» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
4 / 42
»»

Rias Gremory ::

Lih to je problem. Pa folk gre prvič champione na 5vs5 namest da bi šu prot botom. ;((
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

def0r ::

Rias Gremory je izjavil:

Lih to je problem. Pa folk gre prvič champione na 5vs5 namest da bi šu prot botom. ;((

Ce pogledas skille ni ravno problem, meni e tudi ne da proti botom igrat. Edino si preberem kaj skilli vnaprej naredijo, tako ali tako kaksnih invoacij pri championih tako da ni tezko skille pogruntat in kako igrat z njim:D

Rias Gremory ::

Ja lahko greš to vendar je ponavadi potem priporočljivo da imaš na netu odprt kakšen dober guide za chaimpona ki ga igraš.

Mimogrede, še kakšen username na eastu ali pa westu? Na eastu sem lvl 30 (še nobene ranked igre odigrane) in westu sem lvl 8.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Če bi taki retardi, ki leavajo ali pa izgubljajo igro dejansko izgubljali level problemov ne bi bilo, ker te sistem ne bi nikoli dal z njimi igrat.

oemdzi ::

Good Guy je izjavil:

Največji problem LoL-a je ta da folk ne zna igrat vseh herojev(ad,support,mid,top,jungle)... Se joinam v soloQ, fuk tkoj ene 3 napišejo jungler.. pol se začne prcanje, troll pick, in trollanje v igri..


Ja samo pol je se fora da v resnici tud noben junglat ne zna in igra glih tko kot single player, prvi gank v 15 minuti nardi glih tko, kot da jim bi napisal kje pa kdaj ... Pol ga se v junglu zaloti jungler pa je gg


Sam nimam problemov ce je kdo poownan zarad tega ker je nasprotnik boljsi skill, me pa moti ce je poownan zarad svojega ega, ker eni pac ne znajo pasivno odigrat ampak grejo z glavo skozi zid ze 10ic pa se nic ne naucijo ...

TehDucky ::

Lvl 30-800 winov Server: East Nick: TehDucky Samo cajta za špilat ni več tolko kot včasih... glede telih trollov, leaverji so mi žalost, ker zafukajo igro 9 folka, medtem ko retardi so pa pač osebki, k nebi smel igrat LoLa...
Sicer igram LoL malo več kot eno leto, pa sem dal že veliko obdobij čez, prvi champion, ki sem ga igral je bila tristana in kljub temu da je bila zelo slaba in se je težko z njo kaj pametnega naredilo, sem jo igral zelo dolgo, potem pa sem še ostale začel probavat pa sem videl, da sploh ni dobra. Potem sem začel igrati offtanke, mordekaiser/mundo. Pa karthusa sem kupil pri nekem lvl 15 ker sem vedno umrl od njegovega ulta pa sem skoz rage-al zaradi njega. Nato so prišli supporti pri okoli 500 winih. Takrat sem imel približno 3 ekipe s 4-5 igralci in so mene vedno vabili če bom njihov support, potem me je en frend "zafukal" in je on začel supporte jaz pa sem moral igrati junglerje ali pa solo top in od takrat so se mi junglerji zamerili. Sedaj pa igram AD carry (graves) in pa kolega z imba agressive janno. Pa imava vse game do zdej zmagane, ponavadi imam score na koncu 10/1, 15/2, 20/3 tako nekako.

Se pa odločam za nakup novega 6300 ip championa. Kupil bom Varusa, ostane mi pa še dovolj Ip za Vladimirja ali pa Fizza. Kolega pravi, da bi bil bolj vesel če vidi vladimirja v ekipi. Sam pa imam problem s tem ker ne vem kolko je Vladimir zabaven, namreč njegovi skilli so zame preveč lahki oz. straight forward. Medtem ko fizz je pa veliko bolj zabaven, ampak mi dela težavo to da je melee champ in je težje farmat z njim v prvih 5-10minutah. Z Graves imam povrečno okoli 180 minionov tam v 25-28minuti.

