» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
15 / 42
»»

6151 ::

3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

manniac ::

Zanima me ali bi mi lahko, kdo posodil acc na EU West levl 30. v petek 21.12 od 16.00 naprej do konca dneva?
LP, hvala za pomoc

korenje3 ::

jz mam na eu west sam 2200 elo account. preveč riskantno.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

manniac ::

Ja sej ti verjamem, odigral bi pa max 6 iger.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: manniac ()

Jerry000 ::

korenje3 je izjavil:

jz mam na eu west sam 2200 elo account. preveč riskantno.



Kako maš lahko tok elo? Js nikakor ne morem prit nad 800 elo -.- igram supporta in bot lane je še dokaj ql, problem je ko ti nafeedajo top al pa mid + afk je skor vedn-.-

manniac ::

Potem mi lahko posodiš?
Prosim, ker bi res rabu.

korenje3 ::

dej ga še men posod, da te pocarryam
še nikol nism igral na 800 elo pa me zanima kako se tam igra :p
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

yoco ::

Živjo! Mene pa zanima, a se da na še kakšn način dobit RP, razen plačila seveda? Ful gadn mi je igrat, k mam sam dva rune slota! :|

oemdzi ::

Ob posebnih promocijah dobis kot nagrado, drugace pa lahko z IP kupis, 6300 stane (se mi zdi), je pa res da kar traja da naberes tolk ipja in potem se za rune...

So pa prasci, da nimajo omogoceno spreminjanje run ko si ze v pregame lobby, medtem ko mastery lahko ...

Jerry000 ::

manniac je izjavil:

Potem mi lahko posodiš?
Prosim, ker bi res rabu.



Sej nism reku da posodim, sam pritoževal sm se nad elo pa folkom. Žal ne posodim. Zakaj pa sploh rabiš izposojenga? Nimaš nobenga frenda da bi ti posodu? Čene pa si naredi account pa je:)

korenje3 je izjavil:

dej ga še men posod, da te pocarryam
še nikol nism igral na 800 elo pa me zanima kako se tam igra :p



Nism reku da posodim account. Nekako ne zaupam random folku tukaj na forumu za moj account. Zamenjaš geslo in sm ob account. Ideja pa vseeno ni švoh, sam bi raj da bi skup ranked šla:). Ko sem ravno to omenil...če greva mi2 skupaj na ranked duo...v ker elo boma padla? Pod tvojga al pod mojga? Bi pa rad z nekom igral ko ima high elo da me še malo "nauči", dvigne elo in for fun:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

yoco ::

oemdzi je izjavil:

Ob posebnih promocijah dobis kot nagrado, drugace pa lahko z IP kupis, 6300 stane (se mi zdi), je pa res da kar traja da naberes tolk ipja in potem se za rune...

So pa prasci, da nimajo omogoceno spreminjanje run ko si ze v pregame lobby, medtem ko mastery lahko ...

Ja, za 6300IP lahko kupiš pomoje sam en slot, za okol 2600RP pa jih dobiš kar 7!

Pa še neki, a je bolje igrati na US serverjih? Trenutno sm na EU East pa me zanima kaj moram naredit, da lahko igram na US? Samo nov klient dol dam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yoco ()

telen ::

Na začetku ko zaženeš igro izbereš Change Region. Boš pa moral narediti nov account in na novo začeti igrati od lvl 1.

yoco ::

A pa bom lahko še vedno igral oz. imel account na EU East?

St235 ::

ja, samo regijo moraš vsakič spremenit na loginu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

m0f0x ::

Kupi kdo moj lvl 30 acc na EU W :) Sem nehal igrat. Zdaj še samo trollam v ranked med vikendi :)

manniac ::

X-gen ali mi ga lahko samo posodiš v petek 21.12?

m0f0x ::

manniac je izjavil:

X-gen ali mi ga lahko samo posodiš v petek 21.12?

Ne vidim nobenega dobrega razloga za to. Ga imaš?

manniac ::

m0f0x je izjavil:

manniac je izjavil:

X-gen ali mi ga lahko samo posodiš v petek 21.12?

