» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
18 / 42
»»

m0f0x ::

Jeronimo je izjavil:

Jaz igram na East. Kje so odprte teme?


League of Legends: seznam igralcev

telen ::

GRAND LAN ADRIA #2

Location: LJUBLJANA
Venue: HOTEL PLAZA BTC
Event type: TUP (Turn Up and Play – computers & LCD screens)
Event date: 13th & 14th april 2013
Entrance fee: 17 – 26 EUR per person
Main tournament: League of Legends EU West
Potential hosted tournaments: CS:GO, COD2, COD4 (will be decided on february 7th, 2013)
Turnament team size: 5v5
Max number of team per tournament: 24
Prize purse: 5.000 EUR in material prizes

http://grand-lan.com

kriko07 ::

Rad bi vprašal kako bi streamal na Twichu.Ali je brezplačno,kolikšen net moraš imeti,kako imeti npr prižgano kamero da te tudi ljudje vidijo...
Dol mi vleče npr 450kb/s če vam kaj to pomaga.
LP

Eureka ::

heh ti morš oddajat sliko, torej kolk ti gor vleče je vprašanje :)

Havq ::

mene pa zanima,kaj je naprej od penta killa,če je sploh kaj.
recimo če dobiš 6 killov ali 7 ali več.

hvala za odgovor
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

mijav7 ::

Legendary kill

m0f0x ::

 Yorick carry

Yorick carry

kriko07 ::

Prenašam oz uploadam je okoli 50kb/s

Guzzy ::

Z takim netom boš po moje težko streamal lol in sebe skupaj.

Setsuno ::

nič nebo z streamanjem če nimaš usaj 200+ kb/s

kriko07 ::

Tako se pa carrya game

Jerry000 ::

Js pa usako igro v ranked naletim na AFK. Povejte če je to normalno da je v ranked 5 ljudi afk (seštevek vseh). Js sm meu v skupini 3 AFK!!! Kako nej pol zmagam...smo meli vlko prednost, smo nafeedan bli, pol so pa kr afk šli ker so mogl jest...wtf? Pol je pa use navzdol šlo

def0r ::

kriko07 je izjavil:

Tako se pa carrya game

Lazje ti je bilo s telefonom slikat kakor print screen?:D

kriko07 ::

def0r je izjavil:

kriko07 je izjavil:

Tako se pa carrya game

Lazje ti je bilo s telefonom slikat kakor print screen?:D

Z telefonom sem zaradi tega ker moram jutr sošolcam pokazat kok je moj sošolec feedu :D

BigSexy ::

Right. Makes sense.
To Infinity And Beyond !

Setsuno ::

kriko07 je izjavil:

Tako se pa carrya game


nevem kako sploh kažete igre v katere sploh niso niti lvl 30 če pa so majo pa nasprotniki tok debilne osebke da če ne carriaš si ti eden izmed njih

m0f0x ::

kriko07 je izjavil:

Tako se pa carrya game


Ko boš carryal ranked game tako, takrat se važi, ne pa z normal igrami, kjer pol folka trolla.

Potem pa še pokaži sošolcem kako ti feedaš, namesto, da se samo hvališ.

 Kriko Feeder

Kriko Feeder



Wow, v 17 minutah so vas premagali :) S tem se ne boš pohvalil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

kriko07 ::

in igral z kolegom ki ima 1470 elota
Zajebu si se :))

Če sm dobr sm pač dobr kaj hočeš :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko07 ()

korenje3 ::

m0f0x je izjavil:

kriko07 je izjavil:

Tako se pa carrya game


Ko boš carryal ranked game tako, takrat se važi, ne pa z normal igrami, kjer pol folka trolla.

Potem pa še pokaži sošolcem kako ti feedaš, namesto, da se samo hvališ.

 Kriko Feeder

Kriko Feeder



Wow, v 17 minutah so vas premagali :) S tem se ne boš pohvalil?



