» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
14 / 42
»»

celada ::

Lonsarg je izjavil:

korenje3, stvar gre takole(figurativno), ti imaš 1600elo ostali "uničevalci" v tvoji ekipa po 1000 elo. Ko izgubiš začneš o elo hell govorit, pozablaš pa, da v drugi ekipi je ISTO bil nekdo z 1600elo in ostali uničevalci z 1000elo.

In je ta model bil bolši od tebe, zato je njihva ekipa zmagala. Simple. Zato ima on od zdaj naprej 1620 elo, ti pa 1580 elo, razumeš zdaj kako to deluje? Nikoli ne pozabi da kar se tebi dogaja, se dogaja tudi nasprotni ekipi. Zmaga pač tista ekipa, ki si v povrečju bolj zasluži večji elo.


Mja to bi bilo res, če bi Riot imel popolen sistem ampak ga nima. Je kdaj pa kdaj kr konkretno zblojen. Jaz imam zdele streak cca 20 iger kjer dobim v ekipo enega dobrega oz vsaj izkušenega, 2 komplet novinca (rečmo sub level 15) , in en ki je približno isti kak jst ( torej ve približno o čem gre ni pa noben majster), ko so v nasprotni ekipi 2 z vsaj 500-600 zmagami , 1 ki je malo boljši kot jaz, en malo slabši in en novinec. In to se mi vsakič dogaja, ko naberem malo več kot 50% win rate. Na koncu me prov malo mine igrat na tak način.

M-XXXX ::

Kakšna 2 meseca nazaj, smo imeli ene 3-4 zaporedne igre, kjer je imel najboljši nasprotnik iz nasprotnikove ekipe več zmag kot naša cela ekipa skupaj (pa sem jaz imel čez 600 zmag) :D

Še kakšnih 10 iger pa je blo ranga: njihov najslabši imel več zmag kot naš najboljši...
Uglavnem ekipe popolnoma neuravnotežene!

korenje3 ::

Lonsarg je izjavil:

korenje3, stvar gre takole(figurativno), ti imaš 1600elo ostali "uničevalci" v tvoji ekipa po 1000 elo. Ko izgubiš začneš o elo hell govorit, pozablaš pa, da v drugi ekipi je ISTO bil nekdo z 1600elo in ostali uničevalci z 1000elo.

In je ta model bil bolši od tebe, zato je njihva ekipa zmagala. Simple. Zato ima on od zdaj naprej 1620 elo, ti pa 1580 elo, razumeš zdaj kako to deluje? Nikoli ne pozabi da kar se tebi dogaja, se dogaja tudi nasprotni ekipi. Zmaga pač tista ekipa, ki si v povrečju bolj zasluži večji elo.


boš pkazal post, kjer sem pisal o elo hell?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

oemdzi ::

Ah teh debat sem se naposlusal pri pokru, kako samo njim nastimava karte da zgubijo na riverju, nasprotniku nikoli ne ... Jadi jadi jadi :D

Jerry000 ::

kriko07 je izjavil:

Sem bolj začetnik
ali mi lahko kdo pove kaj je to elo?
P.S igram z Diano in sem imel najslabši score z njo 15-1 :)



Elo ni nič pomembnega. Če maš velik ego lahko ego gojiš po forumih z elotom:). To je sam cifra ki pove koliko "si dober" na ranked igrah. Ne oziraj se na to:)

Lonsarg ::

korenje3 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:


Tudi nasprotna ekipa dobi po statistiki enako pogosto take v ekipo, tako da...

dovolj je samo eden da uniči igro.
potem ko je čas da zapustiš svoj lane in vidiš da so drugi vsi nafeedani in te ubijejo z tremi streli... nimaš kej.

Nasprotoval si moji razlagi, zakaj Elo hell ne obstaja, tako sem pač sklepal o tem kaj si misliš..


celada je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

korenje3, stvar gre takole(figurativno), ti imaš 1600elo ostali "uničevalci" v tvoji ekipa po 1000 elo. Ko izgubiš začneš o elo hell govorit, pozablaš pa, da v drugi ekipi je ISTO bil nekdo z 1600elo in ostali uničevalci z 1000elo.

