» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
3 / 42
»»

def0r ::

Ne mislim to offtank je ponavadi top:) Npr ktr bi bil dober proti tebi hmm... WW bi bil early zate simpl aampak kasneje bi izgubil, mogoce rumble bi od zacetka te ze lahko kar grozno napadal :)

St235 ::

M-XXXX je izjavil:

Glede vayne+ali
vayne se da lepo counter(at) z cait ali corkijem

Od cait je tudi ena izmed OP herojev. Pojdi ti s katerim koli AP-jem 1v1, oba imata top iteme, ki jih dobiš naprimer z denarjem, ki ti jih prinese 10 killov ter 100 minionov. Se mi je zdelo... Pjdi z corkijem proti gravesu (isto killov), pojdi z ashe proti gravesu ali pa caitlin... Ali pa kakšen udry... Enostavno je ne fer, z določini heroji pod istimi pogoji ne moreš naredit praktično nič...

Saj je praktično polno teh primerov. Seveda se najde heroj, ki coutra določene... Vendar nekega heroja coutra 90% ostalih, v nekem primeru pa samo 10% herojev...


Its a feature, not a bug bi se temu reklo. Nekateri charactrji so pač dobri v 1vs1, niso pa zato OP. LOL je pač igra 5vs5 in vsak lik ima svoje prednosti in slabosti. to, da prevladujejo 1vs1 je pač njihova lastnost. TO je isto kot bi jamral, da je soraka OP ker boljše heala kot Rumble.

M-XXXX ::

To je bil zgolj primer... Dva DPS-ja bi mogla biti načelno kar tam tam, primer Miss fortune ter Graves... Tisti, ki zmaga 1v1 bo zelo verjetno, tudi v teamfightu več prispeval...

Arnidus ::

Uzemeš tistga k se najbolj dopolnjuje z ekipo. 1on1 ni fore, fora je ko pride do teamfighta oz. ganka. Drgač pa ja, rumble mi je enkrat kr prijetno zagrenil 20minut življenja na topu, ko sem igrau teemota. But still.. won that game. Čaku sm na ganke in ga prcu, ko se je rdeč svetu :D TO je pač en primer. Je pa teemo epic counter za akali in irelio na topu. Pa proti kakmu Wuju in Riven bi tut po moje šlo. Še nism naletu. Sicer pa igrat teemota se da, ko si na 1400+- ratinga, zdej k sm tle kjer sm, nimam kej več iskat z njim, ker bodmo realni.. late game je konkretno useless ko pride do teamfightov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arnidus ()

St235 ::

M-XXXX je izjavil:

To je bil zgolj primer... Dva DPS-ja bi mogla biti načelno kar tam tam, primer Miss fortune ter Graves... Tisti, ki zmaga 1v1 bo zelo verjetno, tudi v teamfightu več prispeval...


Niti približno ni res. Vsak lik ima 5 skillov, ki v različnih situacijah različno koristijo. Miss fortune ima napriver aoe slow in pa ulti, ki je idelen za nasprtnike na kupu. Graves ima večji survivability in single target damage in mobility. Nekako logično, da ena na ena prevlada.

Prej kot dojameš, da je lol 5vs5 prej ti je jasno, da poasmezen heroj ne more bit ne vem kako op. Pač od situacije do situacije. Tudi niso vsi heroji enako dobri v end game, pa ranked in casual so tudi razlike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Ciklamen ::

Kaj difficulty sploh pove? Nikako ne moram pogruntat :D

Gledam malo Nasus / Nautilus, kako se vam zdita? Nisem še imel možnosti probat enega ali drugega, mogoče kak drug champ? :D Gledam pa predvsem dmg in spell power
- End of the Post ->

Guzzy ::

Pri nautilusu boš našel soliden dmg in ogromno ccja, pri nasusu pa dober dmg in nekaj ccja.

