» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
12 / 42
»»

korenje3 ::

ko gledam kakšen elo imajo od M5... vsi nad 2000, alexich 2700, ostali okrog 2500. pff ..
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Niko55 ::

M5 grdo govorijo o ekipah ki jih premagajo tako da niso ravno najbolj vzorni...

Good Guy ::

Niko55 je izjavil:

M5 grdo govorijo o ekipah ki jih premagajo tako da niso ravno najbolj vzorni...


sploh ker jih tokrat premagajo...

Rias Gremory ::

@Niko55
Kje si pa to slišal? Link?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Ciklamen ::

Jaz ne gledam na to kako se obnašajo, jaz gledam na stil igre in meni je super všeč ekipa M5. Če grdo govorijo proti drugim, ja, jebi ga, dobri so in si lahko tudi malo več privoščijo :)
- End of the Post ->

Rias Gremory ::

In ko jih bo druga ekipa premagala in grdo govorila čez njih bo pa vse: "Ojoj, zdaj so *vstavi ime ekipe* zmagali in mislijo, da so nekaj več, buuu"
Tako enostavno si predstavljam, da se bo kaj takega zgodilo in takrat vam fanom M5 to ne bo všeč.

P.S.: Ne navijam za nobeno ekipo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Ciklamen ::

Zakaj bi govoril to? Kot pravim, jaz gledam kako ekipa igra, ne kako se obnašajo. In po stilu igre mi je M5 above all :)
- End of the Post ->

Rias Gremory ::

Verjetno sem slabo napisal kar sem mislil.

Primer:
Ekipa X premaga M5. Ekipa X je polna sebe in začne grdo govoriti čez M5. Tebi kot fanu M5 najbrž to ne bi bilo zelo všeč, tako kot fanom neke ekipe, ki je zgubila proti M5 ni všeč, da jih blatijo.

Imo je pa to malce primitivno. Mogoče mislijo, da če jih blatijo, da bodo še boljši. :|
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Ciklamen ::

Ja saj pravim, tega ne bi rekel, mene en drek briga kaj si oni povedo po tekmi :P Sploh pa, nisem neki super fan nobene ekipe :) (kot sem že prej 2x povedal, všeč mi je stil igre M5)
- End of the Post ->

Niko55 ::

Slišal sem od nekekega igralca in se potem prepričal sam, po tekmah so predzadnji turnir govorili grdo o drugih ekipah, res pa je da tud sam mislim da so najbolši saj niso bili premagani že 4 turnirje. Sam pa navijam za TSM :)

chrispy ::

kko se vam zdi rengar?

Rias Gremory ::

Hmmm...nisem ga še probal.
Je eden najboljših gankerjev imo, sploh je pa leap+flash combo res lepa kombinacija. Če se ga pravilno igra v đungli je early game za nasprotnika lahko zelo pain in the a** (če nima wardov).
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Guzzy ::

Že vidim kako bodo nerfali leap... škoda

Rias Gremory ::

Jah jeb** ga. :P
Sem se nekako navadil, da je večina champov ko pride ven OP potem jih pa nerfnejo čez cca. 2 tedna. Denar je sveta vladar.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Rias Gremory ::

Tole mi je pa znano...
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Rias Gremory ::

Je že kdo probal Eve igrati na lane? Seveda še mal roamaš po mapi in gankaš.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

joze67 ::

A je možno to kao igro na kak način blokirati na nivoju mreže? S kakšno zvito nastavitvijo DD-WRT usmerjevalnika?

St235 ::

glede na to, da je zadeva server based, hateva 10 ljudi naenkrat in je free to play je za kaj takega bolj malo možnosti.

Poldi112 ::

>A je možno to kao igro na kak način blokirati na nivoju mreže? S kakšno zvito nastavitvijo DD-WRT usmerjevalnika?

Pogledaš, kam se špil povezuje, in to blokiraš. Ali pa blokiraš porte, ki se uporabljajo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Good Guy ::

joze67 je izjavil:

A je možno to kao igro na kak način blokirati na nivoju mreže? S kakšno zvito nastavitvijo DD-WRT usmerjevalnika?


5000 - 5500 UDP - League of Legends Game Client
8393 - 8400 TCP - Patcher and Maestro

St235 ::

Sam to ne pomeni, da boš lahko zadevo lokalno igral preko lana :)

def0r ::

St235 je izjavil:

Sam to ne pomeni, da boš lahko zadevo lokalno igral preko lana :)

Ne mores igrat preko lana LoL :)

6151 ::

Zanima me, če bi mi kdo pomagal priti ven iz elo hella. (kakšnih 15 iger)
Torej nekoga, ki bi imel več kot 1500 ratinga, da bi se gledalo povprecje, torej več kot 1300.
Nekako ne morem priti iz 1:1 W/L Ker pogosto dobim kakšnega teammata, ki feeda oz leavne(menda je nad 1300 ratinga tega zelo malo).

Svoj skill ocenjujem na dovolj dober, saj v 90% primerov winam lane.

