» »

Samsung Wave

Samsung Wave

tubo83 ::

Za vse tiste, katerim avtomatsko preko KIES-a ne gre update. Firmware z slovenskim jezikom je S8500BUKD1.
Najdete ga na: http://www.samfirmware.com
Provider Samsung S8500 Firmwares.
S8500BUKD1 ## 1.2 2011 April DOWNLOAD Vodafone

LP
Tubo :)

pleomax ::

RAvno na tej strani,tubo piše,da bo bada 2.0 prišla septembra in bo najprej na voljo v Evropi :D

telexdell ::

pleomax je izjavil:

RAvno na tej strani,tubo piše,da bo bada 2.0 prišla septembra in bo najprej na voljo v Evropi :D

Saj je tudi BADA 1.2 prišla najprej (tam decembra 2010) v Evropo in sicer Nemčijo. Kdaj smo jo pa videli pri nas?

PS- je pri Mobitelu že na voljo?
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

pleomax ::

Ah,tega pa nisem vedel. Pri mobitelu je na voljo le v mojih sanjah in mislim,da bo tako ostalo za večno :S

pleomax ::

Ali mi lahko razloži kaj je to? Exchange ActiveSync. to mam jaz na wave-u neko funkcijo,neko microsoftovo pa sploh pojma nimam. Pa neka potisna pošta. Pa kaj za vraga je to vse? Hvala za odgovore.

MOgoče ve kdo odgovor?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pleomax ()

paix ::

A se slučajno kje kaj šušlja, kdaj bodo paid apps na voljo v Sloveniji? In, ali je možno kupiti aplikacije, recimo z UK regije in jih namestiti?

[Fixed]: Prav tako, kot je že nekdo menda 2x vprašal, zakaj je Install gumbek v Kies grayed-out, sam imam namreč enak problem?

[Rešitev]: Sicer nisem točno prepričan kaj je problem popravilo, reinstalliral sem Kies, driverje, ampak (mislim da) problem ni bil tukaj, ker so bli gumbki še zmeraj grayed-out. Mislim, da je pomagal ponovni, nekajkratni, login v app store, sedaj install preko Kies deluje.

RejZoR ::

Ne vem, jezst sem si raje nalagal vse preko vgrajenega programa na telefonu. Kies je zbugan v tri krasne in sem ga uporabljal samo za nadgrajevanje. Ki pa za slovenske telefone spet ne deluje sploh (This device cannot be upgraded al neki tazga). Juhej.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

paix ::

Z upgradeom (1.0 -> 1.2) jaz nisem imel problema. 12. maja je bil prek Kies na voljo, upgrade je stekel brez problemov. Res pa je, da nisem flashal mimo Kiesa ali karkoli, kar morda zna bit težava pri tebi. Kar se tiče nalaganja prek telefona, če se ne motim sem prebral par strani nazaj, da imaš gor sygicov satnav, se še da dobit zastonj? Namreč trenutno je na UK marketu na voljo ~10 plačljivih za evropske in azijske države, seveda med njimi ni slo mape, predvidevam, da zato, ker v sloveniji še (ali sploh kdaj bodo?) ni plačljivih aplikacij.

pleomax ::

Pa jaz bom zgubil živce!!!! KDaj bodo že pri mobitelu spravili v pogon bado 1.2?! Simobil je to že naredil,mobitel pa kar čaka in čaka...na ne vem kaj. Mogoče pa imajo kakšne težave. Drugače sem vedno zadovoljen z mobitelom,ampak zdaj pa ga malo sračkajo. Pa sns stiki mi v različici 1.0 ne delajo,kaj pa tebi koro13? Ti delajo sedaj na 1.2?

meXem ::

kolega ima wave preko mobitela in se mu je pravtako samodejno preko kiesa nadgradil na 1.2 verzijo.
že prejšnji mesec ...

pleomax ::

PA kam naj grem,da mi to napiše,da si lahko nadgradim? Kaj mi priporočate,da si ga ponovno naložim nekje iz interneta? meXem,zdaj si mi pa vzbudil upanje :)