Ciklamen ::

cc? Nisem jaz toliko v tem špilu da bi vedel kakšne vse okrajšave so :P A veš kaj je Difficulty?
- End of the Post ->

6151 ::

Crowd control

Predlagam pa ti da poskusiš Fizza, z malo vaje in imaš tak burst dmg :)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Ciklamen ::

Gledam predvsem za potem, ko bom prešaltal na ranked :) Sedaj že malo vem sem pa tja kak dmg kateri nardi, seveda bi pa mi lahko že kdo povedal kaj je Difficulty? :D
- End of the Post ->

Guzzy ::

Če misliš tisti vijoličen bar ko piše Difficulty zraven, tisto pomeni koliko je champ zahteven za igrat (mislim da to bolj velja za nove igralce) in kako lahko se ga je naučit.

subby ::

Guzzy je izjavil:

pri nasusu pa dober dmg in nekaj ccja.

samo najmočnejši slow v igri...
edit: pa ne pozabi, da njegov E ne dela samo damage, ampak tudi zbije armor

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

Freaxx ::

Jez teemota vedno na AD crit igram al pa neki megic dmg

Guzzy ::

subby je izjavil:

Guzzy je izjavil:

pri nasusu pa dober dmg in nekaj ccja.

samo najmočnejši slow v igri...
edit: pa ne pozabi, da njegov E ne dela samo damage, ampak tudi zbije armor


Ja, ampak če to primerjamo z nautilusom, je to nekaj ccja

def0r ::

Vsak ima svoje ce primerjas Nasus in Nautilus :) Nauti je boljsi low mid game, Nasus pa boljsi late game ce se nafarma.

Freaxx ::

ma če ma nasus dobr early game, lahka 2 hitta folk v pozni igri ;)

def0r ::

Jah mogoce :P Samo nikoli nima tako dobrega early ker ima prevec counterjev top :)

Ciklamen ::

Nasus, Nautilus ali Fizz? :D Decisions decisions.

Btw a še komu nekaj jebe s temi XP/IP? Včeraj sem kupil IP booster za 1 dan, pa mi za včeraj napiše da več ne morem dobit, IP/XP, igram še danes malo pa mi sedaj spet noče več IP/XP dat in moram do jutri do 1st win of the day počakat :/
- End of the Post ->

def0r ::

Fizz :) Nauci se timat njegov untargetable move da dodgas cc :)

subby ::

@Ciklamen: IP boost si stran vrgel na igrah z boti, ki imajo omejen IP reward. Raje bi šel normal igrat pa bi dobil več ipja, kljub porazom.

Freaxx ::

Igranje proti botom je za vajo, pomen igre je v PvPju. Zato dobiš tudi manj IPja in XPja.

shadowfax ::

Mogoče kdo ve kako se ''znebiti'' http errorja? Poskušal vse z firewallom, antivirusnim pa še vedno ne gre... Hvala

PiyoniR ::

Pozdravljeni !

Vse igralce igre League of Legends vabimo, da se nam pridružite na tekmovanju za denarno nagrado 1250 $ za West in 1250 $ za East&Nordic 5 na 5.

Tekmovanje bo potekalo online na spletni strani: http://clanbase.ggl.com/.

Prijave so odprte še do 29. Aprila 2012, zato pohitite!

EU West: - http://clanbase.ggl.com/news_league.php...
EU East & Nordic: - http://clanbase.ggl.com/news_league.php...

Kontakt na: piyonir@clanbase.com oz. na Cup forum - Forum pokala

Lp, PiyoniR
.: Be like mE :.

Rias Gremory ::

@shadowfax
Tak problem sem imel tudi jaz teden nazaj. Odstrani Internet Explorer in namesti najnovejšega.

Mimogrede napišite username tisti, ki ste na East da gremo kakšen game. 8-)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Ciklamen ::

Appolloo :D
- End of the Post ->

Rias Gremory ::

Te dodam ko končam game. :)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Rias Gremory ::

OMFG, kere neumne noobe sem dubu. ;(

Ciklamen kolk si level?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Ciklamen ::

am, 21, počasi lezem na 22 :P Ne igram tako dosti, bolj za zabavo :D Da kakšnega noobčka včasih malo razjezim ko ga zownam :P
- End of the Post ->

m0f0x ::

Dota 2 > lol. 8-)

Imam pa 2 lvl 30 acc na lol. NA in EU West. Lahko me dodate - m0f0x. Še vedno igram for fun :)

def0r ::

X-gen odvisno za koga:p Tisti ki radi igramo casualy bo LoL vedno boljsi :) Competitive me nic ne mika, shoping system in interface outdated se iz dota 1 mi gre pa tudi malce na zivce:)

shadowfax ::

@LinksysOne: hvala za nasvet, naložil IE 9 (prej 8) pa tudi to ni pomagalo. Drugače uporabljam chrome in mozillo. Če se še kdo česa spomni bom hvaležen.

