» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
13 / 42
»»

Twixz ::

Nautilus - Super je. Za top, junglal nisem z njim. Baje je pa tudi za to dober. :)

Ampak Blitza takoj countraš, z Sivir.

chrispy ::

jst na countranje blitza gledam tko, če tvoj ad carry zna farmat se bo to zavleklo v 20 minut farmanja (če nasprotnik vzame sivir) in v teh 20 minutah bo ziher vsaj 1x ko bo ona prepozno spustila shield in takrat ga faše cel combo in je 100% smrt. če se to zgodi 1x je že zadost da naš ad carry dobi potrebno prednost za zmaganje lanea.

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

6151 ::

Tale je boljša :)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Jerry000 ::

Če kdo rabi prodam Master Yi Samurai skin EUW za 5€. Pišite na ZS

m0f0x ::

Kje kupujete RP?

Poldi112 ::

Zakaj bi hotel kupiti RP?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Jerry000 ::

Kako kje? V LOL-u se kupujejo.
Sam nvem zakaj bi hotu kupit RPje res

Guzzy ::

m0f0x je izjavil:

Kje kupujete RP?


V trafikah/menjalnicah se kupi paysafe card in iz tega lahko denar preneseš v lol.

chrispy ::

greš v trafiko po paysafe in potem doma kupiš RP je :)
tako jst naredim

glede samega kupovanja eni so ful proti itd... jas pa gledam na to tako:
v igro vržem dnevno al pa recimo tedensko kar lepo število ur, jo igramo s frendi in mi čas res hitro mine in se mi zdi že to nekako vredno da nekaj vrnem riotu v obliki denarja plačanega za RP je ^^

Lonsarg ::

Zakaj se matrat z trafikami in enkratnimi kodami, ko pa se sedaj poleg debetnih(ne rabiš prihodka) dobi tudi že predplačniške(še računa ne rabiš, tako kot polnjenje mobitela nekako, napolniš z 50€ pa maš mir za nek cajta recimo) kreditne kartice. No predplačniške ima samo Banka Koper, ne rabiš bit polnoleten pa nič, samo z osebnim dokumentom jo greš iskat k njim. Debetne jih ima kar nekaj bank.

korenje3 ::

škoda denarja... jaz se kažem s svojim znanjem, ne pa s skini.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

chrispy ::

@korenje3
sej tko je prov ampak se ti nezdi vredno dat 10 eur za igro ki si to res zasluži?

oemdzi ::

smeh ... rajsi dam 10 eur enmu random klosarju za njegovo najljubso pijaco ...

Jerry000 ::

oemdzi je izjavil:

smeh ... rajsi dam 10 eur enmu random klosarju za njegovo najljubso pijaco ...


če pa to nrdiš pol pa svaka ti čast, faith in humanity restored

chrispy ::

eh klošar je klošar zato ker vse kar dobi zapije in nima v glavi pou kurca ne. si ne zasluži enega evra ki ga nefehta.

RIOT pa je naredil igro ki jo špila več mladine kakor jo je na facebooku heehe....
nevem no sej ima vsak svoje mnenje :)

def0r ::

chrispy je izjavil:

@korenje3
sej tko je prov ampak se ti nezdi vredno dat 10 eur za igro ki si to res zasluži?

definiraj igro ki so to ne zasluzi. To je odvisno od posameznika, npr meni sene zdi da si zasluzi SIMS toliko prodaje in je resno neumen spil. Isto bi rekel za CoD, ampak ce bi za LoL isto rekel za katerega sem porabil kar dosti casa igranja da bi bilo neumno 1x podpreti podjetje s tem da kupis kaksen ubog skin je pa cisto v redu. Ce rad igras prispevaj ce hoces.

chrispy ::

no pač saj če se ti zdi prispevaš, drugače pa ne :)
kot pravim odvisno od posameznika

def0r ::

chrispy je izjavil:

no pač saj če se ti zdi prispevaš, drugače pa ne :)
kot pravim odvisno od posameznika

Jp mene nic ne moti doniranje, samo je tudi dejstvo da tudi sam raje sparam denar za STEAM sale kakor za LoL. Podpiram tiste ki kupujejo ceprav ni niti eden skin ki ga imam kupljen :)

korenje3 ::

i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

korenje3 ::

ok zddosal so strežnik in so prestavil tekmovanje na naslednji teden :p
na twitch je bilo že 250000 gledalcev, na own3d pa prav toliko, skopaj pol milijona gledalcev. mislim da je to rekord.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Jerry000 ::

Bravo, kr tko naprej:), lepo se razvija. Še mal pa bojo FB prehiteli po št. uporabnikov:P

kriko07 ::

Lep pozdrav
Imam vprašanje glede tega
http://www.google.si/imgres?um=1&hl=en&...!&docid=uf-sjuRTpXhVWM&imgurl=http://www.gamezilla.pl/sites/default/f...
tisti zeleni kvadr mislem da je healt nad Mana.
Kako bi tist povečeval?