In je ta model bil bolši od tebe, zato je njihva ekipa zmagala. Simple. Zato ima on od zdaj naprej 1620 elo, ti pa 1580 elo, razumeš zdaj kako to deluje? Nikoli ne pozabi da kar se tebi dogaja, se dogaja tudi nasprotni ekipi. Zmaga pač tista ekipa, ki si v povrečju bolj zasluži večji elo.


Mja to bi bilo res, če bi Riot imel popolen sistem ampak ga nima. Je kdaj pa kdaj kr konkretno zblojen. Jaz imam zdele streak cca 20 iger kjer dobim v ekipo enega dobrega oz vsaj izkušenega, 2 komplet novinca (rečmo sub level 15) , in en ki je približno isti kak jst ( torej ve približno o čem gre ni pa noben majster), ko so v nasprotni ekipi 2 z vsaj 500-600 zmagami , 1 ki je malo boljši kot jaz, en malo slabši in en novinec. In to se mi vsakič dogaja, ko naberem malo več kot 50% win rate. Na koncu me prov malo mine igrat na tak način.


V grobem je NALOGA Eloja, da bi ti imel čim bolj okoli 50% win ratio, torej jasno, da te sistem meče v težje igre, če imaš ratio dosti večji. Če boš te težje igre zmagal, se ti bo elo povečal in vržen boš v še težje.
Ker če ima en igralec 60% win, mora imeti nek drug 40%, to pa ni fer da slabših igralcev, to ni več balancirano. Se seveda dogaja še vedno(predvsem zaradi nivih accountov), ampak zaradi Elo dosti malo, torej Elo opravlja svojo nalogo zelo dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

celada ::

To je govora bilo o non ranked načinu. Toda to ti lepo pokaže zakaj igra ni samo na tebi. Pač tolk cajta boš dobiju zanič so igralce dokler ne zgubiš.

oemdzi ::

Ojoj :D Tisti zanic igralci so tudi morali priti do podobnega elota kot si ti ... Ce vas je toliko profijev ki igrate na nivoju 2,5k elo a ste obticali v elo hell, se vprasam kje so tisti ki na vas racun preigravajo high elo, a resnici na ljubo pa se lasthitat ne znajo ;((

Lonsarg ::

No tudi ce ni ranked se isto preko elo balancing dogaja, samo pokaze ti ga ne. Igra posamezna je pac odvisna 20% od tebe. Na win/lose ratio pa ne mores vpivat, ker ti bo sistem dal bolse nasprotnike/slabse soigralce(je cisto vseeno katero od tega dvojga). Po drugi strani ti bo pa dal lazje, ce imas slab ratio ane. Ce ne bi bilo tako, potem bi eni izgubljali voljo za igrat, ker bi recimo samo 20% zmagovali... to se je dogajalo na veliko pri playdoti ko ni sistem bil avtomatski pa so ljudlje strikali..

oemdzi ::

BTW je ze kdo igral HON ? 2x sem poizkusil pa nula od nule, zdi se mi precej tezje za zacetnika da se navadi na igro in jo zgrunta v primerjavi z LOL.

Truga ::

HON je precej drugacna igra. Glavna razlika je predvsem hitrost igre. V HONu se vsak fajt "zmaga" v prvih 2 sekundah, ce toliko.

korenje3 ::

ko se je prvič pojavil stavek "elo hell" je bilo govora o elotu, pri katerem še dobivaš nasprotnike, ki prvič igrajo ranked igre. to je pod 1600 elo. če si pod 1600 elo, še vedno dobivaš nasprotnike ali soigralce ki so lahko 1400 elo, torej začetniki, medtem ko če si nad 1600 elo, sistem preferira boljše nasprotnike, tako recimo si prej sparjen z 1600+ elo igralci. to je razvidno predvsem ponoči ob štirih zjutraj, ko ni veliko igralcev. če si recimo 1620 elo, boš ob tej uri lahko dobil nasprotnike ali soigralce z 2000+ elo, medtem ko ni možno da dobiš nasprotnika z manj kot 1500 elo, razen če so premade igralci.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

celada ::

Lonsarg je izjavil:



V grobem je NALOGA Eloja, da bi ti imel čim bolj okoli 50% win ratio, torej jasno, da te sistem meče v težje igre, če imaš ratio dosti večji. Če boš te težje igre zmagal, se ti bo elo povečal in vržen boš v še težje.
Ker če ima en igralec 60% win, mora imeti nek drug 40%, to pa ni fer da slabših igralcev, to ni več balancirano. Se seveda dogaja še vedno(predvsem zaradi nivih accountov), ampak zaradi Elo dosti malo, torej Elo opravlja svojo nalogo zelo dobro.