6151 ::

Kar gre farmat lepo z fizzom, ko learnaš W. Je pa tako da če ni dobrega začetka nebo kaj late game- pri okoli lvl 3 ko so že vsi skilli gor je treba narediti kill, in je mid zmaga.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

vorantz ::

Meni ni jasno zakaj tko resno jemljete vse skupi :|

Včeri sm si naložu to reč, da malo sprobam (me je potegnlo pa sm igral cel dan :( )
V prvih 5 bitkah proti AI begginer se mi je ene par folka pizdlo OMG NUB $#P(&#$="#(%=("#$=%(#$
Ja pizda če sm komi začel in še ne štekam vsega...pa sploh mi ni jasno kaj gre tak folk igrat begginer
Res odbijajoče

oemdzi ::

Ejga jst sm pol leta igral prot botom, tko obcasno po malo in mi je bilo zabavno, potem se nedaljeval normalno in sem se skos zabaval tud ce smo pusili, samo po nekem casu ko prides do nekega levela te pa zacne motit ko vidis mentalne omejence, ki unicujejo cel gameplay, ker 45min ni glih tok mal ce si ujet z enem psihopatu z napoleonovim kompleksom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Ciklamen ::

vorantz taki, ki te zmerjajo na beginnerju, jih kar ignoriraj, ti so ponavadi še večji njabi kot si morda ti. Na intermediate je druga zgodba, ker so tudi boti primerno težji (seveda niso tako, če imaš ob sebi ekipo ki ve kaj dela).
- End of the Post ->

TehDucky ::

Proti botom mi je čisto vseeno kakšen noob si, ker grem igrat ponavadi samo first win, če slučajno zmanjka časa pač tistih 20min vržem v first win, ker sem ziher za zmago, pač itak zmer pocarrijam te bot gejme :p Sicer pa si na netu poglej kakšne osnove, lahko pa tudi mene dodaš pa ti razložim kej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

oemdzi ::

proti botom sploh na beginner lahko 1vs5 zmagas

A mi kdo razlozi logiko ranked izbiranja ? Jaz si predstavljam da kot first2pick izberes champa ki lahko igra cimvec pozicij, da te ne morejo easy counterpickat ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

TehDucky ::

Pri ranked je tako, da izbereš čimprej "op" champe, pač recimo da vzameš kakšnega takega, ki je zadnje čase popularen, pa da velik naredi za ekipo. Recimo shen odkar je buffan, je ban or pick, in tega se splača čimprej pickat. Pa razne dobre morgane, vayne itd. Tudi dobre riven ti zjebajo cel game lahko. Pač ad carrije nekako shutdownaš z CC ali pa z exhaust, medtem ko tanky dps ali pa offtanke je pa veliko težje.

Good Guy ::

jah za vsakega heroja je tudi counter pick

shadowfax ::

Eno verjetno neumno vprašanje, v čem je smisel kupovanja championov, če lahko vsak teden igraš z novimi free? Btw. me zanima, če ste kaj kupovali RP?

6151 ::

Jaz jih kupujem, če mi, ko so f2p, "ležijo" da jih potem še naprej igram. Za RP pa vsak mesec dam na stran 5€, kupim pa (RP) precej manj, večinoma ko so akcije, imam še zaloge ;). Kupujem pa le skine, bundlov, rune pagov, champov pa ne.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Good Guy ::

shadowfax je izjavil:

Eno verjetno neumno vprašanje, v čem je smisel kupovanja championov, če lahko vsak teden igraš z novimi free? Btw. me zanima, če ste kaj kupovali RP?


smisel tega je da lahko tega champa igraš kadarkoli, ne samo ob free2play dnevih...

Rias Gremory ::

@shadowfax
In vem, da rabiš za ranked igre še se ne motim 16 champov vključno z tistimi, ki so zastonj.