Jerry000 ::

link ti ne dela

Setsuno ::

Če je kdo za kšno igro na EU West :) nickname: Setsuno93

m0f0x ::

A obstaja kak "dober" klan v SLO na EU W, kjer so igralci starejši kot npr. 23 let?

Guzzy ::

mlajši smo tudi dobri ;(

Ciklamen ::

Po izkušnjah so mlajši igralci, ko si na skajpu z njimi, precej manj zreli in tečni, to v skoraj vsaki igri, ne samo v določenih.
- End of the Post ->

Jerry000 ::

Ciklamen je izjavil:

Po izkušnjah so mlajši igralci, ko si na skajpu z njimi, precej manj zreli in tečni, to v skoraj vsaki igri, ne samo v določenih.



+1

Ne zdržiš. Pa skos se neki derejo pa težijo kot da za denar igraš. To je igra, to je za fun. Tko da vi mlajši kar skupaj igrajte, mi malo starejši pa posebej:)

Guzzy ::

Ne velja za vse, drugač se pa tud strinjam.

TehDucky ::

Igram s puncami starimi okoli 14 let, pa mi je dejansko bolj zanimivo igrat kot pa z z kakimi 23-24 letnimi rejgerji poleg tega pa so še boljše po vrhu. Ni vs folk za vržt v en koš.
Je sicer tako, da ja mlajši imajo malo več šans da bo nezrelosti ter tečnosti po skajpu, kljub vsemu pa se da kumot najdt zrel folk za špilat, kljub mlajšim letom.

Rias Gremory ::

Ti Ducky koliko si pa star? >:D
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

TehDucky ::

20 >_< Y u ask ?

Edit: Imam malo rage kida v sebi, ampak pride ven enkrat na 500 gejmov. Sem pa ponavadi najbol tih v skype pogovoru, zaradi večje koncentracije v igro ter last hitam lažje s tem. Če pa je game bolj vesele narave, pol pa tut malo potrolamo. Še link do enga gejma Sem pa ta najbolj tih ^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

Jerry000 ::

Da pa s puncami igraš LOL si pa car:D. Sam js bi raj igral z kero k je 22+ :P

TehDucky ::

Igram še z parimi drugimi, a bolj poredko, 18,19,23 ter 24 let so stare ostale s katerimi igram. Sicer pa igram za zabavo ne za feeling da pokažem da sem boljši (UU my elo is over 9000). Pač elota mam nekje 1400, ampak rankedov tako nikoli skoraj ne igram. Mislim, da bi bil z malo trdega dela ter vztrajnosti doseči 2000elo brez problema, edin problem je pomanjkanje časa ob šoli, ter vedno manjša zainteresiranost za igranje.

korenje3 ::

tehducky... trolol.

btw, jz sm zdej korenje2 na eueast, medtem ko čakam na unban na euwest :p
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

TehDucky ::

Ko bi vsaj vedel na kater del mojega sestavka se ti smeje ^^ Predvidevam da glede ELO, saj vem da nerad vidiš da se folk baha. Samo saj sem rekel, da to ni moj trenuten ELO, to bi bil, če bi se aktivno osredotoču na LoL, kar pa mi žal ni več. Glede punc je pa tako, da so pač awesome in se mi je čisto kul z njimi za pogovarjat. Se mi zdi, da če so gejmerke, da nimajo nekih predsodkov pred fanti ki igrajo igre in se je veliko bolj sproščeno z njimi pogovarjat, IMO.

Sej kolker sem troll tako v RL in pa gejmih, se mi zdi da pa na Slo-Techu nekako ne morem trollat, mi ni do tega. ^^

Me pa zanima kaj se dogaja s tvojim računom, da ti ga takole zaklenejo...

oemdzi ::

Verjetno je tipicni igralec te precudovite igre, kjer so mu vsi ostali krivi da je se vedno v "elo hell", samo on ni nikoli kriv !

Jerry000 ::

Js sm v elo hell...mam 700 elota. Iskreno povem da nisem vedno js kriu...igram supp alita, moj lane vedno zdrži, ostali pa padejo + 80% iger je kjer dobim nekoga ki zapusti igro ali pa že od začetka reče, summoner has disconnected...kaj boš v takem? Če si dober ali slab = zgubiš...3 vs 5 = no go

oemdzi ::

Samo zakaj je tako tezko razumeti, da se to VSEM dogaja, ze res da pades kdaj v taksno noro zaporedje da dobivas same cudne igralce v ekipo, ampak to se VSEM dogaja. Na tocno doloceno igro pac nimas samo ti vpliva,ampak dolgorocno pa je samo od TEBE odvisno v katerem elotu se bos nahajal. Ce drugega ne, vcasih je tisto kar te loci od ostalih to, da tudi ko ti gre ne znas tega izkoristit in pomagat ekipi, ampak gledas samo svoj rezultat in obratno, ko ti ne gre probaj cimmanj zajebat in ne zarad egota brezglavo rinit nekam.