OWNED ^^
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Jerry000 ::


"Ko boš carryal ranked game tako, takrat se važi, ne pa z normal igrami, kjer pol folka trolla"


Kaj? Folk v normal trola? Ni res!!! Js ko grem normal se use igra na nivoju, redko se nrdi da kdo trolla al pa spama naprimer. Grem ranked...sami trolli, sami spamerji, 3 afk v skupini in še lahko naštevam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Guzzy ::

V ranked je ponavadi več trollov kot v normalih...
Pa 1470 elo res ni dosti

chrispy ::

Zdej mi povej koliko je takih ki so pripravljeni zabit svojih vsaj 20min zato da bodo potrolal 4 random folke??? Saj se najdejo tudi taki, samo so po večini banani po parih igrah ko se reportani!
Če hoče it človek igrat syndro na mid še ne pomeni da je troll, ali pa da imata premada naštudirano taktiko kako zmagat bottom lane z urgot-pantheon kombinacijo? Tudi pač če človek faila lane še ne pomeni da trolla ampak da ima pač slab dan/igro bilo kaj... Morda je nekomu zaštekal internet pa ga je disconnectalo? se je že vsem nam zgodilo pa se tudi še bo. samo prosim nehite s tem da nemorete nič narest zaradi trollov, ker to v večini primerov ni res, se pa bo morda v eni igri od stotih pojavil nekdo ki je pač imbecil in te bo zatrolal, kar lahko takrat rečeš je samo fuck it.
Kako probat naredit comeback ko izgubljate?
zmagaj svoj lane, spushaj tower začni, (pametno) roamat. Probi forsirat fajte na bottomu da nasprotnikovmu ad carryu zjebeš možnost farmanja, ko se recalla/je umrl z ekipo naredite dragona/poskusite spushat tower itd...) moraš vodit ekipo, da nekako vzostaviš team-spirit. Nasprotna ekipa ki zmaguje vrjetno vse jemlje ponavadi že kot zmagano igro, in se jim zato začnejo dogajati čedale večje napake!.

celada ::

Syndra mid troll?

Wat?

kriko07 ::

Jaz ko imam 200 iger,en pa ki ima 1900 iger se mislim da ne morma primerjat..

kriko07 ::

Iščem ranked TEAM.
Na rankedu imam Bronze Divison 1.
igram skoraj vse lane edino Supporta ne.

Guzzy ::

Kaj pa jungle?

kriko07 ::

Guzzy je izjavil:

Kaj pa jungle?

To še neke vrste najraje igram.Ponavadi zmeraj zmagamo ko Junglam,razn če kater ne trolla oz. je AFK.

St235 ::

Zanimivi, men pa ravno support vedno sede igrat. Ok, ne morem mreit dolžite epenisa s screenshoti na forumih, ampak moralno zadoščenje, ko nekomu zajebeš ulti s pravočasnim stunom in healom je neprecenljiv.

celada ::

St235 je izjavil:

Zanimivi, men pa ravno support vedno sede igrat. Ok, ne morem mreit dolžite epenisa s screenshoti na forumih, ampak moralno zadoščenje, ko nekomu zajebeš ulti s pravočasnim stunom in healom je neprecenljiv.


Sej nabiraš assiste :D

(čeprav se mi je že zgodilo da sem moral flashat čez zid kot support, da sem ubil enemy adcja z autoattackom , ker mi je zmanjkalo mane za skile :)) )

m0f0x ::

Mi smo včeraj zmagali 2 igri, kateri bi morali izgubiti, saj sta imeli nasprotni ekipi veliko več killov. Sem tudi sam bil kriv za to :) Se pa dogajajo potem napake, ker mislijo, da imajo zmago zagotovljeno in late game spawni so doooolgi :) dovolj dolgi, da pushas do zmage.

Twixz ::

Živjo igralci in igralke te igre.
Ustvarja se team na WEST serverju, ker solo Q ni šans da prideš iz tega sranja, v katerem lane-callajo in ves ta way to lose shit. Kot ranked ekipa (prednost je tudi jezik, če se nas bo 5 nabralo) imamo šanso za dober rezultat oz. za boljšo ligo v 5v5, pa lahko tudi mal evropejcem pokažemo kaj znamo! :D
Igrali bomo prvo za zajebancijo po večerih ko boste imeli čas, če bomo videli da nam gre nad pričakovanji se lahko resno lotimo, ampak za začetek "u izi."