Dosti večji? Govorimo o 5ih zmagah v pozitivi od cca 300 igranih iger. In zaradi tega favorizira v match making sistemu nasprotno ekipo toliko, da ni normalno. Drugače unranked in ranked igre uporabljajo drugačen matchmaking sistem , že blind pick in draft pick imasta drugačen sistem (blind pick najhitreje dobiš igro toda je pa konkretno fucked kar se balancinga tiče ) tako, da sem se ga začel izogibat saj ga imam pun kufer.

6151 ::



Tako je pa na 1250 elo (chat sem malo zlepil skupaj) ampak se vidi kaj je elo hell v pravem pomenu besede
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Guzzy ::

to? to ni še nič hehe :D

celada ::

Moram pa reči da ima lol najslabši community od vseh online iger, ki sem jih igral do sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: celada ()

Jerry000 ::

celada je izjavil:

Moram pa reči da ima lol najslabši community od vseh online iger, ki sem jih igral do sedaj.



Res je...škoda. Če nebi blo tok rage kidov starih 16 bi blo boljše

def0r ::

celada je izjavil:

Moram pa reči da ima lol najslabši community od vseh online iger, ki sem jih igral do sedaj.

Tako je igra narejena. Ce si odvisen oz. so drugi odvisni od random teammatov in vedno vidijo krivca v drugih kakor v sebi :) V taksnih igrah bo vedno slab community ne vidim logike kako bi lahko bil boljsi, ce spil samo povzroca to.

celada ::

def0r je izjavil:

celada je izjavil:

Moram pa reči da ima lol najslabši community od vseh online iger, ki sem jih igral do sedaj.

Tako je igra narejena. Ce si odvisen oz. so drugi odvisni od random teammatov in vedno vidijo krivca v drugih kakor v sebi :) V taksnih igrah bo vedno slab community ne vidim logike kako bi lahko bil boljsi, ce spil samo povzroca to.



Dota ima meni boljši community naprimer.

TehDucky ::

No sej zato ma pa sam 3 strani napisane na SloTechu ^^ (dvojka)

Za W3 Doto pa ni duha ne sluha že nekaj časa. Pred lolom in malo po tem je bilo še polno Dote naokoli, zdaj pa ne vidim enga videota, ne enga frenda da bi špilal.

Lonsarg ::

W3 dota je porazno glede leaverjev in izkoriščanje premade ekip proti random folku, totalno v k... glede balanciranja. Tudi playdota tega ne popravi zadosti, pač to so minusi, ker gre samo za mod in ne celotno igro.
Jaz sem ravno zaradi tega iz dote šel na Lol, čeprav mi je dota kot špil superioren lolu, ki mi je preveč generičen.

O dvojki pa ne bom izgubljal besed, ker ni stvari, ki je ne bi poslabšali, glede na enko, kar se same tehnike igre tiče. Mislim razumem da je drug engine, ampak skrupocalo, ki so ga zaenkrat skup spravili ni za nikamor, semžepraktično izgubil upanje, da bodo popravili zadeve, ko ne bo več v beti, ker zaenkrat nič ne napredujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Jeronimo ::

Nekaj me zanima.

Večinoma igralci z veliko iger igrajo brez da je karakter v avto center ekrana. Sem probaval in me to dokaj moti. Raje vidim, če se mi zadeve enakomerno dogajajo po ekranu. :) Kako potem ekran z miško prestavljate sem in tja?

LP

J.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

korenje3 ::

ne predlagam da tako igraš. to delajo noobi, ker niso vešči z miško.
problem je tudi predvsem lcd, zaradi ghostinga, ki te bo še bolj motil.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Jerry000 ::

si ne predstaulam da bi igral tko da bi biu moj char na centru, pol ti pa enemy beži in si omejen z centralnim pogledom. Js lepo ekran nastavim da mam večji pogled naprej, itq maš minimap da gledaš kaj se za tabo dogaja, spredaj je pa bolj važno da lahko vidiš kam zadet, če ti beži itd. Ne špilat tko z centralnim, probi se navadit na free pogled:)

nejc9 ::

Če je kdo nov in ima namen začeti igrati LOL, naj se prosim registrira preko spodnjega linka. To prosim zato, ker za vsakega novega igralca, ki se registrira preko tega linka dobim določeno nagrado. LINK: http://signup.leagueoflegends.com/?ref=...