Kies,če si ponovno naložim,sem mislil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pleomax ()

meXem ::

ja probaj si ga ponovno naložit ja :)

drugače pa te bo potem verjetno prvo kies vprašal če posodobi drivere na kompu in to potrdi, nato ko pa to konča pa bi ti mogel ponudit bado 1.2...

pleomax ::

Nič za drivere me ni vprašal,kaj šele o 1.2. Sem pa potem,ko sem stisnil na samsung apps izbral nemško državo,pa program kies v angleščini,ker slovenščine sploh ni bilo na seznamu. Kako to,da tvojemu prijatelju deluje,meni pa ne? :S

meXem ::

če ti tega neveš pol jaz tudi ne ... :P

koro13 ::

pleomax je izjavil:

Pa jaz bom zgubil živce!!!! KDaj bodo že pri mobitelu spravili v pogon bado 1.2?! Simobil je to že naredil,mobitel pa kar čaka in čaka...na ne vem kaj. Mogoče pa imajo kakšne težave. Drugače sem vedno zadovoljen z mobitelom,ampak zdaj pa ga malo sračkajo. Pa sns stiki mi v različici 1.0 ne delajo,kaj pa tebi koro13? Ti delajo sedaj na 1.2?


Ne sns stiki mi ne delujejo na 1.2. Tebi?Pa saj jih nujno ne potrebujem, vendar je facebook še vedno bugast in pa počasno odpiranje internetnih strani tudi pri WI-FI povezavi.
LP

pleomax ::

Meni ne delujejo,ker še imama vedno 1.0 PA mi na kiesu piše,this device cannot be updated-naj se grejo solit vsi po vrsti -.-

RejZoR ::

koro13 je izjavil:

pleomax je izjavil:

Pa jaz bom zgubil živce!!!! KDaj bodo že pri mobitelu spravili v pogon bado 1.2?! Simobil je to že naredil,mobitel pa kar čaka in čaka...na ne vem kaj. Mogoče pa imajo kakšne težave. Drugače sem vedno zadovoljen z mobitelom,ampak zdaj pa ga malo sračkajo. Pa sns stiki mi v različici 1.0 ne delajo,kaj pa tebi koro13? Ti delajo sedaj na 1.2?


Ne sns stiki mi ne delujejo na 1.2. Tebi?Pa saj jih nujno ne potrebujem, vendar je facebook še vedno bugast in pa počasno odpiranje internetnih strani tudi pri WI-FI povezavi.
LP


Tak problem sem imel jezst, ker sem imel gor nemški firmware. Ko so mi naložil slovenskega je delovalo. Oz če spremeniš CSC. Npr za XXJL2 firmware moraš iz DBT spremeniti na KOR in bojo delal SMS kontakti (vsaj na Mobitel omrežju). Ker ima Samsung tko čudovito bedasto podporo sem se več kot pol leta zajebaval s to bedarijo in nisem mogu nikogar vprašat, na Samsung developer forumu ni imel noben pojma, RAM2 ni imel pojma in so me nato še zavrnili, ker je bil kupljen na Mobisvetu (evropa anyone) itd itd. Nakoncu sem sam z ogromno zajebavanja ugotovil zakaj. Podpora je totalno v penisu pri Samsungu.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Katero oznako firmwara uporablja Slovenija za nebrandan GT-S8500 ? Zgoraj je nekdo napisal za Vodafone brandano verzijo. Mene pa zanima open verzija, ampak dejansko za slovenijo, ne neke shekane verzije z različnimi CSC fajli.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

pleomax ::

Samsung je čisto vredu naredil,le naši tega nimajo v interesu.

RejZoR ::

Jah lej, če zadeva ne funkcionira mene vbistvu ne briga kdo ne opravlja svojega dela. Sem imel telefon, ki ni bil brandan, torej je VSE breme naravnost na Samsungu. Drugo so brandani telefoni od providerjev. Pa vseeno nisem imel nobene podpore, nobenih nadgraenj v nekem normalnem času, nič.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

pleomax ::

NAslednji telefon,ki ga bom imel,bo definitivno ali htc,ali pa samsung pod pogojem da ima nameščen že najnovejši android.