Sem si pa nekako sam kriv za to, ko sem postal lvl 30 sem igral 2 ranked matcha, zmagal oba, nato pa zaradi pomanjkanja skilla izgubil 12 matchov zapored.
(to je bilo ko sem imel okoli 200 normal w, sedaj imam več kot 600 in LoL jemljem bolj resno)
Score sem si "popravil" na 22/25, imel sem vmes tudi pozitivno, vendar tokrat zaradi "izjem" v ekipi izgubil 4 zaporedoma

Ali pa kakšen nasvet?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

korenje3 ::

če si dober, lahko v pod 1400 elo z lahkoto pocarryjaš. sam ne smeš se držat svojega dela mape, ampak moraš letet po celi mapi. sploh z lahkoto to dosežeš z kakim high damage characterjem kot je ryze.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

def0r ::

Ne obstaja ELO hell :) Mogoce zmagas svoj lane samo glede na to da je potem dve tretjine igre pomembna pozicija v teamfightu mogoce ti pri temu sepa :) Vsak ce je dovolj dober bo prisel vn prej ali slej (ali pa na koncu spada tja notri)

6151 ::

Dobiš zraven sebe takšne, ki igrajo svoj prvi ranked in zafeedajo, ne znajo igrat pametno, ne znajo lasthitat, gredo afk, pa mi povej če se to dogaja nad 1300. Samo do tja poskušam priti ampak nemorem zarad nekaterih noob soigralcev.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

korenje3 ::

nad 1600 so tudi afk... sam nad 1600 elo lahko zmagaš tudi 4v5 z lahkoto, ker imaš vedno enega ali dva soigralca ki dobro obvladata.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

def0r ::

6151 je izjavil:

Dobiš zraven sebe takšne, ki igrajo svoj prvi ranked in zafeedajo, ne znajo igrat pametno, ne znajo lasthitat, gredo afk, pa mi povej če se to dogaja nad 1300. Samo do tja poskušam priti ampak nemorem zarad nekaterih noob soigralcev.

Ti resno mislis da tega ni nad 1500 ali nad 1800? Povsod so taksni ampak ce si boljsi v povprecju kakor drugi jih bos tudi zmagal vec (ne veliko vec ampak tako da se ti bo pocasi elo dvigoval)

Lonsarg ::

Statistično gledano ti enako dostikrat leave nasprotnik, kot nekdo iz tvoje ekipe, kakšen ELO hell.

Seveda, da pride statistika do izraza moraš igrati 50-100 iger, pač na dolgi rok se poklapa, na kratki rok pa lahko malo bingljaš dol pa gor po elo.

oemdzi ::

Na kratki rok lahko zelo zabingljas gor ali dol in dolgi rok je precej vec kot 50-100 iger

Jeronimo ::

Na višji ELO je zelo težko priti brez tega, da imaš dogovorjene soigralce. Trenutno se zabavam z Volijem in mi gre sorazmerno dobro. Večino igram 3:3, ker je bolj zabavno in več odvisno od posameznika. Zakaj je težko na višji ELO?

Prvo je pri izbiri karakterja. Nekateri v hipu kliknejo kaj hočejo igrati, brez da se posvetujejo. Že to je zgrešeno. Da ne govorim potem o solerjih, mutcih, leaverjih ... izjemno nesramnih soigralcih (ZELO slabe izkušnje imam s Slovenci)... skratka brez organizirane skupine mislim, da je izjemno težko kam prilesti.

6151 .. ne sekiraj se. Igraj LOL za hec ... v povprečju 1 igro na dan. Ne dovoli, da ti zadeva uniči življenje. Ali kot sem 1x na youtube videl en krasen video kjer je top WOW igralec izbrisal svoj račun. Na koncu je napisal nekaj v tem stilu: "Bolj kot dobro zgleda tvoj karakter v virtualnem svetu, bolj mizerno je tvoje resnično življenje." In to si zapiši nekam, kjer boš to lahko vsak dan prebral. ;)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Lonsarg ::

Če igraš v skupini, ti daje tudi skupine(bolj ali manj) za nasprotnike. Če imaš v skupini boljše od sebe, boš jasno z takim igranjem imel dober ELO, če pa imaš v skupini slabše pa si ga boš zbijal.

Sicer pa ja, ELO je namenjen balanciranim igram in je najbolje, da se ga kot takega tudi vzame in se ne sekira. Jaz bi lahko imel višji ELO, če bi igral izključno za zmago, vendar ne, izbiram heroje, ki so mi fun za igrat, in včasih manj farmam in več delam drugih stvari, ker mi je tako fun, pa sm slabši zaradi tega.
Ugotovu pa sem, da če igram Garen je vse kar delam hkrati za zabavo in tudi dejansko dobro, tako da sem najbolj sproščen če igram to in seveda na veliko rambotam, ker je to pač moj stil igranja:)

Če pa rambotam z kakim drugim herojem si lahko predstavljate, kaki so rezultati:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

jazbec ::

če bi bil kdo tko prijazen pa sam kliknu link
http://freeleaguecodes.com/ref?id=3ea4i...

vrnem samo dejte vašega

Ciklamen ::

http://freeleaguecodes.com/ref?id=ab9a1...