Kaj se išče?
Starost : 14+ oz. odvisno od obnašanja (mulcev, ki mislijo da vedo več od drugih in imajo zato malo daljše jezike od ostalih, ter vzpostavljajo konflikt, ne sprejemamo.)
Lane : Vse. Če nikomur ne paše supporta igrat, bom jaz. Mi je res vseeno na čem pristanem.
Število championov : Vsaj 3 za vsak lane, oz. če je možno še več. V Ranked Q se igra na tradepick.
Runi : Vsaj 2 napolnjena rune page-a za željeni role.
Vsak ki se bo odločil in mi javil da bi poskusil s to ekipo ima besedo v ekipi in so dobrodošle tako kritike kot pohvale na vse igralce (kako igra, kako si ureja rune, masteries).

Skype je zaželjen.

kriko07 ::

Twixz lahko pridem v ta team?
sem nažalost padel v Bronze Division 2 na okoli 80pointev... star sem pa 16 let.oz drugi teden sem 17.
LP :)

Jerry000 ::

Hja...bi prišel v team če bi bili starejši, js štejem 25 pomladi:P

6151 ::

Če potrebujete MID lane pišite na privat.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Good Guy ::

da se da ta špil normalno igrat rabiš 5 osebkov starih vsaj 22+

vse ostalo je preotročje
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Jerry000 ::

Good Guy je izjavil:

da se da ta špil normalno igrat rabiš 5 osebkov starih vsaj 22+

vse ostalo je preotročje



No ni čist res, nekateri so zreli že pri 16, odvisn. Sam men je nekako bolje igrati z mojimi vrstniki kot pa teenagerji, ne mislm nč slabega s tem, sam povem:)

kriko07 ::

Star sem 16 let in nisem nič otročji,nasportno najraje se družim z ljudjem ki so stari več,zaradi tega ker se drugače obnašajo...
Tako da probat ni greh in lahko gremo kakšen normal.

Twixz ::

Uau, ste pa eni občutljivi na starost. Malo si preglejte starostno razliko v pro teamih. :)

Skratka, vse ki ste se javili tule sem kontaktiral privat za vse potrebno kar rabim da se pogovarjamo naprej. Članov mislim da je ravno dovolj ali pa en manjka. Saj se bo še kdo javil upam :)

Jerry000 ::

Twixz je izjavil:

Uau, ste pa eni občutljivi na starost. Malo si preglejte starostno razliko v pro teamih. :)



Pro team, js se ne grem pro, tle je razlika;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Twixz ::

Kdo je rekel da se gre kdo pro?

Jerry000 ::

Noben...sej zato sm pa reku. Ti si napisal "Malo si preglejte starostno razliko v pro teamih. :)", in sem rekel da pro so pro, mene ne brigajo proji

Twixz ::

Ja no, vseeno bi lahko "probal" :D

kriko07 ::

Danes?

Twixz ::

Kriko na private še nisi odpisal. Drugače pa danes se igra če bo kdo zainteresiran.

kriko07 ::

Twixz sej sem odpisal da imam ime kriko07 ?

Twixz ::

No evo, pa sem se lotil zadeve malo drugače.
Danes sem odigral v celoti, oz. včeraj (danes trenutno še eno igro zraven) 7 ranked iger in od tega zmagal vse. :)
Ne glede na to kako je kdo hotel igrati kateri lane, vedno sem izpadel na bot lane-u kot support ali AD Carry.
Začel sem z Yorickom top, zmagal s score 1/1/2 (drugi so bili preveč nafeedani).
Nadaljeval z ADC. Ker sem bil v dilemi koga izbrati, sem šel z Miss Fortune, popucal njihovo ekipo in končal igro z 16/0/8.
Tretjo igro sem bil primoran igrati support, ker sem bil last pick in vsi se kregajo kaj kdo igra, jaz vzamem kar rabi ekipa. Support Sona po res dolgem času, zmagal z score 3/0/5.
Četrta igra, spet last pick in čeprav je first pick izbral top in bil res countran da pomoje bolj ne bi mogel biti, je nekako do 15. minute oddal "samo" 3 deathe. Spet Sona support, botlane smo poccaryal celotno ekipo (s Caitlyn) in zmagali. Score? 4/2/26.
Peta igra. First pick. Na izbiro sem imel ADC ali support, ker se rad malo igram tako kot tisti profesionalci in first pick to izberem. Šel sem z Varusom, Nunu support z mano in sva pocarryjala celo igro, čeprav smo bili ekipno v zaostanku za 9 killov.
Šesta igra. Spet support. Last pick seveda. Duo šel z enim kolegom ki je bil first pick in izbral Jarvana top, ter dobil countra Garena. Pa je naš jungler pocarryjal ker ga je babysittal. Score 7/4/22.
Sedma in zadnja igra za "danes" z Varusom spet. Težka igra, res napeta, menjavali smo si vodstvo v killih, ampak na koncu zmagali? Zakaj? To imate odgovorjeno v sliki spodaj.
 Varus - 7th game.