RejZoR ::

Za HTC moram rečt, da sem neskončno bolj zadovoljen, pa je Wildfire dost krš po strojni plati proti originalnem Wave-u. Na BadaForums se sicer že nekaj kuha okoli Android porta na Wave, kar mi je zelo interesantno.
Ko bo kaj na voljo bom zagotovo sprobal, ker hardware je res 1A na Wave, software pa je dost beden in podpora zanj takisto. Če gor daš androida bom dobil funkcionalnost Wildfireja s superiornim hardwarom Wave-a. Kar bo čisti Win. Bomo videli. Oz če se bo Bada 2.0 enkrat v tem desetletju izkazala kot dober OS.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

gadk ::

ezyman je izjavil:

geniuus je izjavil:

kaj pa če je telefon kupljen prek simobila - simlock
deluje? ali ga je treba odklepati

Za flashanje ga je treba odklenit, tako priporočajo. Moj od simobila je imel samo network lock. Pokličeš v en center, jim poveš IMEI kodo telefona in ti posredujejo kodo za odklep. Seveda more bit v telefonu sim kartica drugega operaterja, tako ga najlažje odkleneš.
Koda za IMEI: *#06#
Koda da preveriš da so vsi locki na off: *#7465625#

Lp

Jaz sem klical na 080 40 40 40 pa so mi odgovorili, da se morem oglasit pri njih. Ali je to res potrebno?
Če kdo ve, kateri je zadnji FW za našo regijo oz vodafone, bi prosil če mi prilima link iz samfirmware strani.
Ostalo mislim, da bom zmogel sam.

lp

RejZoR ::

1.2 - 2011 April
S8500BUKD1
Vodafone
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

pleomax ::

PRed nekaj dnevi sem dobil sporočilo od janus trade,da je bada 1.2 za simobile res že na voljo preko kiesa in da bo pri mobitelu,če bo vse po sreči v začetku julija,saj jo še testirajo.

telexdell ::

pleomax je izjavil:

PRed nekaj dnevi sem dobil sporočilo od janus trade,da je bada 1.2 za simobile res že na voljo preko kiesa in da bo pri mobitelu,če bo vse po sreči v začetku julija,saj jo še testirajo.

Le kaj jo imajo še za testirati, če ves Svet uporablja Bado 1.2 že od januarja 2011? Očitno nameravajo na Mobitelu na novo odkriti toplo vodo!
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

RejZoR ::

Tega jezst itaq ne bom nikol zastopil. Samsung ima pa že tko bedasto zasnovano vse skupaj. 5 miljavžent verzij, ki so vbistvu vse eno in isto sranje z drugačnimi črkami v verzijah in verzije od carrierjev imajo not še kup brezveznega govna. Potem pa imaš še enake verzije, ki vbistvu niso enake. Recimo moja XXJL2 bada 1.2 je drugačna od enga druzga. Predvsem zaradi drugačnih CSC-jev. Pol pa imaš še znotraj CSC-ja cel kup nekih konfiguracij katere ko jih spremeniš v Kies-u noče posodobiti firmwara. Če pa ne spremeniš pa ti kontakti za SMS-e ne delajo. Skrataka bolj bedasto si že skor ne moreš zamislit podpore za nek kos hardwara.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

gadk ::

Imam težave pri nalaganju Boot faila.
Ne upam si naložiti omenjene datoteke, ker piše, da lahko tako uničim telefon. Kaj naj sedaj naredim? Poskusim srečo ali moram naložiti kateri drugi fail.
Click Boot and select Boot folder.
"CAUTION : please do not select BOOTFILES_EVTSF folder, the sample should be dead"

Zanima me še katero rsrc2 datoteko izberem, namreč imam na razpolago kar 4.?
- rsrc2_s8500_(low)
- rsrc2_s8500_(mid)
- rsrc2_s8500_VodafoneLite_OMN(low)
- rsrc2_s8500_VodafoneLite_OMN(mid)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gadk ()

gadk ::

Sem poskusil vseeno s to datoteko in mi je uspelo. Sedaj deluje po občutku hitreje in bolj gladko. juhej :)

RejZoR ::

http://www.badaforums.net/forums/bada-f...

Pomembno je, da ne izbereš flashanja bootloaderja. Poglej video na zgornjem linku do konca, ker vmes razloži zakaj ne. Nato pa pejt še enkrat od začetka in sledi videu medtem ko flashaš. Tko sem sam naredil in je šlo lepo.