Ne vidim nobenega dobrega razloga za to. Ga imaš?


prijaznost do sočloveka .

m0f0x ::

manniac je izjavil:

m0f0x je izjavil:

manniac je izjavil:

X-gen ali mi ga lahko samo posodiš v petek 21.12?

Ne vidim nobenega dobrega razloga za to. Ga imaš?


prijaznost do sočloveka .


Prijazen sem. Ampak me zanima zakaj ga rabiš in zakaj točno v petek?

manniac ::

Ker bomo s prijatelji igrali turnir in rabim level 30 račun, ker bomo igrali na EU west in imam 30 levl samo na Eu east.

m0f0x ::

manniac je izjavil:

Ker bomo s prijatelji igrali turnir in rabim level 30 račun, ker bomo igrali na EU west in imam 30 levl samo na Eu east.


Ok. Dobiš :) Accounta mi tak ne moreš sfukat, ker je bil bannan že enih 5x, pa tudi če ga, se mi gladko jebe ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

manniac ::

ali mi lahko posljes podatke na ZS?
ker jih rabim, da se prijavim na turnir (username)

korenje3 ::

tega xgena sm sreču enkrat. pravi noob.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

6151 ::

korenje s tabo bi pa prav rad zaigral nekaj iger >:D

Jerry000 če si stuck na 800 nisi v tako slabem stanju ko boš prišel na 1100-1300 tam je najhujše. Nad 1400 je pa že zabavno igrati, saj sta ekipi večinoma uravnoteženi in je zelo malo leaverjev/afk/trollov. Seveda pa da postanes boljsi ne smeš kriviti drugih ampak se moraš vprašati kaj si v tisti igri naredil narobe in to v naslednji poskušaš popraviti.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Jerry000 ::

6151 je izjavil:

korenje s tabo bi pa prav rad zaigral nekaj iger >:D

Jerry000 če si stuck na 800 nisi v tako slabem stanju ko boš prišel na 1100-1300 tam je najhujše. Nad 1400 je pa že zabavno igrati, saj sta ekipi večinoma uravnoteženi in je zelo malo leaverjev/afk/trollov. Seveda pa da postanes boljsi ne smeš kriviti drugih ampak se moraš vprašati kaj si v tisti igri naredil narobe in to v naslednji poskušaš popraviti.



No sm na 750 tam nekje...bil sem na 1000 in padel v parih dneh zarad leaverju. Sm se že spraševal to in gledal replay. Res je da sem ga tut js kdaj kiksnil, ampak se pazim. Top pa kar uletava in potem ker nima nobenega warda lepo feeda junglerja al pa top. In pol top pade kar hitro. Bi pa zlooo rad prišel nad 1200 elo da lahko lepo normalno igram brez leaverju ker mi grejo pošteno na kurac, več leaverju dobim kot pa v normal game, tko da raj igram nomal ker mam vsaj dobre skupine. Sej ne rečm da sm perfekten...ampak da bi pa zarad mene zgubil to pa sigurn ne. Velikrat je tut tko blo da je en bežal pa sm ga šou z alitam rešt, 2x stun na enemy dal ampak moj adc ne da bi se umaknil, on jih je napadat šou -.-, itq je zgubu, js mu nism mogu več pomagat ker sm meu cooldown tko da sma pol oba crkla namest da bi sam js

m0f0x ::

korenje3 je izjavil:

tega xgena sm sreču enkrat. pravi noob.

kaj je s tabo debil? Kdo te pravi, da je moj nick v igri xgen? daj povej tvoj nick iz lol, da pogledam na lolkinga kaki jack si.

Guzzy ::

Če maš manj kot 1000 elota priporočam dodatnih 200 normal iger. Kerikolih. Ker če si dober, neboš nikol pod 1000 elota - ponavlam, nikoli

Jerry000 ::

nvem no...pri ranked igram večino supporta, pri normal pa use vrste. Ampak nevem kaj ma tle nrdit z mano kot support če pa pade top lane ali mid...sej tle nima veze kako js igram

def0r ::

Jerry000 je izjavil:

nvem no...pri ranked igram večino supporta, pri normal pa use vrste. Ampak nevem kaj ma tle nrdit z mano kot support če pa pade top lane ali mid...sej tle nima veze kako js igram

Ponavadi ce bottom lane zmaga se igra zmaga v 70% primerov.

