» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
17 / 42
»»

kriko07 ::

Seveda je odvisno vse od ekipe,
AFK
Leavanje
Trollanje...

Setsuno ::

kriko07 je izjavil:

Seveda je odvisno vse od ekipe,
AFK
Leavanje
Trollanje...


če si bolši od nasprotnika boš čez čaš napredvou morš vedt tud če je cela tvoja ekipa slaba je še vedno 5 slabih nasprotnikou vaših pa sam 4

Guzzy ::

Na začetku maš 10 placement iger, in od teh ranked iger je potem odvisen tvoj elo. Pri teh placement matchih se elo ne kaže, gre gor pa dol tudi po 50 elota, v glavnem dosti.

St235 ::

kriko07 je izjavil:

Seveda je odvisno vse od ekipe,
AFK
Leavanje
Trollanje...


Naj uganem, elo pod 1000?

celada ::

AFK, trollanje in leavanje maš tut na 1700 elo je le precej manj pogosto. No afk in levanje sta trollanje maš pa praktično povsod :D

St235 ::

Ja, sam folk pri 1700 ELO ne išče krivde za svoj rezultat v AFK, toralanju itd.

Setsuno ::

Trenutno igram na 1900 elo in je več trolov kot v 1700 tak da to ni res

Twixz ::

Jst sm v 990 ELO. Zakaj? Ker sem v 95% iger dobil team, v katerem je vsak callal svoj lane in sem jaz, kot last pick, moral pickati supporta. Kar ni problem. Problem je bil, da je bil first in second pick top/mid.

Poldi112 ::

In to misliš, da se dogaja samo tebi? Mogoče tisti, ki imajo visok elo, poznajo pot iz take situacije?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

St235 ::

Setsuno je izjavil:

Trenutno igram na 1900 elo in je več trolov kot v 1700 tak da to ni res


kaj ni res? da si prišel do dobrega elo na podlagi dobre igre, ne glede na to kolikokrat si nabasal na trole?

Jerry000 ::

Twixz je izjavil:

Jst sm v 990 ELO. Zakaj? Ker sem v 95% iger dobil team, v katerem je vsak callal svoj lane in sem jaz, kot last pick, moral pickati supporta. Kar ni problem. Problem je bil, da je bil first in second pick top/mid.




Enako tukaj...le da 700 elo. Prisiljen sem support vzet, ker ko dam predlog za kak mid ali ADC mi rečejo, "you are last pick". Tako da mi gre elo sam še navzdol

6151 ::

Jerry000 je izjavil:

Enako tukaj...le da 700 elo. Prisiljen sem support vzet, ker ko dam predlog za kak mid ali ADC mi rečejo, "you are last pick". Tako da mi gre elo sam še navzdol


Pojdi solo in ne duo, pa neboš zadnji pick
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

M-XXXX ::

Jerry000 je izjavil:

Twixz je izjavil:

Jst sm v 990 ELO. Zakaj? Ker sem v 95% iger dobil team, v katerem je vsak callal svoj lane in sem jaz, kot last pick, moral pickati supporta. Kar ni problem. Problem je bil, da je bil first in second pick top/mid.




Enako tukaj...le da 700 elo. Prisiljen sem support vzet, ker ko dam predlog za kak mid ali ADC mi rečejo, "you are last pick". Tako da mi gre elo sam še navzdol

A daj no daj. Ravno dva dni nazaj sva s kolegom igrala 2 supporta na botu. On Blitz, jaz pa nidelee. On je imel ene 5:0, jaz pa 13:1 ali pa 12:2 nekaj takega... Važno, da se zabavaš med igranjem, da ne omenjam če si elo 700 so igre tako ali tako enostavne, da lahko zmagate s 5 supporti :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

koyotee ::

ne ko mas v teamu nooba z 0/15
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

6151 ::

Večja možnost je da dobiš noobe v nasprotnem teamu.