Fora je v tem, da če ne drezaš bootloaderja lahko telefon obnavljaš tud če ga zaflashaš. Men se je flash enkrat zataknil, ker sem se igral s CSC fajli in sem ga dal v recovery mode in flashal še enkrat.
Če pa povoziš in zajebeš bootloader pa ne boš mogu it niti v recovery mode na kateri točki si si potem naredil izjemno drago utež za papir.

RSRC2 pa načeloma priporočajo, da izbereš LOW varianto. V primeru, če si pri Vodafone, lahko izbereš isto imenovan fajl, LOW verzija.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

meXem ::

Kako je zdaj kaj z navigacijo za bado ?
baje da je Ndrive že zunaj in paše na bado ...

ali ga kdo uporablja, ali pa kakšen drug program in kako je ?

pleomax ::

Rejzor-KAj tebi so na ram 2,ker si zahteval,da ti naj naložijo slovenski firmware ustregli,ali kako si si to naložil,da ti sns pa to dela?

RejZoR ::

RAM2 me je hladno zavrnil češ da oni ne servisirajo telefonov kupljenih na Mobisvetu. Pol sem si sam naložil XXJL2 (Bada 1.2) in ročno preklopil iz DBT na KOR v CSC nastavitvah. SMS-i delajo ampak zdej te zadeve ne morem nadgrajevat preko Kies-a. Oh teh joy. Tako moram naslednjič za nadgradnjo na Bada 2.0 prestavit nazaj na DBT (zaradi česar se resetira cel telefon), posodobit preko Kies in preklopit nazaj na KOR. Oh teh joy 2.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

telexdell ::

RejZoR je izjavil:

RAM2 me je hladno zavrnil češ da oni ne servisirajo telefonov kupljenih na Mobisvetu. Pol sem si sam naložil XXJL2 (Bada 1.2) in ročno preklopil iz DBT na KOR v CSC nastavitvah. SMS-i delajo ampak zdej te zadeve ne morem nadgrajevat preko Kies-a. Oh teh joy. Tako moram naslednjič za nadgradnjo na Bada 2.0 prestavit nazaj na DBT (zaradi česar se resetira cel telefon), posodobit preko Kies in preklopit nazaj na KOR. Oh teh joy 2.

Sem gledal nazaj po postih pa mi ni jasno, kakšne težave imaš pri SMS sporočilih? Sam imam na telefonu ...XXJ2 in Slovenski jezik, pa mi tako pri prijetih sporočilih kot pri sporočilih za pošiljanje prikaže imena.
Drugače pa ne vem, zakaj je po forumih takšna fama nadgradnje preko kiess-a? Sam imam telefon z podpisom mobitela, in če bi čakal na njihovo posodobite na BADA 1.2 bi verjetno dočakal takrat, ko bi drugi že raziskovali BADA 3.0. Tako pa sem uporabil loader in sem že 6. mesecev deležen njenih dosežkov. Enako bom naredil tudi z BADA 2.0 in tako naprej. Kiess pa imam na računalniku le zaradi gonilnikov.

PS-drugače pa obstaja možnost, da v telefonu poljubno spremeniš operaterja in se ti bo potem telefon posodabljal preko kiessa tudi za KOR, če hočeš. Sam v kiessu ne vidim smisla a, če ti ne moreš brez njega in te zanima ti lahko pošljem link.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

RejZoR ::

Kies sem imel samo za posodabljanje telefona in nič drugega.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

pleomax ::

Rejzor. JAz imam telefona kupljen pri mobitelu in zato,bi tudi jaz rad da bi mi ti sns stiki pa vse ostalo delovalo. Telefon bi odpeljal v mobitelov center in bi mi tam to vse popravili. Ampak,kaj jim naj rečem,kaj morajo narediti,da mi bo to delovalo? Vnaprej hvala za tvoje odgovore!

RejZoR ::

Dej s tem sranjem sem se jezst zajebaval najmanj po leta in noben ni imel pojma za kaj se gre. Še na RAM2 ne niti na Bda Developer forum.

Vodič za natavljanje CSC:
http://www.badaforums.net/forums/bada-f...