Guzzy ::

Valda da ma vezo kak igraš ! :)) Zadost comebackov sem že doživel da to lahko rečem, torej če si res nageekan supporta boš težko zgubil botlane, in če zmagaš botlane pomeni da maš(AD carry) damage, in razen če ne failajo vsi roli razen botlane je težka verjetnost da boš zgubil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

Jerry000 ::

jah če acd ne igra dobro je že blizu fail...nevem zakaj ko imajo low HP grejo napadat...pa tut ko se grem žrtvovat namest da bi bejžu ostane in napada...seveda ubije ne nobenega ampak mi2 oba crknema. Se pa velikokrat dogaja da bot postane hitreje nafeedan kot najin bot lane, pol se pa začne od bot na mid da pol mid pade in potem še bot pritiskajo.

Setsuno ::

Ne igrat supporta na 750 ELO ranked. Tm to ne obstaja. Igraj mid pa boš najlaži čez solo Q pršu. Tm na ene 1700 ELO se lahk počas ampak res počas začneš na novo support. Ker se lahko malo bolj zanesš na Top, mid, jungle.

oemdzi ::

Nad 1300 se da lepo supportat, je pa res da vcasih pa tudi takega dobis, ki niti lasthitat nezna ...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Jerry000 ::

Setsuno je izjavil:

Ne igrat supporta na 750 ELO ranked. Tm to ne obstaja. Igraj mid pa boš najlaži čez solo Q pršu. Tm na ene 1700 ELO se lahk počas ampak res počas začneš na novo support. Ker se lahko malo bolj zanesš na Top, mid, jungle.



Kaj pa če adc igram? Al je lažje iz mid prilezt malo višje?

kriko07 ::

jst zmeri dariusa igram na Topu,pa zmeraj zmagamo...
Je pa res da ponavad samo jst obdržim oba turreta,vsi drugi pa jih izgubijo.

Jerry000 ::

Evo...enostavno ne morš zmagat...simple. Naj povem potek kako je skor vedno...70%:
Igram mid talon vs leblanc. Use ok, bot igra nautilus in ashe kregata se nonstop ker naut last hita minione. Pol začne naut trollat da bo afk, zatem ashe začne trollat da gre afk. Nekako jih pomorim, leblanc zgine iz mid, rečem ss, rengar (jungle) gre v enemy jungle itq ga leblanc dobi = first blood, potem gre xin pomagat kljub temu da mu pingam za umik = double kill. Jungler in top sta mi že nafeedala mid. Pol bot jih par ubije, js leblanc 1x z pomočjo junglerja in se pol spet začne, rengar začne solo 1vs2, ashe iz bot lane pride malo na mid, naut piska da rab pomoč = pushajo bot = ubijejo nautilusa, ashe k je na midi začne pushat moj lane, pride še rengar, 2x udarmo turret in ji je malo preveč mirno blo zato se umaknem in pingam za umik...seveda ne jebeta in pride cela armada njih na mid, leblanc spet dobi kill ter njihou jungler. Leblanc ma že lep feed in na koncu zgubimo igro. Mel sem pa 7/6...

Enostavno ne gre, upiješ ss, pingaš za umik a folk te ne jebe, pol zarad last hita še trolla in po možnosti grozi z afk. Trenutno ni blo afk...ampak se je bot vedn sam kregu in s tem zgubil.
Zdej mam že 730 elo, naslednič bom meu že 715...lepo gre -.-

m0f0x ::

Jerry000 je izjavil:

Evo...enostavno ne morš zmagat...simple. Naj povem potek kako je skor vedno...70%:
Igram mid talon vs leblanc. Use ok, bot igra nautilus in ashe kregata se nonstop ker naut last hita minione. Pol začne naut trollat da bo afk, zatem ashe začne trollat da gre afk. Nekako jih pomorim, leblanc zgine iz mid, rečem ss, rengar (jungle) gre v enemy jungle itq ga leblanc dobi = first blood, potem gre xin pomagat kljub temu da mu pingam za umik = double kill. Jungler in top sta mi že nafeedala mid. Pol bot jih par ubije, js leblanc 1x z pomočjo junglerja in se pol spet začne, rengar začne solo 1vs2, ashe iz bot lane pride malo na mid, naut piska da rab pomoč = pushajo bot = ubijejo nautilusa, ashe k je na midi začne pushat moj lane, pride še rengar, 2x udarmo turret in ji je malo preveč mirno blo zato se umaknem in pingam za umik...seveda ne jebeta in pride cela armada njih na mid, leblanc spet dobi kill ter njihou jungler. Leblanc ma že lep feed in na koncu zgubimo igro. Mel sem pa 7/6...

Enostavno ne gre, upiješ ss, pingaš za umik a folk te ne jebe, pol zarad last hita še trolla in po možnosti grozi z afk. Trenutno ni blo afk...ampak se je bot vedn sam kregu in s tem zgubil.
Zdej mam že 730 elo, naslednič bom meu že 715...lepo gre -.-


I feel you bro. Sem dal sam isto skozi, zato pa sem raje zaenkrat nehal igrat. Ampak za nekatere tukaj smo mi noobi (khm korenje in podobni profiči...) :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

oemdzi ::

Fora je v temu, da v tej situaciji, ki jo je opisal Jerry lahko zmagas samo ce si velikoooo boljsi od nasprotnikov (in ce bi bil , ne bi bil na low elo), pac nimas kaj igras naprej... Zagotovo nisi vecino iger ti najboljsi v ekipi, ker drugace ali igras izjemno malo ali pa je elo sistem sel rakom zvizgat (kar je pa nemogoce), no dejansko obstaja neka loto verjetnost da preprosto imas tako dolg "badrun". Ko zmagujes se mores tudi vprasat ali si res ti bil tisti ki je to obrnil na zmago, ker dostikrat imam soliden score 8/0/xx pa ce sem realen nisem skoraj nic naredil, ker sta recimo top in mid do 20 minute nabrala 15-20 kilov, jaz sem ubil recimo samo 1ga in ostalo "pobral" v teamfightih, kjer nasprotnik pac ni imel pogojev(tudi ce bi jaz zajebal) ...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

m0f0x ::

oemdzi je izjavil:

Fora je v temu, da v tej situaciji, ki jo je opisal Jerry lahko zmagas samo ce si velikoooo boljsi od nasprotnikov (in ce bi bil , ne bi bil na low elo), pac nimas kaj igras naprej... Zagotovo nisi vecino iger ti najboljsi v ekipi, ker drugace ali igras izjemno malo ali pa je elo sistem sel rakom zvizgat (kar je pa nemogoce), no dejansko obstaja neka loto verjetnost da preprosto imas tako dolg "badrun". Ko zmagujes se mores tudi vprasat ali si res ti bil tisti ki je to obrnil na zmago, ker dostikrat imam soliden score 8/0/xx pa ce sem realen nisem skoraj nic naredil, ker sta recimo top in mid do 20 minute nabrala 15-20 kilov, jaz sem ubil recimo samo 1ga in ostalo "pobral" v teamfightih, kjer nasprotnik pac ni imel pogojev(tudi ce bi jaz zajebal) ...


No vidiš. Ti imaš soliden score, ker drugi za tebe vodijo špil. Če pa bi samo ti bil dober in ostali slabi, bi bil rezultat drugačen. Ta debata je tak brezveze, ker ni zaključka. Mi trdimo, da so dostikrat ostali krivi, vi pa, da smo mi noobi. Jebat ga. Špil je đabe in igrajo pač vsi, dobri in slabi.

oemdzi ::