Ajmo naredite se enkrat vsaj koristnega :P Hec, hec, bi mi zelo pomagalo nabavit kakšnega champa :)
- End of the Post ->

Ciklamen ::

Meh jebeš to, če moraš izpolnjevat survey da dobiš kodo...
- End of the Post ->

oemdzi ::

Prvo je pri izbiri karakterja. Nekateri v hipu kliknejo kaj hočejo igrati, brez da se posvetujejo. Že to je zgrešeno. Da ne govorim potem o solerjih, mutcih, leaverjih ... izjemno nesramnih soigralcih


Res je, en whiner ponavadi celo ekipo znervira in cetudi je pred tem bila kaksna moznost za comeback jo unici. S

Po drugi strani se pa ne strinjam z tistimi ki jamrate o leaverjih, feederjih itd, ker nasprotna ekipa ima dolgorocno gledano enake pogoje in ce dejansko si boljsi od tega elota bos tudi napredoval. Ne se sedaj primerjat z parimi noobi na tvojem elotu, ker oni slej kot prej odletijo tam kamor spadajo, je pa res da vedno novi prihajajo ker na zacetku ce noobu uspe nekaj zaporednih zmag (seveda za katere ni sam zasluzen) lahko pride tudi za par sto elota visje kot je dejansko dober...

korenje3 ::



ene stvari je nemogoče carryat... blah na kerkol lane grem, vedno en faila. že 2 dni jungler faila, grem na mid in dobim to...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Rias Gremory ::

Je kar problem katarina z Mejai-jom in vsemi stacki.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

6151 ::

Pa še to ali se bodo po koncu sezone 2 resetirali ranked W/L ? V tem primeru grem sedaj rankede kot za stavo igrat :)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Jerry000 ::

Ciklamen je izjavil:

Jaz ne gledam na to kako se obnašajo, jaz gledam na stil igre in meni je super všeč ekipa M5. Če grdo govorijo proti drugim, ja, jebi ga, dobri so in si lahko tudi malo več privoščijo :)



Heh ne privoščijo, to ni to. Enostavno zame niso zmagovalci. Še respecta ne morjo dat. Jebeš team brez respecta do sotekmovalcev.

6151 je izjavil:

Pa še to ali se bodo po koncu sezone 2 resetirali ranked W/L ? V tem primeru grem sedaj rankede kot za stavo igrat :)



In zarad takih bo ELO še nižje šou

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

manniac ::

Mene pa zanima, kateri tank championi se vam zdijo najbolši?
In pa ali obstaja tank-ap mix chhampion?

Rias Gremory ::

manniac je izjavil:

Mene pa zanima, kateri tank championi se vam zdijo najbolši?
In pa ali obstaja tank-ap mix chhampion?

Dr. Mundo, Malphite (se ga lahko tudi igra na AP), Garen, AP Cho'Gath, Nasus, Amumu, Galio...

Pač probaj različne champione in različne builde.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

jazbec ::

volibear pa vladimir ;)

oemdzi ::

maokai tudi, ceprav ga je najboljse igrat kot pure tank

Jerry000 ::

Prodam Riot Nasus skin za 7€. Če kdo hoče pište na PM

Twixz ::

Ah ja, Quadra kill z Karthusovim ultijem. Pričakoval sem dejansko en kill, pa kar naenkrat quadra. So se spravili na dragona, lol. :D

oemdzi ::

zato kot karthus vedno wardam barona, ce ga nas noobish support ne

chrispy ::

kwa pa to dela amumu jungle :p
prvič ga igral pa res jako z njim špilat. se ga da še kako drugače kakor junglerja špilat? morda support?

še vprašanje kakšno mnenje mate o nautilusu. ga bom mrde kupu
se ga igra jungle, support? mrde še solo top?

manniac ::

chrispy je izjavil:

kwa pa to dela amumu jungle :p
prvič ga igral pa res jako z njim špilat. se ga da še kako drugače kakor junglerja špilat? morda support?

še vprašanje kakšno mnenje mate o nautilusu. ga bom mrde kupu
se ga igra jungle, support? mrde še solo top?


Jst, ga igram solo top ali support, res kul champion.

chrispy ::

ok
na ranked ponavadi igram blitzcrank supporta in ker se zadnje čase pogosto dogaja da mi ga bannajo ali pa že nasprotnik picka sem se odločil da bi rabil enega podobnega champa ki ima nekakšen pull. zato mi je nautilus padel v oči.

sicer pa je kdo tu kakšen ki bi bil pripravljen sprobat duo na ranked? po večini igram na ranked sam al pa s frendi (pri katerih mi gre na živcee da niso ravno najbolj zanesljivi in nakoncu za poraz krivijo vse možno, razen sebe.
moj elo je res low (700-800) sem pa tukaj po lastni krivdi ko sem pickal champe ko jih niti igrat nisem znal in nato pogosto nafeedal :@ tko da sem se do zdaj dvignil že is 300 elota hahaaha
če je kdo pripravljen naj mi piše na privat
lp
««
12 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
887106940 (905) Jerry000
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828330 (1649) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687853 (13595) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519578 (11648) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225886 (18821) Jst

Več podobnih tem