700 elo je pa nevem kako izgleda,ker tud kot zacetnik sem se redno drzal nad 1k pa po pravici povedano nisem imel kaj dosti pojma, sem pa zato znal par champov zelo dobro igrati.

6151 ::

Jerry000 je izjavil:

Js sm v elo hell...mam 700 elota. Iskreno povem da nisem vedno js kriu...igram supp alita, moj lane vedno zdrži, ostali pa padejo + 80% iger je kjer dobim nekoga ki zapusti igro ali pa že od začetka reče, summoner has disconnected...kaj boš v takem? Če si dober ali slab = zgubiš...3 vs 5 = no go


Elo hell je ubistvo okoli 1100 do 1250 elo, ko v ekipo dobis taksne, ki ranked igrajo prvič.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

jazbec ::

če bi bil kdo dovolj dober pa ima ekipo 5v5 z gold in bi me invajtal naj mi pošlje zs
fora je v tem da sm imel to na eastu in sm se transferal na west in se mi je vse resetiralo u pm

Jerry000 ::

Mene elo ne zanima, zato ga mam 700 kr mi dol visi za elo:). Tko sm vidu da je ranked dosti slabši kot pa normal game. Tko da ranked sploh ne igram več toliko...no sej ga nikol nism velik igral ker ne vidim pozitiune strani elota...to je merjenje digitalnega egota. To vidm v tem

oemdzi ::

Ja to je res, precej vec se pizdijo na ranked igrah... Sicer eni streamerji high elo ranked iger kar dobro zivijo od tega... Drugace je pa res ja za merjenje e-tica

Lonsarg ::

6151 je izjavil:


Elo hell je ubistvo okoli 1100 do 1250 elo, ko v ekipo dobis taksne, ki ranked igrajo prvič.

Tudi nasprotna ekipa dobi po statistiki enako pogosto take v ekipo, tako da...

korenje3 ::

Lonsarg je izjavil:

6151 je izjavil:


Elo hell je ubistvo okoli 1100 do 1250 elo, ko v ekipo dobis taksne, ki ranked igrajo prvič.

Tudi nasprotna ekipa dobi po statistiki enako pogosto take v ekipo, tako da...


dovolj je samo eden da uniči igro.
potem ko je čas da zapustiš svoj lane in vidiš da so drugi vsi nafeedani in te ubijejo z tremi streli... nimaš kej.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kriko07 ::

Sem bolj začetnik
ali mi lahko kdo pove kaj je to elo?
P.S igram z Diano in sem imel najslabši score z njo 15-1 :)

oemdzi ::

korenje3 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

6151 je izjavil:


Elo hell je ubistvo okoli 1100 do 1250 elo, ko v ekipo dobis taksne, ki ranked igrajo prvič.

Tudi nasprotna ekipa dobi po statistiki enako pogosto take v ekipo, tako da...


dovolj je samo eden da uniči igro.
potem ko je čas da zapustiš svoj lane in vidiš da so drugi vsi nafeedani in te ubijejo z tremi streli... nimaš kej.


Ne razumem po kaksni logiki/formuli se te stvari dogajajo samo tebi in se par posameznikom ? Tudi tisti noob ki ti unicuje igro, pride na svoj elo in mu jo tam drugi unicujejo, ko je on tisti ki je dodana vrednost ekipi se zacne tudi vzpenjat po elotu. Ljudje ki jokajo o tem elo hellu niso sposobni niti trohice objektivnosti.

Tudi nad 2k elo so osebki in jemljejo "shoote" na ta elo in unim starim mackom unicijejo igro(tej noobi na 2k elo so na 1200 elo top proji (samo za primerjavo)), ampak zato noben profi ne izgubi high elo kar cez noc, ker je pac imel "smolo".

Po nekaj sto igrah je tvoj elo dokaj realen in nimas kaj jokat kako so drugi krivi ;)

korenje3 ::

nad 1600 elo nisem imel problemov z uničevalci, ker so bili vsi približno enaki. no ko sem imel smolo za novo leto in dobil 9 zaporednih iger 4v5 sem padel pod 1500 elo...
od tam se praktično ne morem pobrat. nazaj gor.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Lonsarg ::

korenje3, stvar gre takole(figurativno), ti imaš 1600elo ostali "uničevalci" v tvoji ekipa po 1000 elo. Ko izgubiš začneš o elo hell govorit, pozablaš pa, da v drugi ekipi je ISTO bil nekdo z 1600elo in ostali uničevalci z 1000elo.

In je ta model bil bolši od tebe, zato je njihva ekipa zmagala. Simple. Zato ima on od zdaj naprej 1620 elo, ti pa 1580 elo, razumeš zdaj kako to deluje? Nikoli ne pozabi da kar se tebi dogaja, se dogaja tudi nasprotni ekipi. Zmaga pač tista ekipa, ki si v povrečju bolj zasluži večji elo.
««
13 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
885104838 (1415) Ijus
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828126 (1445) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687430 (13172) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519420 (11490) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225713 (18648) Jst

Več podobnih tem