Uporabi metodo 1 in spremeni CSC na KOR. Samo pazi, ker ko boš to naredil se bo vsebina telefona v celoti zbrisala nazaj na tovarniško! Tadrug problem je, da ti bojo SMS-i potem sicer delovali ampak se zadeve ne bo več dalo nadgrajevat preko Kies. Tako da moraš potem, ko pridejo ven nove nadgradnje (npr Bada 2.0) najprej spet spremenit CSC nazaj na tovarniško (v mojem primeru DBT), telefon se spet resetira na tovarniško, ga preko Kies nadgradiš in spet spremeniš CSC nazaj na KOR. Mal zamudno in vedno moraš telefon postavit iz nule ampak gre za uradne postopke, tako da ne boš izgubil garancije niti ne moreš kaj dosti zajebat, ker je vse v okviru tovarniških zmožnosti opreme (predvsem softwarsko gledano).

Zarad tega se mi je poleg drugih težav Samsung grozno zameril. Pa sem vajen napak in vsega ampak da nimajo iti enega fakin jebenega obrazca kjer bi kontaktiral Samsung je pa naravnost katastrofalno.
Najprej sem šel zamenjat 10 let staro SIM kartcio ker sem mislil da je kriva slednja. Nato sem šel 2x na RAM2. Noben ni imel pojma. Nakoncu sem sam pogruntal rešitev, ki sem ti jo napisal zgoraj.
Bukovo do amena. Zdej samo čakam, da portajo Androida na Wave. Neki so že začel ampak bo še trajalo. Škoda da je Froyo in ne Gingerbread. Verjetno bojo potem hitreje delal porte upgrejdov.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

GeForce ::

Kateri je zadnji offical firmaware?

RejZoR ::

Bada 1.2 Katera verzija točno pa je čist odvisno iz kje je bil telefon dombavljen oz kateri ponudnik ga je prodajal. Najbolj razširjen je XXJL2 oz sedaj XXKF3. Odprto omrežje, za nemški trg.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

GeForce ::

Se pravi da je XXKF3 offical najnovejši?

RejZoR ::

Ja. Če si prej imel XXJL2.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

GeForce ::

Ne prej sem imel S8500BUKD1, ki pa je Vodafone branded. Sedaj sem flashal na S8500XXJID, ampak bi bil rad na najnovejšem unbranded firmwaru. Aja, pa se da XXKF3 posodabljati preko Kies-a?

RejZoR ::

XXKF3 potem ja. Je pa tko, da se v mojem primeru ne da updejtat. Vsaj ne kadarkoli ampak moram ročno spremenit CSC iz KOR na DBT. Ko ga posodobim, pa moram preklopit nazaj. Updejtam lahko ampak se mi cel telefon resetira ko to naredim, tko da ga moram po vsakem upgrejdu nanovo postavit. Drugače mi kontakti v prejetih SMS-ih ne delujejo. Kies pa potem izdavi, da je ta verzija firmwara nenadgradljiva.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

GeForce ::

Je kakšna možnost da bi na drugem waveu delovalo oboje? Mislim imena kontaktov pri SMS-jih in update brez potrebe po spreminjanju CSC-ja. Drugače telefon super, edino kar mu zaenkrat "manjka" so različni lockscreeni in pa ne znajdem se pri GPSju (aGPS, GPS+,...)...moram enkrat preleteti navodila da mi bo malo bolj jasno :D

RejZoR ::

Z XXKF3 in CSC na DBT nikakor. Očitno je neka interna fora s telefonom in našimi operaterji. Oz lahko ampak je dost beden način. Sort of. Vneseš številko za posamezni kontakt eno brez +386 spredaj in drugo enako s +386 spredaj. Na tak način boš lahko kadarkoli posodabljal v Kies ter še vedno videl kontakte za prejete SMS-e. Ampak je mal nadležno, ker te potem pri pošiljanju SMS-ov vpraša katero številko hočeš uporabit, prvo ali drugo. In ko dodajaš kontakt moraš takoj dodat še verzijo s +386, da ne pozabiš kasneje. Kar je mal dodatnega dela za vsako številko.
Če te to ne moti si tko nastavi, pusti CSC na DBT in to je to. Samo pol si podvoji vse številke, da boš imel eno brez in eno s +386 spredaj. To je to.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

GeForce ::

Preveč dela :D .....bom raje počakal na Bado 2.0...saj pride v roku nekaj tednov ali ne?