Rias Gremory ::

Skoraj ni mogoče. ;((
Si dal prej dol IE8 tako:
1. Exit all programs.
2. Click Start and then click Control Panel.
3. Click Programs and Features.
3. In the Task pane, click Turn Windows features on or off.
4. In the list of windows features, click to clear the check box next to Internet Explorer 8.
5. In the window that opens, click Yes in response to the warning message.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

6151 ::

proxy še poskusi

Drugače pa če še kdo igra na west naj pove :)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

shadowfax ::

@LinksysOne: naredil po tvojih navodilih pa še vedno isto. Sprobal že toliko stvari, da se mi ne da več. Hvala za nasvete in uspešno igranje;)

Guzzy ::

oemdzi ::

lol :D

spilam tudi sam vcasih tud cele dneve potem pa 3 mesce nic, ker me razjezijo mentalno omejeni teammateji ki jih kar dostikrat dobim. Se bolj me pa zivcirajo otroc k samo whinajo ...

korenje3 ::

no ja tko je... jaz 90% iger zmagam na mid, ampak zgubimo igro. tako recimo ne morem zmagat z 20:5 rezutatom...

vse se je začelo, ko sem dobil 9 zaporednih iger 4vs5. tako padel iz 1700 na 1500 elo... potem je šlo pa samo še navzdol. pa ni važn kje igraš, vedno nekdo faila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

oemdzi ::

last2pick pa ze 1. sekundo napise solotop talon in na koncu se mu res vsi prilagodimo, da je ne bo trollal, pa 0/8/? score spusti in po moznosti se leava (sj ne ves al je to plus al minus) Imam zivce tudi za slabe soigralce dokler vidim da se trudijo in igrajo normalno, ne pa ko konj ze 6. na isto finto crkne, se bolj me pa razpizdi kak whiner, ki unici odnos cele ekipe in ekipa ki se spre med sabo ima res minimalne moznosti za zmago ...

Guzzy ::

Se strinjam, rabiš kar nekaj energije preden skočiš v solo queue ^^
Drugač pa najboljše si poiskat en dober ranked team in pol igraste ko vas je 5.

oemdzi ::

Rias Gremory ::

:))
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

shadowfax ::

Sem vse zbrisal in na novo inštaliral LOL zaenkrat deluje. Sem pa šele lvl 5. Igram na west serverju, me ni težko prepoznat;)

Ciklamen ::

:D Dobra oemdzi :D

Drugače pa ful sovražim karhusa s tem kurcom :P
- End of the Post ->

Rias Gremory ::

Je še komu "zaštekalo"?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

oemdzi ::

ja meni, samo men skos mece zdj ze 2 rankeda, sam verjetno je amis kriv

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

korenje3 ::

kere kletvice naveč uporabljate v igri?

moje so:
uninstall
briandead
brain damaged
brain lag
retarded
you play worse than AI on easy mode

Ciklamen ::

Jao bože mili izjavljam vse mogoče ko začnemo izgubljat zaradi leaverjev/retardov..
- End of the Post ->

oemdzi ::

Jaz bolj z dejanji reagiram, kot soraka ga vec ne healam pa ce je edini preziveli ko ga chasajo jst pa imam se full hp in mam se shurvelva reviere pocakam da crkne pol pa se pohealam tist 1 hp pa turbo prtisnem pol pa se krohotam ko ga gledam ko izliva zolc v chat :))


zadnje case mi najedajo last2pick pa pise: I mid or I feed

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Rias Gremory ::

Leaverji pa retardi so največja kuga v LoLu. ;(
Bolj na začetku ko naši niso hotli se predat sem lepo si kupil boots of mobility pa shurelyo in sem šu do nasprotnikove baze se fentat. :D
Zdaj grem pa ponavadi lepo afk ker se mi ne da trudit zaradi leaverjev in retardov.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Good Guy ::

Največji problem LoL-a je ta da folk ne zna igrat vseh herojev(ad,support,mid,top,jungle)... Se joinam v soloQ, fuk tkoj ene 3 napišejo jungler.. pol se začne prcanje, troll pick, in trollanje v igri..
««
3 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
887106431 (396) Jerry000
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828294 (1613) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687750 (13492) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519534 (11604) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225869 (18804) Jst

Več podobnih tem