This is Why You're Stuck in "ELO Hell"
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Jerry000 ::

6151 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Enako tukaj...le da 700 elo. Prisiljen sem support vzet, ker ko dam predlog za kak mid ali ADC mi rečejo, "you are last pick". Tako da mi gre elo sam še navzdol


Pojdi solo in ne duo, pa neboš zadnji pick



Igram solo...

6151 ::

Nemogoče, da si vedno zadnji pick. Zadnji pick pomeni najmanjši current elo v ekipi, zato je tam slabši duo premade, če pa med njima ni velike razlike, sta zadnji in predzadnji pick.
Če igraš solo, imaš 60% možnosti, da si drugi oz tretji pick
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

M-XXXX ::

koyotee je izjavil:

ne ko mas v teamu nooba z 0/15

Še toliko lažje. Heroje z 0:10 se enostavno ignorira, ker navrže ravno toliko denarja kot en minion...

celada ::

Meni je zanimivo koliko ljudi na nizkem elotu neve, da support odloča bot lane ne pa adc. Adc je bitch role in dela to kar mu support pravi. Support določa kdaj se engaga, mora zonat enemy adc in support in nasploh določa celotno dinamiko bot lana, da ne omenjam, da je to eden od rolov, ki zahteva največji map awareness (top tri so jungler, mid lane in support ) tako, da če igrate support in zgubljate igro je velik faktor na vas samih.

M-XXXX ::

celada je izjavil:

Meni je zanimivo koliko ljudi na nizkem elotu neve, da support odloča bot lane ne pa adc. Adc je bitch role in dela to kar mu support pravi. Support določa kdaj se engaga, mora zonat enemy adc in support in nasploh določa celotno dinamiko bot lana, da ne omenjam, da je to eden od rolov, ki zahteva največji map awareness (top tri so jungler, mid lane in support ) tako, da če igrate support in zgubljate igro je velik faktor na vas samih.

Heh, če igrata dva dobra in uigrana ni support ne odloča, ampak oba delata isto, engagata v istem času, in če pride do take situacije lahko tudi ADC engaga in se mu nato suport pridruži. Je pa res, da se je potrebno s supportom ujet...

Jerry000 ::

celada je izjavil:

Meni je zanimivo koliko ljudi na nizkem elotu neve, da support odloča bot lane ne pa adc. Adc je bitch role in dela to kar mu support pravi. Support določa kdaj se engaga, mora zonat enemy adc in support in nasploh določa celotno dinamiko bot lana, da ne omenjam, da je to eden od rolov, ki zahteva največji map awareness (top tri so jungler, mid lane in support ) tako, da če igrate support in zgubljate igro je velik faktor na vas samih.



Wardam vedno na 2 mestih če ne na 3h. Igram Alita, vedno healam, ampak kurc pomaga če pa adc rine k nasprotnikom, js grem za njim in ga rešim sam 2x lahko, pol je pa velik CD in on še vedn rine = feed bot lane. Js grem vedn pred adc da ga varujem, se zavedam...ampak mi ne pomaga če je adc idiot. A js kej narobe delam?

m0f0x ::

Jaz pa opažam, da je dostikrat premade first pick in last pick. In ta last pick je ponavadi dostikrat pravi noob, če že ne oba :) Včerajšnji primer... First pick Ez, last pick Nidalee. Če ne bi bil top, mid in jungler dobri (zmagali svoj lane, gankanje) bi izgubili, ker sta feedala :)

celada ::

M-XXXX je izjavil:

celada je izjavil:

Meni je zanimivo koliko ljudi na nizkem elotu neve, da support odloča bot lane ne pa adc. Adc je bitch role in dela to kar mu support pravi. Support določa kdaj se engaga, mora zonat enemy adc in support in nasploh določa celotno dinamiko bot lana, da ne omenjam, da je to eden od rolov, ki zahteva največji map awareness (top tri so jungler, mid lane in support ) tako, da če igrate support in zgubljate igro je velik faktor na vas samih.

Heh, če igrata dva dobra in uigrana ni support ne odloča, ampak oba delata isto, engagata v istem času, in če pride do take situacije lahko tudi ADC engaga in se mu nato suport pridruži. Je pa res, da se je potrebno s supportom ujet...