RejZoR ::

Ampak ti to ne bo nič spremenilo, ker je osnova pomoje še vedno ista.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

telexdell ::

RejZoR je izjavil:

Ampak ti to ne bo nič spremenilo, ker je osnova pomoje še vedno ista.

Kakšno težavo sploh imaš ti s svojim telefonom? Že nekaj časa berem tvoje poste pa mi še sedaj ni jasno. Ob zadnjih postih pa dobivam občutek, da vnašaš zmedo in strah pri novih uporabnikih. Ob SMS se meni lepo kažejo imena kontaktov. Pač identično, kot so se mi prej izpisovale pri SonnyEricssonu in še prej pri Nokii. Številke imam v telefonu zapisane pri enem kontaktu v obliki +386 pri drugem v obliki 040... Pri posameznem stiku imam zapisane zgolj različne številke, naslove e-pošte, rojstne dneve, skupine... (praktično že od prvega GSM aparata kopiram imenik in dodajam le nove stike). Jezik imam Slovenščino in se ne zezam z nobeno KOR. Ker nisem hotel čakati na Mobitel sem naloži XX verzijo Bade 1.2 (imam pa tudi staro verzijo Kiesa, da lahko spremenim podatke in naložim originalni MOT- a zakaj le, saj nisem opazil nobene razlike?)

Za nove uporabnike: če niste sami nadgrajevali sistema si lepo s Kiesom shranite stike (še bolje s sinhronizacijo preko Mobitela ali Googla) in nato v Kiesu pritisnite na nadgradnjo sistema. Ker je sedaj Bada 1.2 na voljo za vse naše operaterje se vam bo telefon brez problema nadgradil.

Če gledam datum izdaje uradne verzije Bade 1.2 in hitrosti Simobila in Mobitela, potem lahko Bada 2.0 za nadgradnjo preko Kiesa pričakujemo tam koncem zime ali začetku pomladi 2012. Ostali, kateri smo prešli na XX verzijo pa jo bomo imeli verjetno tam septembra letos.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

RejZoR ::

Jah jezst sem imel pri vseh telefonih do sedaj vnešeno samo eno številko in to brez +386 pa je povsod delovalo. Samo na Wave ne. Spraševal sem po vseh forumih, na RAM2 niso imel blage veze, nič. Nakoncu sem sam ugotovil, da sem mogu preklopit CSC nastavitev in zdej dela. Downside je da se preko Kies ne da več nadgrajevat ker piše "This firmware cannot be updated". Kar pa je "znan" problem po vseh forumih. Tko pač je, nisem si jezst izmislil. Če imaš XXJL2 iz SamFirmware je to isto na vseh aparatih razen če se ne flasha vse ampak del stvari kljub flashz ostane od starega firmwara. To pa ne vem kako deluje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

telexdell ::

Imam XXJL2 iz Samfirmware komplet vse do FOTA. Zamenjal sem le CSC file z EE katerega sem našel na podforumu "srbski kutak" istega foruma.
Obstaja tudi možnost, da si povrneš originalni firmware in potem imaš možnost nadgrajevanje s Kies-om (čeprav sam ne vidim niti ene realne potrebe za to) ali da celo spremeniš regijo in operaterja telefona (npr. MOT v XX) in ti bo potem Kies nadgrajeval XX firmware.
Če ti Srbščina ni preveč tuja je ogromno o tem napisano na Rapid Serbia.

PS-Imaš stike skopirane v spomin telefona ali le na SIM kartici?
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung S8500 Wave oz. nasploh Bada OS (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
46163798 (37013) Xgeneration
»

Samsung bada aplikacije

Oddelek: Mobilne tehnologije
121304 (1135) BoboRobot
»

Neučinkovit servis za več mesecev

Oddelek: Mobilne tehnologije
454082 (2412) RejZoR
»

OS Bada

Oddelek: Mobilne tehnologije
285327 (3860) pleomax
»

Možen drug program namesto Kies

Oddelek: Mobilne tehnologije
92736 (2433) pleomax

Več podobnih tem