Ne, ampak jaz sem le pripravljen priznati oziroma prepoznati situacijo ko nisem bil jaz tisti ki bi si lahko jemal zasluge, medtem ko si pa vi verjetno za skoraj vsako zmago s pozitivnem rezultatu predpisujete vecji del zaslug. Najprej je treba sebi priznat, da imas se veliko napak, potem pa jih popravljas ... Enim pa pac ego ne dovoli kaj takega in raje v chat serjejo po ekipi, ces da so oni krivi ker ima on 0/8/0, ker jungler ni gankal, mid ni pomagat hodil in se nasprotniku se je sralo :D

Razlike med igralci pa bodo vedno obstajale, ker drugace bi bila vedno pat situacija ... Razlike se samo manjsajo odkar več ljudi vsaj osnove prestudira, bo pa vedno obstajala, ker perfektno ne igra nihce...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Jerry000 ::

no prosm povej glede na mojo zgodbo kaj lhka glede sebe popraum...govoru sm ss, pingu sm, pomirjal, res sm se potrudil da nisem rage-al in lej kaj nrdijo....js vem pr seb komu gredo zasluge, ampak klinc pa tak playerji

oemdzi ::

To je bil smo 1 primer kaj si ti napisal, sem 100%, da ni vedno tako ! Pac kaj delas narobe, bi moral gledat kako igras (pa se to ti ne morem za vse povedat, ker tudi sam sem igralec z napakami, sploh pa sem samo 500-600 elota nad tabo. Sprijaznit se moras, da so ene situacije za tvoj skill neizhodne, medtem ko bi pa nekdo iz elota 2000 znal obrniti, so pa tudi situacije pomoje ko tudi 2k elo na elo 700 ne more resit ... Hocem ti samo rect, da se malo analiziraj, ker kaj je pod 1000 elo po 200 igrah ali vec gre ponavadi za ocitne pomanjkljivosti v igri. Ne mores se skos izgovarjati na igralce, ti dam primer, na 1500 elo smo v ekipi imeli nekoga ki je bil v skilu obvladovanja champa za razred boljsi od nas, pa tudi mi nismo feedal, ampak smo izgubili, ker tip je vse solo pocel, jebalo se mu je za nas, zamudil je skoraj vsak teamfight ... Drug primer je ce si support in skrtaris na wardih in s tem zajebes celo ekipo (nadgradnja tega je se da kaksen oracle zrihtas ko je cas za barona), tretji primer je ko nekdo naredi napako namesto da mu poves lepo kako pa kaj, ga napizdis in tip zacne slabse igrat (lahko je situacija obrnjena in se mores naucit zivce umirit (tle sem najslabsi, ko mi kdo tezi)). Vglavnem vedno je nekaj, ker enostavno se ne mores izgovarjat na druge..

Enostaven primer: ti(aka tvoj team) in kolega(aka enemy team) meceta kovanec, ce pade cifra bos metal TI(aka tvoj team) na kos iz trojke in ON(aka enemy team) iz crte prostih metov, ce pade glava pa obratno ...
Jasno da po vecih poizkusih bo situacija(glava:cifra ali pa stevilo prostih metov: trojke) nekje cca 50:50 in takrat bo vidno kdo je boljsi.... Met iz prostih metov si predstavljaj kot dobro ekipo in met iz trojke pa kot slabo ekipo . Jasno je da bosa oba imela iz prostih metov vecjo uspesnost, glavni cilj je pa da znata tudi kdaj zadeti iz trojke, in tisti ki bo veckrat zadel iz trojke bo zmagal(ce predpostavimo da sta nekje enako sposobna in ne bo nobeden bistveno slabse metal proste mete, ampak tebi ocitno tudi "prosti meti ne lezijo) Tvoj cilj je da na dano situacijo naredis optimalno kar zmores in rezultat bo realen, ce si dober bos visje in obratno... Cisto enostavno !
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Jerry000 ::

ja, žalostno je da se ta primer men dogaja v 60% primerih. Če ti povem že en leeeep čas nisem niti ene zmagal na ranked...To je res en primer, drug primer je ko se v 5min na bot skregata in gre al adc afk, al pa kak jungler še po možnosti ali supp. Skratka...žalostno da se take stvari dogajajo na ranked. Bolj bi pričakoval na normal tako vedenje...p je nažalost normal bolj poštiman kot pa ranked...kar se tiče tega elo hell

