» »

Možen drug program namesto Kies

Možen drug program namesto Kies

koro13 ::

Kies mi gre strašno naživce in si iz računalnika ne morem prenesti aplikacij na Samsung Wave, ki poganja Bado, ne vem ampak ne deluje! Iz interneta sem potegnil najnovejši Kies, ampak ne deluje. Je možnost uporabe drugega programa. Prav tako pa me zanima program z katerim lahko vstavim podnapise za filme v mobilniku.
Hvala
LP

velky ::

Imam wave723 in mam na računalniku naložen kies, ampak ga ne uporabljam. Priklopim telefon z usb-jom v računalnik, na telefonu izberem Samsung Kies in lepo se mi odpre okno, ki je enako tistemu, če daš not navadn usb ključ. Pol pa klikneš na tisto mapo in lepo kopiraš gor datoteke.

koro13 ::

Kako pa narediš z aplikacijami?

telexdell ::

Poskusi na drugem USB portu ali pa v tool roletnem meniju ponovno namesti gonilnike.

Drugače pa se mi zdi, da obstaja video predvajalnik NapiPlayer. Je sicer v Poljščini a se boš verjetno znašel.
Sem našel tudi WithSubPlayer, kateri bi naj podpiral celo slovenske fonte.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Wave podnapise podpira če jih flikneš v isto mapo z istim imenom kot je film. SUB, verjetno pa tud SRT.
Kies pa je mal češki. Si probal Kies 2 ?
Sam ga imam samo za nadgrajevanje, same aplikacije pa si raje nalagam direktno preko telefona (preko WiFi).
Hitreje in enostavneje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

koro13 ::

Drugače aplikacije nalagam preko WIFI-ja podobno, kot ti. Samo Kies mi non stop zrmrzuje in je obup. Vendar morem updatat in je ko hudič, sedaj ga nalagam ponovno na računalnik...Upam, da bo deloval...Saj mi drugače connecta Wava v nedogled in ga nikoli ne connecta do konca. Mogoče je samo z mojim mobilnikom kaj narobe, saj mi določene aplikacije ne delujejo najoblj pravilno: npr. MagicTorch mi samodejno preklopi na homescreen in podobno youtube downloader, kakšna ideja? Podnapise mi prikaže, kot datoteko ne želi pa mi jih združiti...
LP

Kako naložiti verzijo 1.2?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koro13 ()

velky ::

Ah, aplikacije. Slabo sem prebral.

pleomax ::

Meni pa kies super dela. Ampak,kaj vi mislite: Ali se bodo te aplikacije,predvsem število teh kdaj popravilo?! Je bil android,ko je obstajal tako dolgo tudi bolj tako kot ta bada? Mogoče pa bodo maja naredili kako revolucijo za bado,ker takrat namreč praznujejo 1 leto,če se ne motim,ker je bada lani maja prišla ven,kolikor sem gledal na youtubu.

koro13 ::

Telefo nso že lani predstavili februarja v Barceloni.
Upam ,da bo več aplikacij, telefon je sam po sebi odziven, če bi na njem laufal kakšen android bi bil bolj kupljen kot razni Galaxy S, HTC Desure in podobno, vendar je bada ok, če ne potrebuješ veliko aplikacij in baterija zdrži dolgo.
Tako, da jaz priporočam bado za tiste, ki potrebujejo več aplikaci pa naj si poleg kupijo Ipod Touch, ki je tudi odliče n;)
LP

pleomax ::

Jaz sem tvegal s tem telefonom ampak so me specifikacije presunile,ker je cena super,ampak sem si rekel,pa dajmo vzet to stvar-konec koncev bomo pa priča kako se operacijski sistem razvija. Me zanima kakšni bodo prihodnji modeli z os bada.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung S8500 Wave oz. nasploh Bada OS (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
46164071 (37286) Xgeneration
»

Poplava Galaxy Note (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7312404 (9656) BoLhCa
»

Samsung bada aplikacije

Oddelek: Mobilne tehnologije
121313 (1144) BoboRobot
»

Samsung Wave (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32349263 (31185) paix
»

Neučinkovit servis za več mesecev

Oddelek: Mobilne tehnologije
454089 (2419) RejZoR

Več podobnih tem