Varus - 7th game.



Kaj hočem reči? Da ko grete igrat se je včasih bolje prilagoditi ekipi kot se pa pizditi za ELO HELL. Tega praktično ni, samo moraš znat izbirat champe (glede na to da si last pick) in poskrbeti da pomagaš ekipi do zmage. Vsak ki je first pick in hoče mid/top naj gre mid/top. Dokler je to bronze ali silver countranje nima (v večini primerov) vpliva na igro, govorim za te divizije. Skratka da se, samo treba je zaupat vase in malo tudi v team.

Pa lahko noč.

Jerry000 ::

se delno strinjam. Se prilagajam vedno, edino napišem da jungle odpade zame, sm zelo slab jungler in mi nikakor ne gre. Igram z bratom premade. Vendar kaj ti pomaga k drugi feedajo. Sma zmagala 12 iger zapored, brat igra res dobro, mid vedno zadrži in se nafeeda. Js pa po večini padem na support ker sem last pick. AMPAK, kaj ti pomaga če te skupina ignorira, kaj to pomaga če laufajo solo...zanč je en engagu 1vs3, 1vs5,...pa smo mu pingal, pisal in on ignoriru. Nafeedu jih je ko carje tko da čeprav sma mela dober score, se ni obneslo. Ello hel obstaja ali ne, zame je troll land to

Poldi112 ::

Si se kdaj vprašal, zakaj kdaj pa kdaj vseeno zmagaš? Odgovor je preprost - ker ima nasprotnik ravno takrat bumbarja ali 3 v teamu. :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

m0f0x ::

Vsi smo že imeli taki win streak :) Ko boš imel lose streak, boš pa drugače razmišljal :) Sicer je zdaj manjša možnost odkar je novi sistem ampak se tudi zna zgoditi. Drugače pa čestitke za penta :)

Twixz ::

Se ne izide zmeraj, ampak tudi tak primer sem imel ko so bili bumbarji v ekipi. "Šel sem z Varusom, Nunu support z mano in sva pocarryjala celo igro, čeprav smo bili ekipno v zaostanku za 9 killov. ". V tej igri smo imeli bumbarje v ekipi, ker so praktično vsi, razen naju z Nunujem feedali.
Ker sem vedel da sam ne bom zmogel sem se odločil da nafeedam še en lane poleg mojega. Odločil sem se za top, kjer smo imeli, mislim da Olafa. Tako sem mu sledil in ultal vsako morebitno žrtev, ni vedno ratalo, je pa dobil ene 5 killov na tak način. In vsi vemo kaj je ko se Olaf malo razkomoti.

Dam vam prav da obstajajo res prepotentni ljudje ki še poslušat nočejo, vse je pa le stvar taktiziranja.
In če kdo reče top, mu pustim da gre top in se ne prerekam z njim. Ker če mu vsiliš drug lane, potem je več možnosti da bo disconnectal ali pa bo igral slabše. Zato tudi countranje nima nekega vpliva na tej ravni ELO-ta. :)

No, evo, pa še osma zaporedna zmaga. Spet Yorick, proti Garenu, 9/1/15.
Je pa Sona support res strupena, še posebej s kako Caitlyn, Ezrealom ali pa Kog'Mawom. Neverjetno kaj vse ta ženska dela s tistimi citrami. :D
««
18 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
887107077 (1042) Jerry000
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828366 (1685) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687878 (13620) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519587 (11657) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225917 (18852) Jst

Več podobnih tem