Setsuno ::

Jerry000 je izjavil:

Evo...enostavno ne morš zmagat...simple. Naj povem potek kako je skor vedno...70%:
Igram mid talon vs leblanc. Use ok, bot igra nautilus in ashe kregata se nonstop ker naut last hita minione. Pol začne naut trollat da bo afk, zatem ashe začne trollat da gre afk. Nekako jih pomorim, leblanc zgine iz mid, rečem ss, rengar (jungle) gre v enemy jungle itq ga leblanc dobi = first blood, potem gre xin pomagat kljub temu da mu pingam za umik = double kill. Jungler in top sta mi že nafeedala mid. Pol bot jih par ubije, js leblanc 1x z pomočjo junglerja in se pol spet začne, rengar začne solo 1vs2, ashe iz bot lane pride malo na mid, naut piska da rab pomoč = pushajo bot = ubijejo nautilusa, ashe k je na midi začne pushat moj lane, pride še rengar, 2x udarmo turret in ji je malo preveč mirno blo zato se umaknem in pingam za umik...seveda ne jebeta in pride cela armada njih na mid, leblanc spet dobi kill ter njihou jungler. Leblanc ma že lep feed in na koncu zgubimo igro. Mel sem pa 7/6...

Enostavno ne gre, upiješ ss, pingaš za umik a folk te ne jebe, pol zarad last hita še trolla in po možnosti grozi z afk. Trenutno ni blo afk...ampak se je bot vedn sam kregu in s tem zgubil.
Zdej mam že 730 elo, naslednič bom meu že 715...lepo gre -.-


morš uzet take champione ka lahk sami premagajo celo ekipo npr. Orriana. Ti morš od nasprotnega mid lanerja bit tok bolši da se na njemu nafidaš in nato pomagaš drugim lanom.

Jerry000 ::

Setsuno je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Evo...enostavno ne morš zmagat...simple. Naj povem potek kako je skor vedno...70%:
Igram mid talon vs leblanc. Use ok, bot igra nautilus in ashe kregata se nonstop ker naut last hita minione. Pol začne naut trollat da bo afk, zatem ashe začne trollat da gre afk. Nekako jih pomorim, leblanc zgine iz mid, rečem ss, rengar (jungle) gre v enemy jungle itq ga leblanc dobi = first blood, potem gre xin pomagat kljub temu da mu pingam za umik = double kill. Jungler in top sta mi že nafeedala mid. Pol bot jih par ubije, js leblanc 1x z pomočjo junglerja in se pol spet začne, rengar začne solo 1vs2, ashe iz bot lane pride malo na mid, naut piska da rab pomoč = pushajo bot = ubijejo nautilusa, ashe k je na midi začne pushat moj lane, pride še rengar, 2x udarmo turret in ji je malo preveč mirno blo zato se umaknem in pingam za umik...seveda ne jebeta in pride cela armada njih na mid, leblanc spet dobi kill ter njihou jungler. Leblanc ma že lep feed in na koncu zgubimo igro. Mel sem pa 7/6...

Enostavno ne gre, upiješ ss, pingaš za umik a folk te ne jebe, pol zarad last hita še trolla in po možnosti grozi z afk. Trenutno ni blo afk...ampak se je bot vedn sam kregu in s tem zgubil.
Zdej mam že 730 elo, naslednič bom meu že 715...lepo gre -.-


morš uzet take champione ka lahk sami premagajo celo ekipo npr. Orriana. Ti morš od nasprotnega mid lanerja bit tok bolši da se na njemu nafidaš in nato pomagaš drugim lanom.



hjah morš tazga uzet, ne morš...oriano ne znam, z talonam nekako znam mid na ranked in sem njega šou, seveda nisem bil last pick zato so me lahko countral. Ne morš rečt morš tazga uzet, nasprotnik bo vedn counter probu če bo za tabo meu pick. Js sm igral bolj defence ker sem vedu da če mi leblanc pride nasprot sploh pri lvl 6 je kr hit konc z mano, tko da sm čaku njo da bo kiks nrdila da se lahko zaženem...in je deloval.
Problem je bil ignoriranje pinga in ss...