V solo q srečno, da boš tako uigran. Rabiš imeti voice comm v večini primerov za tako stopnjo uigranosti. Načeloma pa zakaj support določa kdaj se engagment začne je zato ker je support edini, ki prinese kakeršen koli cc na lane in ko vidiš, da je enemy spokan dovolj in cc je na adcju da skoči v fight. Seveda če je le ta slep bo kill zgubljen je pa še vedno prisiljen enemy adc da se odstrani z lana.

Jerry000 je izjavil:

celada je izjavil:

Meni je zanimivo koliko ljudi na nizkem elotu neve, da support odloča bot lane ne pa adc. Adc je bitch role in dela to kar mu support pravi. Support določa kdaj se engaga, mora zonat enemy adc in support in nasploh določa celotno dinamiko bot lana, da ne omenjam, da je to eden od rolov, ki zahteva največji map awareness (top tri so jungler, mid lane in support ) tako, da če igrate support in zgubljate igro je velik faktor na vas samih.



Wardam vedno na 2 mestih če ne na 3h. Igram Alita, vedno healam, ampak kurc pomaga če pa adc rine k nasprotnikom, js grem za njim in ga rešim sam 2x lahko, pol je pa velik CD in on še vedn rine = feed bot lane. Js grem vedn pred adc da ga varujem, se zavedam...ampak mi ne pomaga če je adc idiot. A js kej narobe delam?


Če ga igraš tako:



Potem delaš vse narobe.

:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: celada ()

Jerry000 ::

hahaha dobr posnetk:D. Ne igram ga tako, tudi kombo imam raje q+w. Prvo stunam, grem pred njega in ga nazaj pushnem k adc da ga pospravi

Twixz ::

Kaj ko bi nardil en Slo-Tech team? Da se zližemo iz tega ELO-pekla? :)
Men je vseen kaj igram, samo da vem da tisti ki igra z mano zna trade-at (da ga ne morjo countrat) in da zna igrat svoj lane. :)

korenje3 ::

20€ na igro.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

St235 ::

A tolk plačaš?

Jerry000 ::

St235 je izjavil:

A tolk plačaš?


xD

Bananovec ::

Kake kvasite tu eni "wnb" playerji. Sam zato, ker je nekaj ustaljena praksa, še ne pomeni, da je pravilo. In zaradi tega izgubite.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

celada ::

Meta je meta zato, ker se je izkazala v večini primerov kot najbolj effective in nič drugega. Sej greš še vedno lahko dunk lane bot (jarvan IV + maokai/leona bot naprimer) toda ne biti presenečen če boš zgubil večkrat kot zmagal. Heck s current gold pa xp gainom se lahko igraš tut triple lane toda zelo dvomim, da boš bolj effective kot klasična meta.

Naprimer mi trenutno dostikrat igramo bot lane s fioro pa supportom. Smešno za popizdit in deluje večinoma zato, ker so opponenti slabi.

korenje3 ::

matr je bedn igrat free igre. vidijo da si visok elo in potem začenjo to pisat vsem pa da bom carryju... potem dobim pa celo nasprotnikovo ekipo nase, medtem ko noben od moji noče gankat. na konc pa mene krivijo lol.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Jerry000 ::

korenje3 je izjavil:

matr je bedn igrat free igre. vidijo da si visok elo in potem začenjo to pisat vsem pa da bom carryju... potem dobim pa celo nasprotnikovo ekipo nase, medtem ko noben od moji noče gankat. na konc pa mene krivijo lol.



igra tle ni nč kriva, krivi so igralci:). Free igre niso bedne;), me pa zanima če bi zmanjšal trolle s tem da bi bil LOL mesečno plačljiv

korenje3 ::

zdesetkal bi število igralcev.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

koyotee ::

js tut, ker če dobiš take v team, kot so jih teli...
 rasfuk :P

rasfuk :P

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

TehDucky ::

Level 9 si ? Kaj pričakuješ ?