Mimogrede, naslednji teden pride Varus kolikor vem.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

oemdzi ::

Kaj so z mojega ryza naredil :( Sicer je se vedno playable, samo skill kombinacije so sle k vragu, ko sm jim spucal QEQWQRQ... burst 100% HP v nekaj sekundah >:D

sicer si je se kdo prilagajal tipke ? Jaz ze kar nekaj casa spilam na QWE in namesto R imam space, skill1: D in skill2: R , je veliko bolj prirocno ker imas vse 4 champskile pod prsti in se je nemogoce zmotit, oziroma je hitrejse.

def0r ::

QEQ kombinacija? Se ne obrne dovolj hitro :D Optimalna bo vedno Q W E Q pac za poknje z ultijam pa kakor hoces ker dobis zdaj speed:) Ryze je v dmg rahlo mocnejsi v late samo tudi squishier. Pac saj tudi ideja tanky maga je malce faljena.

korenje3 ::

shadowfax je izjavil:

Eno verjetno neumno vprašanje, v čem je smisel kupovanja championov, če lahko vsak teden igraš z novimi free? Btw. me zanima, če ste kaj kupovali RP?


jaz igram samo z ene štirimi. zato ker je bolje biti zelo dober v štirih, kot slab z vsakim. enega se lahko naučiš do te mere, da veš svoje limite, koliko škode lahko dobiš, kdaj se moraš umaknit ipd...

TehDucky ::

Jah žalostno mi je da so ga nerfali, resda je bil op, ampak meni je bil prav všeč na tak način kot se ga je igralo.

Pa zgoraj ko sem pisal ali bi kupil Fizza ali Vladimirja, mi je frendica rekla, da bi rada vidla da kupim Cassiopeo, pa sem jo. Sem šel probati proti botom za foro, pa pentakill proti njimi. Mi je blo kar zanimivo, ponavadi niti botov toliko ne ownam, edino kar se imam še za navadit z njo, da malo bolje ciljam z njenim Q spellom. Drugače pa fun character.

korenje3 ::

ryza niso nerfal, še večji damage dela. prej E ni dobil dodatni damage od mane, sedaj ga dobi. torej skupno od vseh q,w,e dobi večji damage.

def0r je izjavil:

QEQ kombinacija? Se ne obrne dovolj hitro :D Optimalna bo vedno Q W E Q pac za poknje z ultijam pa kakor hoces ker dobis zdaj speed:) Ryze je v dmg rahlo mocnejsi v late samo tudi squishier. Pac saj tudi ideja tanky maga je malce faljena.


sedej je build tak, da imaš banshee veil, warmog, in frozen heart. s tem da delaš še vedno 530 damage samo z Q. In če to ni tankish, potem ne vem kaj je :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

TehDucky ::

Uf, no sem šel še enkrat preverit, pa se opravičujem :P

Res sem mislil da zaradi mana ratio nerfa na Q pa W, da je slabši. Zakaj pa warmogs armor na ryzu ? Kaj pa če nardiš Rod of Ages ?

oemdzi ::

Glede obracanja si prej pocakal tisto sekundo med teamfightu, 1v1 si pa itak uporabil najhitrejsi burst. Zakaj se meni zdi zdaj slabsi ? Prej z spellvampom pa neprekinjeni dolgi kombinaciji si ga skoraj lahko tankal ... Zdaj je precej bolj weak ce te focusajo, sem z njim najvec preigral in mi je bil prej bolj vsec.

Rias Gremory ::

Ali še komu bistveno bistveno bolj laga na west serverju kot pa na east?
Zdaj sem moral med igro približno 3- krat se še enkrat povezat da je blo kakšno minuto v redu potem mi pa ping iz 30/40 poskoči na 300-400. ;(;(
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

TehDucky ::

Samo na Eastu špilam, tako da ti ne znam pomagam, tukej ni nobenega štekanja.

Rias Gremory ::

No saj to. Na eastu skoraj nikoli nimam laga ampak je pa veliko noobov. Na westu je pa obratno. ;(
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

korenje3 ::

take so igre na low elo:



TehDucky je izjavil:

Uf, no sem šel še enkrat preverit, pa se opravičujem :P

Res sem mislil da zaradi mana ratio nerfa na Q pa W, da je slabši. Zakaj pa warmogs armor na ryzu ? Kaj pa če nardiš Rod of Ages ?


jasno rod of ages + warmog. da večje možnosti za preživetje v end game, ko dela njihov ad carry 500 damage/hit. tko da z warmogom lahko 1vs1 ubiješ ad carry. tako imaš na končem buildu 4000 mane in 4000 healtha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

TehDucky ::