6151 ::

Poskusi kakšen Cho'gath, Diana mid (Diana je večinoma bannana ampak Cho pa ne)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Jerry000 ::

6151 je izjavil:

Poskusi kakšen Cho'gath, Diana mid (Diana je večinoma bannana ampak Cho pa ne)



bom poskusil. Sicer cho nimam ampak ko sem ga igral za free na normal mi ni sedel...mogoče bi se ga moral navadit. Ampak upam da me razumete s tistim kar sem opisal igro, hudičevo težko je zmagat na 750 elo...vsaj men
Kaj vi igrate vedno eno classo (mid, top,..) v ranked ali normal? Ker jas jih menjam kot za stavo, eno igro grem top, drugo igro adc, tretjo mid,...

St235 ::

Preberi tole:
http://forum.lol.garena.com/showthread....

Mogoče ti o potem več jasnega. Tisto sekundo, ko si rekel, da igraš mid Talona, ker pač drugega ne znaš, si povedal vse o tem kakšen ELO boš lahko dosegel. Ga ni bolj idiotskega, kot to da trije napišejo da hočejo mid, potem se pa kregajo kdo bo kaj. High ELO igralec se v to ne spušča ampak vzame tisto vlogo/character, ki ga ekipa najbolj potrebuje. Enako velja za counter picke. Samo če hočeš da to fukncionira je treba znat tudi swichat characterje. Koliko characterjev imaš?

Prva stvar, ki jo moraš znat za dober ELO je igrat vse vloge z vsaj 2 ali tremi characterji. To pa zahteva čas in vajo. Kot ti na linku lepo piše LOL ni WOW kjer lahko do nezavesti grindaš in slej ko prej nabereš dovolj dobro opremo, da ubiješ karkoli. No go, LOL je pure skill based in brez treninga pač ne moreš pričakovat da boš napredoval.

Drugič. Zakaj igraš sam? Igraj vsaj duo ranked. LOL je teamska igra in visoki ELO je rezerviran za igralce, ki igrajo kot ekipa.

Setsuno ::

Nauč se par championov tok dobr da vedno zmagaš lane pa tud če je leblanc na drugi strani. Morš razumet da counter lani obstajajo samo tm kjer sta oba igralca enakovredna in vesta kaj naredit. Orriana nima counter-lana. Leblanc je slaba samo mau Negatron cloak in mau healtha kupš na začetko, nato potisneš lane na njeno stran in lepo greš pomagat top al pa bot lanu.

Jerry000 ::

Večino časa je blo tko da sem bil last pick in last pick v 90% dobi support, rekel sem naprimer na začetku da bi šou adc ali top in mi usi rečejo nazaj da sm last pick in da morm support igrat. Js sm temu reku lottery pick ker sm vidu da ti mesto izbira pozicijo. No zdej tega ni več tok in se da pogovorit. Sm reku pri tej igri da grem mid in use je blo ok, so se strinjal. Talona sem vzel ker sem ga že igral na mid in mi je dobr šlo, izkušenj na mid v ranked pa nimam ker sem pač vedno support dobival do zdej. Tko da ja, sem vzel vlogo ki ga je team potreboval. Kregal se nismo tukaj za pozicije, si me narobe razumel, kregal so se v igri ko je support parkrat last hittal minione.
Characterjev mam pa dovolj...okoli 50 se mi zdi ali malo več...morm pogledat kok jih mam točno:).

Hah switch? You wish:), ne znajo se zment za to, 1x smo mel na izbiro first pickat pa je bil shen na voljo, pa predn si to njem dopovedu pa predn se je on first pick zmislil kaj bo igral je čas potekel. Parkrat sem dosegel da smo menjal.
Igram tudi z bratom ampak so zgodbe iste kot sem opisal in oba sma na istem elo...mogoče je on na višjem ker ne igra tok ranked, se mi je zamerlo.

««
15 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
885104832 (1409) Ijus
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828125 (1444) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687429 (13171) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519420 (11490) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225712 (18647) Jst

Več podobnih tem