse delal oz. tiskal ok...kar naenkrat pa je pri barvnem izpisu začel tiskat brez modre barve. Dal sem skozi celotni postopek programskega čiščenja in isto. Nato sem preveril barvno kartušo (je taka ki ima tiskalno glavo na kartuši) in izgledalo je vse ok...poleg tega sem poskusil obrisat glavo in tam je bila modra barva 8-O. No, ker se barve včasih vseeno zasušijo sem rajši šel in kupil novo kartušo (nadomestno - ni original) in zopet isto. Sedaj sem še očistil tiskalnik ročno (tiste gobice za odvečno tinto), očistil kontakte a zopet isto..modre ne tiska. Ne vem če bi mogoče bilo krivo to, da imam sedaj obe barvni kartuši neoriginalni...a prva je v začetku delala brez problema. Seveda me sedaj muči ideja da bi kupil originalno kartušo..a seveda ni nujno da bi potem vse delalo normalno..lahko da je težava v tiskalniku :8).. Imam kdo podobne izkušnje ali pa je res zadnje da ga nesem na popravilo na servis(garancija je adijo) ?
rsroki

popster ::

Vidiš če bi imel originalne kartuše bi vsaj vedu da ni to. Serviser bi lahko hitro ugotovil.

rsroki ::

..ker mi očitno noben no more pomagat bom vprašal še nekaj....Ali imajo Canon-ove kartuše oz. tiskalniki vgrajene kake čipe, ki bi lahko motili sam izpis oz. uporabo barve ???8-O
rsroki

Brane2 ::

popster je izjavil:

Vidiš če bi imel originalne kartuše bi vsaj vedu da ni to. Serviser bi lahko hitro ugotovil.



Serviser bi "ugotovil" samo to, da si uporabljal neoriginalne kartuše in da si sedaj kriv za vse slabo na svetu.

In da mu moraš za prvi korak dobre volje pripeljat najlepšo sestro na pregled.

Kaj bi blo ? Pojma nimam. Ampak če ni kaj trivialnega, fukni vse skupaj v kanto in podi po novega, ki najbrž ni bistveno dražji od kompleta kartuš.

Seveda ga filaj z nadomestnimi črnili, tudi če po drugem polnjenju crkne, si najbrž v plusu.
On the journey of life, I chose the psycho path.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polnjenje kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5514349 (8929) matej5734
»

nova kartuša ne printa modre

Oddelek: Pomoč in nasveti
111530 (1380) anika87
»

Originalne kartuše zaostajajo

Oddelek: Novice / Ostale najave
458128 (6256) Jst
»

Nova anketa: s čim hranite vaš tiskalnik?

Oddelek: Novice / Ankete
385260 (4160) KoKi
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433777 (3201) TheJack

Več podobnih tem