Pa dva trinity forca na katarini ? Kupiš Rylai's Crystal Scepter za slow pa mal lajfa, pa namest tadruzga trinity še Guardian Angel recimo. Lahko tut tist novi item ki ga ima fiddle na četrtem mestu. Pa bootse bi si tudi lahko z nečim poboljšal ko imaš toliko denarja.

koyotee ::

ma ja vem, pač sm še noob :P
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

TehDucky ::

Np ;) Sej smo bli vsi enkrat :D Če te bo kej zanimalo pa me vpraši na lolu, sem te dodal =) Ime mam isti ko tu.

jabolko1234 ::

Prodajam League of Legends account zaradi pomankanja časa.
Account je star 3 leta, ima kupljene vse champe in veliko skinov. Ima 12 rune pagov in kupljene vse potrebne rune za vsak role. Natančno ima kupljene 84 skinov od teh 2 legendary (Olaf , Teemo)vendar jih je preveč da bi vse pisal, če vas pa zanimajo vsi skini pa kontaktirajte preko maila: spidigogi@hotmail.com. V account je bilo vloženo 250+ evrov, zato mislim da se ga splača kupiti!!! Za summoner name in podrobne detaile me kontaktirajte preko maila:
E-mail - spidigogi@hotmail.com
Cena je po dogovoru.

kriko07 ::

prbl.cena ??

Tr0n ::

Dota 2 fantje, Dota 2.

Poldi112 ::

bruham jaz na dota2 :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

kriko07 ::

Dons sm skoraj popizdu v 3 pizde ....
Pridem domov.
Vidim da so mi račun bannal na katerem sm 25 lvl.
Grem na kolegovega ki je 30 lvl,špilam v lanu na topu z xinom proti dariusu. zmagam lane 1vs2 in imam 6-0
Pridemo v noob team fight imam 7-5 zakaj?
zaradi noobskega teama in feederjev ki imata vsak 0-20 score,tako da so men govorl če mam 1400 elota itd..

fr4nc ::

A še igra kdo to?

Bi bilo super, če bi se našel kdo za duo za kak ranked... drugače pa iščem team - igram vse pozicije ;)!
Piši na ZS!

Lep pozdrav,
Fr4nc
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

m0f0x ::

Kakšen Win/Lose ratio imate na RANKED? Jaz imam zaenkrat 63/55 in 1113 ELO. Zakaj vidim pri nekaterih da imajo WL ratio negativen ampak vseeno ELO nekje 1200? To pomeni, da sem jaz štartal z nižjim ELOjem in me čaka trnova pot do višjega?

chrispy ::

jst mam 90 winov 88 losov
s tem da sem sezono štartal 7 winov 0 losov, imel 10 zaporednih losov, potem spet nekaj winov, nato je pršlo spet obodobje zgubljanja, ko sem imel 10 losov več kot winov. Potem sva s frendom začela duoq in sem dobil okoli 10 winov več kot losov. Zdaj pa se že nekaj časa vrtim v ramzerju 1:1 ter okoli 1200 ELO.
Igram pa na westu, tko da če kakšna ekipa išče igralca se z veseljem javljam. Ekipi se lahko prilagodim, igram vse pozicije.

lp

Jerry000 ::

26/39, 726 elo -.-

m0f0x ::

To vem, da se elo razlikuje in več izgubiš kot dobiš :)Jaz sem štartal slabo, s samimi trolli ali noobi in imam zato tak nizki elo.

Dajmo naredit nek seznam igralcev, ločeno "West" in "Nordic & East".

Sem odprl novo temo za seznam igralcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

Setsuno ::

W:154 L:138 ELO:1839 EUWest

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Setsuno ()

kriko07 ::


Moj prvi penta kill :)

Jeronimo ::

Jaz igram na East. Kje so odprte teme?
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!
««
17 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
887107458 (1423) Jerry000
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828443 (1762) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37688112 (13854) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519692 (11762) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7226031 (18966) Jst

Več podobnih tem