» »

Samsung Wave

Samsung Wave

««
7 / 7
»
»»

RejZoR ::

Things just keep on getting better. Bada 2.0 ima privzeto downclockan CPU. Kupiš 1GHz telefon nakar ti ga poneumijo na 800MHz. Jezst bi tud imel isto kar kadijo vsi zaposleni v Samsungu. More bit neki hudo močnega...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

pleomax ::

kako to misliš,da ga poneumijo na 800 MHz?

GeForce ::

Na Bada 1.2 je frekvenca 1GHz, na Bada 2.0 pa na 800MHz.

bMozart ::

Zanesljivost je velikokrat bolj pomembna od hitrosti. . . ;)
I NEED The Point of View Gun effectible on girls too! And then...

RejZoR ::

Ja, to je tko kot bi si kupil Ferrarija s 650 konji nakar bi ti ga po prvem rednem servisu poneumili za 200 konjev... in bi to kar lepo požrl ane? Če aparat ne dela zensljivo na 1GHz potem pa naj naredijo recall aparatov. Kupili smo 1GHz telefon, ne 800MHz...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tilk ::

kdaj naj bi potem bada 2.0 bila na voljo tudi v sloveniji?
Tilk

RejZoR ::

Konec januarja, mogoče pa v marcu. No one knows...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

pleomax ::

to pa bo super ja,se pravi sedaj bom imel že slabši telefon kot je samsung galaxy ace,ki ma 832 Mhz?!

RejZoR ::

Wave je sicer boljši v nekaterih stvareh ampak načeloma ja, kar se CPU-ja tiče bosta sedaj nek isti drek. Juhej.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

matonson ::

Bo že nekdo naredu eno skripto. Že sedaj je možno nastavit, da deluje z 1GHz le, da se nastavitve ob vsakem restartu ponastavijo in moraš postopek ponoviti.
( http://samsungwavemobiles.info/how-to-s... )

Glede CPUja od ACEa pa to. ARM Cortex a8 je dosti zmogljivejši od ARM11 procesorja, ki je v ACEu. Stvari sta neprimerljivi. Wave ima lahko še tako spuščeno frekvenco pa bo hitrejši od ACEa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matonson ()

pleomax ::

Upam,da res :) Rad bi,da bi lahko zviška gledal lastnike ace-a ampak do zdaj je kar obratno :(

RejZoR ::

Vseeno to presega vse nivoje debilnosti. Do zdej je bilo vedno, da so z updejti višal frekvenco ne pa jo nižal...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

telexdell ::

Ne razumem najbolje. Če telefon dela na 800 MHz namesto 1000 bo potem video predvajal s 20 namesto 24 sličic/s ali le odpiral neko aplikacijo 1,2s namesto 1? Veliko pomembneje od same hitrosti procesa je razdeljevanje njegovega časa. Kaj ti pomaga 5 GHz procesor, če se ti zabije med prenosom elektronske pošte in zaradi tega takrat ne moreš sprejeti klica? Pa nižja hitrost procesorja tudi podaljša avtonomijo telefona zato bi bilo najbolje, da bi lahko uporabnik sam nastavil maksimalni takt procesorja pač po svojih potrebah.
Da pa kdo na mobilnem telefonu po numeričnem postopku rešuje diferencialne enačb ali upravlja model vremena ali raziskuje zaporedje DNK v genomu pa močno dvomim.

Drugi vidik pa je oglaševanje nečesa, kar nato ne dosega obljubljenega. A to je pač stvar firme kot celote in ne zgolj posameznega njenega artikla.
zatorej tisti kateri sanjate o androidu na S2 ali celo S3 vedite, da boste mogoče prišli iz dežja pod kap.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

RejZoR ::

Erm, kaj?!
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

pleomax ::

smasungov exynos procesorji so kul in tale v galaxy s 2 se resda greje ampak leti pa kot strela :) Imaš občutek takšen kot da se telefona skoraj ne dotakneš pa že uboga. No,wave je tukaj tudi precej dober,ampak tako pa vseeno ne.

Pagat007 ::

Kaj mi lahko kdo pove kako vspostaviti povezavo z internetom za mobilno omrežje Mobitel.

MacGyver141 ::

Za Samsung Wave S8500, za 723 pa je enako.
http://itm.siol.net/_m/media/Samsung/14...

pleomax ::

Za koliko bi vi prodali samsung wave gt-s8500,če je star natanko leto in pol,zraven še 8 giga kartica pa vsa oprema,ki pripada zraven?

Tilk ::

jez sm ga šiptarju ponuju za 90 evrov, pa je kr obtolčn...pa še reku sm mu da u mrazu ne dela dobr =)
Tilk

GeForce ::

Najraje bi ga prodal za 180€ če bi šlo :D ..... realno pa bi upal na kakšnih 80-90€

pleomax ::

točno o takšni ceni sem razmišljal kot vidva :) Se mi pa neznansko bolj dopade tista višja cifra (180) :P Ampak če dobim 100 evrov sem popolnoma zadovoljen :)

ernes ::

danes sem dobil telefon iz servisa in so mi naložili nov program,predvidevam da bado 2.0 . meni osebno ni všeč,in če mi upa pomagati nekdo da si ponovno naložim prvotni bada (tovarniški) ,bi bil srečen.pa če igra kaj vloge,telefon je od simobila

pleomax ::

to bi jaz rad tudi,pa nihče ne ve :( Sicer ni za mene več telefon ker imam s2...
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

paix ::

http //hotfile.com/dl/145753155/b5b4bae/S8500BUKD1.zip.html

To je slovenski 1.2 firmware z boot datotekami. Vstavi :, potegni dol ter flashaj.

Drugi način je, da najdeš slovenski 1.0 FW, ter nato flashaš s S8500BUKD1 ## * (* pomeni da ni boot datotek).

Za kakršnokoli "sranje" s telefonom ne odgovarjam :) LP

EDIT: To so FW za Si.Mobil, sicer po moje tako nima veze, za mobitel pač editiraš internetne nastavitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: paix ()
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung S8500 Wave oz. nasploh Bada OS (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
46164142 (37357) Xgeneration
»

Samsung bada aplikacije

Oddelek: Mobilne tehnologije
121316 (1147) BoboRobot
»

Neučinkovit servis za več mesecev

Oddelek: Mobilne tehnologije
454096 (2426) RejZoR
»

OS Bada

Oddelek: Mobilne tehnologije
285353 (3886) pleomax
»

Možen drug program namesto Kies

Oddelek: Mobilne tehnologije
92752 (2449) pleomax

Več podobnih tem