Sem pogledal tvoj račun pa vidim, da ti kar gre z Ryzekom sedaj ;) Sicer te pa imam že dodanega pod frende. Se spovnim ko si vedno rinil s singed na top ;)

korenje3 ::

TehDucky je izjavil:

Sem pogledal tvoj račun pa vidim, da ti kar gre z Ryzekom sedaj ;) Sicer te pa imam že dodanega pod frende. Se spovnim ko si vedno rinil s singed na top ;)


hja singed je bil dober, dokler niso dodal teh novih herojev... tko da se privajam na ryzeta... po novem mam cca 10:3 kill death ratio

Rias Gremory ::

Ali še kdo igra Teemota na AD?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Ciklamen ::

Lihkar gledal tvoj špil, Yi vam je lepo pucal nasprotnike (no saj tud ti si jih) :D
- End of the Post ->

Freaxx ::

teemota jest še vedno igram AD, od samega nakupa konec leta 2009 :D

Good Guy ::

Freaxx je izjavil:

teemota jest še vedno igram AD, od samega nakupa konec leta 2009 :D


Teemo ap je OP. Njegove gobice po celi mapi so pravi strup :))

vorantz ::

Uf...zej pa je bla bitka
En AFK, drugi rage quit po 4 minutah...3vs5
Sicer proti AI tko, da smo uspeli zmagat

TehDucky ::

Važno da ste zmagal, pa da sta bla reportana na koncu ;)

Rias Gremory ::

:)):)):))
Rage quit proti botom? :))
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Freaxx ::

teemo ap je dober če ima ekipa carrija, ker na koncu se na mene zanašajo da imam dmg in če sm ap je to bolj nek support...

vorantz ::

Rias Gremory je izjavil:

:)):)):))
Rage quit proti botom? :))


Je precej nafutral bote, drugi se začne dret na njega in kmalu po tem je šou :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

oemdzi ::

Kok se mi rado dogaja win, loose, win, loose ... :D



Vcasih ne morem verjet kaj zgubimo, jaz z maotu vedno tankam pa se skos najde kak debil k zacne fajt v takem spotu da nas skor vse zatolcejo in koncajo, pa ceprav smo OP, sam zgleda da takrat vecini lasten ego udari v glavo pa se sami pokoncajo

edit: evo se link k slike neki strajkajo


1300 elo pa se zmer najdes prave "bisere", nevem al kupijo acc al kako

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

def0r ::

Ali pa uporabljas championa ki je relativno neuoparen mid/late game :p

dolenc ::

Lahk še mene doda kdo, bi bil za kako ne-polsko ekipo, kjer se vsi predajo če smo 1 kill v zaostanku :D

Sem pa lvl24, počasi lezem gor, običajno špilam poppy(AP) ali pa yi-ja, gre pa tudi kaj drugega :)

Nick je Dolenc090

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

Rias Gremory ::

Na eastu ali na westu?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

dolenc ::

East

Mislem da je blo takrat rečeno, da enkrat lahko zamenjaš, v kolikor vas je več na westu, bi znal bit da je še opcija :)

Rias Gremory ::

Okej, te bom zdaj dodal.

Mimogrede, danes je izšel Varus! 8-)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

oemdzi ::

En noob ga je ze igral na ranked, cela njegova ekipa je zahtevala report :))

Ciklamen ::

Sedaj jih je že ogromno, skoraj v vsaki ekipi eden :D
- End of the Post ->

def0r ::

oemdzi je izjavil:

En noob ga je ze igral na ranked, cela njegova ekipa je zahtevala report :))

LoL? Why that, njegovi abilitiji so borderline OP ce ne OP. Nekako lahko prevec damage naredi v kratkem casu s pomocjo W passiva in drugih skillov:) AD ranged je AD ranged moras vecinoma vse podobno igrat tako da ce nekdo enega novega poskusi ni ravno issue tudi v ranked:p

6151 ::

Zabaven za igrat, čeprav je potrebno nekaj vaje. Pa v teamfightih ni ravno uporaben če sovražniki niso skupaj, ima pa op teamfight passive.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB
««
4 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
885104838 (1415) Ijus
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828128 (1447) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687430 (13172) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519420 (11490) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225713 (18648) Jst

Več podobnih tem