Hvala

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: TehDucky ()

Jeronimo ::

Tx za nasvet ... se bom moral navaditi. Je določena prednost če imaš daljši pogled od centra, se strinjam.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

m0f0x ::

Hja, meni pa je ratalo priti med 0,8% toxic players :) Ban od Riot staffa za 14 dni. Ni za hvalit ampak pač rageam na majmune, ki so totalni idioti. Včeraj igram ranked, vzamem WW kot counter shenu. Nasprotna ekipa ima še rammus - jungler, lee - mid, nunu - support, ADC. Mi imamo soraka, yi jungler , ADC, kata mid. Valda, da lahko rageam, če dobim take idiote, ki takoj kličejo svoj lane ali pa igrajo squishye. na koncu pa sem imel še najboljši score v ekipi. 3 igre sem izgubil zaradi takih idiotov. 4. sem končno zmagal, pa še to na srečo, ker sem bil carry s cassiopeio.

Jerry000 ::

Kko si dobil ban? Si zapustil igro? Od reportu težko vrjamem da si tkole visoko/nizko padel (odvisn kako gledaš)

ABX ::

Verjetno je profesionalni Troll.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

m0f0x ::

Ban sem dobil zaradi reportov, ker noobeki ne prenesejo kritike, najverjetneje... :) Bolj sem rager kot troll.

Greetings Summoner,

Your League of Legends account has been suspended for violations to the Summoner's Code. This action follows the conclusion of an audit performed by Riot staff. During this audit we found that your account was among the bottom 0.8% of toxic players within the League of Legends Community.

In addition to the Tribunal, Player Support routinely performs audits of the most toxic players within the Community. Due to the high volume of reports on your account the decision has been made to suspend your account for fourteen (14) days.

In order to avoid additional suspensions you should ensure that your behavior matches the Summoner's Code. Below you can find some tips on how to adjust your behavior in game:

? Remember that being toxic in your games can cause others to be toxic as well.

? Lead your team to victory through encouraging words, teamwork, and positive energy.

? There is NO excuse for harassing a player or trolling your team. If you encounter a toxic player simply report them at the end of the match that way the only one who has to worry about getting banned is the offending player.


Moving forward please keep in mind the Summoner's Code during your matches in League of Legends. Failure to abide by the Summoner's Code will result in additional suspensions and possibly a permanent suspension of your account.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

celada ::

Jerry000 je izjavil:

Kko si dobil ban? Si zapustil igro? Od reportu težko vrjamem da si tkole visoko/nizko padel (odvisn kako gledaš)


Eh gre gre, sam morš bit res special da ti to rata.

m0f0x ::

Vsaj nekje sem nekaj posebnega :) Glede na tako velik community je to res ne/uspeh, priti v 0,8%. Če že ne morem med 0,8% najboljših pa te grem med najslabše >:D

Jerry000 ::

Nvem no...js učas se pizdim na folk pa še nism nikol dobil ban zaradi tega, mam pa lvl 3 po banih ker se mi je net sesuvu pa parkrat sm mogu igro zapustit, ampak zarad tega k se pizdiš...nvem no, rage kid:D? Jebe se ti, itq je sam špil.

m0f0x ::

Kje pa to preveriš kateri lvl si?

Ciklamen ::

Ne razumem ljudi kot si ti X-gen, namesto da bi predlagal soigralcem kaj delajo narobe/kaj naj popravijo, greš rage-at na njih. Najslabše kaj lahko narediš.

Jaz tudi priznam da rage-am, ampak sam pri sebi, v chat jim pa zapišem kaj se da nardit da bodo boljši naslednjič. Če boš rage-al na njih situacije ne izboljšaš. V nobenem primeru.

Potem pa se čudite, zakaj ima LOL najslabši community, ravno zaradi takih primerkov kot je X-gen in njemu podobni.
- End of the Post ->

m0f0x ::

Valda, da dajem napotke. Moj map awareness je nap dober. Govorim, ko je potrebno, da naj wardajo mid, če jih gankajo dostikrat, bot, če nima; da gre nekdo iz mid na bot in se naj umaknejo. Dostikrat govorim kaj naj naredijo ampak ne upoštevajo in potem so gankani in zownani. Top je pod turretom in vidim, da gre jungler iz mid na top in ga opozorim na to ampak se majmun ne umakne in gre rakom žvižgat do respwana. Zaradi takih dostikrat rageam in izgubljam.

Jerry000 ::

In kaj je nauk zgodbe? Če to govoriš za ranked pol preprosto igrej z frendi. Če pa ne pa se morš zavedat da so različni igralci, od nedeljskih do vsakodnevnih. Usak ma drugačen pogled in skille. Tut js ne blestim, ampak kurc igra je, še vedno greš nakonc new game in čaw:)

m0f0x ::

Imam bolj krog prijateljev, ki ne igra iger :/, bratranec pa je noob in mi z njim ni za igrat :) Sem bolj tekmovalne narave in bi rad nekam prilezel na ranked, ampak mi ne rata 8-O

Poldi112 ::

Vem kaj ti ne uspe. Razlog je lahko zgolj en sam. Brez zamere, zgolj izpostavljam to, kar naj bi bilo očitno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

m0f0x ::

To si napisal tako, kot, da je samo od mene odvisno, če se zmaga. Ne upoštevaš pa ostalih 9 igralcev, od katerih je odvisno katere champione izberejo (counterpick ali ne) in kako igrajo.

ABX ::

Je pa za priznat da Trollanje na LOL-u je definiral novi standard.

m0f0x je izjavil:

To si napisal tako, kot, da je samo od mene odvisno, če se zmaga. Ne upoštevaš pa ostalih 9 igralcev, od katerih je odvisno katere champione izberejo (counterpick ali ne) in kako igrajo.


Da, baje da je to problem vseh ekipnih športov, ampak na srečo ne vidiš trollanje ob vsaki priložnosti. Ne, če si na določenem elotu, tam potem tudi spadaš. Lahko pa iščeš izgovore.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

m0f0x ::

Ok. Je sledeče mogoče izgovor?

Včeraj igram ranked. Sem second pick v naši ekipi. Nasprotna ekipa izbira prva. Izbere Shena. Naš first pick vzame morgano za support, jaz vzamem Warwick, za counter shenu. Nasprotna ekipa ima Mid Leeja, mi Katarino, oni junglerja Rammus, mi Master YI (best pick ever), oni support nunu, mi ADC twitch, oni ashe. Ugani, kdo je zmagal? Mi seveda ne. Kdo je imel najboljši score v naši ekipi? Ne boš verjel, jaz. Ja, slabo igram, res. Ti že veš :)

Ciklamen ::

Moje osebno mnenje je, da si pri LoL-u dober, če pomagaš svojo ekipo narediti dobro, to je da se ne držiš samo svoje linije, pač pa pomagaš mid/bot/top. Ne rečem da si slab, nikakor ne, ampak pri lolu se gleda kako dobra je ekipa, ne kako dober je posameznik. Še naprimer tako dober/nafutran ADC sam ekipe ne bo rešil če bo farmal samo na svoji liniji.
- End of the Post ->

korenje3 ::

jaz sem tudi začel slabo sezono... igral 2x z singed, imel 4:0 po 20 min, team je bil 4:25... v glavnem groza... zdej ko igram z 1400 eloti praktično nimajo pojma.
tk da sm vzel miss fortune v roke... 15:1 po 15 minutah...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

ABX ::

Vsak elo ima drugačne pristope, potrebno se je pač prilagajat situaciji.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

korenje3 ::

sej nč ne moreš... ko si edini dobr, tebe ubijajo 15 sekund, cel moj team pa 3 sekunde....
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

ABX ::

Mah, je samo igra, če ne drugo je vsaj zabavno na začetku ko pubstomp-aš noobe. Enkrat ko prideš na dovolj visok elo pa postane preveč resno vse skupaj. Vsako napakico plačaš in focus moraš imeti na 110% za 60 min.

Zdaj sem si dal cilj da pogledam kako zgleda low elo in zato s kolegom igrava champione ki en drugemu izbere in da vlogo.

Teemo tank FTW!!!
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Jerry000 ::

zanimivo:D. Na low elo ti povem da je res elo hell. Meu sm 630 elo in folk je večino govoru "če grem supp bom afk", ali pa na začetku igre si slišal "summoner has disconnected" in pol lepo igrej 3vs5:). Tko da sm z elo šou vedno nižje. Zdej mi nekako gre...sam mam win ratio 2:4 ampak ok še ni taka panika:)

oemdzi ::

Če ga kdaj trollam ga pa takrat ko ti last2pick trolla češ, da on pa že ne bo supportal in ti instantlockne... Napišem GL&HF Im afk in če misli da blefiram lahko v igri preveri ... Banal so me samo 1x za 1 dan pa se ne sekiram tudi če me za 2 tedna, ker igram za zabavo in ponavadi par tednov nič ne potem pa en teden veliko itd ... Sem tudi iz principa namerno zajebal par že dobljenih iger, recimo 40vs20 in take, pač egoisti (ponavadi toplane) se niso mogli sprijaznit da ne morem gankat vseh lejnov v isti meri, in so se pizdli pa čeprav sem AD carryu prištimal enih 5-6 easy kilov, kakor tudi midlu ... jebiga če ti en laja 20 minut za brezveze, ko je povrhu še precej slabši od tebe(jaz ponavadi: 5/0/15, on ponavadi: 1/4/...) in potem ko mu kaj napišeš se oglasi še njegov premade prijatu na botu ali midu in ti pove da ima on prav in ti si debil in najslabši jungler na westu (ponavadi še kakšen doda da ksjaš, kar me še dodatno razpidzi ker kot junger vedno dam priložnost lejnu da dobi kill v kolikor ne gre za supporta) pa čeprav si temu lažnivemu idiotu zmagal lane namesto njega... Vglavnem iz principa prodam vse kupim fast boots + 5x zeal za brzino in gremo :D Ni ekonomično, je pa sproščujoče ...

p.s. vlečem se od 1200-1500 elo, sicer če bi se malo bolj znal kontrolirat v takih situacijah bi zagotovo bil kar nekaj sto elota višje, ampak mi dol visi itak se ne igra za denar ampak zabavo in če mi kdo kvari zabavo, poskrbim da se bo on zabaval še manj ali pomožnosti sploh ne ;)

TehDucky ::

Edinkrat ko kupim fast bootse+5x zeal/phantom dancer je ko grem proti botom za first win of the day. Vzamem še revive ter ghost in potem letim čez mapo. Samo takrat mi je zabavno proti botom igrat.

Sem šel danes prvi ranked v novi sezoni, sem tretji pick, vsi vedno poberejo že vse lane, meni je tak vseeno kaj igram. In dobim na voljo samo še supporta. Rečem, da ne igram običnih supportov ker mi je škoda cajta in se dolgočasim. Rečem, da bi rad igral jarvan support, ki ga enostavno razturam, nardim, da ima nasprotnik težek lane. NONO, go blitz or leona. Pa dobro, vzamem leono. Prvo igram defenzivno ker tudi naš adc ezrael ni bil ravno offenziven pa sem se zase držal. Vidim možnost za notr it pa mal poharasat, jz stunam lepo, on pride zraven pa mu kr polovico lajfov manjka že, preden pobegne je že mrtev. In potem sem imel jaz score nekje 1/2/6 on pa 1/4/1. Pol sem ga vprašal če v prve igra ker tudi last hitat ne zna. Pa je samo ven iz igre šel. Potem pa še naši niso hotel surrendat 4v5 ter 24-12 za nasprotnike. In smo se matrali do nekje 30min, preden jim je potegnilo da nimamo šans.
Če že morm supportat, pol hočem da je adc dober. Tak ki zna last hitat, je offenziven in ne dopušča nasprotnemu adc minonov ter ga po vsej verjetnosti še ubije.
Sem bil včasih dedicated support eni ekipi, ki je imela res hudga carrija in je bilo užitek z njim igrat. Potem pa se je top laner odloču da bi supportal sem pa jaz mogu prevzet njegov roll. In od takrat več ne povoham supportov, zato ker se z njimi ne da carrijat ekipe, jaz pa vem da sem v večini primerov boljši od vseh v naši ekipi in da sem edin zmožen carrijat. Dobro se dogaja, da je kakšen ki je na istem nivoju kot jaz, pa da ima še kakšno srečo s counter pickom.
««
14 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
885104831 (1408) Ijus
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828125 (1444) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687428 (13170) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519420 (11490) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225712 (18647) Jst

Več podobnih tem